Sparingi - podsumowanie

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Sparingi - podsumowanie

Postprzez Habeer 2003-03-07, 7:50 am

Najlepszym strzelcem w Zagłębiu jest Dawid Skrzypek,który strzelił 4 gole(niestety wszystkie z karnych),trzy bramki zdobył Maroszek (chyba może on być jakąś nadzieją dla nas),po jednej Antczak,Drzymont,Łuczywek,Pikuta z wolnego,Stępień,Stolpa i Wurzel.
Strzeliliśmy 16(to chyba dużo)ale straciliśmy 17 - i to jest ta zła wiadomość.Przecież Tochel chciał zaczynać budowę drużyny od obrony.
Co Wy na to?
Habeer
 
Posty: 62
Dołączył(a): 2003-01-15, 6:50 am
Lokalizacja: Sosnowiec


sparingi

Postprzez Władek 2003-03-07, 11:41 am

Myślę, że Tochelowi udało się zbudować niezłą drużynę, ale podstawową. Problem w tym, że chyba nie mamy dobrych dublerów (większość z tych 17 bramek traciliśmy podczas popisów dublerów), a biorąc po uwagę "szczęście" Zagłębia do licznych kontuzji, to nie napawa to optymizmem. No i jeszcze bramkarz....
Władek
 
Posty: 93
Dołączył(a): 2003-01-03, 3:08 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

sparringi

Postprzez bbartek 2003-03-07, 3:32 pm

Niestety potwierdzam swoja opinie, że pozycja bramkarza to jest nasz słaby punkt.
( vide temat: kto w bramce ).
Będzie ciężko awansować z Kurdzielem ,ale jest nadzieja,że przez te pół roku stanie sie dobrym , klasowym bramkarzem, czego Jemu i snam wszystkim zyczę.
Po cichu liczyłem na Tomale lub Piatka, a nadal uważam, że Robert powinien zostać w Klubie.

To że strzelamy bramki z karnych to świadczy o tym, że stwarzamy sytuację, a ważne jest, że wykorzystujemy karne.
Wiemy jak było nie tak dawno...
bbartek
 

Wiara

Postprzez AS 2003-03-07, 4:35 pm

Pozostaje wiara ale z tymi sponsorami będzie ciężko do drugiej ligi. Z niektórych źródeł wiadomo, że mamy siedzieć w 3 dwa lata :cry: :(
AS
 

Re: Sparingi - podsumowanie

Postprzez Michał 2003-03-07, 6:01 pm

Habeer napisał(a):Najlepszym strzelcem w Zagłębiu jest Dawid Skrzypek,który strzelił 4 gole(niestety wszystkie z karnych),trzy bramki zdobył Maroszek (chyba może on być jakąś nadzieją dla nas),po jednej Antczak,Drzymont,Łuczywek,Pikuta z wolnego,Stępień,Stolpa i Wurzel.
Strzeliliśmy 16(to chyba dużo)ale straciliśmy 17 - i to jest ta zła wiadomość.Przecież Tochel chciał zaczynać budowę drużyny od obrony.
Co Wy na to?


I bardzo dobrze że Skrzypek trafia z karnych, gdyby Jóżefowicz tak potrafił w zeszłym roku wciaż gralibyśmy w 2 lidze...
Michał
 

bramkarz

Postprzez Lars 2003-03-07, 6:28 pm

Co sie stało z tym bramkarzem z krakowa, wisniewski sie chyba nazywał??? czemu uwazacie ze kurdziel bedzie bronil.ja bym stawial na iwinskiego...
Lars
 
Posty: 2253
Dołączył(a): 2003-01-15, 9:34 am

Re: bramkarz

Postprzez krzysiu 2003-03-07, 7:04 pm

Lars napisał(a):Co sie stało z tym bramkarzem z krakowa, wisniewski sie chyba nazywał??? czemu uwazacie ze kurdziel bedzie bronil.ja bym stawial na iwinskiego...


wisniewski byl za slaby. tochel powiedzial ze nie jest lepszy od iwinskiego i kurdziela wiec nie ma sensu zeby zostal

ja uwazam ze grzegorz kurdziel jest troche pewniejszy od adama iwinskiego, lecz generalnie prezentuja bardzo podobne umiejetnosci
krzysiu
HONOROWY CZŁONEK FORUM
 
Posty: 638
Dołączył(a): 2002-12-30, 8:36 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

DO HEBEERA

Postprzez Leyton 2003-03-07, 8:25 pm

Bardzo ciekawy temat. Co do obrony to trzeba zwrócić uwagę, że w większości sparingów nie grał Marcin Drzymont (wiadomo dlaczego) i blok obronny nie grał tak do końca w optymalnym zestawieniu. Jeśli chodzi o bramkarza to stawiałbym na Kurdziela. Wcześniej gdy czasem zastępował Stanka sprawiał wrażenie dość pewnego (chociaż bez cudów oczywiście). A wyniki sparingów? Jeśli dobrze pamiętam to ubiegłej zimy (jeszcze z FK) pokonaliśmy Pogoń Świebodzin 7:1. Jaki był wynik z tą samą drużyną w III lidze w rundzie jesiennej? :cry: Konsekwentnie wierzę jednak w K.Tochela i nawet jak nie awansujemy w tym roku to nikt mnie nie przekona, że to jego wina. Pozdro. (Habeer: gratulacje - wreszcie jakiś rozsądny temat pojawił się na forum). :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Leyton
 

Postprzez Fan 2003-03-07, 11:32 pm

Niestety ale z tym skladem......nie awansujemy. Jak zobaczylem dzis do Skarbu Kibica to w kadrze jest strasznie duzo juniorow, ktorzy jak widac po tych sparingach nie nadaja sie jeszcze do gry w 3 lidze (tu wychodzi ponownie in minus to ze nie mamy rezerw). Wlasnie w rezerwach mogliby sie ogrywac i miec szanse gry przez cale 90 min. a nie po 5 w kazdym meczu. A stara kadra no coz....dobra tylko na czolowke, niestety nie na awans (w sumie to wiecej strat niz nabytkow: Stanek, Nowak, Baczynski i Adamczyk - no ale co to za straty). Marzenia o awansie odkladamy na nastepny sezon, moze dzialacze (Rudy) pojdzie po rozum do glowy i stworzy w koncu rezerwy, ktore wyjda nam na dobre (a tak na prawde to jestesmy chyba ewenementem na skale krajowym z powodu braku tych rezerw).
Fan
Working Class
 
Posty: 509
Dołączył(a): 2003-01-02, 3:49 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez Soyer 2003-03-08, 8:31 am

Słyszalem ze rezery juz na bank maja powstac w tym roku. Mam nadzieje ze tak sie stanie . Stawiamy na młodziez - sam trener mówi ze w dobie kryzysu w piłce to będzie najważniejsze, że kluby bede musialy swoich wprowadzac do gry. Uwazam ze to dobrze ale bez rezerw nie bedzie zamierzonego skutku.
Soyer
Moderator
 
Posty: 684
Dołączył(a): 2002-12-30, 10:46 pm
Lokalizacja: Sosnowiec


Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: novack