Sparingi

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Re: Sparingi

Postprzez wojtaszko 2019-07-06, 11:52 am

Abdelaye Diakité na 90 minut sie pojawił
https://www.transfermarkt.pl/abdelaye-d ... ler/111805
wojtaszko
 
Posty: 1272
Dołączył(a): 2009-07-11, 11:26 am
Lokalizacja: Zagórze


Re: Sparingi

Postprzez August 2019-07-06, 12:20 pm

I Krzysztof Krzyżok z Wodzislawia
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Sparingi

Postprzez Adam1906 2019-07-06, 12:43 pm

August napisał(a):I Krzysztof Krzyżok z Wodzislawia

Uuuuuu. Ale się chłop nagrał w swojej "karierze"...
https://www.transfermarkt.pl/krzysztof- ... ler/450649
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6803
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: Sparingi

Postprzez Tomcjo 2019-07-06, 5:07 pm

Piast pojechał Miedź 7-1 . Dobrze ze my nie mamy w planach Piasta bo byłaby dwucyfrówka i to taka wypasiona
Tomcjo
 
Posty: 7035
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: Sparingi

Postprzez maniek-75-75 2019-07-06, 7:47 pm

Tomcjo napisał(a):Piast pojechał Miedź 7-1 . Dobrze ze my nie mamy w planach Piasta bo byłaby dwucyfrówka i to taka wypasiona

Sądzę że byłby remis..
maniek-75-75
 
Posty: 457
Dołączył(a): 2008-11-23, 10:33 pm
Lokalizacja: srodula

Re: Sparingi

Postprzez August 2019-07-06, 7:55 pm

maniek-75-75 napisał(a):
Tomcjo napisał(a):Piast pojechał Miedź 7-1 . Dobrze ze my nie mamy w planach Piasta bo byłaby dwucyfrówka i to taka wypasiona

Sądzę że byłby remis..

A Bate Borów byśmy rozklepali w kwadrans. Mają szczęście że nie grali z nami
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Sparingi

Postprzez maniek-75-75 2019-07-06, 9:38 pm

August napisał(a):
maniek-75-75 napisał(a):
Tomcjo napisał(a):Piast pojechał Miedź 7-1 . Dobrze ze my nie mamy w planach Piasta bo byłaby dwucyfrówka i to taka wypasiona

Sądzę że byłby remis..

A Bate Borów byśmy rozklepali w kwadrans. Mają szczęście że nie grali z nami

Widzisz i znów źle... Bate pojedzie po piascie jak gti że smieciarke.. Natomiast nie sądzę że byśmy przegrali z Piastem. Przynajmniej w sparingu. A wiesz czemu? Bo ja sądzę że miedź będzie tak gówniana że spadnie w tym sezonie. A wiesz czemu? Bo jak LKS awansował to ja w pracy twierdził że będzie to czarny koń i znów awansują do extra... A wiesz czemu? Bo liga rusza na koniec lipca, to dla nas a dla piasta bo Bate jest w środku sezonu... No ale co ja tam się znam... :D
maniek-75-75
 
Posty: 457
Dołączył(a): 2008-11-23, 10:33 pm
Lokalizacja: srodula

Re: Sparingi

Postprzez August 2019-07-06, 10:20 pm

maniek-75-75 napisał(a):Widzisz i znów źle...

Dlaczego źle? Mam chyba prawo wierzyć w drużynę Mroczkowskiego. A czy Piast ogra Bate i co z Miedzią to ja mam w miejscu gdzie trudno otworzyć parasol.Mnie interesuje wyłącznie Zagłębie Sosnowiec.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Sparingi

Postprzez Adam1906 2019-07-06, 10:33 pm

maniek-75-75 napisał(a):Widzisz i znów źle... Bate pojedzie po piascie jak gti że smieciarke.. Natomiast nie sądzę że byśmy przegrali z Piastem. Przynajmniej w sparingu. A wiesz czemu? Bo ja sądzę że miedź będzie tak gówniana że spadnie w tym sezonie. A wiesz czemu? Bo jak LKS awansował to ja w pracy twierdził że będzie to czarny koń i znów awansują do extra... A wiesz czemu? Bo liga rusza na koniec lipca, to dla nas a dla piasta bo Bate jest w środku sezonu... No ale co ja tam się znam... :D

Żebyś się nie zdziwił jak ta cienka Miedź znowu nas rozjebie dwa razy w sezonie. Jakbyś cokolwiek wiedział z wewnątrz klubu, a nie tylko opierał swoją "wiedzę" z tego, co przeczytasz w internecie, to może przestalbys tak pierdolic. Dla Twojej wiadomości: w klubie wszyscy (z Marcinem na czele) są obsrani, że w tym sezonie będziemy kandydatem do spadku. Cerujemy skład niczym zdarte portki, bo długu mamy w chooj, więc na Kresowej jest jeden wielki lament i zgrzytanie zębami ze strachu. Ale że oficjalnie trzeba robić dobrą minę do złej gry, więc pociska się głupoty na oficjalnej i w wywiadach, żeby pożyteczni idioci myśleli, że jest wszystko cacy.

Żeby nie było: życzę sobie i wszystkim innym kibicom Zagłębia aby nasz ukochany klub utrzymał się bez problemów w I lidze, tylko że w odróżnieniu od co poniektórych ja wiem, jaka jest atmosfera wewnątrz na Kresowej i w jakiej doopie są finanse i stan choćby Akademii Zagłębia Sosnowiec. A jest choojowy.
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6803
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: Sparingi

Postprzez krysteksc 2019-07-06, 11:10 pm

Adam1906 napisał(a):Żebyś się nie zdziwił jak ta cienka Miedź znowu nas rozjebie dwa razy w sezonie. Jakbyś cokolwiek wiedział z wewnątrz klubu, a nie tylko opierał swoją "wiedzę" z tego, co przeczytasz w internecie, to może przestalbys tak pierdolic. Dla Twojej wiadomości: w klubie wszyscy (z Marcinem na czele) są obsrani, że w tym sezonie będziemy kandydatem do spadku. Cerujemy skład niczym zdarte portki, bo długu mamy w chooj, więc na Kresowej jest jeden wielki lament i zgrzytanie zębami ze strachu. Ale że oficjalnie trzeba robić dobrą minę do złej gry, więc pociska się głupoty na oficjalnej i w wywiadach, żeby pożyteczni idioci myśleli, że jest wszystko cacy.

Żeby nie było: życzę sobie i wszystkim innym kibicom Zagłębia aby nasz ukochany klub utrzymał się bez problemów w I lidze, tylko że w odróżnieniu od co poniektórych ja wiem, jaka jest atmosfera wewnątrz na Kresowej i w jakiej doopie są finanse i stan choćby Akademii Zagłębia Sosnowiec. A jest choojowy.


Jako, że wszyscy tutaj wiemy iż ty Adamie jesteś zawsze dobrze poinformowany, to ta wypowiedź ani trochę nie napawa żadnym optymizmem.
Pozostaje mieć nadzieję, że tacy ludzie jak: Pawłowski, Małecki, Nawotka, Piasecki, Ryndak, Mularczyk, Perdijic i mimo wszystko Polczak będą w stanie ten zespół utrzymać w tej lidze.
Dodam od siebie, że bardzo liczę na Mroczkowskiego, że będzie umiał zrobić z nich zespół, który będzie walczył zawsze bo poziom będzie na pewno niższy niż w ekstraklasie, i więcej będzie można z serducha wyciągnąć i oby oni zawsze te serducha na boisku zostawiali.
krysteksc
 
Posty: 364
Dołączył(a): 2009-03-07, 8:20 pm

Re: Sparingi

Postprzez RUDI 2019-07-06, 11:41 pm

Adam1906 napisał(a):a nie tylko opierał swoją "wiedzę" z tego, co przeczytasz w internecie, to może przestalbys tak pierdolic.

Adam ale po co się kopać z koniem/końmi? Są ludzie którzy swoją wiedzę czerpią nawet nie tyle co z internetu ale z systemu "głuchy telefon" tzn ktoś ,gdzieś ,komuś coś powiedział i taka jest prawda.
Ps Kolego -maniek-75-75- masz pozdrowienia od mojego kolegi ,operatora wózka widłowego z kilkuletnim stażem ,pracującego w dużej firmie magazynowo /logistycznej ,pracującego przeważnie na nocnych zmianach ,a dlaczego Cię pozdrawia ? bo jak stwierdził "lubi bajkopisarzy" .Aha ,taka uwaga ode mnie, nie rozpowiadaj za bardzo publicznie o Twoich zarobkach w tym zawodzie ,gdzieś na piwie ,w sklepie ,powód ? on też jest ze Środuli i mógłby podsłuchawszy Twoje opowieści zepsuć Ci piorunujący efekt jaki na pewno wywołujesz swoimi opowieściami ? ja do dzisiaj nie mogę dojść do siebie po informacji o zarobkach kierownika magazynu(Twojego) .
Ps kolego a może Ty "paska" nie potrafisz czytać ? netto,brutto?
> O KIBICOWANIU WIEM NIEWIELE <
Avatar użytkownika
RUDI
 
Posty: 1882
Dołączył(a): 2009-03-16, 9:23 am

Re: Sparingi

Postprzez August 2019-07-07, 9:25 am

Adam1906 napisał(a):długu mamy w chooj,

Fakt, na koniec zeszłego roku było 5 baniek do uregulowania tylko w tym roku dochodu do tego bieżąca działalność z drugiej strony Jose Arkadio już dał 2,6 mln zł, do końca roku ma być jeszcze min. 4 mln zł a w przyszłym 8 mln zł na zabawę. Jest wiec chyba z czegoś żyć.Chyba że w pierwszym półroczu jeszcze czegoś nachytali.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Sparingi

Postprzez Luis 2019-07-07, 10:04 am

To jak to jest w koncu z tymi finasami ? Jesli az tak nie mamy kasy to skad wziely sie srodki na utrzymanie Polczaka, Pawlowskiego, transfery Grzelaka, Maleckiego ( mial oferty z wielu druzyn oraz 3 Bundesligi ) i liczmy Piaseckiego ? Przeciez to beda zawodnicy z najwyzszymi zarobkami. To co, jaroszewski az tak bardzo obawia sie spadku, ze znowu nagina budzet i ryzykuje czy po prostu jest zle, ale nie az tak tragicznie, aby nas nie bylo stac na kilka lepszych wzmocnien ? Adam, czy Slawek na pewno beda potrafili sie do tego ustosunkowac ;)
Luis
 
Posty: 536
Dołączył(a): 2013-06-13, 4:45 pm

Re: Sparingi

Postprzez Luis 2019-07-07, 10:06 am

A przy okazji czy ktos wie jak zagral wczoraj Diakite ? Na papierze calkiem solidnie sie prezentuje. Podstawowy gracz w lidze cypryjskiej, ale nie da sie sprawdzic ile gral w Libii. Ligi tamtych panstw slyna z walecznej, ostrej gry, wiec na 1 lige moze byc wzmocnieniem.
Luis
 
Posty: 536
Dołączył(a): 2013-06-13, 4:45 pm

Re: Sparingi

Postprzez slawekchicago 2019-07-07, 10:30 am

Adam ,Rudi ,August dajmy spokoj . Kazdy z Nas wie ze bedie to ciezki sezon dla Zaglebia I kazdy z Nas bedzie jak zawsze a moze I mocniej trzymal kciuki by wszystko skonczylosie ok . Dajmy spokoj z przekonywaniem co poniektorych adamkow miroslaw I innych ze jest w kubie bardzo zle I nie powiedziec tragicznie .Do zobaczenia wkrotce . Rudi przypomnialem sobie o Twojej prosbie I teraz nie zapomne :lol:
CZY WROCA JESZCZE DOBRE CZASY
slawekchicago
 
Posty: 3984
Dołączył(a): 2004-05-10, 4:54 am
Lokalizacja: Newcastle

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników