Kogo kupic,a kogo sprzedac

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez RUDI 2019-06-29, 1:49 am

Adam1906 napisał(a):ale niestety chłop ma taki uraz z tyłu głowy, że w przypadku walki w meczu ligowym przy zwarciu z przeciwnikiem będzie cofać nogę


Cofał przy drugiej kontuzji? Grał parę spotkań w rezerwach ? nic mu się nie stało ? całego spotkania /sparingu nie oglądałem ( większość tak)ale co ,miał coś z tyłu głowy ? Dziwne tłumaczenie i dziwne Adam że "powielasz" takie tłumaczenie kogoś z klubu (bo chyba tak) :-( Jeden ma uraz z tyłu głowy i musi odejść drugi nie był przygotowany na ekstraklasę i nie grał itp itd ,sami nieomylni spece w tym naszym Zagłębiu .

Adam1906 napisał(a):Ponadto w klubie się wystraszyli, że Martinowi może ta kontuzja się odnowić po raz trzeci.


To tylko świadczy o profesjonalizmie w klubie ,Wasilewskiego pewnie by zaraz pochowali do grobu po tej makabrycznej jego kontuzji ?

W tej sytuacji wszyscy powinniśmy mówić jednym głosem (wiem że to nie ma żadnego wpływu na tą sektę z Kresowej) ale chociaż w "gorzkich żalach" stanowilibyśmy jedność ;-) Krótko ,wyjebali gościa na szaro ,a i nas kibiców ,podatników ,sponsorów (kupujących karnety,bilety) wypierdolić (nie swoją) kasę na leczenie/rehabilitację a później pozbyć się (wykopać) człowieka to tylko potrafią zrobić amatorzy zarządzający Zagłębiem .Kuźwa bezproduktywny i nie widziany praktycznie na Kresowej Kokoszka był/jest chyba lepiej potraktowany niż piłkarz który dla klubu/kibiców Zagłębia coś zrobił ,już się rzygać chce czytając oficjalne newsy z klubu.
> O KIBICOWANIU WIEM NIEWIELE <
Avatar użytkownika
RUDI
 
Posty: 1879
Dołączył(a): 2009-03-16, 9:23 am


Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez Tomcjo 2019-06-29, 9:01 am

Gdybyśmy mieli klub satelitę w regionie to moglibyśmy wypożyczać takich piłkarzy żeby dochodzili do formy . Podobno w Będzinie myślą o połączeniu Sarmacji i Grodźca żeby zrobić silny klub . Taki Pribula byłby tam gwiazda ściągająca kibiców jeszcze przez dwa trzy lata . Po za tym co rusz to mamy zawodników dla który I zespół to za wysoko a rezerwy to wciąż okregówka . Gdybyśmy wszystkich wypożyczonych oddawali do jednego klubu to byliby pod kontrola a i klub miałby szanse awansu do wyższych lig i wilk syty i Manchester city . No ale prezes wie lepiej .
Tomcjo
 
Posty: 6982
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez Tomcjo 2019-06-29, 7:12 pm

Górnik kupił 24 latka z Legionovii który strzelił 30 goli . Sprawdzi się czy nie to trudno powiedzieć ale to jest sensowne szukanie napastnika . Nawet jak nie da rady w ekstraklasie to nikt nic nie zarzuci klubowi .
Tomcjo
 
Posty: 6982
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez achter 2019-06-29, 8:35 pm

Tomcjo napisał(a):Górnik kupił 24 latka z Legionovii który strzelił 30 goli

nie przesadzaj, :lol: to tylko 26 bramek :lol:
achter
 
Posty: 356
Dołączył(a): 2007-06-24, 4:09 pm
Lokalizacja: Sosnowiec - śródmieście

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez Tomcjo 2019-06-29, 9:07 pm

A to nie bierzemy . Niech gra u tych dziadów z Zabrza :lol:
Tomcjo
 
Posty: 6982
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez achter 2019-06-29, 9:58 pm

Tomcjo napisał(a):A to nie bierzemy . Niech gra u tych dziadów z Zabrza :lol:

nie nie, bierzemy, niech siÄ™ podszkoli w naszych rezerwach, tam siÄ™ ogra :lol:
achter
 
Posty: 356
Dołączył(a): 2007-06-24, 4:09 pm
Lokalizacja: Sosnowiec - śródmieście

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez August 2019-07-01, 8:21 am

Znowu "ciekawe" posunięcia naszych bonzów. Pozbywają się Czaplaka, który od kilku lat - z małymi przerwami - był wypożyczany do niższych lig, zapewne był przynajmniej częściowo opłacany przez klub po czym - out. Pytanie: to teraz ktoś się zorientował, że nasz wychowanek się nie nadaje do I zespołu ? Z drugiej strony mamy leciwego Perdicia i Stępnowskiego, który co prawda w ostatnich latach zbierał szlify m.in. u Kurdziela ale jak Matko za wiele nie pograł. Chyba, że szykowany jest na tę pozycje hit nad hity
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez wojtaszko 2019-07-01, 9:16 am

Jakub Sinior podpisał 3 letni kontrakt. Wszystko fajnie kolejny pomocnik a gdzie napastnicy gdzie obrońcy obudźcie się tam w końcu
wojtaszko
 
Posty: 1260
Dołączył(a): 2009-07-11, 11:26 am
Lokalizacja: Zagórze

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez achter 2019-07-01, 9:34 am

Jakub Sinior- zaznacza z przekonaniem- "chciałbym pomóc w walce o powrót do Ekstraklasy"
czyli walka o klape nie o utrzymanie :lol: :lol: :lol:
achter
 
Posty: 356
Dołączył(a): 2007-06-24, 4:09 pm
Lokalizacja: Sosnowiec - śródmieście

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez August 2019-07-01, 9:35 am

Widać, INNfootball ma do upchnięcia głównie pomocników. Bo zdaje się to kolejny z tej agencji. A na tę chwilę jedynym nominalnym napastnikiem jest zdaje się słynny Jochymek z rezerw.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez Tomcjo 2019-07-01, 10:07 am

No i ja zgłaszam kandydaturę na snajpera . Jestem typowym sępem pola karnego . Nic mnie nie ruszy . Swoje ważę . To niech pomocnicy się martwią jak mnie trafić w głowę czy kolano żeby padł gol . W bilardzie stołowym nie takie numery robią wiec niech się chłopaki szkolą a pomocników mamy jak psów . Nie mam menago wiec będę tańszy . Kontrakt trzyletni mnie zadowala ale pociągnę do emerytury . Lubię grila i kocham nasze słońce Sosnowca . Tez sobie kupię takie portki .
PS nogi mam Krzywe jak Boniek i nie jestem rudy
Tomcjo
 
Posty: 6982
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez RUDI 2019-07-01, 10:15 am

Ile ci amatorzy z Kresowej będą się jeszcze błaźnić i robić obciach Zagłębiu i jego kibicom ?
Na stronie głównej oficjalnego serwisu klubu Prezes wraz nowym "nabytkiem" od zaprzyjaźnionej agencji trzymają koszulkę Zagłębia gdzie po oczach daje logo byłego sponsora -"Z upadku Nelro Daty z pewnością nie ucieszyły się władze piłkarskiego klubu Zagłębie Sosnowiec, którego dystrybutor był sponsorem. Wartość umowy, zgodnie z którą zawodnicy grali z logo Nelro Daty na koszulkach, wynosiła ok. 300–400 tys. zł rocznie. Kontrakt wygasł 31 stycznia br., ale logo Nelro Daty wciąż wisi pośród innych na klubowej stronie internetowej."
Dojdzie do tego że na meczach Zagłębia w sektorze VIP zawiśnie trans o treści -"PDW -NELRO DATA TRZYMAJCIE SIĘ "

Ps to jest super wiadomość przemawiająca na korzyść tego młodego człowieka -"Trenujący ostatnio w Hellas Verona (włoska Serie B) " jak trenował z Veroną to pewnie zawojuje 1 ligę Polską ,jakby trenował z Barceloną to pewnie kluby z naszej ekstraklasy by się o niego zabijały .
> O KIBICOWANIU WIEM NIEWIELE <
Avatar użytkownika
RUDI
 
Posty: 1879
Dołączył(a): 2009-03-16, 9:23 am

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez novack 2019-07-01, 10:52 am

http://www.90minut.pl/news/297/news2970 ... owiec.html
90 minut podaje, że to obrońca, może Gracjan zwyczajnie nie wie o czym pisze.
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5683
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez RUDI 2019-07-01, 11:05 am

novack napisał(a):90 minut podaje, że to obrońca, może Gracjan zwyczajnie nie wie o czym pisze.

Ale wszędzie podają że to -Pomocnik - Defensywny pomocnik - nawet w newsie na 90 minut ,jak i praktycznie we wszystkich informacjach o nim ,ale może w Zagłębiu zrobią z niego obrońcę ?
Ps Za Babiarza ? po kontuzji może go dotknąć "rozwiązanie kontraktu w ramach porozumienia stron"
> O KIBICOWANIU WIEM NIEWIELE <
Avatar użytkownika
RUDI
 
Posty: 1879
Dołączył(a): 2009-03-16, 9:23 am

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez August 2019-07-01, 5:13 pm

Możdżeń dał nogę. Dosłownie: http://zaglebie.eu/aktualnosci/5968-mat ... z-zaglebia
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: paw25