Polityka TOCHELA

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Polityka TOCHELA

Postprzez Mario 2003-03-08, 10:48 am

Nie rozumiem za bardzo polityki transferowej Pana Tochela, od zawsze jego hasłem sztandarowym było - "grać wychowankami i ludzmi związanymi z regionem". Teraz widze, że radykalnie robi inne rzeczy. Pozbywa się z klubu zawodników, którzy od zawsze byli i bedą Zagłębiakami, takich którzy są oddani temy miastu i klubowi. Kiedys oni decydowali o obliczu drużyny i pociągnęli ten wózek do 2 ligi.
W zamian za nich ściąga do drużyny zawodników całkiem z zewnątrz (niemłodych) którzy albo ciągle mają kontuzje albo grają słabiej od tych którzy musieli odejść. Nie wiem jak to rozumieć. powszechnie znane są w Polsce różne praktyki. ( Może Tochel coś z tego ma...)
Pozdrowienia dla wszystkich kibiców Zagłębia !!!
Mario
 


Postprzez Kamilsts 2003-03-08, 9:19 pm

Trudno żeby trzymać w klubie takich zawodników jak Baczyński i Adamczyk.A poza tym patrząc na skład ze sparingów to jest tam wielu wychowanków naszego klubu więc nie masz racji.
Kamilsts
 

DO MARIO

Postprzez Leyton 2003-03-08, 11:47 pm

Tylko krowa nie zmienia poglądów, a jeśli pisząc o zawodnikach ciągle mających kontuzje miałeś na myśli Raka, to jest to były zawodnik MCKS Czeladź. Wychowankami mozna wygrać V, IV może nawet III ligę. Nie czarujmy się. Popatrz na potentatów ekstraklasy. Ilu wychowanków ma Legia czy Wisła? Wielokrotnie powtrzałem już na tym forum jedno pytanie : zawiedliśmy się kiedyś na Krzysztofie Tochelu? Ja sobie nie przypominam. Też mnie denerwuje gadanie, że na awans mamy 2 lata. Ale właścicielami naszego klubu są Włosi, a nie K.Tochel. On nie ma takiego pola manewru jak Alex Ferguson. Bądźmy qrva poważni. Pozdro. 15 marca okaże się, w którym jesteśmy miejscu. :D
Leyton
 

Postprzez Fan 2003-03-09, 11:29 pm

Ale ci wychowankowie (nie mowmy juz o pokoleniu Luczywka czy Skrzypka, ktore wyciagnelo nas z okregowki) nie nadaja sie do gry w 3 lidze. Jak pokazala przeszlosc to wychowankow mamy dobrych na 5, 4 i czesciowo 3 lige. A wyzej niestety jest (wlasciwie to byla) lipa. Niestety ale nawet ci wychowankowie wlaczeni do kadry ledwo, ledwo co radzili sobie w meczu sparingowym z Unia Strzemieszyce. Dlatego jak pisalem w innym poscie ratuja nas tylko rezerwy, w ktorych ci chlopcy mogliby sie ogrywac. W meczach ligowych niestety ale nie ma jeszcze dla nich miejsca.
Fan
Working Class
 
Posty: 509
Dołączył(a): 2003-01-02, 3:49 pm
Lokalizacja: Sosnowiec


Powrót do Piłka nożna

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników