Sparingi

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Re: Sparingi

Postprzez slawekchicago 2020-02-22, 4:19 pm

No i powalczyli :lol:
Oj dudek dudek :czerwona:
Ostatnio edytowano 2020-02-22, 4:38 pm przez slawekchicago, łącznie edytowano 1 raz
CZY WROCA JESZCZE DOBRE CZASY
slawekchicago
 
Posty: 3984
Dołączył(a): 2004-05-10, 4:54 am
Lokalizacja: Newcastle


Re: Sparingi

Postprzez Tomcjo 2020-02-22, 4:37 pm

Dudek wyp....laj ćwoku
Tomcjo
 
Posty: 7034
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: Sparingi

Postprzez August 2020-02-22, 7:10 pm

Jakby ktoś chciał sobie obejrzeć: https://www.youtube.com/watch?v=nRtgvXzUUZc
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Sparingi

Postprzez novack 2020-02-22, 7:26 pm

August napisał(a):Jakby ktoś chciał sobie obejrzeć: https://www.youtube.com/watch?v=nRtgvXzUUZc

Byłem chwilę na tej nędzy i widziałem, kilka kamer w różnych miejscach w tym drona, oczywiście z Opola.
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5701
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Re: Sparingi

Postprzez RUDI 2020-02-22, 11:03 pm

A tu skrót sparingu ,zmontowany/nagrany przez klub który jest kilka szczebli niżej i który ma czarny pijar w mediach (co znaczy że chyba mniejsza kasa płynie z miasta i od potencjalnych sponsorów a stać ich na profesjonalizm medialny ? )

-> http://www.ruchchorzow.com.pl/aktualnos ... iem-wideo/

Ps Kuźwa ,bramkowy bilans sparingów 15-19 (chyba dobrze policzyłem) na naszą "niekorzyść" i znowu idziemy na "żywioł" :twisted:
Ostatnio edytowano 2020-02-23, 12:48 pm przez RUDI, łącznie edytowano 3 razy
> O KIBICOWANIU WIEM NIEWIELE <
Avatar użytkownika
RUDI
 
Posty: 1882
Dołączył(a): 2009-03-16, 9:23 am

Re: Sparingi

Postprzez slawekchicago 2020-02-22, 11:52 pm

I właśnie TAKICH PUSTYCH TRYBUN ŻYCZĘ
CZY WROCA JESZCZE DOBRE CZASY
slawekchicago
 
Posty: 3984
Dołączył(a): 2004-05-10, 4:54 am
Lokalizacja: Newcastle

Re: Sparingi

Postprzez August 2020-02-25, 8:40 am

(…)
Dietmar Brehmer i jego podopieczni nie kryli zaskoczenia tym, co zastali w Sosnowcu. Sądzili, że to oni, a nie Ruch Chorzów, zmierzą się z pierwszym składem Zagłębia na głównej płycie Stadionu Ludowego. Okazało się jednak, że sosnowiczanie wystawili drużynę złożoną ze zmienników, a sparing odbył się na bocznym boisku. Odra rozbiła rywala 5:1.

– Lepsze motywacji z pewnością nie potrzebowaliśmy – przyznał trener Dietmar Brehmer. – Moje słowa były zupełnie zbędne. Gdy chłopcy zobaczyli, z kim i gdzie grają, to musiałem ich wręcz hamować, by piana z ust nie poszła. W Zagłębiu kojarzyłem jedynie Piaseckiego i bramkarza Perdijicia. To jednak też ekipa, która ma swoje atuty i starała się nam przeciwstawić. My wybiegaliśmy sparing, a wynik mówi sam za siebie. Przewaga była absolutna. Mam jedynie lekkie pretensje do zespołu, że w końcówce zaczął uprawiać swoją filozofię, ale to nie do końca wina zawodników. Trudno nie mieć wrażenia, ze nie był to równy sparing.
(…)
https://sportdziennik.com/dietmar-brehm ... zaglebiem/
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Sparingi

Postprzez novack 2020-02-25, 9:23 am

"Gumofilce" nie potrafią się zachować tak jak Raków.
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5701
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Re: Sparingi

Postprzez August 2020-02-25, 9:40 am

Zapewne gdyby opolanie wiedzieli wcześniej to by założyli gumofilce tzn. odwołaliby sparing. Jechać ponad 100 km w jedną stronę po to tylko aby zagrać ostatni przed ligąsparing z drużyną złożoną w części z dzieciaków z akademii. Trener opolan i tak podszedł do sprawy dość dyplomatycznie a podejrzewam, że był niemniej poirytowany niż jego zawodnicy. Nie bardzo też mogę zrozumieć tego rodzaju „taktyki” z naszej strony no ale ja trenerem z zawodu nie jestem. W każdym razie przypominając przywołany kiedyś przez Pana Tadka „uzans” - oczywiście na zasadzie „toutes proprotions gardees”- to wydaje mi się, że potraktowaliśmy opolan niezbyt ładnie.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Sparingi

Postprzez novack 2020-02-25, 10:30 am

August napisał(a):Zapewne gdyby opolanie wiedzieli wcześniej to by założyli gumofilce tzn. odwołaliby sparing. Jechać ponad 100 km w jedną stronę po to tylko aby zagrać ostatni przed ligąsparing z drużyną złożoną w części z dzieciaków z akademii. Trener opolan i tak podszedł do sprawy dość dyplomatycznie a podejrzewam, że był niemniej poirytowany niż jego zawodnicy. Nie bardzo też mogę zrozumieć tego rodzaju „taktyki” z naszej strony no ale ja trenerem z zawodu nie jestem. W każdym razie przypominając przywołany kiedyś przez Pana Tadka „uzans” - oczywiście na zasadzie „toutes proprotions gardees”- to wydaje mi się, że potraktowaliśmy opolan niezbyt ładnie.

Sparing jednak przyniósł wymierne korzyści, bo bezpośrednio po nim na 90 minut pojawiła się informacja o zainteresowaniu pierwszej drużyny dwoma zawodnikami z tego sparingu i pojawili się w "przychodzących" ;-)
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5701
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Re: Sparingi

Postprzez django 2020-02-25, 1:35 pm

Dariusz w ogóle ma niezłą passę. Ostatnio zdążył już obrazić: niezadowolonych kibiców, część rodziców dzieci trenujących w akademii, dziennikarza, który od dawna pisze o Zagłębiu i jednego z ligowych rywali. Gościu w bucowatości zaczyna przescigać prezesa.
django
 
Posty: 4015
Dołączył(a): 2007-01-09, 12:27 am
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Sparingi

Postprzez slawekchicago 2020-02-25, 1:43 pm

August napisał(a):(…)
Dietmar Brehmer i jego podopieczni nie kryli zaskoczenia tym, co zastali w Sosnowcu. Sądzili, że to oni, a nie Ruch Chorzów, zmierzą się z pierwszym składem Zagłębia na głównej płycie Stadionu Ludowego. Okazało się jednak, że sosnowiczanie wystawili drużynę złożoną ze zmienników, a sparing odbył się na bocznym boisku. Odra rozbiła rywala 5:1.

– Lepsze motywacji z pewnością nie potrzebowaliśmy – przyznał trener Dietmar Brehmer. – Moje słowa były zupełnie zbędne. Gdy chłopcy zobaczyli, z kim i gdzie grają, to musiałem ich wręcz hamować, by piana z ust nie poszła. W Zagłębiu kojarzyłem jedynie Piaseckiego i bramkarza Perdijicia. To jednak też ekipa, która ma swoje atuty i starała się nam przeciwstawić. My wybiegaliśmy sparing, a wynik mówi sam za siebie. Przewaga była absolutna. Mam jedynie lekkie pretensje do zespołu, że w końcówce zaczął uprawiać swoją filozofię, ale to nie do końca wina zawodników. Trudno nie mieć wrażenia, ze nie był to równy sparing.
(…)
https://sportdziennik.com/dietmar-brehm ... zaglebiem/


moge tyle napisac
A nie pisalem

przez slawekchicago 22 lut 2020 14:23

Podejrzewam ze trener Odry może być lekko wk....urzony. bo ten sparing tez na tydzień przed liga nic mu nie dał . Nie zdziwiłbym się jakby teraz nam odmawiali
CZY WROCA JESZCZE DOBRE CZASY
slawekchicago
 
Posty: 3984
Dołączył(a): 2004-05-10, 4:54 am
Lokalizacja: Newcastle

Re: Sparingi

Postprzez August 2020-02-25, 1:49 pm

django napisał(a):Dariusz w ogóle ma niezłą passę. Ostatnio zdążył już obrazić: niezadowolonych kibiców, część rodziców dzieci trenujących w akademii, dziennikarza, który od dawna pisze o Zagłębiu i jednego z ligowych rywali. Gościu w bucowatości zaczyna przescigać prezesa.

Czyżby był pewny swoich wyników ? Tudzież dostał "zapewnienie", że w tym sezonie nie ma na ciśnienia na nic wyżej. Być może nie ma tej świadomości, że na pierwsze trzy mecze to dwa wyjazdy do Legnicy i Tychów gdzie o każdy punkcik będzie ciężko a w międzyczasie są Niepołomice, które w tym sezonie sa najgorsze ale u siebie natomiast na wyjazdach radzą sobie przyzwoicie więc o punkty też nie będzie lekko. Niech - nie daj Boże - pójdzie coś nie tak i może zrobić się nerwowo. A u nas sentymentów nie ma. O czym boleśnie się przekonał choćby Miro Smyła. Jakby nie było dobry kumpel Prezesa.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Sparingi

Postprzez django 2020-02-25, 3:08 pm

August napisał(a):Czyżby był pewny swoich wyników ?


Biorąc pod uwagę wyniki sparingów i sytuację kadrową nie wiem na czym miałby opierać taką pewność. Może widzi w co wdepnął i puszczają mu nerwy. Ale i tak jestem zaskoczony jego zachowaniem, bo wcześniej trudno mu było zarzucić brak kultury.
django
 
Posty: 4015
Dołączył(a): 2007-01-09, 12:27 am
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Sparingi

Postprzez August 2020-02-25, 4:25 pm

django napisał(a):Biorąc pod uwagę wyniki sparingów i sytuację kadrową nie wiem na czym miałby opierać taką pewność.

Mp tym, że wbrew pozorom, sytuację ma dość komfortową. Nacisku na awans nie ma, spadek też nam raczej nie grozi. Gorszy będzie przyszły sezon. Z E. spadają trzy drużyny a może wejść Widzew czy Gieksa. Będzie trudniej.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników