Reprezentacja...

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Reprezentacja...

Postprzez czeladzianin 2004-11-02, 11:41 am

17 listopada gramy sparing z Francją i nagle niesamowity news, gdyby te plany doszły do skutku chyba wszyscy bylibyśmy bardzo zadowoleni, co myślicie o tym zawodniku???



Andy Johnson Polakiem?
Jak donosi angielska prasa, czołowy napastnik Premiership występujący w Crystal Palace FC - Andy Johnson rozważa możliwość gry w reprezentacji Polski!

Wychowanek Birmingham City rozgrywa rewelacyjny sezon. Jest najwiekszą gwiazdą Crystal Palace, w obecnym sezonie w 11 rozegranych meczach w Premiership strzelił 8 bramek! W tabeli najlepszych strzelcow wyprzedza go tylko Thierry Henry. W poprzednim sezonie w 2. lidze strzelił 32 gole... Nic więc dziwnego, iż pojawiają sie głosy, że powinien dostać szansę gry w reprezentacji Anglii lecz okazało się, że Andy Johnson ma propozycję gry w reprezentacji Polski!

Istnieje taka możliwość, gdyż dziadek Andy'ego Johnsona jest Polakiem. Przy obecnych przepisach FIFA fakt, że Andy grał w młodzieżowej reprezentacji Anglii nie stanowi przeszkody.

W sobotę na meczu Crystal Palace - Birmingham City Johnson był obserwowany przez asystenta Janasa. Wypadł bardzo dobrze strzelając zwycięskiego gola. Paweł Janas potwierdził chęć wysłania Johnsonowi powołania na najbliższy towarzyski mecz reprezentacji Polski z Francją (17 listopada).

Według prasy Andy konsultował swoją decyzję odnośnie gry w reprezentacji Polski ze swoimi rodzicami. Ich przedstawiciel Anthony McFarlane potwierdził, że reprezentacyjne powołanie dla Johnsona byłoby wielkim honorem dla tego gracza.

- Andy Johnson urodził sie w Anglii jednak mógłby występować w reprezentacji Polski ze względu na swoich przodków - powiedział McFarlane. - Andy jest bardzo dumny z faktu, że pochodzi z Polski i to byłoby specjalne wyróżnienie dla niego, jeżeli dostałby powołanie do reprezentacji.

Andy Johnson urodził się 10 lutego 1981 w Bedford. Ma 170 cm wzrostu, waży 70 kg. Jest wychowankiem Birmingham City. Występował tam w latach 1998-2002. Wystąpił tam w 87 meczach ligowych strzelając 8 bramek. W 2002 przeszedł do Crystal Palace FC i w kolejnych sezonach wystąpił w 73 meczach ligowych strzelając 39 bramek. W obecnym swoim debiutanckim sezonie w Premiership w 11 spotkaniach strzelił 8 bramek.
czeladzianin
 
Posty: 210
Dołączył(a): 2004-07-26, 4:13 pm
Lokalizacja: Czeladź/Newcastle


Postprzez Royal_yf 2004-11-02, 1:29 pm

czy ty jestes chory ? czlowieku musisz wklejac co jakies debile napisza ? to jest nieralne ja stworze strone napisze newsa i tez zrobisz nowy temat wkleisz artykol ZAPOMNIJ !
Royal_yf
 
Posty: 136
Dołączył(a): 2003-01-01, 11:08 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez gruby 2004-11-02, 2:00 pm

Nie wiem czy to prawda czy nie.?Mnie osobiśćie ten pomysł nie podoba :!: :!: nasza kadra nie potrzebuje kolejnego Olisadebe.. :twisted: :twisted: .Mało mamy zawodników w polskiej lidze...

Pozdrawiam.....:mlyn:
gruby
 
Posty: 1127
Dołączył(a): 2004-09-26, 10:54 am
Lokalizacja: zagórze mec...kraina wiecznych wiatrów

Postprzez CZaRnYY 2004-11-02, 3:15 pm

"Nie znam tej sprawy. Radziłby traktować ją z rezerwą. Przede wszystkim nie wiadomo, czy Johnson ma polskie obywatelstwo. Nawet jeśli je posiada, trudno przewidzieć, czy FIFA zgodziłaby się na jego grę dla nowego kraju. Swego czasu było głośno w katarskiej federacji, która chciała kupić jedenastu Brazylijczyków. FIFA po tym przypadku zaostrzyła swe przepisy - otrzymanie paszportu nie oznacza automatycznie, że dany piłkarz spełnia wszystkie kryteria światowej federacji i będzie mógł bez przeszkód w reprezentacji innego kraju" - powiedział przebywający w Londynie Listkiewicz.


Czy "Daily Mail" to nie jakiś angielski Fakt? - to od niego wyszła ta informacja...

Co do występów Johnsona - jestem przeciwko...
Co do Olisadebe jestem Za, ponieważ spędził parę lat w Polsce, ma żonę Polkę, więc dla niego nie widzę problemów - takie jest moje zdanie nie wszyscy się pewnie z nim zgadzają...
Z Johnsonem sprawa jest troche inna, bo być może ani razu nie był w Polsce, języka pewnie też nie zna, a jedyny jego związek z Polską, to dziadek, który nie wiadomo czy nawet żyje...
CZaRnYY
 
Posty: 840
Dołączył(a): 2003-01-01, 5:02 pm
Lokalizacja: Sosnowiec - Piastów

Postprzez Gość 2004-11-02, 5:27 pm

A ja jestem za skoro ma Polskie korzenie to moze grac, skoro inni nasi pseudograjkowie nie umieja grac. Francja i Holandia sie tym nie przejela iodnosza sukcesy. Tylko nasze myslenie jest zbyt "inne", warto spojrzec w przyszlosc a nie w przeszlosc. Pozdro

I info jest potwierdzona a nie jakas sciema.
Gość
 

Postprzez michaelus 2004-11-02, 6:29 pm

Thomi napisał(a):A ja jestem za skoro ma Polskie korzenie to moze grac, skoro inni nasi pseudograjkowie nie umieja grac. Francja i Holandia sie tym nie przejela iodnosza sukcesy. Tylko nasze myslenie jest zbyt "inne", warto spojrzec w przyszlosc a nie w przeszlosc


Zgadzam się. Chłopak ma polskie korzenie, od których (jak wynika z artykułu) się nie odcina. Nie to co niemieccy Polacy Ślązacy.
Avatar użytkownika
michaelus
 
Posty: 297
Dołączył(a): 2004-05-13, 12:13 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez Karo 2004-11-03, 6:09 pm

Nie widzialem wprawdzie kolesia na oczy, nie widzialem go w akcji, ale wydaje mi sie, ze nie moze byc on slabszy od Rasiaka...;)
Karo
 
Posty: 134
Dołączył(a): 2003-05-25, 9:30 am
Lokalizacja: Jagiellońska

Postprzez fabian 2004-11-03, 6:54 pm

Dajcie spokój, przecież to ewidentnie zagranie managera tego piłkarza. Gość nie ma nawet polskich rodziców....
fabian
 
Posty: 890
Dołączył(a): 2003-04-24, 12:24 pm
Lokalizacja: Warszawa/Sosnowiec

Postprzez Misiek DG 2004-11-03, 9:58 pm

Może od razu naturalizować Beckhama ... :lol: :lol: :lol:
Misiek DG
Adventure Group
 
Posty: 822
Dołączył(a): 2003-09-05, 4:45 pm
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Postprzez Franz 2004-11-03, 10:00 pm

Beckham bardziej niż do reprezentacji pasuje do Zagłębia (karne strzela z podobną skutecznością...).
Franz
Pudzian
 
Posty: 1764
Dołączył(a): 2003-01-07, 8:37 pm
Lokalizacja: Sosnowiec- Pogoń Posty: Licznik nieczynny do odwołania

...

Postprzez Krawiec 2004-11-06, 3:42 pm

Ja bym go brał w ciemno, 8 bramek w premieship to świetna rekomendacja. Oczywiście jeśli to nie kaczka dzienikarska, to wybór polskiej reprezentacji tylko dobrze świadczy o tym człowieku i jego szacunku dla własnych korzeni.

Janas powołuj Andrzeja Drzonsona !


Ps. Misiek DG , Beckham to moze nie, ale taki Roberto Carlos przydałby sie w obronie :wink:
Krawiec
 
Posty: 1961
Dołączył(a): 2003-05-13, 2:07 am
Lokalizacja: ZD-SO-Środula/Pogoń

Re: ...

Postprzez czeladzianin 2004-11-07, 12:14 am

Krawiec napisał(a):

Ps. Misiek DG , Beckham to moze nie, ale taki Roberto Carlos przydałby sie w obronie :wink:


Krawic, takiego Roberto Carlosa już mamy :D , nie zapominaj o Krzynówku, to na tą chwilę numer 1naszej narodowej
czeladzianin
 
Posty: 210
Dołączył(a): 2004-07-26, 4:13 pm
Lokalizacja: Czeladź/Newcastle

Postprzez lukes 2004-11-17, 3:40 pm

Zobaczymy dzisiaj co pokażą nasze grajki - chociaz nie wróżę im nic dobrego
3-1 i do domku 8)

a to mnie rozbawiło:
Połowa piłkarskich menedżerów z całej Europy przyjeżdża do Francji obejrzeć zawodników polskiej reprezentacji pisze Życie Warszawy.


http://sport.onet.pl/1010085,wiadomosci.html
lukes
no spin
 
Posty: 914
Dołączył(a): 2003-05-29, 11:20 am
Lokalizacja: SOSNOWIEC

Postprzez musztra 2004-11-17, 4:57 pm

przegramy dzis na bank ,nie widze innej opcji wkońcu w ataku zagra Henry i Saha u na wprawdzie ma grać Frankowski i Żurawski ale pewnie i tak zacznie mecz Grzegorz Drewniak Rasiak :?
musztra
 
Posty: 1584
Dołączył(a): 2004-04-03, 5:04 pm

Postprzez ŁOSKI1906 2004-11-17, 5:20 pm

przegramy dzis na bank ,nie widze innej opcji wkońcu w ataku zagra Henry i Saha u na wprawdzie ma grać Frankowski i Żurawski ale pewnie i tak zacznie mecz Grzegorz Drewniak Rasiak

Jest opcja musztra jest,ja jestem obtymistą i myśle ze Polska WYGRA,ostatnio jest dobra passa.Wiem że to nie Walia ale sesnsacje sie zdarzają i dzisiaj takowa będze.
Pozdro
ŁOSKI1906
Os.Piastów oficial fans
 
Posty: 468
Dołączył(a): 2004-04-21, 5:09 pm
Lokalizacja: Sosnowiec.Oś piastów

Następna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: novack