Sparingi

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Re: Sparingi

Postprzez Tomcjo 2019-06-29, 10:59 am

Takie są konsekwencje jak frajerzy rządzą klubem za miejska kasę a taczki tylko na budowie . Zagłębie w ruinie tu pasuje hasło ciemnej baby z broszką
Tomcjo
 
Posty: 7048
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland


Re: Sparingi

Postprzez RUDI 2019-06-29, 11:11 am

Dobrze że chociaż bramkę mamy już obstawioną (bo chyba nie zakontraktują następnych?)jeden bramkarz w ciągu roku rozegrał kilkanaście spotkań ,drugi coś koło dwóch ,nie jest źle :twisted:
> O KIBICOWANIU WIEM NIEWIELE <
Avatar użytkownika
RUDI
 
Posty: 1883
Dołączył(a): 2009-03-16, 9:23 am

Re: Sparingi

Postprzez Adam1906 2019-06-29, 11:12 am

henry95 napisał(a):Powiedzcie Panowie, czy gra naszej drużyny jakoś wygląda podczas tego sparingu? Widać zarys jakiegoś pomysłu

Podsumuję Ci to najkrócej jak potrafię:

Obrazek

Wygląda na to, że w tym sezonie będziemy chłopcami do bicia i chyba cud nas uratuje przed pójściem droga Ruchu Chorzów... :redface:

Brawo łajzy zarządzające klubem. Jesteście zajebistymi palantami :twisted:
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6809
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: Sparingi

Postprzez Adamek182 2019-06-29, 11:33 am

No coz. Ja bym tego porazka Zaglebia nie nazwal gdyz bardzo duzo testow, malo druzyny.
Delikatnie o poszczególnych graczach?
Malecki bedzie sie nam podobal. Widzi duzo, i potrafi zagrac pilke. Z obrony w miare podoba mi sie ten Karczunow. Gra glowa dobrze. W drugiej polowie Budek na srodku a ten Ciofu na boku. Ten gosc to porazka. Nie wychodzi do pilek. Podanie do GK? Klasa swiatowa. Walka o pilke? Jaka walka.
Adamek182
 
Posty: 748
Dołączył(a): 2007-11-11, 12:11 am

Re: Sparingi

Postprzez Tomcjo 2019-06-29, 11:42 am

Normalnie wyciąganie daleko idących wniosków po test meczu nie jest profesjonalne ale . Ale zawodnicy do testów powinni być najpierw przetestowani czy ich testowanie ma sens . Na dodatek obrona to miał być skład wyjściowy na ligę . Sądząc po grze to zgrywać się będą baaaardzo długo .
Tomcjo
 
Posty: 7048
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: Sparingi

Postprzez novack 2019-06-29, 12:39 pm

Wie ktoÅ› jak nazywa siÄ™ ten z nr 10? Tylko on nadaje siÄ™ jeszcze do testowania.
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5710
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Re: Sparingi

Postprzez Luis 2019-06-29, 12:56 pm

Gdzie mozna znalesc wypowiedzi trenera po obu sparingach ? Bo oczywiscie gdzies sa zamieszczone, prawda ? Chyba nie jest mozliwe, ze klub 1 ligi nie zamiescil wypowiedzi trenera, skoro pewne zespoly z nizszych poziomow rozgrywkowych robia relacje video ze sparingow.
Luis
 
Posty: 536
Dołączył(a): 2013-06-13, 4:45 pm

Re: Sparingi

Postprzez Adam1906 2019-06-29, 1:01 pm

Luis napisał(a):Gdzie mozna znalesc wypowiedzi trenera po obu sparingach ? Bo oczywiscie gdzies sa zamieszczone, prawda ? Chyba nie jest mozliwe, ze klub 1 ligi nie zamiescil wypowiedzi trenera, skoro pewne zespoly z nizszych poziomow rozgrywkowych robia relacje video ze sparingow.

O dżizas :lol: Ciebie to jeszcze dziwi? Przecież w klubie nic, kompletnie qrwa NIC nie jest robione profesjonalnie, a Ty chcesz mieć profesjonalną stronę internetową?!? :lol: :lol: :lol:
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6809
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: Sparingi

Postprzez Adam1906 2019-06-29, 1:04 pm

Znany co poniektórym z naszego forum Kolega Blaszany zamieścił emocjonalny post na drugim forum kibicowskiego Zagłębia:

Blaszany napisał(a):JA wiem że to tylko sparing i mogliśmy go przegrać 10-0 ale my wyglądamy jak zlepek przypadkowych typów nie wiadomo skąd i po co bramkarz sympatyczny grubasek klasa zachowanie przy pierwszym golu. Budek ja się już nie dziwie ze w Chorzowie był delikatnie mówiąc nieco pomijany. ;-) Polczak jego możliwości wszyscy już znamy, boję się tylko że po uderzeniu w czerep rubaszny może się nie zmieścić do komory rezonansu ;-) Zawodnicy testowani z całym szacunkiem ale dla większości z nich szczytem osiągnięć będzie byłem testowany w Sosnowcu. I to zaszczyt że mnie w ogóle AL tam testowano. ;-) Ale teraz wyjdzie Marcin czy trener i powie że się zgrywamy i potrzebujemy czasu. chyba żeby z ligi zlecieć nie mamy jednej formacji na której można budować jakiś optymizm często widywałem jak graliśmy słabo ale dziś momentami było kabaretowo na następnym Sparingu ofertę powinni dostać bywalcy krytej może objaw się jakiś perełek ;-) a co każdemu wolno marzyć chodzę na te sparingi i mecze kupę lat każdy musi mieć jakieś uzależnienie ale to co zobaczyłem dziś to jakieś występy parodystów w koszulkach Mojego KLUBU. oficjalnie do mediów idzie przekaz 6 miejsce a skrycie wszyscy gryza palce żebyśmy nie spadli. Tychy to drużyna wyrobników bez jakiś gwiazd z kiepskim trenerem rysiem. ale oni maja jakaś lepsza gorsza ale drużynę i gdyby im się chciało to by nas dziś zmasakrowali bo my nie mamy niczego. pozytywy Matko w bramce gdyby nie on byłoby ze 7 i akcja na rzut karny. reszta :-) :-) :-) :-) obudźcie się PREZESIE DYREKTORZE Z KOCZKIEM DORADCO ZARZADU I KTO TAM JESZCZE BO MOŻE BYĆ MASAKRA....JA I TAK TAM BEDE ALE NIE WIEM CZY NIE Z BATERIA RELANIUM...

Nic dodać, nic ująć... ;-(
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6809
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: Sparingi

Postprzez Luis 2019-06-29, 1:32 pm

Adam1906 napisał(a):
Luis napisał(a):Gdzie mozna znalesc wypowiedzi trenera po obu sparingach ? Bo oczywiscie gdzies sa zamieszczone, prawda ? Chyba nie jest mozliwe, ze klub 1 ligi nie zamiescil wypowiedzi trenera, skoro pewne zespoly z nizszych poziomow rozgrywkowych robia relacje video ze sparingow.

O dżizas :lol: Ciebie to jeszcze dziwi? Przecież w klubie nic, kompletnie qrwa NIC nie jest robione profesjonalnie, a Ty chcesz mieć profesjonalną stronę internetową?!? :lol: :lol: :lol:


Oczywiscie, to byla ironia. Widocznie za mało wyczuwalna :) mnie juz nic nie dziwi, dlatego coraz rzadziej pojawiam sie na forum. Nie wierze, ze przy obecnych włodarzach cokolwiek juz ugrany. Jak patrze na transfery np. Miedzi to czlowieki slow odbiera jak spojrzy na nasze "wzmocnienia". Coraz bardziej sie obawiam, ze pojdzieny droga ruchu.
Luis
 
Posty: 536
Dołączył(a): 2013-06-13, 4:45 pm

Re: Sparingi

Postprzez henry95 2019-06-29, 2:54 pm

Ani jednego pozytywu? A młodzieżowcy i ich gra? Może Szwed zagrał dobrze? Radwanek doszedł do jakiejś groźnej sytuacji podbramkowej? Zupełnie nic? :O
henry95
 
Posty: 28
Dołączył(a): 2009-07-11, 3:51 pm

Re: Sparingi

Postprzez novack 2019-06-29, 4:27 pm

henry95 napisał(a):Ani jednego pozytywu? A młodzieżowcy i ich gra? Może Szwed zagrał dobrze? Radwanek doszedł do jakiejś groźnej sytuacji podbramkowej? Zupełnie nic? :O

Zupełnie nic, no może prócz napastnika z nr 10 który prezentował się zdecydowanie lepiej od już zakontraktowanego Radwanka. Grzelak podobny do Banasiaka, ale słabszy, Stępniowski słabszy od Matko, Słomka nawet nie wie w jakich obszarach porusza się boczny obrońca. Pribula nawet bez nogi wciąga ich do nosa!. Widząc to, pod koniec sierpnia pewnie odejdzie Pawłowski, a w październiku wyleci Mroczkowski na rzecz Pierścionka :redface:
http://www.90minut.pl/sparing/1/sparing14462.html
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5710
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Re: Sparingi

Postprzez RUDI 2019-06-29, 5:41 pm

novack napisał(a):a w październiku wyleci Mroczkowski na rzecz Pierścionka

Robert zrobi przyspieszony /korespondencyjny kurs trenerski i będzie trenerem .Piłkarzy do pierwszej drużyny będzie się wybierało na tej samej zasadzie jak w przypadku wybierania uczestników konkursów podczas przerw w meczu (rzucanie piłeczek na trybunę krytą) a co ,jak się bawić to się bawić ,życie jest za krótkie aby się przejmować takimi mało istotnymi problemami i myśleć w jaki sposób zaspokoić "roszczeniowych " kibiców którzy na piłce się na pewno nie znają .
> O KIBICOWANIU WIEM NIEWIELE <
Avatar użytkownika
RUDI
 
Posty: 1883
Dołączył(a): 2009-03-16, 9:23 am

Re: Sparingi

Postprzez Tomcjo 2019-07-01, 5:40 pm

Gdzie kibic Zagłębia może obejrzeć relacje ze sparingu rozegranego na Ludowym ? W tv GKS Tychy
https://youtu.be/1gnBPiqWhS0
Tomcjo
 
Posty: 7048
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: Sparingi

Postprzez Tadeusz Wisniewski 2019-07-03, 9:48 am

Czy będzie sprawozdanie z meczu sparingowego w dniu dzisiejszym ?
jeśli to proszę podać gdzie.
Dziękuję
Pozdrawiam
Tadeusz
Tadeusz Wisniewski
 
Posty: 3202
Dołączył(a): 2004-08-31, 2:59 pm
Lokalizacja: Zalesie Dolne k/Warszawy

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników