Krzysztof Tochel - były trener Zagłębia

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Postprzez emdżej 2006-05-01, 10:05 pm

90minut.pl napisał(a):Michał Nowak, a nie jak przypuszczano Bogdan Pikuta, został asystentem Krzysztofa Tochela w Podbeskidziu Bielsko-Biała. Nowak pochodzi ze sportowej rodziny. Jego ojciec był działaczem Zagłębia Sosnowiec, a brat Jakub piłkarzem Zagłębia, Victorii Jaworzno i Sarmacji Będzin.

Michał Nowak jest wychowankiem Zagłębia. Po zakończeniu kariery był szkoleniowcem młodzieży w tym klubie, jego wychowankiem jest obrońca Daniel Treściński. Później był trenerem piłkarzy Czarnych Sosnowiec i Górnika Sosnowiec. W latach 90. był sędzią pierwszoligowym.


Jak widać trener Tochel sprowadził do Bielska dawnego współpracownik. Chociaż innego niż wcześniej mówiono. A więc TSP ma teraz zagłębiowski duet trenerski.
emdżej
 
Posty: 3430
Dołączył(a): 2004-10-10, 8:45 pm
Lokalizacja: Sosnowiec - CDW


Postprzez Ebi 2006-05-02, 8:05 am

Szkoda tylko,ze trener Tochel zgodzil sie pracowac,dla rywala zza miedzy BKs-u-Podbeskidzia :P Nie lubie klubow bez tradycji :x
Ebi
 
Posty: 46
Dołączył(a): 2006-04-22, 5:46 pm
Lokalizacja: Sosnowiec/Pogoń

Postprzez problematyk-ziom 2006-05-02, 10:34 am

*FORUMDINHO* napisał(a):A ZUDIN MÓWI, ŻE TOCHELOWI SIĘ W GŁOWIE POMIESZAŁO I ZA DUŻO SOBIE WYOBRAŻAŁ, DO TEGO NIE UKŁADAŁA MU SIĘ WSPÓŁPRACA NA LINI TRENER - ZAWODNICY. NIE WIEM, NIE MIESZAM SIĘ.


moze coś w tym jest... bo już nie pierwsza osoba o tym wspomina...
problematyk-ziom
 
Posty: 833
Dołączył(a): 2005-03-29, 7:42 pm
Lokalizacja: zagórska polana

Postprzez keff79 2006-05-14, 2:08 pm

Krzysztof Tochel po wygranej PodbBB ze Świtem:

Zagraliśmy dziś 3 obrońcami – w innym klubie mi tego nie pozwolono – powiedziano że to jest eksperyment. Ja uważam, że tak się powinno teraz grać. Trzeba grać na 3 obrońców, nie bać się i to się dziś sprawdziło.


:lol: :wink:

Pytanie konkursowe o jakim klubie mówił podczas konferencji treneiro :wink:

Swoją drogą Podbeskidzie, które po rundzie jesiennej zajmowało 16 miejsce, wiosną zdobyło tyle samo punktów co my, mają lepszy bilans bramkowy.. i obecnie są 5 drużyną rundy wiosennej :shock:
keff79
 
Posty: 452
Dołączył(a): 2005-05-09, 8:41 am
Lokalizacja: Sosnowiec-Behind Mountain!

Postprzez MrCricket 2006-05-14, 3:54 pm

Z takim "obroncą" jak Jankowski, u nas raczej nie mogło się to udać. Ja tam wolę 4-4-2 z naszymi szybkimi bocznymi obrońcami, podłączającymi się do akcji ofensywnych.
MrCricket
 
Posty: 1155
Dołączył(a): 2005-05-19, 2:18 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez Przemek26 2006-08-08, 6:57 am

http://www.sosnowiec.info.pl/modules/ne ... hp?id=5718

Czasy dobrobytu jakie były w Sosnowcu sie skończyły.
Wg. mnie powinien zostac i ciagnąc ten wózek co najmiej do przerwy zimowej.
Przemek26
 
Posty: 3225
Dołączył(a): 2005-10-15, 10:21 pm
Lokalizacja: Sosnowiec - Niwka

...

Postprzez Krawiec 2006-08-08, 9:29 am

W sytuacji kiedy nie wiedzieć czemu linki i frazy związane z serwisem ZAGLEBIE,INFO są zablokowane z automatu (jako zabroniona reklama) a inne linki mogą być na forum, zwracam się z uprzejmą prośbą o usunięcie moich tekstów z działu region ze strony 100% i wykasowanie wszystkich moich postów.

Nie było kogoś takiego jak ja na tym forum panie Monti.
Ostatnio edytowano 2006-08-10, 9:59 am przez Krawiec, łącznie edytowano 2 razy
Krawiec
 
Posty: 1961
Dołączył(a): 2003-05-13, 2:07 am
Lokalizacja: ZD-SO-Środula/Pogoń

Re: ...

Postprzez Codino 2006-08-08, 1:09 pm

Krawiec napisał(a):W sytuacji kiedy nie wiedzieć czemu linki tylko do serwisu ZAGLEBIE,INFO są zablokowane z automatu (jako zabroniona reklama), zwracam się z uprzejmą prośbą o usunięcie moich tekstów z działu region ze strony 100% i wykasowanie wszystkich moich postów.

Nie było kogoś takiego jak ja na tym forum panie Monti.

? Mi wszystko działa.
Codino
 
Posty: 201
Dołączył(a): 2003-04-27, 11:24 am
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: ...

Postprzez adas 2006-08-08, 1:44 pm

Krawiec napisał(a):W sytuacji kiedy nie wiedzieć czemu linki tylko do serwisu ZAGLEBIE,INFO są zablokowane z automatu (jako zabroniona reklama), zwracam się z uprzejmą prośbą o usunięcie moich tekstów z działu region ze strony 100% i wykasowanie wszystkich moich postów.

Nie było kogoś takiego jak ja na tym forum panie Monti.
KIEPSKA PRÓBA ZASTRASZENIA. PROŚBA ZOSTAŁA SPEŁNIONA!
adas
 
Posty: 890
Dołączył(a): 2004-12-17, 12:27 pm

Re: ...

Postprzez soohoq 2006-08-08, 2:03 pm

adas napisał(a):
Krawiec napisał(a):W sytuacji kiedy nie wiedzieć czemu linki tylko do serwisu ZAGLEBIE,INFO są zablokowane z automatu (jako zabroniona reklama), zwracam się z uprzejmą prośbą o usunięcie moich tekstów z działu region ze strony 100% i wykasowanie wszystkich moich postów.

Nie było kogoś takiego jak ja na tym forum panie Monti.
KIEPSKA PRÓBA ZASTRASZENIA. PROŚBA ZOSTAŁA SPEŁNIONA!


moze wyjasnisz roznice miedzy sosnowiec.info.pl a zaglebie,,info
zamiast wpisywac lakoniczne komentarze...
soohoq
 
Posty: 34
Dołączył(a): 2004-12-17, 1:24 pm
Lokalizacja: Sosnowiec - Milowice

Re: ...

Postprzez adas 2006-08-08, 2:06 pm

soohoq napisał(a):
adas napisał(a):
Krawiec napisał(a):W sytuacji kiedy nie wiedzieć czemu linki tylko do serwisu ZAGLEBIE,INFO są zablokowane z automatu (jako zabroniona reklama), zwracam się z uprzejmą prośbą o usunięcie moich tekstów z działu region ze strony 100% i wykasowanie wszystkich moich postów.

Nie było kogoś takiego jak ja na tym forum panie Monti.
KIEPSKA PRÓBA ZASTRASZENIA. PROŚBA ZOSTAŁA SPEŁNIONA!


moze wyjasnisz roznice miedzy sosnowiec.info.pl a zaglebie,,info
zamiast wpisywac lakoniczne komentarze...
NIE MAM ZAMIARU NIC WYJAŚNIAĆ! PO PIERWSZE ODPOWIEDŹ NIE BYŁA DO CIEBIE, PO DRUGIE PROŚBA KRAWCA ZOSTAŁA JUŻ SPEŁNIONA, WIĘC TEMAT UWAŻAM ZA ZAMKNIĘTY. PO TRZECIE, NIE TYLKO WOJTEK DECYDUJE O REGULAMINIE FORUM!
adas
 
Posty: 890
Dołączył(a): 2004-12-17, 12:27 pm

Re: ...

Postprzez Krawiec 2006-08-08, 2:08 pm

adas napisał(a):
Krawiec napisał(a):W sytuacji kiedy nie wiedzieć czemu linki tylko do serwisu ZAGLEBIE,INFO są zablokowane z automatu (jako zabroniona reklama), zwracam się z uprzejmą prośbą o usunięcie moich tekstów z działu region ze strony 100% i wykasowanie wszystkich moich postów.

Nie było kogoś takiego jak ja na tym forum panie Monti.
KIEPSKA PRÓBA ZASTRASZENIA. PROŚBA ZOSTAŁA SPEŁNIONA!


Nie zastraszenia przyjacielu tylko odpowiedź na dyskryminowanie serwisu informacyjnego z.i Wydaje mi się, że coś włożyłem w rozwój tego forum i w stronę 100% pod kątem zarówno spraw regionalnych jak też kibicowskich więc wobec takiej dyskredytacji nie moge być obojętny.
Krawiec
 
Posty: 1961
Dołączył(a): 2003-05-13, 2:07 am
Lokalizacja: ZD-SO-Środula/Pogoń

Re: ...

Postprzez adas 2006-08-08, 2:09 pm

Krawiec napisał(a):
adas napisał(a):
Krawiec napisał(a):W sytuacji kiedy nie wiedzieć czemu linki tylko do serwisu ZAGLEBIE,INFO są zablokowane z automatu (jako zabroniona reklama), zwracam się z uprzejmą prośbą o usunięcie moich tekstów z działu region ze strony 100% i wykasowanie wszystkich moich postów.

Nie było kogoś takiego jak ja na tym forum panie Monti.
KIEPSKA PRÓBA ZASTRASZENIA. PROŚBA ZOSTAŁA SPEŁNIONA!


Nie zastraszenia przyjacielu tylko odpowiedź na dyskryminowanie serwisu informacyjnego z.i Wydaje mi się, że coś włożyłem w rozwój tego forum i w stronę 100% pod kątem zarówno spraw regionalnych jak też kibicowskich więc wobec takiej dyskredytacji nie moge być obojętny.

Pozdrawiam wszystkich forumowiczów i zapraszam do odwiedzania regionalnego serwisu informacyjnego ZAGLEBIE.INFO
DYSKRYMINACJA JEST ZWYKŁYM PRZEOCZENIEM I ZOSTANIE NAPRAWIONA.
adas
 
Posty: 890
Dołączył(a): 2004-12-17, 12:27 pm

Re: ...

Postprzez soohoq 2006-08-08, 2:18 pm

NIE MAM ZAMIARU NIC WYJAŚNIAĆ! PO PIERWSZE ODPOWIEDŹ NIE BYŁA DO CIEBIE, PO DRUGIE PROŚBA KRAWCA ZOSTAŁA JUŻ SPEŁNIONA, WIĘC TEMAT UWAŻAM ZA ZAMKNIĘTY. PO TRZECIE, NIE TYLKO WOJTEK DECYDUJE O REGULAMINIE FORUM!

sorry za offtopa

pozwol ,ze ja sam zadecyduje kiedy odpowiedziec
a co reg. ,skoro sie w takim tonie wypowiadasz to proponuje dodac w nim krotki wpis typu:
"nie podoba sie - to nara" bedzie jasniej
soohoq
 
Posty: 34
Dołączył(a): 2004-12-17, 1:24 pm
Lokalizacja: Sosnowiec - Milowice

Re: ...

Postprzez adas 2006-08-08, 2:22 pm

soohoq napisał(a):
NIE MAM ZAMIARU NIC WYJAŚNIAĆ! PO PIERWSZE ODPOWIEDŹ NIE BYŁA DO CIEBIE, PO DRUGIE PROŚBA KRAWCA ZOSTAŁA JUŻ SPEŁNIONA, WIĘC TEMAT UWAŻAM ZA ZAMKNIĘTY. PO TRZECIE, NIE TYLKO WOJTEK DECYDUJE O REGULAMINIE FORUM!

sorry za offtopa

pozwol ,ze ja sam zadecyduje kiedy odpowiedziec
a co reg. ,skoro sie w takim tonie wypowiadasz to proponuje dodac w nim krotki wpis typu:
"nie podoba sie - to nara" bedzie jasniej
MASZ RACJĘ TAKI WPIS POWINIEN ZOSTAC DODANY. REGULAMINY NIE SĄ PO TO ABY JE ŁAMAĆ! ZRESZTĄ TEMAT BRZMI KRZYSZTOF TOCHEL A TO RACZEJ Z NIM NIE MA NIC WSPÓLNEGO, A KOLEJNE ODPOWIEDZI PROSZĘ NA PRIVA NIE TU.
adas
 
Posty: 890
Dołączył(a): 2004-12-17, 12:27 pm

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników