Kogo kupic,a kogo sprzedac

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez wojtaszko 2019-04-13, 11:07 am

Niestety nie strzeli bo pauzuje za kartki
wojtaszko
 
Posty: 1260
Dołączył(a): 2009-07-11, 11:26 am
Lokalizacja: Zagórze


Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez Adam1906 2019-04-13, 11:15 am

Michał, dywagujesz twardo o nowym transferze Pawłowskiego (choć jest to dla mnie transfer na wielkie plus) i jednocześnie życzysz sobie bramek dzisiaj z Płockiem ;-) Też bym sobie życzył, tylko że Szymon dzisiaj pauzuje...
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6778
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez Tomcjo 2019-04-13, 11:16 am

[quote="Adam1906"][quote="Tomcjo"]to nie Pawłowski robi nam łaskę a raczej Zagłębie docenia w ten sposób zasłużonego emeryta.[/quote]
Tomcjo, proszę Cię, Pawłowskiego to już teraz chciało pół Ekstraklasy wyjąć po zakończeniu sezonu... ;-)[/quote]

No właśnie i zaproponowali mu gorsze kontrakty od Zagłębia . Przypuszczam ze dużo krótsze .
Tomcjo
 
Posty: 6989
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez Adam1906 2019-04-13, 11:23 am

Człowieku! Ty się musisz dopierdalać nawet do nowego transferu najlepszego naszego zawodnika? Jakby odszedł w czerwcu to co byś za następne bzdury tu pisał? Jesteś od urodzenia takim wiecznym marudą?... :redface:

Obrazek
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6778
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez turku 2019-04-13, 11:32 am

Tomcjo napisał(a):to nie Pawłowski robi nam łaskę a raczej Zagłębie docenia w ten sposób zasłużonego emeryta

Mieć na każdą pozycję emerytów pokroju Żarko i Szymona to spokojnie włączamy się w walkę nie tylko o górną ósemkę, ale i o puchary. I mówię to zupełnie poważnie.
Pawłowskiego pamiętam z Lecha, gdy był w formie wciągał tę ligę nosem. Życzmy mu zdrowia i żeby mu się jeszcze chciało, bo aura Zagłębia na czele z prezesem i stankiem nie zachęca do tego by chciało się chcieć.
turku
 
Posty: 1269
Dołączył(a): 2007-04-21, 6:38 pm
Lokalizacja: Pogoń

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez Tomcjo 2019-04-13, 12:59 pm

[quote="Adam1906"]Człowieku! Ty się musisz dopierdalać nawet do nowego transferu najlepszego naszego zawodnika? Jakby odszedł w czerwcu to co byś za następne bzdury tu pisał? Jesteś od urodzenia takim wiecznym marudą?... :redface:

[img]https://s1g.wgrane.pl/video/2012/02/25/154111.gif?st=DWmmJuzhm3AxXyKamd8PIw&e=1555162328[/img][/quote]
A może pora nauczyć się czytać . Przecież napisałem ze na miejscu Jaroszewskiego tez bym podpisał z nim kontrakt .
Tomcjo
 
Posty: 6989
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez Adam1906 2019-04-13, 1:54 pm

Ty mnie nie pouczaj czy potrafię czytać czy nie. No i co z tego, że napisałeś, iż na miejscu Jaroszewskiego też podpisalbys kontrakt, skoro później zaczynasz standardowe wywody, że niekoniecznie jest to korzystne dla klubu i tego typu pierdololo? Tomcjo, nigdy nie przejrzałeś wstecz swoich postów żeby samemu nie zauważyć, iż 90% z nich to wieczne malkontenctwo? Więcej optymizmu Ci życzę, bo jest to teraz potrzebne nam wszystkim ;-)
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6778
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez xenon 2019-04-13, 2:10 pm

Pawłowski Udo Pribula Nowak, tych zawodników warto mieć choćby na jedną połowę meczu.Podziekował bym Ryndakowi i jeszcze kilku panom choc Polczak pomimo kilku lub kilkunastu wpadek jest w miarę solidnym pracownikiem
xenon
 
Posty: 1058
Dołączył(a): 2010-04-27, 1:11 pm

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez Tomcjo 2019-04-13, 2:13 pm

To prawda jestem marudą i nie zapieram się jak żaba błota . Cieszę się ze Pawłowski zostaje . Tez jestem zwolennikiem pozostania jego w klubie . Wiem tez ze gdybyśmy zaproponowali mu roczny kontrakt to by odszedł . Przebiliśmy konkurencje długością kontraktu . A ze jestem pesymista to widzę szklankę do połowy pusta . Pawłowski ma opinie ze osiąga szczyt formy gdy musi podpisać kontrakt . Nie porównam go do Lewickiego ale boje się ze z tych trzech lat to będziemy mieć pożytek góra rok . Mimo to dalej popieram zatrzymanie go w klubie . To tyle mojego jojczenia
Tomcjo
 
Posty: 6989
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez hanson 2019-04-13, 2:17 pm

Jak jesteÅ› pesymistÄ… to siÄ™ nie wypowiadaj, bo tylko niepotrzebnie ludzi wkurwiasz.
Albo obiektywizm, albo optymizm. Dość wiecznego narzekania. k***a ciągłe narzekanie, pierdolenie i podcinanie innym skrzydeł, to nasze cechy narodowe... daleko na tym nie zajedziemy.
hanson
 
Posty: 146
Dołączył(a): 2009-04-12, 10:29 pm

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez krysteksc 2019-04-13, 3:00 pm

Tomcjo napisał(a):To prawda jestem marudą i nie zapieram się jak żaba błota . Cieszę się ze Pawłowski zostaje . Tez jestem zwolennikiem pozostania jego w klubie . Wiem tez ze gdybyśmy zaproponowali mu roczny kontrakt to by odszedł . Przebiliśmy konkurencje długością kontraktu . A ze jestem pesymista to widzę szklankę do połowy pusta . Pawłowski ma opinie ze osiąga szczyt formy gdy musi podpisać kontrakt . Nie porównam go do Lewickiego ale boje się ze z tych trzech lat to będziemy mieć pożytek góra rok . Mimo to dalej popieram zatrzymanie go w klubie . To tyle mojego jojczenia

Dla mnie Szymon to ktoś taki dla Zagłębia jak wcześniej Dudek. Facet potrafi jednym podaniem zrobić więcej niż niektórzy przez pół meczu (patrz akcja po której był karny na 4:3 z Wisłą). I ja wierzę, że da to impuls wszystkim i ten kontrakt to początek wszystkiego co dobre spotka nas w niedługiej przyszłości.
A teraz koniec gadania zbieramy dupy szaliki na szyjÄ™ i za 2 godziny jedziemy z nimi. :brawo: :brawo:
krysteksc
 
Posty: 364
Dołączył(a): 2009-03-07, 8:20 pm

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez Tadeusz Wisniewski 2019-04-13, 3:02 pm

Podpis Pawłowskiego nowego 3-letniego Ktr to to znaczy tyle że za nim pójdą inni
i będą podpisywali Ktr a to znaczy tyle że nie spadniemy będziemy grali w Extra
w następnym sezonie - i tego będę się trzymał zawsze.
Pozdrawiam
Tadeusz
Tadeusz Wisniewski
 
Posty: 3201
Dołączył(a): 2004-08-31, 2:59 pm
Lokalizacja: Zalesie Dolne k/Warszawy

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez Adam1906 2019-04-13, 3:05 pm

Tomcjo napisał(a):To prawda jestem marudą i nie zapieram się jak żaba błota . Cieszę się ze Pawłowski zostaje . Tez jestem zwolennikiem pozostania jego w klubie . Wiem tez ze gdybyśmy zaproponowali mu roczny kontrakt to by odszedł . Przebiliśmy konkurencje długością kontraktu . A ze jestem pesymista to widzę szklankę do połowy pusta . Pawłowski ma opinie ze osiąga szczyt formy gdy musi podpisać kontrakt . Nie porównam go do Lewickiego ale boje się ze z tych trzech lat to będziemy mieć pożytek góra rok . Mimo to dalej popieram zatrzymanie go w klubie . To tyle mojego jojczenia

No i fajnie :)
Ps. Ja ową szklankę widzę do połowy pełną. Ale taki już mój urok zagłębiowskiego optymisty... ;-)
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6778
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez gothblack 2019-04-13, 3:20 pm

Michał_Wwa napisał(a):
Zdecydowanie mniej podoba mi się podpisywanie długich kontraktów z Kumorem i Pietrzakiem, którzy nie zagrali choćby 1 dobrego meczu w ekstraklasie...w ogóle w pierwszej drużynie..Kumor kilka dobrych sparingów kiedyś a dziś nie jest w stanie wywalczyć sobie choćby regularnego grywania ogonów w lidze



Z jednej strony masz rację, ale przypomnij sobie, że za chwilę przepis dotyczący obowiązkowego młodzieżowca będzie dotyczył nie tylko 1 i 2 ligi, ale także ekstraklasy. Jasne nie wiadomo czy oni się wybija czy nie, ale odpuszczenie ich w tej chwili może być nierozważne bo gdyby nawet nie miescili się w naszym składzie to zawsze jest szansa ich gdzieś sprzedać, a "dzięki" Bońkowi taki małolat to może być za chwilę towar deficytowy, a uwierz mi kokosów to oni (przynajmniej Kumor) nie dostali za podpis.
gothblack
 
Posty: 265
Dołączył(a): 2005-04-17, 12:14 pm
Lokalizacja: 100-Lecie S-c

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez Adam1906 2019-04-15, 12:32 pm

Patryk Mularczyk podpisał nowy 2-letni kontrakt z Zagłębiem Sosnowiec.
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6778
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników