Kogo kupic,a kogo sprzedac

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez slawekchicago 2019-06-18, 5:12 am

Ktos slusznie zauwazyl . Gestnieje atmosfera w gabinetach stad nerwowe reakcje . Brak jakiekolwiek komunikacji ze strony klubu powoduje ze robi sie co raz bardziej nerwowo . Tyle tylko ze co da komunikacja ? Coraz wieksza liczba osob nie wierzy juz w te bajki opowuada przez jaroszewskiego .
Spoko panowie Nasz Grill niedlugo . Czy data 23 sierpien , piatek w koncu przeszla w glosowaniu ? :lol:
CZY WROCA JESZCZE DOBRE CZASY
slawekchicago
 
Posty: 3984
Dołączył(a): 2004-05-10, 4:54 am
Lokalizacja: Newcastle


Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez August 2019-06-18, 6:13 am

Adamek182 napisał(a):Mysle ze mozecie sie nie doczekac katastrofy niczym w ekstraklasie

Nie chcę żadnej katastrofy żeby było jasne. Natomiast skład, który podałeś plus taki poziom grajków jacy dotychczas przyszli to co gwarantuje? Swoją drogą na pierwszym treningu nie było Możdżenia. Czyżby się zaczął wylogowywać z Sosnowca?
slawekchicago napisał(a):Czy data 23 sierpien , piatek w koncu przeszla w glosowaniu

Mnie by na tę chwilę pasowało.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez Adamek182 2019-06-18, 7:34 am

I ja tez chcialem jeszcze dodac ze zadnym optymistą nie jestem ale mozliwe ze bedziemy w stanie spokojnie sie.... utrzymac. A wtedy juz katastrofy nie bedzie.
Jako ze dopiero zaczeli to moze cos ruszy lada dzien i z dwa transfery "dorosle" nas czekaja.
Adamek182
 
Posty: 727
Dołączył(a): 2007-11-11, 12:11 am

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez krysteksc 2019-06-18, 9:33 am

http://www.90minut.pl/news/296/news2966 ... nowiec.htm

No to mamy jakiś dorosły transfer.
krysteksc
 
Posty: 364
Dołączył(a): 2009-03-07, 8:20 pm

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez bolo73 2019-06-18, 12:46 pm

Ciężko być optymistą patrząc na posunięcia klubu. Jednakże póki co nie widzieliśmy żadnego meczu w nowym składzie. Wiadomo, że pierwsze mecze będą raczej kiepskie a sparing z wicemistrzem Słowacji może zakończyć się wysoką porażką ponieważ nasza ekipa jest tworzona od nowa i trudno będzie liczyć na zgranie poszczególnych zawodników czy też formacji. Ważne będzie to czy zaobserwujemy przebłyski i potencjał co dawałoby nam powód ku temu aby uwierzyć w to, że tragedii nie będzie. Górnik rok temu też dokonał mocnej przebudowy i początek miał kiepski a jednak z czasem ich gra wyglądała coraz lepiej. Pytanie podstawowe jest takie czy zawodnicy, którzy do nas przyszli mają jakiś potencjał i czy trener będzie potrafił to poskładać. Może okazać się, że nasze zmartwienia i obawy były niepotrzebne i będziemy miło zaskoczeni grą Zagłębia. Wiem, że to raczej pobożne życzenia, ale poczekajmy, dajmy im kilka meczów i zobaczymy jak to będzie wyglądało, czy z meczu na mecz jest postęp i perspektywa na spokojny sezon.
bolo73
 
Posty: 979
Dołączył(a): 2006-10-17, 7:28 am

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez August 2019-06-18, 2:00 pm

krysteksc napisał(a):http://www.90minut.pl/news/296/news2966992-Plamen-Kraczunow-zawodnikiem-Zaglebia-Sosnowiec.htm

No to mamy jakiś dorosły transfer.

Wygląda na to że to inicjatywa Mroczkowskiego
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez krysteksc 2019-06-18, 3:07 pm

August napisał(a):
krysteksc napisał(a):http://www.90minut.pl/news/296/news2966992-Plamen-Kraczunow-zawodnikiem-Zaglebia-Sosnowiec.htm

No to mamy jakiś dorosły transfer.

Wygląda na to że to inicjatywa Mroczkowskiego

To oby miał jeszcze inicjatywę na bramkarza, 2 bocznych obrońców i 3 napastników umiejacych strzelać.
Wie ktoś dlaczego Możdżenia nie było na liście zawodników na pierwszym treningu.??
krysteksc
 
Posty: 364
Dołączył(a): 2009-03-07, 8:20 pm

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez novack 2019-06-18, 3:50 pm

A utalentowany, młody, nasz Mozler któremu od 2 lat płacimy nie będzie testowany?
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5683
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez Adamek182 2019-06-18, 5:27 pm

A temat tego chlopaczka z jakiegos dziwnego kraju co to galopowal ladnie z pilka przy nodze. Czarnoskory, mlodzy grajek, jeszcze chyba widnieje w przychodzacych na 90 minut. Umarlo?
Adamek182
 
Posty: 727
Dołączył(a): 2007-11-11, 12:11 am

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez krysteksc 2019-06-18, 5:29 pm

Adamek182 napisał(a):A temat tego chlopaczka z jakiegos dziwnego kraju co to galopowal ladnie z pilka przy nodze. Czarnoskory, mlodzy grajek, jeszcze chyba widnieje w przychodzacych na 90 minut.Umarlo?

Wyczytali że Bermudy jednak nie są w UE jak zapewniali menago :lol:
krysteksc
 
Posty: 364
Dołączył(a): 2009-03-07, 8:20 pm

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez turku 2019-06-18, 5:51 pm

August napisał(a):Nie chcę żadnej katastrofy żeby było jasne. Natomiast skład, który podałeś plus taki poziom grajków jacy dotychczas przyszli to co gwarantuje? Swoją drogą na pierwszym treningu nie było Możdżenia. Czyżby się zaczął wylogowywać z Sosnowca?

A ja bym chciał katastrofę. Chciałbym żeby ktoś podesrał stanka i jaroszewskiego do prokuratury o działanie na niekorzyść klubu. Już jaroszewski kiedyś miał smród na jajach, teraz byłoby mu trudniej sie wykaraskać. A przy okazji jako że ich kolega jest peowskim prezydentem to prokuratura chciałby znaleźć na nich jak najwięcej. 3 miesiące do wyjasnienia spowodowałyby że zarówno stanek jak i jaroszewski zostaliby z klubu wyrzucenia bo chęcińskiemu zaczęłyby sie pocić jaja. I żeby pokazac jaki to on jest prawilny, na prezesa wstawiłby kogoś z głową, kto rzeczywiście umie zarządzać klubem, byle tylko pokazac ze on jaroszewskim i stankem to nie miał nic do czynienia.
Oczywiście spowodowałoby to wietrzenie szatni zimą ze szrotu innfootball ale i tak takie wietrzenie będzie.
A że za Zagłębiem uniósł by sie delikatny smród? W wiśle mieli gorzej? I co i nic? Zagłebie było ukarane za korupcje więc gorzej nie będzie, a takie patrzenie jak klub teraz dryfuje, tylko po to by wysysac z niego miejskie pieniądze i promować miernoty.Bo jaroszewski nie pozwoli by klub się za bardzo stoczył, wtedy za małe pieniądze byłyby do wyciągnięcia, a na świeczniku tez nie zabardzo, bo tam juz trudniej lody kręcić. To juz wolę konkretna rozpierduchę która wyczyści to szambo
A teraz na taki ruch jest najlepsza pora, bo wybory i każda możliwośc obsrania peowskiego prezydenta przez pisowska prokuraturę będzie niczym gwiazdka z nieba.
turku
 
Posty: 1269
Dołączył(a): 2007-04-21, 6:38 pm
Lokalizacja: Pogoń

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez Lars 2019-06-18, 5:58 pm

Gwoli wyjaśnienia ostatnich wydarzeń. Zostałem odblokowany na stronie fb Zagłebia. Moich 2 komentarzy już nie ma, bo po odblokowaniu je usunąłem. Nie mam zamiaru wojować z własnym klubem. Dostałem informacje z klubu, że wszystko robią by było dobrze. Tak więc ostatnim słowem komentarza, chciałem napisać, że wszystko na to wskazuje, że po spadku mamy problemy finansowe i należy raczej oczekiwać, że nie będziemy potentatem w tej lidze. Trudno. Każdy popełnia błędy, jednak szkoda, że nie jest to powiedziane wprost. Spadliśmy, stało się, każdy normalny kibic jest w stanie pewne sprawy zrozumieć. Tylko ta polityka informacyjna...ech. Mam nadzieję, że poprawi się.
MOJE SERCE JEST CZERWONO ZIELONO BIAŁE
Lars
 
Posty: 2246
Dołączył(a): 2003-01-15, 9:34 am

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez novack 2019-06-18, 6:17 pm

Lars napisał(a):Gwoli wyjaśnienia ostatnich wydarzeń. Zostałem odblokowany na stronie fb Zagłebia. Moich 2 komentarzy już nie ma, bo po odblokowaniu je usunąłem. Nie mam zamiaru wojować z własnym klubem. Dostałem informacje z klubu, że wszystko robią by było dobrze. Tak więc ostatnim słowem komentarza, chciałem napisać, że wszystko na to wskazuje, że po spadku mamy problemy finansowe i należy raczej oczekiwać, że nie będziemy potentatem w tej lidze. Trudno. Każdy popełnia błędy, jednak szkoda, że nie jest to powiedziane wprost. Spadliśmy, stało się, każdy normalny kibic jest w stanie pewne sprawy zrozumieć. Tylko ta polityka informacyjna...ech. Mam nadzieję, że poprawi się.

Zakładam, że osobiście nie byłeś nigdy na spotkaniu z Panem Prezesem, to jest gość który hurtowo może sprzedawać okulary niewidomym i łysym grzebienie, a od święta suchary szczerbatym, Ciebie podszedł zaledwie słowem pisanym.
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5683
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez Lars 2019-06-18, 6:20 pm

novack napisał(a):
Lars napisał(a):Gwoli wyjaśnienia ostatnich wydarzeń. Zostałem odblokowany na stronie fb Zagłebia. Moich 2 komentarzy już nie ma, bo po odblokowaniu je usunąłem. Nie mam zamiaru wojować z własnym klubem. Dostałem informacje z klubu, że wszystko robią by było dobrze. Tak więc ostatnim słowem komentarza, chciałem napisać, że wszystko na to wskazuje, że po spadku mamy problemy finansowe i należy raczej oczekiwać, że nie będziemy potentatem w tej lidze. Trudno. Każdy popełnia błędy, jednak szkoda, że nie jest to powiedziane wprost. Spadliśmy, stało się, każdy normalny kibic jest w stanie pewne sprawy zrozumieć. Tylko ta polityka informacyjna...ech. Mam nadzieję, że poprawi się.

Mam nadzieję, że osobiście nie byłeś nigdy na spotkaniu z Panem Prezesem, to jest gość który hurtowo może sprzedawać okulary niewidomym i łysym grzebienie, Ciebie podszedł zaledwie słowem pisanym.


Nie, nie. To nie tak. Ja mam pewne przemyślenia, ale zostawie je dla siebie. I niech tak zostanie.
MOJE SERCE JEST CZERWONO ZIELONO BIAŁE
Lars
 
Posty: 2246
Dołączył(a): 2003-01-15, 9:34 am

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez slawekchicago 2019-06-18, 6:24 pm

Czyzby Nasz kolega Lars zostal przez prezydiento i prezeso wraz z dajrektoro zaproszony na grilla :lol:
Ok smacznego oby tylko Lars pozostal Nasz a nie iCH :lol:
Ostatnio edytowano 2019-06-18, 6:40 pm przez slawekchicago, łącznie edytowano 1 raz
CZY WROCA JESZCZE DOBRE CZASY
slawekchicago
 
Posty: 3984
Dołączył(a): 2004-05-10, 4:54 am
Lokalizacja: Newcastle

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: paw25