KT walczący !

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

KT walczący !

Postprzez bbartek 2003-02-26, 1:32 pm

Ostatnie wypowiedzi prasowe KT wskazują, żę KT chce awansować już teraz!
Trzeba stawiać ambitne cele, nawet jeżeli sa one trudne do osiągnięcia, bo to mobilizuje wszystkich: zawodników, kibiców i WR ( mam nadzieję?).
Widziałem ostatnie 25 minut sparingu s Gieksą i to było budujące .
KT musi przekonać zxawodników, że stać nas na awans.
bbartek
 


Postprzez WOJTEK 2003-02-26, 1:39 pm

SAMO PRZEKONANIE NIC NIE DA.TRZEBA JEDNAK DOBRYCH GRACZY.MIEJMY TYLKO NADZIEJĘ,ŻE POKONAJĄCHUJI Z GLIWIC I ZŁAPIĄ WIATR W SKRZYDŁA.PO EWENTUALNEJ PORAŻCE TO JUŻ TYLKO WYSTARCZY ZGASIĆ ŚWIATŁO.[/i]
WOJTEK
Adventure Group
 
Posty: 4837
Dołączył(a): 2003-01-02, 8:30 am

Postprzez Fan 2003-02-26, 4:08 pm

Walczacy??? No nie za bardzo bo nie wiem w jaki sposob. Tym ze sprowadzil tego Twardawe i Maroszka??? Ja bym tego nie nazywal nawet uzupelnieniem skladu a co dopiero wzmocnieniem. Dzisiejszy sparing z Cracovia pokazal jak trudno bedzie nam utrzymac sie w czolowce tej ligi. Nie ma co podniecac sie wygrana z Gieksa, ktora jakby chciala to i tak by nas zmiazdzyla. A o awansie poki co mozemy zapomniec.
Fan
Working Class
 
Posty: 509
Dołączył(a): 2003-01-02, 3:49 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez Leyton 2003-02-26, 4:13 pm

Ale póki co, lider naszej tabeli Lech Sulma przegrał dzisiaj z Gieksą 1:5.
Leyton
 

Bedzie dobrze.

Postprzez Monti 2003-02-26, 9:22 pm

Będzie dobrze , Rak gar w sparingach , Pikuta z opini kibiców ogladajacych mecze sparingowe był najlepszym w kadrze , mamy perspektywicznych Wurzela i Bogacza , Drzymont dzięki temu zainteresowaniu jego osobą na pewno tez poczuje sie pewniej , dołączył Skrzypek , jeśli na swoim przyzwoitym poziomie beda grali Łuczywek , Koster to nie bedzie źle . A co do uzupełnień , nnie przekreślejcie ich z góry pół roku temu to samo było z wspomnianymi już Bogaczem i Wurzelem a teraz w typowaniu hop - bęc dzięki waszym głosom uplasowali się na 2 i 3 miejscu . Krzysiek Tochel wiec co robi i ja jestem pewien że wyniki bedą lepsze niż by sie można spodziewać po miejscu w tabeli . Test juz 15 marca. To bedzie wojna .
Monti
Moderator
 
Posty: 451
Dołączył(a): 2002-12-30, 10:11 pm
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Postprzez Kamilsts 2003-02-26, 9:31 pm

Ja juz pisałem poczekajmy zobaczymy !!!
15 marca będzie wiadomo co będzie naszym celem.
Ja też wierzę w Tochela ten facet wie co robi .
Kamilsts
 

Postprzez Gość 2003-02-26, 10:22 pm

Ja tez ufam Tochelowi ! i mysle ze nie bedzie zle ! trzeba wierzyc ! wiec 15 marzec DZIEN PRAWDY !! WSZYSCY NA LUDOWY ! ZAGLEBIE !
Gość
 

KT walczący !

Postprzez bbartek 2003-02-27, 9:53 am

Takie sparingi jak z Cracovią sa potrzebne, gdyż tak się walczy w III lidze!
Bez zaangażowania przez 90 minut nie wygra się nawet z MK.
Porażka ( w sparingu ) też ma swoje dobre strony.
Jestem optymistą i wierzę w zwycięstwo z Piastem, ale decydujacy mecz będzie z Kietrzem.
bbartek
 


Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: pyla