Nie wpuszczć !

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

pomysł

Postprzez bankier 2003-02-26, 6:48 pm

Wreszcie wojtek pomysł godny uwagi!!! najlepszy i jedyny w swoim rodzaju!!! Tak właśnie!!! własna strona internetowa: www.wszechwiedzacywojtek.com.pl - to jest to co zbawi świat!!! I zabierz na nią swojego giermka amstata (do tego ostatniego - cieszę się że o mnie nie zapominasz w swoich wypowiedziach:)
bankier
 
Posty: 2519
Dołączył(a): 2003-01-01, 1:26 pm
Lokalizacja: Z LEWICY!!!


Postprzez Kamilsts 2003-02-26, 9:19 pm

Byłem w Gliwicach w zeszłym roku wkurwiłem się jak wszyscy no i trudno bywa. To nie pierwszy i nie ostatni raz pewnie. A może zamknijmy wogóle stadion dla przyjezdnych? To świetny pomysł !!! Bo po co tacy na naszym stadionie!!! I wyjdźmy z propozycją zamknięcia wszystkich stadionów dla kibiców przyjezdnych !!!
Wchodzcie na stronke tam jest meilik niepamietam jaki i piszcie do pzpn-u !!! www.pzpn.pl
Kamilsts
 

Postprzez amstat 2003-02-26, 11:33 pm

Bankier - jebany w dupe frajerze jeb sie p***** na ryj, a za giermka zabierz swoich kolegow z CHWDP, a Tobie CHCWD..... I odjeb sie nie mam zamiaru sluchac Twych przejebnych wywodow, bo i tak jestes dla mnie daremny kurwo .... Narra

Pzdro dla kumatych
CHCWD bankier
amstat
Fanatyk
 
Posty: 409
Dołączył(a): 2003-01-01, 3:02 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

:)

Postprzez bankier 2003-02-27, 7:49 am

dzięki za pamięć i pozdrowienia amstat :)
bankier
 
Posty: 2519
Dołączył(a): 2003-01-01, 1:26 pm
Lokalizacja: Z LEWICY!!!

Re: pomysł

Postprzez WOJTEK 2003-02-27, 8:08 am

bankier napisał(a):Wreszcie wojtek pomysł godny uwagi!!! najlepszy i jedyny w swoim rodzaju!!! Tak właśnie!!! własna strona internetowa: www.wszechwiedzacywojtek.com.pl - to jest to co zbawi świat!!! I zabierz na nią swojego giermka amstata (do tego ostatniego - cieszę się że o mnie nie zapominasz w swoich wypowiedziach:)
JAK BĘDĘ UMIAŁ OTWIERAĆ STRONY TO BĘDZIE TAKA WWW.BANKIERBURAK.PL
WOJTEK
Adventure Group
 
Posty: 4837
Dołączył(a): 2003-01-02, 8:30 am

otworzyć to...

Postprzez bankier 2003-02-27, 8:15 am

otworzyć to... możesz puszkę z piwem albo drzwi listonoszowi! nie wiem czemu tak się czepiasz - mam swoje zdanie na temat wizyty piasta na naszym stadionie - a jeśli nie możesz tego znieść to przemilcz to! a później będziesz płakał, że nikt na Ludowy nie przyjeżdza i dlatego nie ma dopingu na trybunach!
ps. co do tej strony z bankierem w tytule - chętnie zobaczę efekt twojej pracy!
bankier
 
Posty: 2519
Dołączył(a): 2003-01-01, 1:26 pm
Lokalizacja: Z LEWICY!!!

Postprzez WOJTEK 2003-02-27, 8:22 am

JA NIGDY NIE PŁACZĘ.TO TY WCIĄŻ NARZEKASZ,ŻE WOJTEK TO ,WOJTEK TAMTO.ŻE AMSTAT NIE PASUJE.KOLEŚ,OPAMIĘTAJ SIĘ.
WOJTEK
Adventure Group
 
Posty: 4837
Dołączył(a): 2003-01-02, 8:30 am

Postprzez bankier 2003-02-27, 8:30 am

niestety nie zrozumiałem co autor poprzedniego wpisu miał na myśli? wojtek, powiedz lepiej - tylko tak z sensem - dlaczego kibice piasta mają nie zobaczyć meczu 15 marca? bo jak na razie to nie czuję sensu i logiki (oprócz biblijnego oko za oko...)?
bankier
 
Posty: 2519
Dołączył(a): 2003-01-01, 1:26 pm
Lokalizacja: Z LEWICY!!!

Postprzez _sZaDi_ 2003-02-27, 8:30 am

no i na c*** sie zwierzacie na tym necie,dajcie sobie troche siana,jestescie z jednego klubu,kochacie? jedna druzyne a robicie syf..bez przesady juz z tymi wpisami,apropos mozecie sie spotkac poza netem i sobie to wyjasnic
pzdr
_sZaDi_
 
Posty: 234
Dołączył(a): 2003-01-01, 4:57 pm
Lokalizacja: Sosnowiec City

Postprzez Leyton 2003-02-27, 4:22 pm

Zgadzam się z sZaDim. Zresztą już kiedyś wypowiadałem się na ten temat (jak widać niestety bez skutku). Ale teraz znowu to forum zamienia się w pyskówkę pomiędzy Wojtkiem i Bankierem i jeszcze Amstat do grupy dyskusyjnej dołączył. Może w ogóle podzielmy się na dwie ekipy i wyzywajmy się wzajemnie. Niektórzy nazywają na tym forum kibiców drużyn z małych miasteczek burakami i wieśniakami. A ciekawe co oni o nas myślą czytając nasze dyskusje.
POZDRAWIAM: Wojtka, Bankiera i Amstata.
Leyton
 

Postprzez amstat 2003-02-27, 4:59 pm

CHCWD bankier
przy kazdym poscie bedziesz pozdrawiany w ten sposob, bo na inny nie zaslugujesz
amstat
Fanatyk
 
Posty: 409
Dołączył(a): 2003-01-01, 3:02 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

ps.

Postprzez bankier 2003-02-27, 6:06 pm

dzieki za pozdrowienia :) amstat. może jednak zajmiesz się tematem i wyrazisz opinię na temat tego forum? moze jednak wcześniej go przeczytaj! moją opinię (wszyscy wchodzą na mecz) już znacie.
bankier
 
Posty: 2519
Dołączył(a): 2003-01-01, 1:26 pm
Lokalizacja: Z LEWICY!!!

Postprzez grzechu 2003-02-27, 7:10 pm

Dajcie sobie na wstrzymanie!! Czy kazdy teamat musi sie konczyc klotnia i wyzwiskami miedzy wami?? Moze autorzy strony zaloza jeszcze jeden dzial na forum na ktorym kazdy kto bedzie chial bedzie mogl obrazac innych uzytkownikow forum??
grzechu
 
Posty: 361
Dołączył(a): 2003-01-04, 4:17 pm

Postprzez Soyer 2003-02-27, 11:48 pm

No wlasnie byl juz taki pomysl aby zalozyc cos w stylu hyde park - po ostatnich wpisach warto nad tym pomyslec. Jak na forum "normalnym" zaczna sie klotnie glupie i wyzwiska to od razu zostanie przezucone do tego drugiego
Soyer
Moderator
 
Posty: 684
Dołączył(a): 2002-12-30, 10:46 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez BIELSKO-BIAŁA FANS 2003-02-28, 12:52 am

POZDROWIENIA DLA WSZYSTKICH FANÓW ZAGŁĘBIA , ALE DRAZNI MNIE KOLES "WOJTEK"CHYBA I TA JEGO ZASRANA ANARCHIA !! TY KOLES CHODZISZ NA ZAGLEBIE?? JAK WY MOZECIE MIEC TAKIEGO SYFA WE WLASNYCH SZEREGACH ?? WSTYDZCIE SIE BRACIA Z SOSNOWCA !!
BIELSKO-BIAŁA FANS
 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

cron