Kogo kupic,a kogo sprzedac

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez Lars 2019-06-18, 6:29 pm

slawekchicago napisał(a):Czyzby Nasz kolefa Lars zostal przez prezydiento i prezeso wraz z dajrektoro zaproszony na grilla :lol:
Ok smacznego oby tylko Lars pozostal Nasz a nie iCH :lol:


Nie, nie został :lol: a grilla wybieram w Waszym towarzystwie. Jest taki moment, że trzeba zrozumieć, jeśli nie mamy na coś wpływu, to należy odpuścić i skupić się na tym na co mamy wpływ, czyli na kibicowaniu Zagłębiu.
MOJE SERCE JEST CZERWONO ZIELONO BIAŁE
Lars
 
Posty: 2246
Dołączył(a): 2003-01-15, 9:34 am


Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez slawekchicago 2019-06-18, 6:41 pm

Lars napisał(a):
slawekchicago napisał(a):Czyzby Nasz kolefa Lars zostal przez prezydiento i prezeso wraz z dajrektoro zaproszony na grilla :lol:
Ok smacznego oby tylko Lars pozostal Nasz a nie iCH :lol:


Nie, nie został :lol: a grilla wybieram w Waszym towarzystwie. Jest taki moment, że trzeba zrozumieć, jeśli nie mamy na coś wpływu, to należy odpuścić i skupić się na tym na co mamy wpływ, czyli na kibicowaniu Zagłębiu.


:brawo:
CZY WROCA JESZCZE DOBRE CZASY
slawekchicago
 
Posty: 3984
Dołączył(a): 2004-05-10, 4:54 am
Lokalizacja: Newcastle

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez Adam1906 2019-06-18, 7:50 pm

krysteksc napisał(a):Wie ktoś dlaczego Możdżenia nie było na liście zawodników na pierwszym treningu.??

Wróbelki ćwierkają, że gdy Możdżeń doszedł do wniosku, iż w tej drużynie nie czeka go żadna przyszłość, a i groźba walki o co najwyżej 6. miejsce (od końca tabeli oczywiście) nie jest dla niego za atrakcyjna, zaczął szukać drogi ucieczki z tonącego okrętu. Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że ten, bądź nie bądź słaby piłkarz, również spierdoli z Kresowej.

Wracając do ewentualnych wzmocnień: w dzisiejszym treningu brali udział Djair Parfitt-Williams, Bertrand Bebey, Tomasz Kucz, niezidentyfikowany Portugalczyk oraz jakiś kopacz o ciemnej karnacji "z hiszpańską bródką".

Lars napisał(a):Gwoli wyjaśnienia ostatnich wydarzeń. Zostałem odblokowany na stronie fb Zagłebia. Moich 2 komentarzy już nie ma, bo po odblokowaniu je usunąłem. Nie mam zamiaru wojować z własnym klubem. Dostałem informacje z klubu, że wszystko robią by było dobrze. Tak więc ostatnim słowem komentarza, chciałem napisać, że wszystko na to wskazuje, że po spadku mamy problemy finansowe i należy raczej oczekiwać, że nie będziemy potentatem w tej lidze. Trudno. Każdy popełnia błędy, jednak szkoda, że nie jest to powiedziane wprost. Spadliśmy, stało się, każdy normalny kibic jest w stanie pewne sprawy zrozumieć. Tylko ta polityka informacyjna...ech. Mam nadzieję, że poprawi się.

Ależ łatwo Cię w chooja zrobili :lol: Aż mi wstyd za Ciebie Kolego :redface: Dla Twojej wiadomości: w klubie miało zostać wydane ustne (nieoficjalne oczywiście) polecenie, że wszyscy mają zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz (czyli w obecności szefostwa Zagłębia) twierdzić "zgodnie z linią partyjną", iż jest co prawda biedniej, ale zajebiscie. Wszystko jest ogarnięte w każdym aspekcie działalności klubowej, czyli jest prężny sztab, dyrektor, skauting, marketing, Akademia itp.itd. W przypadku, gdyby ktoś wyłamał się i nie stosował do powyższego polecenia, zapowiedziano iż dostanie zakaz wejścia na obiekty klubowe. I podobno już ktoś takiego wewnętrznego bana dostał :redface:

Ps. Ja nie żartuję. Autentycznie tak mi zaćwierkały wróbelki mieszkające na Kresowej... :)
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6778
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez August 2019-06-18, 8:05 pm

Za to Miedź się zbroi. Wyróżniający się zawodnicy z I i II ligi. Do tego Robak i reprezentant Czarnogóry. Ech...
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez Lars 2019-06-18, 8:14 pm

Adam1906 napisał(a):Ależ łatwo Cię w chooja zrobili :lol: Aż mi wstyd za Ciebie Kolego :redface:


Adam, czy po 15 latach pisania na tym forum naprawdę tak uważasz? Nikt mnie nie zrobił drogi Kolego. Poprostu przestałem walczyć z wiatrakami.
MOJE SERCE JEST CZERWONO ZIELONO BIAŁE
Lars
 
Posty: 2246
Dołączył(a): 2003-01-15, 9:34 am

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez Adamek182 2019-06-18, 11:43 pm

Widzialem artykul o Robaku i jego zaskakujacym kierunku. Mysle sobie ze mnie Jaroszewski ladnie zaskoczy. Poczytalem a tam weszyli ze niby do piasta wiec przestalem dalej czytac.... co ja sobie myslalem. Do spadkowicza? Do pierwszej ligi?
Da sie?
Adamek182
 
Posty: 727
Dołączył(a): 2007-11-11, 12:11 am

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez August 2019-06-19, 7:11 am

Z Robakiem może być nieco inna sytuacja, którą wykorzystała Miedź a mianowicie on sam pochodzi z Legnicy ponoć cały czas ma tam hacjendę. I być może jakieś względy osobiste miały wpływ na wybór oferty. Trudno bowiem wyobrazić sobie, że chłop odrzuca ofertę Piasta, a taka ponoć była, aby zakotwiczyć w I lidze. Zwłaszcza, że jest u schyłku kariery.
Z kolei jestem osobiście ciekaw czy pozyskanie Bułgara poprawi w końcu naszą grę obronną. Zawodnik niby tyłka nie urywa ale myślę, że klub stać co najwyżej na tego pokroju zawodników.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez gothblack 2019-06-20, 4:59 pm

Adamek182 napisał(a):Widzialem artykul o Robaku i jego zaskakujacym kierunku. Mysle sobie ze mnie Jaroszewski ladnie zaskoczy. Poczytalem a tam weszyli ze niby do piasta wiec przestalem dalej czytac.... co ja sobie myslalem. Do spadkowicza? Do pierwszej ligi?
Da sie?


To nie jest zaskakujący ruch. Juz od 2-3 tygodni było wiadomo, że Robak wychowanek Miedzi wróci do nich. Fakt faktem tam jest kasa i może on pierdzielić, że sentymenty te sprawy, ale za frytki nie będzie grał i tyle na ten temat.
gothblack
 
Posty: 265
Dołączył(a): 2005-04-17, 12:14 pm
Lokalizacja: 100-Lecie S-c

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez turku 2019-06-20, 8:23 pm

August napisał(a):Z Robakiem może być nieco inna sytuacja,

Jaka by sytuacja nie była. Robak sam się nie zatrudnił. Ktoś go musiał do rozmów zaprosić, zaproponować atrakcyjny kontrakt i dopiąć wszystko. A jak wiemy z tym w niektórych miejscach jest trudno i nawet jakby sam Messi chciał grać na Ludowym to jeśli stanek go nie polubi, lub koledzy z grilla nie przytulą trochę zielonego to i z zatrudnieniem Argentyńczyka byłby problem. Nie mówiąc już o "słabym" i "mającym w dupie" utrzymanie klubu w ekstraklasie Serbie.
turku
 
Posty: 1269
Dołączył(a): 2007-04-21, 6:38 pm
Lokalizacja: Pogoń

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez August 2019-06-21, 9:10 am

Ponoć Możdżeniem interesuje się izraelski Hapoel Ra'anana
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez Adam1906 2019-06-21, 9:17 am

August napisał(a):Ponoć Możdżeniem interesuje się izraelski Hapoel Ra'anana

Więc tylko czekać aż nasze gwiazdy rozwiążą z nim kontrakt 'za porozumieniem stron" :)
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6778
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez August 2019-06-21, 9:26 am

Żeby tylko w tym przypadku tak nie było. Bo widzę, że to coraz bardziej powszechna polityka:
Adam1906 napisał(a): za zgodę na takie rozwiązanie kontraktu obiecali Kudle 6-miesięczne pobory.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez novack 2019-06-21, 7:10 pm

Patryk Małecki???
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5683
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez August 2019-06-21, 7:43 pm

Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez NHK12 2019-06-21, 8:15 pm

jeszcze czekam na bramkaeza napastnika i obronce
NHK12
 
Posty: 976
Dołączył(a): 2003-09-29, 1:30 pm

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników