Krzysztof Tochel - były trener Zagłębia

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Postprzez drewinio 2007-08-02, 12:31 pm

No to sie sprawa wyjaśniła czemu piłkarzyki mieli konflikt z białkiem, Dworczykiem, itp. PEwnie Trenejro nie chcieli im pomagać brać w łape i nawet sie sprzeciwiali :D
drewinio
 
Posty: 222
Dołączył(a): 2006-06-09, 12:10 pm


Postprzez tiktak 2007-08-02, 12:54 pm

Może to być trudne dla wielu, ale mimo wszystko proponuję odróżniać tych, którzy organizowali proceder i czerpali z niego największe korzyści od tych, którzy być może nie mieli zbyt dużo silnej woli, żeby się temu przeciwstawić.(Może dowiemy się kiedyś o co chodziło w konflikcie K.T kontra W.R.) Tak się składa że NIGDY nie byłem wielbicielem talentów piłkarskich, aktorskich (tym bardziej) śmiecia z (obecnie) Bełchatowa (jestem spokojny że juz niedługo), w przeciwieństwie do wielu zachwyconych jego "walorami" przez długi czas.
Do Pana Krzysztofa (zawsze z dużej litery) mogę mieć żal o to, że nie wykopał tego geja po czerwonej kartce z Lechią Z.G.w III lidze(za pyskówkę z sędzią w ostatnim meczu mogącym decydowac o awansie-też na pewno odj...ł jakiś teatr)).
Pan miałby czystą kartę, a my może już drugi rok mielibyśmy I ligę w Sosnowcu.
tiktak
 
Posty: 340
Dołączył(a): 2007-06-13, 12:25 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

o różnicy między odcięciem zła korupcji a samosądem.

Postprzez Blajpios 2007-08-02, 1:26 pm

Inni też już chyba podobnie wspominali. Po części przynajmniej - choćby przed chwilą Kol. tiktak. Nie spieszmy się z oceną ostateczną, co nie znaczy, że nie należy rzeczy koniecznych zrobić od razu zdecydowanie, czyli odciąć się od korupcji, odciąć podejrzanych, wyrazić żal czy oburzenie z racji krzywd. Natomiast - z ostatecznym przesądzeniem, wyzwiskami, potępieniem: ostrożnie. Tym bardziej, im więcej ktoś znaczył dla Zagłębia - jak np. K. Tochel. Niemniej nie tylko z tych racji "prozagłębiowskich": ostrożnie z przesądzeniem.
Blajpios
 
Posty: 3073
Dołączył(a): 2004-07-08, 9:54 pm

Postprzez laki 2007-08-02, 3:51 pm

Pamiętam przegraną w Gliwicach i wsciekłość Białka , teraz nie mam złudzeń że w tym
klubie rządziła tak zwana psędo rada drużyny , która mogła zwolnić każdego trenera aby
mogli kręcić wały na boku .
Winę K. Tochla widzę w tym że był zbyt słaby aby powiedzieć nie, i jak sam stwierdził
akceptował proceder.
Ale każdy ubek może powiedzieć takie były w tedy czasy.
laki
 
Posty: 250
Dołączył(a): 2006-05-21, 10:58 am

Postprzez Tadeusz Wisniewski 2007-08-02, 8:17 pm

Moze Pan K.Tochel zaglada tutaj na Nasza strone otoz mam odwage zadac Panu pytanie - jak Pan sie czuje w dniu dzisiejszym kiedy uslyszal Pan werdykt Wydzialu
Dyscypl. - Zaglebie Sosnowiec zdegradowane.
Przeciez to Pana Klub jako zawodnika, trenera, wychowawcy pilkarzy. Powiem
wprost iz Ja czuje sie ZLE iz na FORUM bronilem Pana jak LEW myslac iz jest Pan
ta osoba ktora da nam prawdziwym Kibicom oprocz wynikow (zwyciestw) AWANS
do upragnionej OE. W tej chwili wiem napewno ze to sie nigdy nie dokona a Ja wiem
ze jestem zawiedziony tym co sie stalo z Pana udzialem i wielu innych ludzi ktorych
powinen Pan wychowywac jako trener.
Byc moze Pan zechce dwa slowa - dziekuje
Tadeusz
Tadeusz Wisniewski
 
Posty: 3202
Dołączył(a): 2004-08-31, 2:59 pm
Lokalizacja: Zalesie Dolne k/Warszawy

Postprzez Schabu 2007-08-02, 9:24 pm

Przesłuchałem wywiad i panie trenerze przepraszam to za mało!!!
W głowie się nie mieści,aby człowiek który od wielu lat jest związany z klubem robił sobie cyrk z tego.
Teraz bez względu na to czy jest Tochel mniej lub bardziej zamieszany to siedzi w tym po pas.
Teraz dzięki takim ludziom jak p.Tochel i jego szmaciarzom,przyjdzie nam znów smakować drugo lub trzecio- ligowych boisk.
Bardzo jestem ciekaw kto wogóle był główno dowodzącym wśród tej całej kliki???
Ja stawiam na Ujka.
Schabu
 
Posty: 522
Dołączył(a): 2003-03-10, 10:15 am
Lokalizacja: Sosnowiec-Piastów

Postprzez picard 2007-08-03, 6:06 am

Do autorów strony...........proponuję sondę na pierwszej stronie. Czy trener ,były trener Krzysztof Tochel powinien oddać tytuł trenera 100-lecia............Ps.mam nadzieję iż nikgo nie spotkam z tych uwikłanych w korupcię debili na mieście......
picard
 
Posty: 14
Dołączył(a): 2007-07-11, 6:21 am

Postprzez Przemek26 2007-08-03, 6:09 am

picard napisał(a):Do autorów strony...........proponuję sondę na pierwszej stronie. Czy trener ,były trener Krzysztof Tochel powinien oddać tytuł trenera 100-lecia............Ps.mam nadzieję iż nikgo nie spotkam z tych uwikłanych w korupcię debili na mieście......


Tutaj nie ma co robić jakiejś sondy. Ten człowiek pubplicznie powinien się zrzec tego zaszczytnego tytułu.
Przemek26
 
Posty: 3225
Dołączył(a): 2005-10-15, 10:21 pm
Lokalizacja: Sosnowiec - Niwka

Postprzez drupi 2007-08-03, 9:38 am

No cóż każdy robi wałki takie na jakie ich stać. Większość z tych tutaj świętoszkowatych osób dała kiedyś łapówkę policjantowi, lekarzowi, kanarowi, nauczycielce czy Bóg wie komu jeszcze. To jest to samo tylko w innej skali, ale niestety kochani oszustwo jest oszystwem bez względu na to czy na 5 zl czy na 50 tys zl. To jedno i to samo. Także ten kto jest bez winy niech pierwszy rzuci kamień.
drupi
 
Posty: 3
Dołączył(a): 2004-04-04, 11:25 am
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez mario999 2007-08-03, 12:10 pm

drupi napisał(a):No cóż każdy robi wałki takie na jakie ich stać. Większość z tych tutaj świętoszkowatych osób dała kiedyś łapówkę policjantowi, lekarzowi, kanarowi, nauczycielce czy Bóg wie komu jeszcze. To jest to samo tylko w innej skali, ale niestety kochani oszustwo jest oszystwem bez względu na to czy na 5 zl czy na 50 tys zl. To jedno i to samo. Także ten kto jest bez winy niech pierwszy rzuci kamień.


o czym ty czlowieku mowisz????????????????
co ty porownujesz oszukiwales kiedys tysiace osob naraz bo ja nie. tak wiec nie blaznuj i nie bron kolegow.
mario999
 
Posty: 386
Dołączył(a): 2007-04-21, 9:32 am

Postprzez Łuki19 2007-08-03, 12:32 pm

miałem dzisiaj okazje spotkać Włosowicza idącego i rozmawiajacego przez telefon ale się opanowałem ;/ Sprzedawczyki !!
Łuki19
Obserwowany
 
Posty: 625
Dołączył(a): 2006-04-14, 8:47 am
Lokalizacja: Sosnowiec Zagórze

Postprzez peterrabit3 2007-08-03, 7:17 pm

Panie Krzysztofie!!!!!biegam na mecze ZAGLEBIA od 20 lat.....naleze do kibicow ktorzy placza po przegranej i szaleja po wygranym meczu.musze jednak stwierdzic ze jestem zszokowany i zawiedziony Panska osoba choc niewiele jest osob ktore jak ja wierzyly w Panski trenerski talent i charyzme.....Czar prysnal....pamietam jak dzis jak krzyczal pan do pilkarzy " Panowie zyjemy!!!!!" teraz juz nic nie zostalo......

[ Dodano: 03-08-2007, 8:17 ]
Panie Krzysztofie!!!!!biegam na mecze ZAGLEBIA od 20 lat.....naleze do kibicow ktorzy placza po przegranej i szaleja po wygranym meczu.musze jednak stwierdzic ze jestem zszokowany i zawiedziony Panska osoba choc niewiele jest osob ktore jak ja wierzyly w Panski trenerski talent i charyzme.....Czar prysnal....pamietam jak dzis jak krzyczal pan do pilkarzy " Panowie zyjemy!!!!!" teraz juz nic nie zostalo......
peterrabit3
 
Posty: 336
Dołączył(a): 2007-06-24, 12:55 am
Lokalizacja: Cheltenham

Postprzez Diadem2 2007-08-03, 8:11 pm

Tochel poprostu jest słabym człowiekiem. Piłkarze rządzili tym klubem, robili co im się podobało. Tochel może nie chciał tej korupcji, ale nie potrafił powiedzieć nie. Cicho siedział i przyzwalał, a piłkarze byli coraz bardziej rozochoceni. W końcu sami dali mu kopertę z pieniędzmi, aby zaniósł sędziemu, a gdy to zrobił stał się jednym z nich i już w tym momencie nie mógł pisnąć ani słowa, bo sam był umoczony.
Tytułu najlepszego trenera Zagłębia powinien sam się zrzec. Powinien przyjechać do klubu, oddać dyplom, przeprosić i nigdy więcej się już tutaj nie pojawić... Trochę mi go szkoda, bo lubiłem go jako człowieka, tyle lat poświęcił Zagłębiu, jednak w chwili próby zawiódł. Całą swoją karierę trenerską zaprzepaścił tą korupcją. Nie ma już dla niego powrotu...
Diadem2
 
Posty: 34
Dołączył(a): 2007-05-21, 3:39 pm
Lokalizacja: Sosnowiec Środula

Postprzez cezaros_prowokator 2007-08-04, 11:51 am

Zgadzam sie z tobą w 100% . Takich ludzi powinno się dla przykładu wieszać na drzewach.
Może by to odstraszyło nastepnych sprzedawczyków i kupczyków
cezaros_prowokator
Żółta kartka
 
Posty: 67
Dołączył(a): 2006-05-14, 10:42 am

Postprzez Darian 2007-08-04, 2:49 pm

Niektórzy są chyba po udarze słonecznym wypisując takie teksty typu jak np. że należy wieszać tych niedobrych za korupcję.
W takim razie ja się zapytam czy Wy nigdy nie złamaliście zasad uczciwości? Czy nie oszukiwaliście w szkole (np. ściągając), w pracy. Czy nigdy nie zdarzyło się Wam dać łapówki czy prezentu lekarzowi,nauczycielowi czy urzędnikowi? Odpowiedzcie najpierw sobie na to pytanie a wtedy będziecie mogli oskarżać innych i skazywać ich za popełnione występki.
Przechodzę do meritum sprawy. Trzeba wziąść pod uwagę w jakim kraju my żyjemy, i w jakim trudnym okresie(proces transformacji gospodarczo-politycznej). Zrodziło się wiele patologii i wszelkego rodzaju nieprawidłowości w naszym życiu społecznym. Dlatego też warto to wziąść pod uwagę i wykazać pewną wstrzemięźliwość w wydawaniu hipokryzji w stylu wieszać, dowalić czy jeszcze inne formy przemocy internetowej. ;)
Darian
 
Posty: 1423
Dołączył(a): 2006-02-20, 2:52 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników