rudy -sciemniacz

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

rudy -sciemniacz

Postprzez eskuero 2003-03-14, 11:37 pm

pan 1/4 etatu w wypowiedz przed sezonowej dalej pierdoli te same farmazony min o tym jak to strasznie szuka dalszych sponsorow no brawo brawo od 2 lat juz to slysze i co !!! i dalej nic ,marketing,
reklama dalej sa obce panu dyrektorowi (min podstawowki i zaglebia plakac sie chce)
wiec rudy daj sobie spoloj !!!!zrezy-gnuj
eskuero
 


to prawda

Postprzez AS 2003-03-15, 12:27 am

niestety może nie aż tak dosadnie bym to określił ale sens został uchwycony.
AS
 

RUDY PODAJ SIĘ DO DYMISJI!!!

Postprzez bidzej 2003-03-16, 3:43 pm

[size=18][b]PANIE RUDY W KRAJU JEST BEZROBOCIE A PAN SIEDZI CICHUTKO NA SWOIM KRZESEŁKU I NIC NIE ROBI. TO SKANDAL!!!
NIE MA ZADNYCH INFORMACJI ZE STRONY KLUBU W KIERUNKU KIBICÓW O JAKICHKOLWIEK PANA DZIAŁANIACH NA KORZYSC KLUBU.
CZY CHODZIŁ PAN DO SZKOŁY CZY OD RAZU ZOSTAŁ JEJ DYREKTOREM?
W TAKIEJ SYTUACJI JAK JEST PAN PEWNIE CHCIAŁBY BYC KAZDY DYREKTOR KLUBU. WŁOSI PRZYSYŁAJĄ PIENIĄZKI TO CO JA BĘDĘ SIĘ WYSILAŁ PRAWDA PANIE RUDY???
WZMOCNIENIA W KLUBIE SĄ RZADNE ALE TO NIC I TAK WEJDZIEMY PRAWDA??? A STANOWISKO SPECJALISTY DS. PR (DLA PANA RUDEGO ROZWINĘ CHODZI O PUBLIC RELATIONS - TŁUMACZYĆ NIE BĘDĘ SĄ OD TEGO KSIĄZKI) CZY MARKETINGU SĄ DLA PANA CZARNĄ MAGIĄ PRAWDA???
WEĹš PAN SIE DO ROBOTY ALBO ZREZYGNUJ BO MNIE JUZ KREW ZALEWA!!!!!!!!!!!!!!!!
[/size][/b]
bidzej
 
Posty: 162
Dołączył(a): 2003-01-02, 2:04 pm
Lokalizacja: SOSNOWIEC - POGOŃ

Re: RUDY PODAJ SIĘ DO DYMISJI!!!

Postprzez amstat 2003-03-16, 5:10 pm

bidzej napisał(a):[size=18][b]PANIE RUDY W KRAJU JEST BEZROBOCIE A PAN SIEDZI CICHUTKO NA SWOIM KRZESEŁKU I NIC NIE ROBI. TO SKANDAL!!!
NIE MA ZADNYCH INFORMACJI ZE STRONY KLUBU W KIERUNKU KIBICÓW O JAKICHKOLWIEK PANA DZIAŁANIACH NA KORZYSC KLUBU.
CZY CHODZIŁ PAN DO SZKOŁY CZY OD RAZU ZOSTAŁ JEJ DYREKTOREM?
W TAKIEJ SYTUACJI JAK JEST PAN PEWNIE CHCIAŁBY BYC KAZDY DYREKTOR KLUBU. WŁOSI PRZYSYŁAJĄ PIENIĄZKI TO CO JA BĘDĘ SIĘ WYSILAŁ PRAWDA PANIE RUDY???
WZMOCNIENIA W KLUBIE SĄ RZADNE ALE TO NIC I TAK WEJDZIEMY PRAWDA??? A STANOWISKO SPECJALISTY DS. PR (DLA PANA RUDEGO ROZWINĘ CHODZI O PUBLIC RELATIONS - TŁUMACZYĆ NIE BĘDĘ SĄ OD TEGO KSIĄZKI) CZY MARKETINGU SĄ DLA PANA CZARNĄ MAGIĄ PRAWDA???
WEĹš PAN SIE DO ROBOTY ALBO ZREZYGNUJ BO MNIE JUZ KREW ZALEWA!!!!!!!!!!!!!!!!
[/size][/b]



Bidzej zalosny jestes powiem Ci, zacznij moze sie bardziej interesowac, a dowiesz sie co sie dzieje w klubie i jakie sa relacje miedzy klubem - kibicami

Narra
amstat
Fanatyk
 
Posty: 409
Dołączył(a): 2003-01-01, 3:02 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Do amstata

Postprzez bidzej 2003-03-18, 3:42 pm

amstat napisał: Bidzej zalosny jestes powiem Ci, zacznij moze sie bardziej interesowac, a dowiesz sie co sie dzieje w klubie i jakie sa relacje miedzy klubem - kibicami

amstat mały mózgiem człowieczku uswiadom mnie skoro jesteś aż tak blisko z Panem Rudym co takiego przez ostatnie pół roku udało mu sie dla klubu załatwić a żałosny to jestes moze ty bo nie rozumiesz co czytasz!!!
bidzej
 
Posty: 162
Dołączył(a): 2003-01-02, 2:04 pm
Lokalizacja: SOSNOWIEC - POGOŃ

Re: Do amstata

Postprzez WOJTEK 2003-03-19, 8:00 am

bidzej napisał(a):amstat napisał: Bidzej zalosny jestes powiem Ci, zacznij moze sie bardziej interesowac, a dowiesz sie co sie dzieje w klubie i jakie sa relacje miedzy klubem - kibicami

amstat mały mózgiem człowieczku uswiadom mnie skoro jesteś aż tak blisko z Panem Rudym co takiego przez ostatnie pół roku udało mu sie dla klubu załatwić a żałosny to jestes moze ty bo nie rozumiesz co czytasz!!!
????
WOJTEK
Adventure Group
 
Posty: 4837
Dołączył(a): 2003-01-02, 8:30 am


Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników