Krzysztof Tochel - były trener Zagłębia

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Re: ...

Postprzez Monti 2006-08-09, 5:01 pm

Krawiec napisał(a):
Nie było kogoś takiego jak ja na tym forum panie Monti.


:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

odpowiedź na prv
Monti
Moderator
 
Posty: 451
Dołączył(a): 2002-12-30, 10:11 pm
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza


Postprzez Sadek 2006-08-14, 1:46 pm



Wczoraj trener był w programie sportowym na TVP 3. Głównie pytany o występy drużyn jak to łądnie powiedział pan prowadzący "z naszego regionu" :lol:

Sadek
dj. transfer
 
Posty: 1167
Dołączył(a): 2003-04-22, 6:46 pm
Lokalizacja: Dańdówka

Postprzez Przemek26 2006-08-17, 7:52 pm

A se Krzysiu wybrał zespół. Zamkneli im Prezesa zobaczymy kogo jeszcze ico z tego wyniknie dla zespołu trenera Tochela?
Przemek26
 
Posty: 3225
Dołączył(a): 2005-10-15, 10:21 pm
Lokalizacja: Sosnowiec - Niwka

Postprzez Przemek26 2006-09-11, 9:25 am

Za 2 tygodnie przyjeżdża Podbeskidzie . Ciekawe tylko czy jeszcze z Tochelem na ławce trenerskiej? Bo jak tak dalej będą młucić to chyba nie doczeka wizyty na Ludowym.
Przemek26
 
Posty: 3225
Dołączył(a): 2005-10-15, 10:21 pm
Lokalizacja: Sosnowiec - Niwka

Postprzez zgredos 2006-09-11, 2:41 pm

Jaki wspaniały warsztat szkoleniowy ma KT widać teraz w TSP . Owszem awansował z Zagłębiem, KSZO i Bełchatowem ale tak jak pisałem dużo wcześniej te drużyny miały takie składy że moja babcia będąc trenerem tych drużyn awansowałaby
zgredos
 
Posty: 1433
Dołączył(a): 2003-08-06, 3:29 pm
Lokalizacja: Sosnowiec - Pogoń

Postprzez August 2006-09-11, 7:19 pm

Podbeskidziu z takim składem to i Capello pomoże.
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Postprzez Leyton 2006-09-11, 7:28 pm

zgredos napisał(a):Jaki wspaniały warsztat szkoleniowy ma KT widać teraz w TSP . Owszem awansował z Zagłębiem, KSZO i Bełchatowem ale tak jak pisałem dużo wcześniej te drużyny miały takie składy że moja babcia będąc trenerem tych drużyn awansowałaby


Jak widać moce Krzysztofa Tochela są niezmierzone.... no bo skoro awansował nawet z Bełchatowem, trenując w tym samym czasie Zagłębie... to myślę, że w Bielsku będąc na miejscu jakoś też sobie poradzi. :D :D :D
Leyton
 
Posty: 857
Dołączył(a): 2003-05-01, 12:44 am

Postprzez zgredos 2006-09-12, 7:58 am

Leyton napisał(a):
zgredos napisał(a):Jaki wspaniały warsztat szkoleniowy ma KT widać teraz w TSP . Owszem awansował z Zagłębiem, KSZO i Bełchatowem ale tak jak pisałem dużo wcześniej te drużyny miały takie składy że moja babcia będąc trenerem tych drużyn awansowałaby


Jak widać moce Krzysztofa Tochela są niezmierzone.... no bo skoro awansował nawet z Bełchatowem, trenując w tym samym czasie Zagłębie... to myślę, że w Bielsku będąc na miejscu jakoś też sobie poradzi. :D :D :D

Możesz mi to wyjaśnić, bo jak pamiętam to Tochel po odejściu z Zagłębia trenował Bełchatów z którym awansował po czym podziękowano mu . Chyba że coś mi się pomieszało to odśwież mi pamięć
zgredos
 
Posty: 1433
Dołączył(a): 2003-08-06, 3:29 pm
Lokalizacja: Sosnowiec - Pogoń

Postprzez Leyton 2006-09-12, 4:29 pm

A co tu jeszcze wyjaśniać ?

Cztery awanse z Zagłębiem i jeden z KSZO. To są "jedyne" osiągnięcia Tochela. Jak widać nie przeszkadza Ci to w ciągłych drwinach z trenera, który czterokrotnie wprowadzał klub, któremu kibicujesz do wyższych lig.
Myślę, że nie ma więc takiej potrzeby, abyś dokładał mu sukcesy, których nie osiągnął.


Bełchatów ??? Jaki Bełchatów ??? Kiedy i gdzie z nim awansował ???
Leyton
 
Posty: 857
Dołączył(a): 2003-05-01, 12:44 am

Postprzez Przemek26 2006-09-20, 1:19 pm

Nie chcę jakiegoś zamieszania wprowadzać na forum lub coś podobnego.
Poprostu przeczytałem ten komentarz na jednej z sosnowieckiej witryn i stwierdziłem że można by tu go wkleić i zastanowić ile jest w tym prawdy i czy wogóle jest ?

Co ma Tochel znac nasz zespół skoro jest ponad połowa naszego składu? A poza tym jest berek z ktorym Tochel nie mogł sie dogadac bo chciał za gre berka w scu kase a berek stary zawodnik odmowił Tochelowi i tak sie opoził transfer berka do Zagłebia.Teraz juz wiecie jak to było z grajkami sciagnietymi za czasow Tochela...Kasa misiu,kasa....:)NIe ma kasy dla pana trenera to nie ma kontraktu w Zagłebiu...liczy sie tylko kasa...kasa:)Zobaczcie ile chłopa sie przewineło za kadencji Krzysia w Zagłebiu...moze 40 sciagnietych a pozytek z 3 moze 5 -Ujek,Lachowski i i Pitry,moze Wolaski i jeszcze kilku a reszta to kopacze z 5 ligi i nic poza tym...ale co tam...grasz w Zagłebiu jak płacisz trenerowi...kasa misiu,kasa....Butryny,Jankowskie,Małochy itd...robic porzadek z tym bagnem i do OE!!!!!i dziekowac trenerowi Białkowi za przede wszystkim Folca,Pacha i Kosciukiewicza bo z nich jeszcze beda ludzie!!!!NO i za berka ze pozwolono mu przyjsc wreszcie do Zagłebia.Wczesniej nie mogł bo nie chciał płacic trenerowi działki.Ot tak to chłopy było za kadencji Krzysia T.I wcale ten Rudy nie jest taki zły,bo jak Białek chciał sprowadzic tego i tego to sprowadzono,a Krzysiu tylko kase chciał i kase...i sprowadzana grajków za 1,22 zł z vatem:)i dziekujmy makaronom ze jeszcze nie rzucili zabawek,bo jeszcze czarne chmury moga przyjsc nad Zagłebiu w zwiazku z afera korupcyjna w skopanej piłce.Pozdrawiam prwdziwych kibicow Zagłebia:)
Przemek26
 
Posty: 3225
Dołączył(a): 2005-10-15, 10:21 pm
Lokalizacja: Sosnowiec - Niwka

Postprzez keff79 2006-09-20, 1:34 pm

Przemek26 napisał(a):Nie chcę jakiegoś zamieszania wprowadzać na forum lub coś podobnego.
Poprostu przeczytałem ten komentarz na jednej z sosnowieckiej witryn i stwierdziłem że można by tu go wkleić i zastanowić ile jest w tym prawdy i czy wogóle jest ?

Co ma Tochel znac nasz zespół skoro jest ponad połowa naszego składu? A poza tym jest berek z ktorym Tochel nie mogł sie dogadac bo chciał za gre berka w scu kase a berek stary zawodnik odmowił Tochelowi i tak sie opoził transfer berka do Zagłebia.Teraz juz wiecie jak to było z grajkami sciagnietymi za czasow Tochela...Kasa misiu,kasa....:)NIe ma kasy dla pana trenera to nie ma kontraktu w Zagłebiu...liczy sie tylko kasa...kasa:)Zobaczcie ile chłopa sie przewineło za kadencji Krzysia w Zagłebiu...moze 40 sciagnietych a pozytek z 3 moze 5 -Ujek,Lachowski i i Pitry,moze Wolaski i jeszcze kilku a reszta to kopacze z 5 ligi i nic poza tym...ale co tam...grasz w Zagłebiu jak płacisz trenerowi...kasa misiu,kasa....Butryny,Jankowskie,Małochy itd...robic porzadek z tym bagnem i do OE!!!!!i dziekowac trenerowi Białkowi za przede wszystkim Folca,Pacha i Kosciukiewicza bo z nich jeszcze beda ludzie!!!!NO i za berka ze pozwolono mu przyjsc wreszcie do Zagłebia.Wczesniej nie mogł bo nie chciał płacic trenerowi działki.Ot tak to chłopy było za kadencji Krzysia T.I wcale ten Rudy nie jest taki zły,bo jak Białek chciał sprowadzic tego i tego to sprowadzono,a Krzysiu tylko kase chciał i kase...i sprowadzana grajków za 1,22 zł z vatem:)i dziekujmy makaronom ze jeszcze nie rzucili zabawek,bo jeszcze czarne chmury moga przyjsc nad Zagłebiu w zwiazku z afera korupcyjna w skopanej piłce.Pozdrawiam prwdziwych kibicow Zagłebia:)


Oczywiście to prawda, oprócz tego piłkarze dzielili się na wachty po 4 chłopa i zajmowali się gospodarstwem trenera - część zmywała naczynia inni odkurzali, podlewali kwiatki..
keff79
 
Posty: 452
Dołączył(a): 2005-05-09, 8:41 am
Lokalizacja: Sosnowiec-Behind Mountain!

Postprzez olo69 2006-09-20, 3:20 pm

Przemek26 napisał(a):Nie chcę jakiegoś zamieszania wprowadzać na forum lub coś podobnego.

Co ma Tochel znac nasz zespół ...


Zanim zacytujesz jakiegoś chuja to się zastanów, bo zamienisz forum Zagłębia w forum onetu, szkoda tylko, że internet trafił "pod strzechy" bo obrażać może każdy każdego, ale może doczekamy czasów, że za takie wpisy autor będzie ponosił odpowiedzialność (ustalenie IP raczej nie jest zbyt trudne)
Poniżej masz wypowiedź Berensztajna na intrygujacy Cię temat zacytowaną ze strony Zagłębia

Jacek Berensztajn: Nie można powiedzieć, że polowanie trwało długo. Taka była kolej losu. Zaproponowano mi przedłużenie umowy w Radomsku, wpłynęła propozycja Zagłębia, jednak ja byłem już dogadany z działaczami Radomska. W Radomsku były plany zbudowania mocnej drużyny, wierzyłem że coś z tego będzie, jednak wszystko potoczyło się inaczej. Moje przybycie do Zagłębia trwało trochę dłużej, jednak tym razem się udało. Nie ma to też nic wspólnego z osobą trenera Tochela, który wcześniej prowadził Zagłębie. Pracowałem z tym trenerem w Bełchatowie i współpraca układała nam się bardzo dobrze. Wszystko przeciągnęło się w czasie, ale tak chyba musiało być.
olo69
 
Posty: 1126
Dołączył(a): 2003-05-01, 10:31 pm
Lokalizacja: modrzejowska city

Postprzez Uruk 2006-09-20, 4:14 pm

Zgadzam się z olo69 w 100%.Niepotrzebne nam teraz tego typu "rewelacje" tym bardziej że po zatrzymaniach atmosfera wokół naszej drużyny jest kiepska.Po co wprowadzać dodatkowy ferment.
Uruk
 
Posty: 372
Dołączył(a): 2005-08-09, 2:03 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez Cygan 2006-09-22, 7:20 pm

Przemek26 napisał(a):Nie chcę jakiegoś zamieszania wprowadzać na forum lub coś podobnego.
Poprostu przeczytałem ten komentarz na jednej z sosnowieckiej witryn i stwierdziłem że można by tu go wkleić i zastanowić ile jest w tym prawdy i czy wogóle jest ?

Co ma Tochel znac nasz zespół skoro jest ponad połowa naszego składu? A poza tym jest berek z ktorym Tochel nie mogł sie dogadac bo chciał za gre berka w scu kase a berek stary zawodnik odmowił Tochelowi i tak sie opoził transfer berka do Zagłebia.Teraz juz wiecie jak to było z grajkami sciagnietymi za czasow Tochela...Kasa misiu,kasa....:)NIe ma kasy dla pana trenera to nie ma kontraktu w Zagłebiu...liczy sie tylko kasa...kasa:)Zobaczcie ile chłopa sie przewineło za kadencji Krzysia w Zagłebiu...moze 40 sciagnietych a pozytek z 3 moze 5 -Ujek,Lachowski i i Pitry,moze Wolaski i jeszcze kilku a reszta to kopacze z 5 ligi i nic poza tym...ale co tam...grasz w Zagłebiu jak płacisz trenerowi...kasa misiu,kasa....Butryny,Jankowskie,Małochy itd...robic porzadek z tym bagnem i do OE!!!!!i dziekowac trenerowi Białkowi za przede wszystkim Folca,Pacha i Kosciukiewicza bo z nich jeszcze beda ludzie!!!!NO i za berka ze pozwolono mu przyjsc wreszcie do Zagłebia.Wczesniej nie mogł bo nie chciał płacic trenerowi działki.Ot tak to chłopy było za kadencji Krzysia T.I wcale ten Rudy nie jest taki zły,bo jak Białek chciał sprowadzic tego i tego to sprowadzono,a Krzysiu tylko kase chciał i kase...i sprowadzana grajków za 1,22 zł z vatem:)i dziekujmy makaronom ze jeszcze nie rzucili zabawek,bo jeszcze czarne chmury moga przyjsc nad Zagłebiu w zwiazku z afera korupcyjna w skopanej piłce.Pozdrawiam prwdziwych kibicow Zagłebia:)


A ja Wam powiem, że cytat ten to może być prawda. Tez słyszałem, że trza było zapłacić, by grać w Zagłębiu, lub wynajmować mieszkania od trenera. Ja bardzo lubie Tochela i do końca w to nie wierzę, ale panowie: żyjemy k***a w POLSCE!!! Tylko w Polsce...
Cygan
 
Posty: 517
Dołączył(a): 2003-01-31, 11:53 am
Lokalizacja: Sosnowiec - Piastów

Postprzez olo69 2006-09-23, 9:00 am

Cygan napisał(a): lub wynajmować mieszkania od trenera. ...

o mieszkaniu tez słyszałem, tylko, że to chyba nie trener wynajmował a kto inny z klubu o to trzeba by spytać np: Morawskiego, komu się żalił i oddawał kluczyki jak go Tochel odsunął od składu.
Obojętnie kto jest winny to powinien ponieść konsekwencje, jakby się tym zajął prokurator (gdyby były jakies podstawy) to pewnie by się to szybciutko wyjaśniło
olo69
 
Posty: 1126
Dołączył(a): 2003-05-01, 10:31 pm
Lokalizacja: modrzejowska city

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników