Kogo kupic,a kogo sprzedac

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez Adam1906 2018-07-14, 5:22 pm

Pacjent ma się dobrze

Tomasz Nawotka wróci na kolejny rok do Zagłębia Sosnowiec. Jego rehabilitacja postępuje bardzo szybko. Do gry będzie gotowy już na początku sierpnia.

Obrazek

Po okresie wypożyczenia Tomasz Nawotka wrócił tego lata do Legii. Na trzecim treningu, 12 czerwca, doznała złamania piątej kości śródstopia. Od tamtej pory walczy o powrót do zdrowia. W czwartek przeszedł badania, które miały pokazać, jak szybko postępują efekty leczenia. Wyniki są więcej niż dobre.

– Z każdym dniem czuję się lepiej – mówi Nawotka. – Okres zrostu takiej kości to zwykle sześć tygodni. Wiem, że ludzie leczą tego typu uraz nawet 8-10 tygodni. U mnie gojenie postępuje bardzo szybko. To zasługa mojego organizmu. Normalnie chodzę. Mógłbym już nawet zacząć biegać, ale wolę jeszcze nie ryzykować. Na razie trenuję codziennie dwie godziny na siłowni.

Jeszcze w czerwcu działacze Zagłębia odbyli dwie rozmowy z menadżerem Łukasza Brozia (odszedł z Legii), ale do porozumienia nie doszło. Krótko potem zaprzestano poszukiwań kandydata do gry na pozycji prawego obrońcy. Nie przez przypadek. Wiadomo już, że do Sosnowca wraca Nawotka. Zostanie wypożyczony na kolejny sezon. Przy Kresowej pojawi się ma zaraz po 26 lipca. Tego dnia przeprowadzone zostaną ostateczne badania, które pomogą w ustaleniu terminu jego powrotu do gry.

Na tę chwilę wszystko wskazuje, że zawodnik będzie do dyspozycji sztabu szkoleniowego już w trzeciej kolejce sezonu. W meczach z Piastem Gliwice (dom) i Zagłębiem Lubin (wyjazd) sosnowiczanie będą musieli poradzić sobie jeszcze bez niego. Ale już w starciu z Pogonią Szczecin, 3 sierpnia na Stadionie Ludowym, 21-latek liczy na szansę debiutu w najwyższej klasie rozgrywkowej.

– Nic nie powinno stanąć na przeszkodzie – kipi entuzjazmem Nawotka. – Musiałby mnie chyba ktoś rozjechać rowerem na chodniku. Po wznowieniu treningów wystarczy mi mniej niż tydzień na dojście do pełnej sprawności. Muszę tylko przyzwyczaić do wysiłku płuca i nieco wzmocnić mięśnie w lewej nodze. Potem wracam do gry!

http://sportdziennik.pl/pacjent-ma-sie-dobrze/
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6805
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra


Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez RUDI 2018-07-14, 7:39 pm

W transferach podano że Konrad Kumor idzie do Lechii Tomaszów Mazowiecki (III liga) niech się ogrywa jeżeli ma okazję i szansę .
> O KIBICOWANIU WIEM NIEWIELE <
Avatar użytkownika
RUDI
 
Posty: 1882
Dołączył(a): 2009-03-16, 9:23 am

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez Adam1906 2018-07-14, 7:53 pm

RUDI napisał(a):W transferach podano że Konrad Kumor idzie do Lechii Tomaszów Mazowiecki (III liga) niech się ogrywa jeżeli ma okazję i szansę .

Zagrał dzisiaj 60 minut w przegranym 1:3 sparingu Lechii ze Zniczem Pruszków.
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6805
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez hanson 2018-07-15, 2:35 pm

Ja to żałuje, że z Broziem nie wypaliło. Odczuwam lekki niedosyt po transferach... Przydałby się jeszcze jeden obrońca pokroju Polczaka.
hanson
 
Posty: 147
Dołączył(a): 2009-04-12, 10:29 pm

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez Adam1906 2018-07-15, 2:56 pm

hanson napisał(a):Ja to żałuje, że z Broziem nie wypaliło. Odczuwam lekki niedosyt po transferach... Przydałby się jeszcze jeden obrońca pokroju Polczaka.

100/100. Również uważam, że przydałby się jeszcze jakiś konkretny obrońca. Bo o ile w ataku oraz w pomocy możemy coś fajnego stworzyć, to cały ten trud mogą spierdolic nasi wybitni obrońcy.

Oczywiście obym się co do naszej defensywy mylił... :)
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6805
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez August 2018-07-15, 3:55 pm

Jak rozumiem macie informacje z klubu, że nie dogadani się z Broziem i sprawa zakończona. W sumie mnie to nie dziwi bo trudno namówić grajka, który do czerwca miał zagwarantowane 60 tys. zł miesięcznie. A na zbliżone choćby kwoty klubu nie stać. Ale myśle że kogoś sensownego jeszcze zakontraktują. Zwłaszcza że jakąś kasę zwolnił Makowski.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez slawekchicago 2018-07-15, 4:45 pm

Proponuje zachowac spokoj sam Polczak nie spowodowal odejscia Makowskiego , wiec ....
CZY WROCA JESZCZE DOBRE CZASY
slawekchicago
 
Posty: 3984
Dołączył(a): 2004-05-10, 4:54 am
Lokalizacja: Newcastle

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez Tomcjo 2018-07-15, 5:12 pm

Nie rozumiem dlaczego w klubie ignorują kierunek wschodni . Przychodzą do nas całkiem dobrzy zawodnicy z Ukrainy , Białorusi , Gruzji czy z krajów nadbałtyckich . I nie żądają tyle co polskie gwiazdy .
Tomcjo
 
Posty: 7039
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez novack 2018-07-15, 5:30 pm

A ja z pełnym spokojem przyjmuję to co już jest, a wzmocniono kręgosłup, bo doszedł środkowy obrońca do pierwszej jedenastki, środkowy pomocnik do pierwszej jedenastki i środkowy (jeśli tak można powiedzieć) napastnik, który jak sądzę wyjdzie w pierwszej jedenastce na hanysów.
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5702
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez Adam1906 2018-07-15, 6:06 pm

Właśnie zakończony mecz o Mistrzostwo Świata Francja -
Chorwacja pokazał, że pomimo bronienia się na własnej połowie praktycznie przez 90 minut można pewnie wygrać spotkanie posiadając zajebistą defensywę i umiejąc grać szybkim atakiem. To tak ku przestrodze dla włodarzy naszego klubu, którzy od lat nie dbają o budowę zespołu od linii obrony.
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6805
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez Luis 2018-07-15, 6:33 pm

slawekchicago napisał(a):Proponuje zachowac spokoj sam Polczak nie spowodowal odejscia Makowskiego , wiec ....


Cos wiesz czy tylko sie domyslasz?
Luis
 
Posty: 536
Dołączył(a): 2013-06-13, 4:45 pm

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez hanson 2018-07-15, 9:18 pm

August napisał(a):Jak rozumiem macie informacje z klubu, że nie dogadani się z Broziem i sprawa zakończona.

Nie mam info z klubu, ale to wynika z artykułu który wrzucił kolega Adam1906
Jeszcze w czerwcu działacze Zagłębia odbyli dwie rozmowy z menadżerem Łukasza Brozia (odszedł z Legii), ale do porozumienia nie doszło. Krótko potem zaprzestano poszukiwań kandydata do gry na pozycji prawego obrońcy. Nie przez przypadek. Wiadomo już, że do Sosnowca wraca Nawotka. Zostanie wypożyczony na kolejny sezon. Przy Kresowej pojawi się ma zaraz po 26 lipca. Tego dnia przeprowadzone zostaną ostateczne badania, które pomogą w ustaleniu terminu jego powrotu do gry.
hanson
 
Posty: 147
Dołączył(a): 2009-04-12, 10:29 pm

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez August 2018-07-15, 9:40 pm

Faktycznie. Miałem artykuł przeczytać-nie przeczytałem. Niemniej nie byłbym zaskoczony aby było inaczej. Primo- niejeden raz nasi co innego mówili, co innego robili. Do dziś pamietam jak Prezes zarzekał się na spotkaniu z kibicami, że nie ma mowy o zatrudnieniu Mandrysza, z którym dwa tygodnie później podpisano kontrakt. Secundo-odszedł Makowski, który miał być w kadrze.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez Tomcjo 2018-07-15, 10:09 pm

Choćby tylko z powodu odejscia Makowskiego powinien być jeszcze jeden transfer . Niekoniecznie za dużą kasę ale koniecznie na poziomie ekstraklasy . Jakoś nie mamy szczęścia do sprowadzania młodych zdolnych którzy w krótkim czasie osiągną wysoki poziom i wzmocnią drużynę na lata . Za to pożyczamy Puchaczy.
Tomcjo
 
Posty: 7039
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez Tomcjo 2018-07-16, 1:19 pm

No i mamy testy . Niemiec i Słowak maja zagrać ze Ślęzą . Nie obiecuje sobie duzo po nich bo wyglada ze nawet w klubie nikt nie wie kto to tylko menago naobiecywał ze warto no to testują . Jak dotąd wszystkie takie testy z przypadku kończyły sie kompletna klapą .
Tomcjo
 
Posty: 7039
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników