Nie wpuszczć !

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Nie wpuszczć !

Postprzez kamil buczkowski 2003-02-26, 8:14 am

Witam wszystkich kibiców Zagłębia, a jeszcze bardziej tych, którzy wybrali się w ubiegłym roku do Gliwic. Jechałem razem z 12 letnim synem tym samym pociągiem co fani Zagłębia i niestety podobnie jak oni zostałem zawrócony do domu. Wszystko dlatego, że miał szalik Zagłębia. Tak wściekły jak wtedy na tych pseudodziałaczy z Piasta nie byłem jeszcze nigdy. Wieziałem, że to bezprawne ograniczenie moich praw i nosiłem się nawet z zamiarem sprawy sądowej. Kilka dni trwało, aż wróciłem do równowagi. Ale moje zdanie jest tylko jedno i go nie zmienię. Działacze Zagłębia powinni iść po rozum do głowy i wytoczyć wojnę tym, którzy niewiele wspólnego powinni mieć ze sportem. Kategorycznie żądam nie wpuszczania kibiców Piasta na Stadion Ludowy !!! Każda inna decyzja będzie przeciwko tym prawdziwym kibicom, którzy tak brutalnie zostali zawróceni w ubiegłym roku z Gliwic.
kamil buczkowski
 


???

Postprzez bankier 2003-02-26, 8:19 am

pozwolę sobie na niekomentowanie całego zajścia w zeszłym roku - ale uważam, że kibice piasta powinni zobaczyć mecz w Sosnowcu!
bankier
 
Posty: 2519
Dołączył(a): 2003-01-01, 1:26 pm
Lokalizacja: Z LEWICY!!!

Re: ???

Postprzez WOJTEK 2003-02-26, 9:13 am

bankier napisał(a):pozwolę sobie na niekomentowanie całego zajścia w zeszłym roku - ale uważam, że kibice piasta powinni zobaczyć mecz w Sosnowcu!
A JA UWAŻAM,ŻE POWINIENEŚ SIĘ JUŻ ZAMKNĄĆ.STARAM SIĘ BYĆ SPOKOJNY,ALE TWOJE WPISY MNIE DRAŻNIĄ.WIDAĆ,ŻE NIE BYŁEŚ WTEDY W GLIWICACH I NIE WIESZ CO SIĘ DZIAŁO POD DWORCEM.A JEŚLI TAK ŻAL CI BURAKÓW Z GLIWIC TO JEDĹš DO NICH I ZOORGANIZUJ MANIFESTACJĘ PRZECIW ZŁEMU TRAKTOWANIU ICH PRZEZ SOSNOWICZAN.I MOŻESZ MI NIE ODPISYWAĆ,NIE ZALEŻY MI NA TYM.POWTARZAM,PIAST DO DOMU!!!
WOJTEK
Adventure Group
 
Posty: 4837
Dołączył(a): 2003-01-02, 8:30 am

Postprzez Wasyl 2003-02-26, 9:39 am

Oj, duzio ludzi niedoblych wsendzie...Co sa blutale kolejaze...Nie posfolili Kamilkowi sfiecić kamelalnego stadionu w Glificach? Tludno Kamilek wlacau do luwnowagi? A co pomoglo wlucic? Lufa cystej cy masas u somsiatki? I cemu Kamilek nie poskalsył siem sontowi? Klup Piast Glifice sieciaupy telas w pieldlu i samiast siem maltfic jak s nimi wyglac to Sagłempie mogloby temu klupowi wysyłac packi s sepsutom kiełbasom...

Na koncu mam apel: ciałace Sagłempia wytacajcie wojnem bo psecies nie macie innych ploblemuf. A psed kasdym mecem cfoncie do Kamilka
i pytajcie Go o doble lady dla klupu!

A jesce baldziej na koncu to kategolycnie sondam seby ktos wytłumacył Kamilkowi jaka jest rusnica miency ciałacem klupowym a kipicem i kogo nalezałopy nie wpuscac na Lutofy w dniu 15 malca.
Wasyl
 

Dot. sporu

Postprzez Diouf39 2003-02-26, 9:41 am

Wszyscy mają prawo zobaczyć ten mecz.Ja tez musiałem zawrócić z Gliwic
ale dlaczego my mamy postępowac tak samo.
A Ty Wojtek nie rzucaj się tak na forum i nie mów za wszystkich, a na znajomości w klubie się nie powołuj bo jesteś za młody. Ja właśnie jadę na Ludowy bo syn zaczyna trening.
A TEN MECZ NIECH ZOBACZY NAWET 10 TYS LUDZI
I NIECH CHANYSY ZOBACZĄ JAK SIE BAWI Z A G Ł E B I E.
CZEŚC wszystkim do 15 .03
Diouf39
 
Posty: 425
Dołączył(a): 2003-02-03, 12:02 pm
Lokalizacja: SOSNOWIEC/CHICAGO

Re: Dot. sporu

Postprzez WOJTEK 2003-02-26, 11:41 am

Diouf39 napisał(a):Wszyscy mają prawo zobaczyć ten mecz.Ja tez musiałem zawrócić z Gliwic
ale dlaczego my mamy postępowac tak samo.
A Ty Wojtek nie rzucaj się tak na forum i nie mów za wszystkich, a na znajomości w klubie się nie powołuj bo jesteś za młody. Ja właśnie jadę na Ludowy bo syn zaczyna trening.
A TEN MECZ NIECH ZOBACZY NAWET 10 TYS LUDZI
I NIECH CHANYSY ZOBACZĄ JAK SIE BAWI Z A G Ł E B I E.
CZEŚC wszystkim do 15 .03
A TY MOŻE WRÓĆ NA LEKCJĘ POLSKIEGO BO CZY JA POWOŁAŁEM SIĘ NA JAKIEŚ ZNAJOMOŚCI W KLUBIE??? POZA TYM ZUWAŻ,ŻE JA NIE PISZĘ ZA WSZYSTKICH.BO JEŚLI BĘDĘ TEGO CHCIAŁ TO ZAŁOŻĘ SWOJĄ WŁASNĄ STRONĘ :lol: :lol: :lol:
WOJTEK
Adventure Group
 
Posty: 4837
Dołączył(a): 2003-01-02, 8:30 am

Ten wasyl ...

Postprzez TOMasz 2003-02-26, 11:42 am

... to jakiś głąb z gliwic. Podałbyś gościu adres to byśmy się spotkali. Jeśli się boisz to zapraszam do Dąbrowy ul. Kasprzaka 24 Tomka tam wszyscy znają
TOMasz
 

Postprzez WOJTEK 2003-02-26, 12:01 pm

:?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?:
WOJTEK
Adventure Group
 
Posty: 4837
Dołączył(a): 2003-01-02, 8:30 am

Postprzez Gość 2003-02-26, 12:26 pm

Ej wy wy wiekszych problemow w zyciu nie macie ?? tylko ten Piast i Piast ??
Gość
 

piast

Postprzez Władek 2003-02-26, 12:27 pm

Podobnie jak większość - patrz wyniki sondy na stronie głównej - uważam, że kibice Piasta powinni zasiąść na Ludowym. Mecze drużyn z czołówki od zawsze były okazją do tzw. święta piłkarskiego, co oznacza wyjątkowy doping, rekordową liczbę kibiców itd. Nieodłącznym elementem takiej imprezy są oczywiście kibice drużyny przeciwnej. To po pierwsze. Po drugie - jeżeli działacze Piasta zachowali się jak chamy i amatorzy, to czy to jest powód aby działacze Zagłębia zniżali się do ich poziomu? Liczę na przyjazd sporej grupy kibiców Piasta i - w konsekwencji - rekordową liczbę naszych na trybunach.
Władek
 
Posty: 93
Dołączył(a): 2003-01-03, 3:08 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez Tomek-Gliwice 2003-02-26, 3:04 pm

Czesc
siedze i czytam te wpisy, i w sumie nie wiem jak bym sie czul gdybym byl wami, ale moim zdaniem fajnie by bylo gdybyscie sie nie znizali do poziomu p. tarachulskiego i pozwolili nam obejrzec mecz w sosnowcu. anty-dzialan prezesa mozna wymieniac duzo, ale coz taki juz jest....
apelowalbym zebyscie nie byli taki jak on
Tomek-Gliwice
 

Postprzez Tomek-Gliwice 2003-02-26, 3:07 pm

Czesc
siedze i czytam te wpisy, i w sumie nie wiem jak bym sie czul gdybym byl wami, ale moim zdaniem fajnie by bylo gdybyscie sie nie znizali do poziomu p. tarachulskiego i pozwolili nam obejrzec mecz w sosnowcu. anty-dzialan prezesa mozna wymieniac duzo, ale coz taki juz jest....
apelowalbym zebyscie nie byli taki jak on
Tomek-Gliwice
 

Postprzez Wasyl 2003-02-26, 4:50 pm

TOMasz a z czego Cię znają wszyscy tam w Dąbrowie? Masz dwie głowy,
a może ogon? A może robisz coś extraciekawego i dlatego jesteś sławny...
Trudno zgadywać ale może pasiesz się wieczorami na łące? Szczekasz na ludzi? Albo przebierasz się za kominiarza? Weź nie kryj się z talentami.
Zadzwoń do cyrku "Salto". Wielu głąbów chętnie spotka się z Tobą na jakimś przedstawieniu.
Wasyl
 

Re: ???

Postprzez krzysiu 2003-02-26, 5:32 pm

bankier napisał(a):pozwolę sobie na niekomentowanie całego zajścia w zeszłym roku - ale uważam, że kibice piasta powinni zobaczyć mecz w Sosnowcu!

Podzielam zdanie kolegi.
krzysiu
HONOROWY CZŁONEK FORUM
 
Posty: 638
Dołączył(a): 2002-12-30, 8:36 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez Gość 2003-02-26, 6:28 pm

Ja jestem za tym BY KIBICE PIASTA BYLI NA STADIONIE !!!! PO CO ZAKLADACIE ZNOWU DRUGI DURNY POST NA TEN TEMAT !!! I TAK WIADOMO ZE KIBICE WEJDA I TAK WEJDA A WY SIE POCICIE TU NIE WIEM NA CO ? CO WAM TO DA CZY JEDEN POWIE ZE WEJDA DRUGI POWIE ZE NIE WEJDA ?? I TAK ZARZAD TEGO NIE CZYTA I MA TO W DUPIE (TEN POST MOZE MIEC W DUPIE) BO GLUPOTA BY BYLO ZNIZYC SIE DO POZIOMU PANA T. !!!!!!
Gość
 

Następna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników