Sparingi

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Re: Sparingi

Postprzez django 2017-02-21, 12:12 pm

Rozumiem, że jakby Raków nie nagrywał, tylko dostał film od Zagłębia, to już by nie mógł go przekazać Brzęczkowi?

Jedni chodzą w gumofilcach, ale drugim słoma z lakierek wystaje...
django
 
Posty: 4015
Dołączył(a): 2007-01-09, 12:27 am
Lokalizacja: Sosnowiec


Re: Sparingi

Postprzez Anakin 2017-02-21, 2:45 pm

django napisał(a):Jedni chodzą w gumofilcach, ale drugim słoma z lakierek wystaje

Żebym chociaż raz widział Prezesa w porządnych oxfordach względnie brogsach czy chociaż monkach
Anakin
 
Posty: 1775
Dołączył(a): 2011-06-06, 10:00 am

Re: Sparingi

Postprzez Adam1906 2017-02-21, 5:31 pm

Telenoweli ciąg dalszy. Tym razem to trener Rakowa zaorał prezesa Zagłębia. Szczególnie ostatnim zdaniem w wywiadzie....

Szczegóły TUTAJ
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6809
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: Sparingi

Postprzez Tadeusz Wisniewski 2017-02-21, 9:31 pm

Będę bronił naszego Prezesa - a mianowicie w ten sposób - data sparingu była uzgodniona
na sobotę w poniedziałek tj 5 dni wcześniej - jest rzeczą złośliwą , nie do zaakceptowania
aby w piątek o 22.00 - informować - nie przyjadę, nie rozegram z wami sparingowego
spotkania. Tak się nie postępuje w cywilizowanym świecie. Wszystko inne mnie nie
interesuje.
Pozdrawiam
Tadeusz
Tadeusz Wisniewski
 
Posty: 3202
Dołączył(a): 2004-08-31, 2:59 pm
Lokalizacja: Zalesie Dolne k/Warszawy

Re: Sparingi

Postprzez Tomcjo 2017-02-21, 10:13 pm

Ale juz jego komentarze w świadczą o braku klasy . Były na poziomie POPISu .
Tomcjo
 
Posty: 7048
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: Sparingi

Postprzez novack 2017-02-22, 5:31 am

Tomcjo napisał(a):Ale juz jego komentarze w świadczą o braku klasy . Były na poziomie POPISu .

Dla mnie to zdecydowanie bardziej poziom doktora Petru.
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5710
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Re: Sparingi

Postprzez Anakin 2017-02-22, 7:12 am

Panowie, bez polityki. Wypowiedź Jaroszewskiego to pokaz prostactwa. Bez winy nie są zapewne jedni i drudzy ale to nie znaczy, że można gadać takie bzdety o gumoflcach zwłaszcza jeśli chce się samemu wejść na salony jako Prezes ekstraklasowego klubu.
Jestem ciekaw jaka opinię w środowisku klubów - zwłaszcza ekstraklasowych - ma nasz Prezes po tym jak Stanowski ujawnił ofertę Lecha za Sanogo, którą zapewne dostał od lub za zgodą Leśnodorskiego, a którą pewne nasz Prezes przekazał grzecznie warszawskim pryncypałom. tutaj jakoś Jaroszewski nie odniósł się do tego faktu.
Anakin
 
Posty: 1775
Dołączył(a): 2011-06-06, 10:00 am

Re: Sparingi

Postprzez Adam1906 2017-02-22, 4:06 pm

Mecz z GKS-em o 11:00 z Polonią o 14:00

Obrazek

W sobotę (25 lutego) pierwszy zespół Zagłębia rozegra dwa mecze kontrolne. Pierwsze spotkanie rozpocznie się o 11:00 na głównej płycie Stadionu Ludowego, a rywalem będzie GKS Tychy. O godz. 14:00 na sztucznej murawie Zagłębiacy zmierzą się z Polonią Bytom.

W najbliższy weekend podopieczni Dariusza Banasika rozegrają ostatnie mecze kontrolne przed rozpoczęciem rundy wiosennej sezonu 2016/17.

Na sobotę (25 lutego) zaplanowano dwa sparingi:

- Zagłębie - GKS Tychy
(godz. 11:00 - główna płyta "Ludowego")
- Zagłębie - Polonia Bytom (godz. 14:00 - sztuczna murawa przy Kresowej 1)

Sparingi będą otwarte dla kibiców - na Stadion Ludowy zapraszamy wejście przy głównej bramie, a na sztuczne boisko wejściem przy trybunie po drugiej stronie pawilonu.

Tydzień później Zagłębiacy wybiegną na murawę Stadionu Ludowego i rozpoczną zmagania ligowe, rywalem podopiecznych Dariusza Banasika będzie Stomil Olsztyn.

- Zagłębie - Stomil Olsztyn (godz. 17:00)

Wspieraj Zagłębie na każdym meczu, kup karnet na rundę wiosenną - ceny i więcej informacji tutaj.

http://zaglebie.eu/aktualnosci/3151-mec ... nia-o-1400
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6809
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: Sparingi

Postprzez Adam1906 2017-02-25, 9:24 am

TRZY GODZINY PODGLĄDANIA

Obrazek

Podopieczni Dariusza Banasika zaliczą w sobotę ostatni sprawdzian przed wznowieniem rozgrywek ligowych. W sumie 180 minut materiału do pogłębionej analizy.

Na płytę główną obiektu przy Kresowej wyjdą najpierw piłkarze, którzy wiosną stanowić mają o sile pierwszego zespołu. Punktualnie o 11.00 rozpoczną sparing z GKS-em Tychy.

Jedno żądło

Trener Dariusz Banasik wystawi do tego spotkania teoretycznie najsilniejszą jedenastkę. Nie ma jednak do dyspozycji wszystkich zawodników. Z powodu kontuzji mięśnia dwugłowego z gry wykluczony jest Terence Makengo. W tej sytuacji miejsce w ataku czeka na Michała Fidziukiewicza, najlepszego strzelca drużyny w poprzednim sezonie. W bieżącym cyklu nie poznał jeszcze smaku rywalizacji o punkty. Po operacji stawu biodrowego, jaka została przeprowadzona latem, przez pół roku przechodził żmudną rehabilitację.

Duet z wyobraźni

- Nic mi nie dolega, nic mnie już nie boli – zapewnia Fidziukiewicz. – Na początku zwracałem uwagę na operowane biodro, ale stopniowo zapominałem o tym. Wyrzuciłem to z głowy i czuję, że dawna pewność siebie wróciła.

Kiedy „Fidel” stopniowo dochodził do pełni sił, wydawało się, że wiosną stworzy bardzo interesujący duet snajperów z Vamarą Sanogo. Ten niespodziewanie został jednak wykupiony przez Legię. - Sam jestem ciekaw, jakby to wyglądało, gdyby Vamara został w Sosnowcu – zastanawia się Fidziukiewicz. – Ale takie jest żywot piłkarza, że dzisiaj jesteś tu, a jutro tam. Akurat my się minęliśmy. Teraz o miejsce w jedenastce będę rywalizował z Terence’em Makengo. Ma kłopoty zdrowotne, więc widziałem go tylko w 2-3 treningach. Ale już widać, że to bardzo silny napastnik. Resztę jego walorów poznamy na pewno z czasem.

Dwóch czy jeden?

Uraz Makengo nie jest poważny. Klubowy lekarz zapewnia, że zawodnik wróci do zajęć już w poniedziałek. Problem polega na tym, że lista jego zimowych sparingów, nie licząc gierki wewnętrznej, zamknęła się… na jednym. Nie było zatem sposobności, by ocenić, czy Zagłębie częściej powinno grać w rundzie rewanżowej dwójką napastników, czy może tylko jednym.

O 14.00 rozpocznie się dzisiaj drugi sparing przy Kresowej, tym razem na boisku ze sztuczną nawierzchnią. Zaprezentują się w nim piłkarze będący w tym momencie nieco dalej od podstawowego składu Zagłębia. Ich rywalem będzie II-ligowa Polonia Bytom. Pierwszy mecz o punkty, ze Stomilem Olsztyn, sosnowiczanie rozegrają u siebie dokładnie za tydzień.

http://katowickisport.pl/pilka-nozna/i- ... 12479.html
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6809
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Postprzez turku 2017-02-25, 11:28 am

Z tego co widzę to rzeczywiście jesteśmy Legia II.
Mamy w odwodzie Chukwu Chume i Necida a gramy Kuchym.

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka
turku
 
Posty: 1269
Dołączył(a): 2007-04-21, 6:38 pm
Lokalizacja: Pogoń

Re: Sparingi

Postprzez RUDI 2017-02-25, 12:57 pm

Gra tylko 11 piłkarzy to jakaś taktyka,sprawdzian wytrzymałości czy może coś innego ,wie ktoś ? .A Fidziukiewicz będzie sprawdzany w drugim sparingu z potencjalnie słabszym przeciwnikiem ,czy jakaś choroba? Dziwne że nie sprawdzono nowych nabytków (wszystkich) :-(
> O KIBICOWANIU WIEM NIEWIELE <
Avatar użytkownika
RUDI
 
Posty: 1883
Dołączył(a): 2009-03-16, 9:23 am

Re: Sparingi

Postprzez robercik 2017-02-25, 1:19 pm

Entuzjazm moj troszke przygasl. Brakuje mi wykonczenia. I wolna reakcja obroncow. To tak na goraco tyle.
NIE dla bylejakości w zarządzaniu Zagłębiem
robercik
 
Posty: 520
Dołączył(a): 2004-05-17, 2:12 pm
Lokalizacja: Katowice

Re: Sparingi

Postprzez turku 2017-02-25, 1:45 pm

Wszystko w rękach sędziów. Jeśli mecze będą trwać minimum 98 minut każdy to mamy szanse wygrywać.
turku
 
Posty: 1269
Dołączył(a): 2007-04-21, 6:38 pm
Lokalizacja: Pogoń

Re: Sparingi

Postprzez Tomcjo 2017-02-25, 2:56 pm

Obrona zalicza dwa gongi . Z przodu mizeria . Zazdroszczę kolegom którzy z optymizmem patrzą na walkę o awans .
Tomcjo
 
Posty: 7048
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: Sparingi

Postprzez novack 2017-02-25, 3:00 pm

Nie widziałem całego sparingu, ale 70 minut które widziałem raczej mnie nie zachwyciło. Gra tylko chwilami wyglądała dobrze i tylko w środku pola jak zwykle dzięki Nowakowi i Łuczakowi. Gra skrzydłami bardzo słabo, Bartczak zdecydowanie słabszy od Michalaka. Trochę szkoda na siłę pchać Łuczak do przodu, bo w środku potrafi zakręcić jak niegdyś Bereś i z Nowakiem mogliby dzielić i rządzić, no ale jest w tej chwili jedynym pewnym i sprawnym ofensywnym zawodnikiem. Robi się problem z Dudkiem, bo nic nie gra i czy w związku z tym Banasikowi wystarczy odwagi, by posadzić go na ławie? Milewski też lepiej wygląda od Łysego, dobrze źe go mamy. Para w środku obrony Wiktorski, Bogusławski póki co nijaka, ale z Tychami nie mieli wiele okazji by się wykazać, trudno coś powiedzieć, ale zachwytu nie ma. Po ostatnim przed sezonem sparingu wiem, że nic nie wiem...
Ostatnio edytowano 2017-02-25, 3:01 pm przez novack, łącznie edytowano 1 raz
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5710
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników