Kogo kupic,a kogo sprzedac

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez August 2021-02-22, 6:41 pm

Zaiste jak „duże” możliwości muszą drzemać w naszej rodzimej młodzieży skoro do rezerw sprowadzamy 23-letniego egzotycznego (angolski-holenderskiego) grajka, dla którego Zagłębie jest bodajże dziesiątym klubem w karierze: https://www.transfermarkt.pl/claudio-ki ... ler/407208
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm


Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez novack 2021-02-25, 7:52 am

Wiadomo coś, czy Bieniek i Słomka zostają na naszym garnuszku, czy też uda ich się gdzieś upchnąć i zejść z kosztów choćby o jakiś ułamek ich wynagrodzeń?
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5685
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez August 2021-03-04, 3:42 pm

Jeden z najlepszych inaczej transferów w historii klubu. Będę wspominał z łezką w oku. Przy okazji, jak podaje oficjalna, klub skrócił wypożyczenie Siniora, który już zdążył zagrać w rezerwach : http://www.90minut.pl/news/310/news3103 ... susie.html
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez slawekchicago 2021-03-09, 12:32 pm

Cóż, jest okazja w tej rundzie porównać portugalskie zaciągi. Nasz portugalski napastnik kontra nabytek Sandecji. Narazie po raz kolejny widać jaki to z tomczyka
profesjonalista :lol:
CZY WROCA JESZCZE DOBRE CZASY
slawekchicago
 
Posty: 3984
Dołączył(a): 2004-05-10, 4:54 am
Lokalizacja: Newcastle

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez NHK12 2021-03-10, 12:42 am

w Sandecji nie wiadomo jak kto i gdzie wyszukal owego portugalczyka , u nas prawdopodobnie moglo to wygladac następująco. Mamy w sztabie jeszcze chyba jakiegos portugalczyka od odnowy czy Bóg wie tam od czego, więc go zapewne zapytano czy zna jakichś grajkow co by zagrali w Sosnowcu , pokazano im nowy projekt stadionu i wizje wszechmogącego i łyknęli , a czy pokazują odpowiedni poziom sportowy? odpowiedzcie sobie sami , bo Kaziu chyba zna odpowiedz :) to tylko takie moje zdanie nie poparte zadnymi dowodami wiec moge sobie gdybac jak to było
NHK12
 
Posty: 976
Dołączył(a): 2003-09-29, 1:30 pm

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez Adam1906 2021-03-10, 5:14 am

NHK12 napisał(a):w Sandecji nie wiadomo jak kto i gdzie wyszukal owego portugalczyka , u nas prawdopodobnie moglo to wygladac następująco. Mamy w sztabie jeszcze chyba jakiegos portugalczyka od odnowy czy Bóg wie tam od czego, więc go zapewne zapytano czy zna jakichś grajkow co by zagrali w Sosnowcu , pokazano im nowy projekt stadionu i wizje wszechmogącego i łyknęli , a czy pokazują odpowiedni poziom sportowy? odpowiedzcie sobie sami , bo Kaziu chyba zna odpowiedz :) to tylko takie moje zdanie nie poparte zadnymi dowodami wiec moge sobie gdybac jak to było

August wrzucił w poniedziałek artykuł weszlo na ten temat ->
viewtopic.php?f=1&t=7167&start=6960
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6778
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez slawekchicago 2021-03-10, 10:31 am

Adam1906 napisał(a):
NHK12 napisał(a):w Sandecji nie wiadomo jak kto i gdzie wyszukal owego portugalczyka , u nas prawdopodobnie moglo to wygladac następująco. Mamy w sztabie jeszcze chyba jakiegos portugalczyka od odnowy czy Bóg wie tam od czego, więc go zapewne zapytano czy zna jakichś grajkow co by zagrali w Sosnowcu , pokazano im nowy projekt stadionu i wizje wszechmogącego i łyknęli , a czy pokazują odpowiedni poziom sportowy? odpowiedzcie sobie sami , bo Kaziu chyba zna odpowiedz :) to tylko takie moje zdanie nie poparte zadnymi dowodami wiec moge sobie gdybac jak to było

August wrzucił w poniedziałek artykuł weszlo na ten temat ->
viewtopic.php?f=1&t=7167&start=6960


Dlatego też użyłem słów "tomczyk profesjonalista" :lol:
CZY WROCA JESZCZE DOBRE CZASY
slawekchicago
 
Posty: 3984
Dołączył(a): 2004-05-10, 4:54 am
Lokalizacja: Newcastle

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez Lars 2021-03-16, 3:21 pm

Ciekawe czy w Sosnowcu ktoś już ruszył dupę do Częstochowy by porozmawiać z aktualnym liderem klasyfikacji strzelców w II lidze, którego kontrakt obowiązuje tylko do 30 czerwca.

https://www.transfermarkt.pl/kamil-wojt ... ler/347061
MOJE SERCE JEST CZERWONO ZIELONO BIAŁE
Lars
 
Posty: 2249
Dołączył(a): 2003-01-15, 9:34 am

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez Adam1906 2021-03-16, 4:10 pm

Lars napisał(a):Ciekawe czy w Sosnowcu ktoś już ruszył dupę do Częstochowy by porozmawiać z aktualnym liderem klasyfikacji strzelców w II lidze, którego kontrakt obowiązuje tylko do 30 czerwca.

https://www.transfermarkt.pl/kamil-wojt ... ler/347061

Wątpię, żeby jeden zauważył jakiś filmik Kamila Wojtyry na Youtube. Wątpię, żeby drugi mu pozwolił jechać do Częstochowy, wszakże "tam to gumofilce mieszkajom", a przecież już od dawna cała Polska wie, że sosnowieccy patrycjusze nie zadają się z byle plebsem. No i wątpię, żeby trzeci znalazł czas na choćby wykonanie telefonu do Częstochowy, bo komórę to on ma wiecznie zajętą pilnymi połączeniami z TVP.

Choć może się mylę i któryś z wyżej wymienionych obudzi się ze snu zimowego, przyjemnie nas zaskakując, bo bramy II ligi coraz bliżej? Ale gdyby jednak żaden nas przyjemnie nie zaskoczył, to zawsze ten czwarty najważniejszy powie, żebyśmy się nie wpierdalali, bo:

August napisał(a):Pan Prezydent (...) mówił kibicom pytającym o klub, że: mamy Najlepszego w Polsce Dyrektora Sportowego Podolinskiego, bardzo dobrego trenera oraz drużynę. No i zajebistego Prezesa, którego nie jest winą to że jest jak jest bo to nie on gra. I ogólnie będzie dobrze. :)

Więc w razie czego morda w kubeł wy forumowe kundle, bo wstydem jest tak szczekać, gdy w klubie wszyscy ciężko pracują! Uczcie się na pamięć poniższego tekstu i jak najczęściej go nagrywajcie w gabinecie prezesa, a wtedy może wam w klubie darują wcześniejsze przeszkadzanie im w robocie:

Czasem aż oczy bolą patrzeć, jak się przemęcza, dla naszego klubu, prezes Ochódzki Ryszard, naszego klubu „Tęcza”. Ciągle pracuje! Wszystkiego przypilnuje i jeszcze inni, niektórzy, wtykają mu szpilki. To nie ludzie – to wilki! To mówiłem ja – Jarząbek Wacław, trener drugiej klasy. Niech żyje nam prezes sto lat!

To jeszcze ja – Jarząbek Wacław, bo w zeszłym tygodniu nie mówiłem, bo byłem chory. Mam zwolnienie. Łubu dubu, łubu dubu, niech żyje nam prezes naszego klubu. Niech żyje nam! To śpiewałem ja – Jarząbek.
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6778
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez GrubyPerez 2021-03-16, 4:13 pm

Lars napisał(a):Czasem aż oczy bolą patrzeć, jak się przemęcza, dla naszego klubu, prezes Ochódzki Ryszard, naszego klubu „Tęcza”. Ciągle pracuje! Wszystkiego przypilnuje i jeszcze inni, niektórzy, wtykają mu szpilki. To nie ludzie – to wilki! To mówiłem ja – Jarząbek Wacław, trener drugiej klasy. Niech żyje nam prezes sto lat!

To jeszcze ja – Jarząbek Wacław, bo w zeszłym tygodniu nie mówiłem, bo byłem chory. Mam zwolnienie. Łubu dubu, łubu dubu, niech żyje nam prezes naszego klubu. Niech żyje nam! To śpiewałem ja – Jarząbek.


czyli kolejne Stowarzyszenie nazwiemy imieniem ...Wacława Jarząbka :lol:
***[czy jesteś wrogiem czy przyjacielem - zawsze możesz na mnie liczyć. Nigdy o Tobie nie zapomnę***
Avatar użytkownika
GrubyPerez
 
Posty: 1369
Dołączył(a): 2007-06-13, 9:54 pm
Lokalizacja: Sielec

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez August 2021-03-29, 6:41 pm

Jak podaje sosnowiecka strona „Głosu Tel Awiwu” żegnamy się z Małeckim
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez August 2021-03-29, 6:45 pm

Z naszych informacji wynika, że Patryk Małecki nie zagra już w Zagłębiu Sosnowiec.


Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu
Doświadczony, 31-letni pomocnik gra w Zagłębiu od sezonu 2018/19, czyli po spadku zespołu z Sosnowca z ekstraklasy. Dla piłkarza rodem z Suwałk był to powrót na Stadion Ludowy, bowiem koszulkę Zagłębia zakładał też w 2008 roku, gdy Zagłębie rywalizowało w elicie.

Wiosną tego roku Małecki był w zespole z Sosnowca tylko zmiennikiem. W ostatnim – wygranym meczu ze Stomilem Olsztyn (3:1) – wszedł na boisko w 83. minucie.

Patryk Małecki rozstaje się z Zagłębiem Sosnowiec

Z naszych informacji wynika, że Małecki kolejnego meczu w Zagłębiu już nie zagra. Z nieoficjalnych informacji wynika, że piłkarz miał emocjonalną wymianę zdań z Łukaszem Matusiakiem, drugim trenerem zespołu, którego wsparł w tym sporze Kazimierz Moskal, pierwszy trener Zagłębia.

Piłkarz miał otrzymać ultimatum – albo odejdzie sam, albo kontrakt zostanie rozwiązany dyscyplinarnie. Zapytaliśmy prezesa klubu Marcina Jaroszewskiego czy to prawda, że Zagłębie rozstało się z Małeckim. – Na tę chwilę ma kontrakt. Prawnicy pracują. Pewnie, gdy sprawdzą wszystkie drogi, wydamy oświadczenie – odpowiedział.


Rok temu, gdy Zagłębie również walczyło o utrzymanie w I lidze, to doświadczenie Małeckiego i Szymona Pawłowskiego pomogło drużynie na finiszu rozgrywek. Obecnie klub z Sosnowca znowu jest zagrożony spadkiem. Wygląda jednak na to, że będzie musiał sobie radzić bez obu piłkarzy. Pawłowski w ostatnim meczu doznał bowiem kontuzji. https://sosnowiec.wyborcza.pl/sosnowiec ... wnicy.html
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez Adam1906 2021-03-29, 7:07 pm

"Dużo nas, dużo nas, do pieczenia chleba"...

Jeden prawy obrońca, jeden lewy obrońca, jeden prawy pomocnik, jeden lewy pomocnik, jeden napastnik... Jak tak dalej pójdzie to Moskal z Matusiakiem będą musieli wyjść na boisko ratować I ligę dla Zagłębia :redface:
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6778
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez novack 2021-03-29, 7:33 pm

Trudno to wszystko nawet komentować. Burdel przy tym co stworzył pobierający pensję prezesa, to jest szkółka niedzielna dla nastoletnich panienek!
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5685
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez August 2021-03-29, 7:50 pm

O próbie pozbycia się Maleckiego było już słychać wcześniej. Nie zdziwiłbym się gdyby to się okazał dość skuteczny sposób bezkosztowego rozwiązania kontraktu. Matusiak jako grajek też ma swoje za uszami
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników