Krzysztof Tochel - były trener Zagłębia

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Postprzez emdżej 2005-08-31, 1:51 pm

barthez napisał(a):
emdżej napisał(a):
IRREGULAR napisał(a):to fajny gość.


Pozwól, że spytam co ten post ma wnosić niby do dyskusji?

GŁUPICH NIE TRZEBA SIAĆ!


Czasami odnoszę wrażenie jakby niektórzy tylko czekali na jakąś niefortunną wypowiedź żeby komuś dowalić. Nie tak się udowadnia wyższość :(


W moim przypadku odnosisz błędne wrażenie. Nie czekam tylko, żeby komuś dowalić i nie udawadniam nikomu swojej wyższości. Żeby ją udowodaniać, trzeba ją mieć. A ja jej nie posiadam.

I koniec tematu bo rozmywamy
emdżej
 
Posty: 3430
Dołączył(a): 2004-10-10, 8:45 pm
Lokalizacja: Sosnowiec - CDW


Postprzez SIRespect 2005-08-31, 7:30 pm

wiec tak tochel jest dobrym trenerem
jednak nie podoba mi się gra taktyczna zagłebia :
jeśli strzela jedną bramke boja sie dobic przeciwnika
a zamiast tego bardzo sie cofają :(
jednak wierze że w koncu to się zmieni
i awans będzie nasz :)
SIRespect
 
Posty: 96
Dołączył(a): 2005-08-31, 6:54 pm
Lokalizacja: CENTRUM dowodzenia światem

Postprzez MarcelZS 2005-08-31, 7:38 pm

Nie wtym rzecz że się boją, tylko są na tyle słabi że nie potrafią dobić przeciwnika.
Każdy by chciał wygrywać po 2:0 lub więcej ale feajerów już nie ma, no poza Polonią Bytom (ale to też ma inne podłoże).

Tochel gra kim może, ale cudotwórćą nie jest i z przeciętników nie zrobi gwazdorów na miarę I ligi.
MarcelZS
 
Posty: 931
Dołączył(a): 2005-04-10, 8:21 pm
Lokalizacja: Sosnowiec-Sielec

Postprzez twari 2005-08-31, 7:44 pm

MarcelZS napisał(a):Nie wtym rzecz że się boją, tylko są na tyle słabi że nie potrafią dobić przeciwnika.
Każdy by chciał wygrywać po 2:0 lub więcej ale feajerów już nie ma, no poza Polonią Bytom (ale to też ma inne podłoże).

Tochel gra kim może, ale cudotwórćą nie jest i z przeciętników nie zrobi gwazdorów na miarę I ligi.


Lepiej zeby nie narobil zbyt wielu "gwiazdorow" bo jeden juz nam wszystkim wyszedl bokiem...
twari
 
Posty: 1642
Dołączył(a): 2004-05-28, 2:57 pm
Lokalizacja: SOSNOWIEC KALINOWA

Postprzez SIRespect 2005-08-31, 7:51 pm

to jeśli nie potrafia dobic przeciwnika bo są za słabi
to czego szukają w 1 lidze
może lepszym wyjsciem bedzie wejscie w nastepnym sezonie :roll:
SIRespect
 
Posty: 96
Dołączył(a): 2005-08-31, 6:54 pm
Lokalizacja: CENTRUM dowodzenia światem

Postprzez MarcelZS 2005-08-31, 7:54 pm

Jasne ja gwaidorstwa nie lubię, dla mnie najważniejsza jest kolektywa.
Chciałe jedynie podkreślić, iż realizacja poleceń Trenera nie zawsze jest możliwa, ze względu na wyrównany poziom IIligi i umięjetności naszych zawodników, których poziom jest zbliżony do przeciwników z którymi przychodzi im walczyć.
MarcelZS
 
Posty: 931
Dołączył(a): 2005-04-10, 8:21 pm
Lokalizacja: Sosnowiec-Sielec

Postprzez Zielarz 2005-09-01, 8:25 pm

według mnie Tochel jest słabym trenerem nie umie ustawic druzyny stawia na takich samych zawodników Lacha nic nie gra ale cały czas gra wszyscy go popieraja niewiem czemu w sporcie nie ma miejsca na sentymenty jak by był inny trener to spokojnie byśmy weszli do 1 ligi ile było transferów nie wypałow : bardzo dużo jego wypowiedzi są ośmieszające i te zmiany :(:(
Zielarz
 
Posty: 16
Dołączył(a): 2004-05-25, 11:57 pm

Postprzez Robson_sc 2005-09-01, 9:17 pm

według mnie Tochel jest słabym trenerem nie umie ustawic druzyny stawia na takich samych zawodników Lacha nic nie gra ale cały czas gra wszyscy go popieraja niewiem czemu w sporcie nie ma miejsca na sentymenty jak by był inny trener to spokojnie byśmy weszli do 1 ligi ile było transferów nie wypałow : bardzo dużo jego wypowiedzi są ośmieszające i te zmiany


Idz powiedz to Trenerowi Tochelowi. A najlepiej to sam zacznij kogos trenowac jak jestes taki mądry. Ciekawe jakie wyniki osiagniesz. :roll: :roll: :roll:


Powiem Ci tylko tyle

TROCHE SZACUNKU DLA PRACY TRENERA I ZAWODNIKÓW !!!
Robson_sc
 
Posty: 572
Dołączył(a): 2004-10-21, 8:11 am

Postprzez musztra 2005-09-01, 9:24 pm

Każdy trener ma swoją wizje drużyny jej gry oraz wszystkiego co się z tym łączy, trener nie raz podkreślał że te pierwsze mecze traktuje jako materiał do dalszej pracy z drużyną.Trzeba uszanować tą decyzje i czekać na jej efekty :!: .
musztra
 
Posty: 1584
Dołączył(a): 2004-04-03, 5:04 pm

Postprzez Zielarz 2005-09-01, 9:24 pm

Robson sc ja mam bardzo wielki szacunek do zawodników i dla Tochela ale jak ktoś sie nie nadaje do trenerki to nie ma sentymentów a powiem Ci jak by ja ich prowadził były by lepsze efekty czy wy tego nie widzicie że on jest słaby okej zgodze sie należy mu sie wielki szacunek za to że wprowadził z 5 do 2 ligi ale na tym szczeblu już Krzysiu nie daje sobie rady i tyle a powiedz mi ile było wyrzuconych w błoto pieniedzy na piłkarzy ??? czemu zagłebie traci nagle siłe podczas meczu??? odpisz??????????????????
Zielarz
 
Posty: 16
Dołączył(a): 2004-05-25, 11:57 pm

Postprzez Tomano 2005-09-01, 9:36 pm

Po pierwsze trener Tochel wygral druga lige z Kszo Ostrowiec. A co do pieniedzy to wlasnie w tym sek ze zupelnie ich nie ma na transfery wiec zabardzo nie ma czego wyrzucac w bloto.
jestes dosc slabo zorientowany w temacie ale Zagłebie raczej nie kupuje Zawodnikow, a szuka tylko takich z kartami na reku
Moje zdanie jest takie ze trener Tochel jest to jedna z nielicznych ludzi w tym klubie ktore maja Zagłebie w sercu. Gdyby nie on bylibysmy w dupie.
bez odbioru!
Tomano
Adventure Group
 
Posty: 953
Dołączył(a): 2003-04-24, 1:06 pm
Lokalizacja: Będzin

Postprzez Robson_sc 2005-09-01, 9:41 pm

Zielarz

Nie zgodze sie z Toba , ze Trener Tochel nie daje sobie rady z prowadzeniem drużyny. Fakt , że gra jest może mało przekonująca ale to nie jest dowod na brak koncepcji trenera. Tak sie jakos skladalo zazwyczaj , ze runda jesienna dla Zaglebia zawsze byla slabsza jesli chodzi o efekt punktowy. Na osiaganie dobrych wynikow wplyw ma wiele elementow. Trener jest tylko jednym z nich. Wiec jak juz napisal Musztra poczekajmy z koncowymi wnioskami jesli chodzi o osobe Naszego Trenera. Przeciez w zeszłym sezonie jesien byla bardzo słaba a co bylo dalej chyba nie musze przypominac.
Robson_sc
 
Posty: 572
Dołączył(a): 2004-10-21, 8:11 am

Postprzez Zielarz 2005-09-01, 9:51 pm

Tomano napisał(a):Po pierwsze trener Tochel wygral druga lige z Kszo Ostrowiec. A co do pieniedzy to wlasnie w tym sek ze zupelnie ich nie ma na transfery wiec zabardzo nie ma czego wyrzucac w bloto.
jestes dosc slabo zorientowany w temacie ale Zagłebie raczej nie kupuje Zawodnikow, a szuka tylko takich z kartami na reku
Moje zdanie jest takie ze trener Tochel jest to jedna z nielicznych ludzi w tym klubie ktore maja Zagłebie w sercu. Gdyby nie on bylibysmy w dupie.
bez odbioru!
ja jestem słabo zorientowany hehehehe śmieszny jestes naprawde prawie ze stołka spadłem tys napewno wszystko wiesz :]?? co do pieniedzy to tez mnie rozbawiłes pieniadze sa ale tochel nie umie nimi dysponowac takie jest moje zdanie załoze sie z Toba jak był inny trener było bi inaczej
Zielarz
 
Posty: 16
Dołączył(a): 2004-05-25, 11:57 pm

Postprzez twari 2005-09-01, 10:24 pm

Zielarz napisał(a): co do pieniedzy to tez mnie rozbawiłes pieniadze sa ale tochel nie umie nimi dysponowac takie jest moje zdanie załoze sie z Toba jak był inny trener było bi inaczej


To powiedz kogo Zagłębie KUPIŁO?? Bo z tego co ja wiem to przychodzą do nas pilkarze z karta w rece. Wyjatkiem byl zakup Pitrego. Musieli go kupic bo bylo z nami krucho. I co - uwazasz ze to bylo wyrzucenie pieniedzy w bloto?
twari
 
Posty: 1642
Dołączył(a): 2004-05-28, 2:57 pm
Lokalizacja: SOSNOWIEC KALINOWA

Postprzez WOJTEK 2005-09-02, 7:19 am

Zielarz, Twoich bredni się czytać nie da. Gdyby była ta kasa, o której mówisz to byśmy nie telepali się po boiskach 3 i 2 ligi. Mądrzyć się to każdy może. Skoro z Ciebie taki reformator to idź do klubu, przedstaw swoją wizję i zobaczymy co z tego wyjdzie. A na chwilę obecną przestań się tak podniecać bo to nie zdrowe.
WOJTEK
Adventure Group
 
Posty: 4837
Dołączył(a): 2003-01-02, 8:30 am

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników