Reprezentacja...

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Re: Reprezentacja...

Postprzez PawełK 2010-06-01, 7:32 am

patrios91 napisał(a):O szkoleniu mlodziezy to nie mow bo jak ci powiem jak wyglada np.szkolenie mlodziezy w Fortunie Dusseldorf lub BVB to nie uwiezysz :-)


Napisz, może ktoś to przeczyta i będą z tego powodu jakieś korzyści :-)
PawełK
pyszałek
 
Posty: 1759
Dołączył(a): 2003-10-20, 3:08 pm
Lokalizacja: Sosnowiec-Åšrodula


Re: Reprezentacja...

Postprzez patrios91 2010-06-01, 12:31 pm

PawełK napisał(a):
patrios91 napisał(a):O szkoleniu mlodziezy to nie mow bo jak ci powiem jak wyglada np.szkolenie mlodziezy w Fortunie Dusseldorf lub BVB to nie uwiezysz :-)


Napisz, może ktoś to przeczyta i będą z tego powodu jakieś korzyści :-)

Oj,nie ma srodkow na takie szkolenia. Przykladowo..gdy mlodziezowka ma przerwe ligowa to maja organizowane sparingi z najlepszymi druzynami mlodziezowymi na swiecie,tyle ze trzeba do takiej druzyny doleciec. Kiedys Yooshky wrzucil filmik z treningiem strzeleckim. Jakbys zobaczyl jak mlodzi cwicza celnosc to bys padl. Nasza druzyna odstaje na 110%. W cwiczeniach maja nawet to co Ronaldhinio robil w reklamie Nike czyli ciagle uderzanie w poprzeczke pilka,ktora ma sie odbic idealnie do Ciebie i ponownie wolej i poprzeczka. Jest tam ogromny nacisk na strzaly z pierwszej pilki i wypracowywanie sobie pozycji do strzalu(na czas..tzn masz chyba 2 sekundy). Jest multum takich treningowcyh o organizacyjnych zagran,ale tam nad kazdym zagraniem jest osobny specjalista,ktory to szkoli. U nas trener bramkarzy jest odpowiedzialny za stale fragmenty gry wiec o czym my mowimy. Pierwsza druzyna Fortuny spadla do 3 ligi tylko dlatego,ze razem z klubem,sponsorami,miastem wybudowala stadion za 240 mln euro. Teraz odrobila straty finansowe bardzo szybko i o malo co nie awansowala do Bundesligi. To jest marketing...przyciagneli ogromna ilosc widzow na mecz tym stadionem i za rok obstawiam Bundeslige. W BVB widzialem wiele podobnych treningow,lecz bylo to tylko kilka przypadkow,gdyz moje znajomosci sa tam teraz slabe. Duzo by pisac ...od przyjscia do klubu niezaleznie od wieku maja juz swojego menagera,psychologa sportowego itp.
Tak troche pojechalem treningiem,no ale robi to na mnie duze wrazenie.
EDIT: Wysylaja mlodych na szkolenia organizowanie przez kluby z Bundesligi i ogolnie swiatowej Ekstraklasy.
JAROSZEWSKI I CHĘCIŃSKI MUSZĄ ODEJŚĆ
patrios91
 
Posty: 2920
Dołączył(a): 2009-11-06, 1:07 pm
Lokalizacja: Sosnowiec/Warszawa

Re: Reprezentacja...

Postprzez August 2010-08-12, 7:44 am

Mecze klubów w Pucharach i mecze reprezentacji bezlitośnie pokazują a właściwie obnażają beznadziejny poziom polskiej piłki. Kiedyś taka porażka z Kamerunem była nie do pomyślenia. dzisiaj to żadna niespodzianka. A najgorsze jest to , że nie ma żadnych perspektyw na zmianę tego stanu rzeczy. Wszystko sprowadza się do tego aby zgadzał się stan konta Grzesiowi, Zdzsiowi czy Franiowi. Choć zapewne i Ferguson z Capello niewiele by pomogli, mam wrażenie że na miejscu selekcjonera mógłby być ktoś inny aniżeli Smuda. A już na pewno facet nie zasługuje na te 100 tys. zł miesięcznie.
Ostatnio edytowano 2010-08-12, 10:09 am przez August, Å‚Ä…cznie edytowano 1 raz
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Reprezentacja...

Postprzez patrios91 2010-08-12, 9:25 am

Im trzeba trenera z Korei z batem nad glowa. Wtedy dopiero zaczna grac. Polacy zarabiaja o polowe wiecej niz powinni. Powinien byc przepis w PZPN..za slabe wyniki w reprezentacji stosunkowe obnizanie pensji.
JAROSZEWSKI I CHĘCIŃSKI MUSZĄ ODEJŚĆ
patrios91
 
Posty: 2920
Dołączył(a): 2009-11-06, 1:07 pm
Lokalizacja: Sosnowiec/Warszawa

Re: Reprezentacja...

Postprzez Sosnowieczanka 2010-08-12, 10:45 am

"Reprezentacja " Polski jest ,żeby być!!! Chłopaki wchodza na boisko z opuszczona głową , a zchodzą z niego na kolanach....Jeżeli nie zmieni sie podejscie pikarzy ,a przede wszytskim trenera Smudy...to bilety na Euro jak ktos zamówił trzeba zwrócić , bo przy choć 0,000001% godności naszych piłkarzy z taką gra nie powinni byli wyjść z szatni na murawe ...!!! Ze względu na nas kibiców i ze względu na już całkiem nie pogrożeniem Polski...( MOze powinniśmy szukać trenera kadry za granicą np. Hiszpania -Hiszpanie są Mistrzami EUROPY I ŚWIATA może coś z tej gry by chłopakom pomogło...)
MAmy nie całe dwa lata , które z taką grą zawalimy.... Zawsze szkoda mi takich piłkarzy jak Jan Tomaszewski, Zbigniew Boniek , Włodzimierz Lubański , Andrzej Szarmach ..... I zadaje sobie pytanie co oni sobie myśla , kiedy po latach ogladają takie pośmiewisko na trybunach czy przed tv...????
Sosnowieczanka
 
Posty: 75
Dołączył(a): 2010-05-12, 12:16 pm
Lokalizacja: Sosnowiec-Pogoń

Re: Reprezentacja...

Postprzez August 2010-08-12, 11:15 am

Kwestię postawy polskich zawodników i trenerów w starciu z zespołami z zagranicy nie mozna patrzeć poprzez pryzmat samej gry w danym meczu. Ta jest po prostu kwitesenscją całego stanu polskiego piłkarstwa. Co da wymiana grajków, którzy grali z Kamerunem na innych jak również samego Smudy choćby na Beniteza ? Ci piłkarze są niewyszkoleni, mają kiepską psychikę, fatalną mentalność etc... dużo by wymieniać (Aż żal było patrzeć jak piłkarze Lecha w pierwszym meczu w Pradze w ostatnim kwadransie słaniali się na nogach. A to początek sezonu !), nie ma sensownego systemu szkolenia młodzieży, trenerów. Jedynie poprawia się baza treningowa, powstają stadiony, ale to stanowczo za mało. Ci, o których najwiecej zależy czyli PZPN zajmuje się samym sobą. Czy jesteśmy na dnie ? Uważam , że (jeszcze) nie. Będziemy jak w czterech meczach repry z Andorą, Wyspami Owczymi, San Marino i Liechtensteinem dostaniemy wp...l jak z Kamerunem . A do tego - wbrew pozorom coraz bliżej. Wszak młodzieżówka juz przegrała z Luksemburgiem.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Reprezentacja...

Postprzez tymin 2010-08-12, 12:22 pm

Mnie śmieszy ogrywanie rezerwowych, tudzież młodych zawodników z ekstraklasy w reprezentacji. Gołębiewski? Smuda, please.
tymin
 
Posty: 145
Dołączył(a): 2007-01-19, 8:54 pm

Re: Reprezentacja...

Postprzez MiChAs089 2010-08-12, 10:50 pm

Zenada jak oglądałem ten mecz chciałbym żeby było z 5:0 no ale i tak po 3:0 nasi śpiewali jeszcze jeden jeszcze jeden to jest wstyd !!!

WSTYDU NIE MACIE POLACY WSTYDU NIE MACIE !!!
MiChAs089
 
Posty: 323
Dołączył(a): 2010-05-09, 11:06 pm

Re: Reprezentacja...

Postprzez yahaya 1906 2010-08-13, 11:26 am

MiChAs089 napisał(a):Zenada jak oglądałem ten mecz chciałbym żeby było z 5:0 no ale i tak po 3:0 nasi śpiewali jeszcze jeden jeszcze jeden to jest wstyd !!!

WSTYDU NIE MACIE POLACY WSTYDU NIE MACIE !!!


To raczej Smuda wstydu nie ma że powołał Sadloka , Kowalczyka,Tytonia (jakby bramkarzy nie było) i inne wynalazki.
yahaya 1906
 
Posty: 598
Dołączył(a): 2009-03-12, 6:54 pm
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Reprezentacja...

Postprzez jigaboo 2010-08-13, 1:03 pm

Tytoń to jak gracz polskiej okręgówki wyglądał - po co go powoływać to ja nie wiem :czerwona:
jigaboo
 
Posty: 56
Dołączył(a): 2010-08-13, 2:18 am
Lokalizacja: SEKCJA 1998 PIASKI

Re: Reprezentacja...

Postprzez patrios91 2010-08-13, 1:11 pm

jigaboo napisał(a):Tytoń to jak gracz polskiej okręgówki wyglądał - po co go powoływać to ja nie wiem :czerwona:

Moze jeszcze powiesz,ze jakas bramka to jego wina i ze mial cos przy nich do powiedzenia ?
JAROSZEWSKI I CHĘCIŃSKI MUSZĄ ODEJŚĆ
patrios91
 
Posty: 2920
Dołączył(a): 2009-11-06, 1:07 pm
Lokalizacja: Sosnowiec/Warszawa

Re: Reprezentacja...

Postprzez emdżej 2010-08-13, 1:58 pm

Tytoń robi furorę w Holandii i gdyby go Smuda nie powołał to byłby głupcem. Czy jakimś wstydem jest nie wybronienie dobrego strzału Eto'o i sytuacji sam na sam?
emdżej
 
Posty: 3430
Dołączył(a): 2004-10-10, 8:45 pm
Lokalizacja: Sosnowiec - CDW

Re: Reprezentacja...

Postprzez jigaboo 2010-08-13, 2:19 pm

Może i nie jego wina ale jest paru lepszych bramkarzy od niego na dzisiejszy dzień, przy pierwszej bramce mógł się lepiej zachować ;-) przy drugiej nie miał żadnych szans tu się zgodzę ale trzecia to nie była klasyczna sytuacja sam na sam ale trzeba oddać sztrzelcowi że uderzył dobrze ;]

podsumowując jeszcze dużo musi się nauczyć a ja wolałbym oglądać innych graczy na tej pozycji :)
każdy ma własne zdanie ;-)
jigaboo
 
Posty: 56
Dołączył(a): 2010-08-13, 2:18 am
Lokalizacja: SEKCJA 1998 PIASKI

Re: Reprezentacja...

Postprzez patrios91 2010-08-13, 4:31 pm

Przychodzi mi jedno nazwisko na mysl,a mianowice Prus. Jak wykurzy Tytonia ze skladu to Smuda napewno go powola :-)
JAROSZEWSKI I CHĘCIŃSKI MUSZĄ ODEJŚĆ
patrios91
 
Posty: 2920
Dołączył(a): 2009-11-06, 1:07 pm
Lokalizacja: Sosnowiec/Warszawa

Re: Reprezentacja...

Postprzez emdżej 2010-08-13, 5:31 pm

jigaboo napisał(a):przy pierwszej bramce mógł się lepiej zachować ;-) przy drugiej nie miał żadnych szans tu się zgodzę ale trzecia to nie była klasyczna sytuacja sam na sam ale trzeba oddać sztrzelcowi że uderzył dobrze ;]


Ale pierwszą bramkę wpuścił Fabiański ;-)
emdżej
 
Posty: 3430
Dołączył(a): 2004-10-10, 8:45 pm
Lokalizacja: Sosnowiec - CDW

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników