Strona 1 z 7
RKS Radomsko - ZAGŁĘBIE Sosnowiec 04.05.2005

Napisane:
2005-05-02, 7:18 am
przez slawojka
Sprawa wydaje się oczywista, zwycięzcą tego meczu może być tylko Zagłębie. Jednakże los uśmiechnął się do mnie i do nas wszystkich tutaj w poprzednich dwóch kolejkach, kiedy to pozwoliłem sobie zalożyć 2 tematy.
Tak więc idę za ciosem i chcę także tym razem "przynieść chłopakom szczęście"! (Alwe nie postrzegajcie mnie jako nawiezoną staruszkę, która przekonana jest że wszystko dzieje się dzięki niej :wink: )
Jak wspomniałem, tutaj nie może być innej opcji jak kolejny komplet punktów i kilkubramkowe zwycięstwo. A recepta jest tylko jedna - nie zlekcewazyc rywala i nie przejść obok meczu. To szansa na poprawienie konta bramkowego, które wciąż mamy ujemne i szansa na ... czas pokaże
Więc tradycyjnie pytania o taktykę, czy rzucić się od razu na rywala? Jak ustawić "jedenastkę"? Czy w ogóle macie jakieś obawy przed tym meczem? Piszcie :P

Napisane:
2005-05-02, 8:11 am
przez musztra
Stawiam 5:0 dla nas, myśle że Ujek sobie ostro postrzela :!:

Napisane:
2005-05-02, 8:25 am
przez bankier
Mam nadzieję, że Trener da odpocząć podstawowym graczom - czekają nas jeszcze w krótkim odstępie czasu dwa mecze (sobota - Jaworzno, środa - Radomiak). RKS nie powinien stanowić dla nas zagrożenia - kluczem bedzie szybkie objęcie prowadzenia. Gospodarze grają do czasu kiedy nie zaczną przegrywać - potem uchodzi z nich powietrze! Innego rozwiązania niż trzy punkty w środę nie biorę pod uwagę! 8)

Napisane:
2005-05-02, 8:43 am
przez kret75
Będzie to 7 mecz wygrany wiosną :lol: ZAGŁĘBIE RYCERZE WIOSNY!

Napisane:
2005-05-02, 9:03 am
przez BuBy_MaDnEss_#4
widze ze punkty juz dodaliscie...... tak samo było na jesien.... ale nie widze innej możliwości niż przynajmniej 2:0 dla nas

Napisane:
2005-05-02, 9:09 am
przez slawojka
BuBy_MaDnEss_#4 napisał(a):widze ze punkty juz dodaliscie......
jak tego nie robić, jak nawet Radomiak wywiózł z Radomska 4-bramkowe zwycięstwo...
tej wiosny Radomsko jeszcze punktu nie zdobyło...

Napisane:
2005-05-02, 9:43 am
przez Piotrek89
Inni pewnie już nie wierzą w ZAGŁĘBIE że może wejść do 1 ligi w tym sezonie....ale powiem tak : brakuje 5 PKT tylko ze Kujawiak ma zaległy mecz ( ale caly czas przegrywa :D ) ZAGŁĘBIE gra teraz 3 mecze z gorszym przeciwnikiem ( i powinni wygrac ) ale nie badzmy tacy pewni w koncu graja co 3 dni i moga byc zmęczeni . Załóżmy że wygrają 3 mecze (9PKT)...pozniej mecz z Ruchem Ktory tez za dobrze nie gra...dalej mecz z Jagą u siebie to jest jeden plus a drugi ze ZAGŁĘBIE przegrało u nich 0-4..teraz muszą się postarać za tam tą wpadke...Widzew no to bedzie cieżki mecz...Świt no mecz u siebie to powinni wygrac z taką drużyną..Podbeskidzie mozna powiedzieć że to bedzie mecz u nas ( nie musze pisac czemu :D )....I Kszo ostatni mecz może coś powalczą :D
Napisalem to bo znam ludzi ktorzy juz nie jezdza na mecze bo mysla ze ZAGŁĘBIE juz nie wejdzie , a jest jeszcze szansa , wiec pomożmy im na Ludowym ,a nie jak to bylo z Bełchatowem (pół sektoru śpiewało :cry: )
W ZAGŁĘBIE ZAWSZE TRZEBE WIERZYC :!:
Wzyscy na Radomsko :D

Napisane:
2005-05-02, 9:49 am
przez Robson_sc
Radomsko nastawione jest na obrone i na pewno bedzie walczylo. Po ostatnim meczu w Mlawie zawodnicy juz wiedza jak moze skonczyc sie nonszalancja w tylach i mam nadzieje ze tym razem nie bedzie problemu z koncentracja. Wygramy 3:0 i zgarniemy kolejne 3 pkt.
P.S Piotrek 89 Marzenia o awansie i przypisywanie punktow przezd meczem odbilo nam sie czkawka w meczu z Arka. Wiec moze takie dywagacje zostawmy i skupmy sie na meczu z Radomskiem

Napisane:
2005-05-02, 10:00 am
przez rZq
Jak slawojka napisał - pewna wygrana tylko gdy sie nie lekceważy przeciwnika. Przykładem mogą być szybko strzelone bramki przez Radomsko z takimi zespołami jak Korona czy Bełchatów. Myślę, że wywiozą 3 bramkową przewage. Pozdro.
Moje przewidywania na najbliższe spotkania Zagłębia.

Napisane:
2005-05-02, 12:34 pm
przez siudi slayer
Moje przewidywania na najbliższe spotkania Zagłębia:
RKS Radomsko - Zagłębie Sosnowiec 0-3 Ujek dwie bramki, jedna bramka Malinowskiego
Szczakowianka Jaworzno - Zagłębie Sosnowiec 1-2 Jedna bramka Ujek, druga Łuczywek. Zagłębie!!!!!!!!!!! Zagłębie!!!!!!!!!!!

Napisane:
2005-05-02, 1:44 pm
przez zs
będzie 3-0 dla nas a bramki strzelą Małocha2 Wolański naszych kibiców 150
Radomsko - ZAGLEBIE

Napisane:
2005-05-02, 2:12 pm
przez Tadeusz Wisniewski
Mecz z Radomskiem jest wazny jak kazdy inny i tu nie ma odpuszczania, grania w rezerwowym skladzie. Sprawa jest wazna dla trenera i zawodnikow widac to z wypowiedzi HOSICA po meczu z Belchatowem, ktory powiedzial NIE SKONCZYLISMY Z WALKA O AWANS. Co to znaczy -ze w kazdym meczu druzyna bedzie grala o cala pule i to jest wspaniala wiadomosc dla Kibicow. Nasza druzyna nie bedzie odpuszczala spotkan bo wazne sa kazde 3 punkty. Dla nas prawdziwych Kibicow nie jest az tak istotne czy to 4 miejsce bedzie, nasza druzyna bedzie grala do konca rundy nie oszczedzajac sie i nie lekcewazac przeciwnika.
Mecz z Radomskiem super wazny - zycze zawodnikom, aby na poczatku meczu zdobyli pierwsi i pierwsza bramke, wowczas nasza druzyna gra dobrze i zdobywa nastepne bramki.
Mam przeczucie iz ZAGLEBIE wygra ten mecz min. 3-0
A wracajac na sekunde do tego 4 miejsca - nie wyobrazam sobie co bedzie sie dzialo gdyby nasi zajeli to 4 mijsce, ale to rozmowa na inny post.
Pozdrawiam
Tadeusz

Napisane:
2005-05-02, 3:59 pm
przez PawełK
slawojka napisał(a):jak tego nie robić, jak nawet Radomiak wywiózł z Radomska 4-bramkowe zwycięstwo...tej wiosny Radomsko jeszcze punktu nie zdobyło...
z Jagiellonią też wygrali 2-0... to jest 2 liga nie ma supersłabeuszy... mimo wszystko stawiam na 0-3 dla Zagłębia :D

Napisane:
2005-05-02, 4:43 pm
przez Dj_mdc
Myśle że będzie ostre strzelanie i stawiam 0-4 dla nas :)
Zagłebie Sosnowiecccccccccccccccccccc

Napisane:
2005-05-02, 5:52 pm
przez the djinn
chciało by się rzec 3, 4:0 oby tylko wygrali i niewystrzelali sie przed meczem ze szczaksą bo tam niemożemy pozwolić sobie na porażkę