Puchar Polski

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Puchar Polski

Postprzez Będzin z Zagłębiem 2003-03-20, 10:34 am

Czy ktoś wie może z jakimi drużynami może się spotkać Zagłębie w finale PP na szczeblu wojewódzkim?? Kiedy mecze PP beda?
Będzin z Zagłębiem
 


PP

Postprzez Władek 2003-03-20, 11:47 am

Zagłębie jako spadkowicz grało w centralnych rozgrywkach PP i - jak wiadomo - odpadło po meczu z Olsztynem. Jeśli w tym roku nie awansujemy to sobie pogramy w rozgrywkach PP na poziomie regionalnym. Tak to chyba jest jeśli dobrze pamiętam
Władek
 
Posty: 93
Dołączył(a): 2003-01-03, 3:08 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Puchar Polski

Postprzez krzysiu 2003-03-21, 8:48 am

Będzin z Zagłębiem napisał(a):Czy ktoś wie może z jakimi drużynami może się spotkać Zagłębie w finale PP na szczeblu wojewódzkim?? Kiedy mecze PP beda?


Wiem tylko, że jeszcze w zeszłym roku do półfinałów PP Podokręgu Sosnowiec awansowały: Victoria Jaworzno, Czarni Sosnowiec, MKS Sławków oraz Zapora Przeczyce. Niestety nie wiem kiedy te mecze beda. Być moze nawet już byly.

Nie wiem niestety kiedy włącza się do gry Zagłębie, ale postaram się dowiedzieć w najbliższym czasie.

Wyniki PP Podokęgu Sosnowiec : http://www.90minut.pl/liga.php?id=411
krzysiu
HONOROWY CZŁONEK FORUM
 
Posty: 638
Dołączył(a): 2002-12-30, 8:36 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: PP

Postprzez Gość 2003-03-21, 1:39 pm

Władek napisał(a):Zagłębie jako spadkowicz grało w centralnych rozgrywkach PP i - jak wiadomo - odpadło po meczu z Olsztynem. Jeśli w tym roku nie awansujemy to sobie pogramy w rozgrywkach PP na poziomie regionalnym. Tak to chyba jest jeśli dobrze pamiętam


Puchar Polski rozgrywany jest w dwuletnich cyklach. Ze Stomilem graliśmy w ramach rozgrywek 2001-2003, a do rozgrywek 2002-2004 musimy przystapić na szczeblu okręgowym jeszcze na wiosnę
Gość
 


Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników