Krzysztof Tochel - były trener Zagłębia

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Postprzez dardaw 2007-07-30, 8:30 pm

Na prośbę Gazety Wyborczej usunięte do północy- Przepraszam - Adam
Ostatnio edytowano 2007-07-30, 8:36 pm przez dardaw, łącznie edytowano 1 raz
dardaw
 
Posty: 26
Dołączył(a): 2005-11-12, 7:27 pm


Postprzez flex 2007-07-30, 8:48 pm

w takim razie ja też usuwam mój post.
flex
Administrator
 
Posty: 627
Dołączył(a): 2007-03-08, 9:54 pm
Lokalizacja: Centrum

Postprzez viking 2007-07-31, 1:54 pm

Ręce mi opadły i zastanawiam się jak mogli nam kibicom patrzec w oczy ........:(

Konkretnie straciłęm wiarę w tym momencie co do klubu - przeciez prawdziwy gość z Sosnowca powinien wziąść za łeb i wyjebać na zbity pysk pierwszego z brzegu a tu w najlepsze kombinacje i wąły - podział na szatnie etc ........nie mam nic więcej do powiedzenia :(

spowiedź Krzyśa :

http://miasta.gazeta.pl/katowice/1,35024,4352102.html
viking
 
Posty: 250
Dołączył(a): 2004-04-28, 4:26 pm
Lokalizacja: Czeladź-Piaski

Postprzez Schabu 2007-07-31, 7:42 pm

Gdy dziś rano przeczytałem w Gazecie Wyborczej o Tochelu to myślałem że to sen!!!
Ale rzeczywistość była brutalna.Okazało się,że własny chłop wbija nam kolejny gwóżdż do trumny.
Mam nadzieję i życzę mu tego,że gdy codziennie przegląda się w łazience przed lustrem i popatrzy na siebie to chce mu się żygać!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Panie Tochel sięgnąłeś pan dna!
Robiłeś nas kibiców w hu..,zawodnicy robili ciebie w hu..,a teraz sam jesteś wielkim HU...!!!!!!
Mam nadzieję,że już nigdy więcej nie poprowadzi żadnego klubu w Polsce!!
Schabu
 
Posty: 522
Dołączył(a): 2003-03-10, 10:15 am
Lokalizacja: Sosnowiec-Piastów

Postprzez ^yoGi^ 2007-08-01, 12:28 am

Schabu napisał(a):Gdy dziś rano przeczytałem w Gazecie Wyborczej o Tochelu to myślałem że to sen!!!
Ale rzeczywistość była brutalna.Okazało się,że własny chłop wbija nam kolejny gwóżdż do trumny.
Mam nadzieję i życzę mu tego,że gdy codziennie przegląda się w łazience przed lustrem i popatrzy na siebie to chce mu się żygać!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Panie Tochel sięgnąłeś pan dna!
Robiłeś nas kibiców w hu..,zawodnicy robili ciebie w hu..,a teraz sam jesteś wielkim HU...!!!!!!
Mam nadzieję,że już nigdy więcej nie poprowadzi żadnego klubu w Polsce!!

Schabu, pozdro. Tylko, skoro już musisz tego pokemona wyzywać to zauważ, że ch** piszę się przez "ch". Swoją drogą też mnie krew zalała kiedy to przeczytałem i miałem takie same refleksje jak kolega powyżej, tylko przez "ch"

@EDIT.
Nie wiem kto to był, ale mam nadzieję, że niema już w podpisie "Krzysztof Tochel, Krzysztof"! i "KRZYSIU, trenerze nasz" (czy jakoś tak).

Mój edit tyczy się olo69 i Cygan, chłopcy waszym podpisom minął termin ważności przynajmniej w moim mniemaniu. Sory za rozmywanie.
^yoGi^
 
Posty: 112
Dołączył(a): 2007-06-14, 7:10 am
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez quantusis 2007-08-01, 8:51 am

Moim zdaniem terener wybiela się kosztem zawodników i Klubu. Nie wiem o co w tym wszystkim chodzi, dlaczego artykuł ukazał się akurat wczoraj na dwa dni przed posiedzeniem WD, ale moim zdaniem to nie jest przypadek.

Pozdrawiam
quantusis
 
Posty: 4
Dołączył(a): 2007-08-01, 8:37 am

Postprzez Przemek26 2007-08-01, 8:53 pm

DLA TYCH KTÓRZY NIE WIDZIELI:

http://www.youtube.com/v/8T37KC6N0Og
Przemek26
 
Posty: 3225
Dołączył(a): 2005-10-15, 10:21 pm
Lokalizacja: Sosnowiec - Niwka

Postprzez ASTER 2007-08-01, 9:10 pm

Chociaż jeden którego stać powiedzieć PRZEPRASZAM.
Mimo wszystko Tochel powinien siedzieć tak jak wszyscy zamieszani.
ASTER
 
Posty: 483
Dołączył(a): 2005-01-08, 1:41 am
Lokalizacja: DGZ

Postprzez laBombonera 2007-08-01, 10:17 pm

mam nadzieje ze pojdzie siedziec.on i kazdy kopacz w to zamieszany.
i ze ich dupsko bedzie bolec
laBombonera
Żółta kartka
 
Posty: 321
Dołączył(a): 2006-06-02, 10:45 pm
Lokalizacja: londyn

Postprzez drewinio 2007-08-01, 10:48 pm

straszna nie spójność wypowiedzi. "Ja nic o tym nei wiedziałem - Ja na to pozwalałem, Ja tą kase nosiłem, robiłęm to dla klubu" "były dwie szatnie, w ednej ci starzy co o wsystkim wiedzieli, w drugiej młodzi co o niczym nie wiedzieli - Każy w mniejszym lub większym stopniu ejst za to odpowiedzialny" No to ja sie pytam jak w końcu było?
drewinio
 
Posty: 222
Dołączył(a): 2006-06-09, 12:10 pm

Postprzez Bongo(zz) 2007-08-02, 12:47 am

Biedny mis Krzys. Malo brakowalo a powiedzialby ze to robil dla kibicow. Jak dla mnie, to sobie moze te przeprosiny w buty wlozyc.
Bongo(zz)
 
Posty: 74
Dołączył(a): 2003-01-12, 1:02 pm
Lokalizacja: Sosnowiec - Środula/ Londyn

Postprzez Cygan 2007-08-02, 1:40 am

^yoGi^ napisał(a):
Schabu napisał(a):Gdy dziś rano przeczytałem w Gazecie Wyborczej o Tochelu to myślałem że to sen!!!
Ale rzeczywistość była brutalna.Okazało się,że własny chłop wbija nam kolejny gwóżdż do trumny.
Mam nadzieję i życzę mu tego,że gdy codziennie przegląda się w łazience przed lustrem i popatrzy na siebie to chce mu się żygać!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Panie Tochel sięgnąłeś pan dna!
Robiłeś nas kibiców w hu..,zawodnicy robili ciebie w hu..,a teraz sam jesteś wielkim HU...!!!!!!
Mam nadzieję,że już nigdy więcej nie poprowadzi żadnego klubu w Polsce!!

Schabu, pozdro. Tylko, skoro już musisz tego pokemona wyzywać to zauważ, że ch** piszę się przez "ch". Swoją drogą też mnie krew zalała kiedy to przeczytałem i miałem takie same refleksje jak kolega powyżej, tylko przez "ch"

@EDIT.
Nie wiem kto to był, ale mam nadzieję, że niema już w podpisie "Krzysztof Tochel, Krzysztof"! i "KRZYSIU, trenerze nasz" (czy jakoś tak).

Mój edit tyczy się olo69 i Cygan, chłopcy waszym podpisom minął termin ważności przynajmniej w moim mniemaniu. Sory za rozmywanie.


A w moim mniemaniu tobie ziomuś minął termin ważności w necie. Wytrzyj mleko pod nosem gówniarzu i do ksiązek, trza we wrześniu podstawówke odbębnić znów! Gówno Cię to obchodzi co mam w podpisie. Jak ty srałeś w pieluchy, to ja z nim wódke piłem, ale c*** ci do tego. I to JA będę decydował o terminach ważności moich podpisów, pojąłeś?! I wiedz jedno: nie oczekuję na twoją odpowiedź.

Ps: ale tu pokemonów na tym forum... Starych wyjadaczy, mądrze piszących, na palcach jednej ręki policzyć. Szkoda, że to forum zeszło na psy... Pozdro dla normalnych
Cygan
 
Posty: 517
Dołączył(a): 2003-01-31, 11:53 am
Lokalizacja: Sosnowiec - Piastów

Postprzez Robson_2006sc 2007-08-02, 2:38 am

Cygan napisał(a):
^yoGi^ napisał(a):
Schabu napisał(a):Gdy dziś rano przeczytałem w Gazecie Wyborczej o Tochelu to myślałem że to sen!!!
Ale rzeczywistość była brutalna.Okazało się,że własny chłop wbija nam kolejny gwóżdż do trumny.
Mam nadzieję i życzę mu tego,że gdy codziennie przegląda się w łazience przed lustrem i popatrzy na siebie to chce mu się żygać!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Panie Tochel sięgnąłeś pan dna!
Robiłeś nas kibiców w hu..,zawodnicy robili ciebie w hu..,a teraz sam jesteś wielkim HU...!!!!!!
Mam nadzieję,że już nigdy więcej nie poprowadzi żadnego klubu w Polsce!!

Schabu, pozdro. Tylko, skoro już musisz tego pokemona wyzywać to zauważ, że ch** piszę się przez "ch". Swoją drogą też mnie krew zalała kiedy to przeczytałem i miałem takie same refleksje jak kolega powyżej, tylko przez "ch"

@EDIT.
Nie wiem kto to był, ale mam nadzieję, że niema już w podpisie "Krzysztof Tochel, Krzysztof"! i "KRZYSIU, trenerze nasz" (czy jakoś tak).

Mój edit tyczy się olo69 i Cygan, chłopcy waszym podpisom minął termin ważności przynajmniej w moim mniemaniu. Sory za rozmywanie.


A w moim mniemaniu tobie ziomuś minął termin ważności w necie. Wytrzyj mleko pod nosem gówniarzu i do ksiązek, trza we wrześniu podstawówke odbębnić znów! Gówno Cię to obchodzi co mam w podpisie. Jak ty srałeś w pieluchy, to ja z nim wódke piłem, ale c*** ci do tego. I to JA będę decydował o terminach ważności moich podpisów, pojąłeś?! I wiedz jedno: nie oczekuję na twoją odpowiedź.

Ps: ale tu pokemonów na tym forum... Starych wyjadaczy, mądrze piszących, na palcach jednej ręki policzyć. Szkoda, że to forum zeszło na psy... Pozdro dla normalnych


brawo popieram w 100% jak sam na pisal na mecze nie jezdzi a tutaj by chcial opanowac cale forum..i uznawac komu podpis stracil waznosc.Moze zacznij wkońcu na jeżdzic na mecze ,,kibicu" a nie nabijac posty na forum.

Pozdrawiam
Robson_2006sc
 
Posty: 141
Dołączył(a): 2006-10-28, 5:25 pm

Postprzez Gilardino 2007-08-02, 10:49 am

Przemek26 napisał(a):DLA TYCH KTÓRZY NIE WIDZIELI:

http://www.youtube.com/v/8T37KC6N0Og


Wywiad kiepścizna i tyle !!! Co to za dziennikarz !! Bo zadawał tak fatalnie te pytania, że hej. Po stwierdzeniu trenera T. że robił to dla klubu od razu nasuwało się pytanie - jak dla klubu skoro Wy sprzedawaliście mecze !!! Ale nie padło takie pytanie.

Ktoś już napisał, że spójności żadnej. Jedno zdanie zaprzecza poprzedniemu.
Uważam , że nic nie wniósł ten wywiad.
Aha !! I to stwierdzenie, że fakt wręczania przez niego łapówki nie był znany Prokuraturze i , że fajnie, bo to sam zgłosiłem i nie będzie brane pod uwagę. O Zgrozo !!!

Mówi przepraszam, bo co innego może zrobić, ale cóż dobre i to.
Gilardino
 
Posty: 213
Dołączył(a): 2004-06-14, 9:32 am
Lokalizacja: ZAGŁĘBIE DĄBROWSKIE (Będzin)

Postprzez MarcelZS 2007-08-02, 11:18 am

Panie Tochel sprzedał Pan Zagłębie za kilka srebrników.... sprzedał Pan Klub ze 100 letnią tradycją ... nas kibiców i samego siebie....

A słowa przepraszam dla mnie nic nie znaczą ... tak jak dla "was" nie znaczyła nic historia i tradycja Zagłębia ....
MarcelZS
 
Posty: 931
Dołączył(a): 2005-04-10, 8:21 pm
Lokalizacja: Sosnowiec-Sielec

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników