Krzysztof Tochel - były trener Zagłębia

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Postprzez PTAQ84 2005-05-08, 9:51 am

Ja jak zwykle lubie sobie poprzypuszczać :D Co by to było gdyby nasza drużyna tak grała na jesień :)
Tochel cały czas twierdzi że jego założeniem jest utrzymać zespół w IIlidze i założenie to spełnił za co wielkie brawa,ale można się pokusić o a strefe barażową jest tak blisko bo tylko 3pkt. 8) A o miejsce 4 walczy aż 7 zespołów w tym nasze kochane Zagłębie 8)
Mamy duże szanse ale boisko pokaże.DO BOJU ZAGŁĘBIE :!: 8)
PTAQ84
WOJKOWICE
 
Posty: 1478
Dołączył(a): 2004-03-31, 7:33 pm


Trener KT

Postprzez Tadeusz Wisniewski 2005-05-08, 11:08 am

Trener Krzysztof Tochel to w pelni profesjonalista posiadajacy Europejskie Kwalifikacje. T ze potrafi pracowac w Zaglebiu udowodnil nam wiele razy, oprocz Zaglebia bardzo dobrze wygladala praca w KSZO i Belchatowie.
W trakcie meczu czasami robi takie zmiany, ktore dla nas Kibicow sa nie zrozumiale a w rzemiosle trenerskim sa OK.
KT nalezy do tych trenerow, ktorzy maja szanse pracowac z bardzo dobrymi druzynami w kraju jak rowniez za granica. Osmiele sie na takie stwierdzenia, ze przy szczesciu i pozytywnym zbiegu okolicznosci moze otrzymac szanse pracy z Reprezentacja.
KT nalezy do ludzi punktualnych, slownych, zogranizowany i co najwazniejsze wykonuje w pelni podjete zobowiazania.
Zycze sobie i Kibicom Zaglebia, aby KT prowadzil nasza druzyne jak najdluzej WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO PANIE TRENERZE I TAK TRZYMAC.

Pozdrawiam
Tadeusz
Tadeusz Wisniewski
 
Posty: 3202
Dołączył(a): 2004-08-31, 2:59 pm
Lokalizacja: Zalesie Dolne k/Warszawy

Krzysztof Tochel

Postprzez arek 2005-05-08, 10:29 pm

Wiadomość o powrocie K. Tochela ucieszyła mnie bardzo a przede wszystkim bardzo mnie uspokoiła. Nigdy nie przejmowałem się chwilowymi niepowodzeniami. To świetny fachowiec i bardzo zaangażowany w to co robi. Oby po awansie komuś nie przyszło do głowy sięgać po "wzmocnienia" na stanowisku trenera - to już chyba przerabialiśmy z wiadomym skutkiem
arek
 
Posty: 85
Dołączył(a): 2004-08-28, 7:20 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez Gilardino 2005-05-09, 9:10 am

Ja również podpiszę się pod głosem większości, gdyż podobnie uważam K.T. za bardzo dobrego trenera. Warsztat trenerski na wysokim poziomie, bardzo urozmaicony i nowoczesny. Jak każdy ma też swoje hople za które uważam przykładanie zbyt dużej wiary i wagi do biorytmów ludzkich na dzień - vide Lacha na ławce z Arką.

Ja jednak nie zapominałbym o awangardzie polskiej myśli trenerskiej jaką jest - FRANZ KURZ !!! :lol: :lol: :lol:
Gilardino
 
Posty: 213
Dołączył(a): 2004-06-14, 9:32 am
Lokalizacja: ZAGŁĘBIE DĄBROWSKIE (Będzin)

Postprzez Robson_sc 2005-05-09, 10:09 am

Trener Tochel przez swoja prace w Zagłebiu pokazuje jak ważna jest stabilizacja na stanowisku trenera i jego ciąglość pracy. Cenie trenera za profesjonalizm z jakim podchodzi do zawodu oraz serce , które wklada w prowadzenie zespolu. Trener już nie raz udowodnil, ze jego mysł szkoleniowa przynosi efekty. Dlatego tez mam pełne zaufanie do Krzysztofa Tochela. Wyniki które osiaga mówia zreszta same za siebie.
Ostatnio edytowano 2005-05-13, 8:07 pm przez Robson_sc, łącznie edytowano 1 raz
Robson_sc
 
Posty: 572
Dołączył(a): 2004-10-21, 8:11 am

Postprzez keff79 2005-05-09, 12:02 pm

Krzysztof Tochel to jest profesjonalista - z relacji zawodników wynika że trzyma się zasady p. Górskiego (nie mylić z tym od narciarstwa i szermierki :wink: ), nie ma kolestwa.. zespół jest prowadzony silną ręką, bardzo podoba mi się podejście naszego El Prezesso, który po słabych wynikach na jesień nie wymienił trenera(tak jak to czynią inne kluby) tylko dał mu wolną ręke i możliwości rozwoju ekipy - efekty jakie są nie trzeba komentować - a tak z innej beczki : widzieliście jak treneiro pięknie zgrał wysoką piłke wychodzącą na aut w czasie meczu z GKSem B.! pozdroo!
keff79
 
Posty: 452
Dołączył(a): 2005-05-09, 8:41 am
Lokalizacja: Sosnowiec-Behind Mountain!

Postprzez zgredos 2005-05-09, 6:50 pm

Krzysztof Tochel tak jak każdy człowiek ma dobre i słabe punkty. Nie myli się tylko ten co nic nie robi, K. Tochel zrobił i robi dla Zagłębia bardzo dużo.
Krzysztof Tochel był bardzo dobrym zawodnikiem, obecnie brakuje nam właśnie takiego rozgrywającego jakim On był, może w końcu znajdzie godnego siebie następce
zgredos
 
Posty: 1433
Dołączył(a): 2003-08-06, 3:29 pm
Lokalizacja: Sosnowiec - Pogoń

Postprzez fan78 2005-05-11, 11:18 am

W Sosnowcu trener Tochel bedzie mial juz dozywotni kredyt zaufania.Zapracowal na niego solidnie przez te wszystkie lata ktore tu spedzil i pewnie jeszcze spedzi.Nawet gdyby kiedys mial zostac zwolniony to zawsze bedzie do tego klubu powracal,tak mi sie wydaje.Ktokolwiek kiedykolwiek by po nim przyszedl zawsze bedzie do niego porownywany.To nasz zaglebiowski Guy Roux i Ferguson razem wzieci 8) Wierze ze pod jego wodza w niedlugim czasie Zaglebie zdobedzie mistrzostwo polski. :shock: OBY!!!
fan78
 
Posty: 1094
Dołączył(a): 2003-04-25, 5:03 am
Lokalizacja: Sosnowiec/Londyn

Postprzez Dj_mdc 2005-05-11, 8:53 pm

Ja mam jedno pytanie do pana trenera dlaczego jak prowadzimy zaczynam się bronić i to nas kara ........ wrrrrrrrrrrr

Krzysztof Tochel najlepszy zawsze szacunek

ale dlaczego :(
Dj_mdc
 
Posty: 178
Dołączył(a): 2005-04-02, 10:35 am
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Postprzez Martycja 2005-05-11, 9:46 pm

Dj_mdc napisał(a):Ja mam jedno pytanie do pana trenera dlaczego jak prowadzimy zaczynam się bronić i to nas kara ........ wrrrrrrrrrrr

Krzysztof Tochel najlepszy zawsze szacunek

ale dlaczego :(


przeczytaj na stronie głównej jego wypowiedź po meczu!
- zawodnicy nie wykonali założen taktycznych a nie trener
Martycja
 
Posty: 6
Dołączył(a): 2003-01-06, 9:23 pm
Lokalizacja: Sosnowiec Zagłębie

Postprzez gothblack 2005-05-13, 5:49 pm

Pamiętajcie,że Krzysio(mogę tak pisać gdyz jesteśmy na ty)pochodzi z Sosnowca tu sie wychował,dorastał,grał i dlatego podchodzi do pracy z drużyną bardzo emocjonalnie,co trnerom z zewnątrz może się nie zdarzać...dlatego nie wyobrażam sobie innego trenera w Zagłębiu..Pzdr.
gothblack
 
Posty: 265
Dołączył(a): 2005-04-17, 12:14 pm
Lokalizacja: 100-Lecie S-c

Postprzez mały 2005-05-14, 9:09 pm

Mam nadzieję , że Trener czyta forum lub co najmniej docierają do Niego informacje istotne płynące z naszej strony !
Panie trenerze jako wieloletni kibic Zagłębia pragnę awansu i mam nadzieję , że zrobi Pan wszystko aby spełnić nadzieję wszystkich kibiców.
Aby tego dokonac należy zatrzymać najbardziej znaczących zawodników Naszego zespołu. Piszę to dlatego , że w prasie i w kuluarach pojwiły się niepokojące informację , że na dwóch kluczowych zawodników Zagłębia drużyny walczące o awans i aspirujące do gry w pierwszej lidze zagięły parol. Pan trener wie o których zawodników chodzi !! Jako oddany kibic prosze zrobić Wszystko co w Pana mocy aby zostali w klubie i dokoptować jeszcze 3-4 wartościowych zawodników , którzy pomogą w awansie na przyszły rok !!

POZDRAWIAM.
mały
 
Posty: 402
Dołączył(a): 2004-10-24, 4:01 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez macx39 2005-08-06, 1:32 am

krzysztof tocheel jest swietym trenerem i ma oko do robienia zmian pamietny mecz z lks czy teraz z podbeskidziem gdzie wszedl przemek pitry i wygralismy :wink:
macx39
 
Posty: 24
Dołączył(a): 2005-08-06, 1:23 am
Lokalizacja: sosnowiec

Postprzez SkOwRoN 2005-08-06, 9:24 am

z myślą iż Trener Tochel czyta to forum....

Trenerze! życzę powodzenia na dzisiejszym meczu.. a także na wszystkich innych meczach Zagłębia :) Ekstraklasa jest już nasza :P :)

Pozdrawiam..
SkOwRoN
 
Posty: 478
Dołączył(a): 2004-08-29, 1:30 pm
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza (CENTRUM REDENu)

Postprzez MarcelZS 2005-08-06, 10:47 am

100% Profesjonalista.

Choć czasami nie kleje wystawieniw wyjściowego, to zmiany jakie dokonuje w czasie meczu przynoszą pożądany efekt.

Musimy pamiętać, iż nie zawsze może wszystkich najlepszych wystawiać, bo kontuzje czy też brak zangażowania podczas treningów lub meczów, a wielu z komentujących na Ludowym o tym zapomina.
MarcelZS
 
Posty: 931
Dołączył(a): 2005-04-10, 8:21 pm
Lokalizacja: Sosnowiec-Sielec

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników