Nie wpuszczć !

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Postprzez Bas 2003-02-28, 2:54 am

bks niech się ma na baczności bo wojtek już śpi ale jak wstanie to będzie ostro :wink:
ja nie mam nic przeciw pokojowi w którym ludzie będą się wirtualnie napierdalać chętnie poczytam takie kabarety



będzin 1906% ZAGŁĘBIE
Bas
Żółta kartka
 
Posty: 435
Dołączył(a): 2003-02-15, 11:45 pm
Lokalizacja: Grodziec


Postprzez WOJTEK 2003-02-28, 8:13 am

BIELSKO-BIAŁA FANS napisał(a):POZDROWIENIA DLA WSZYSTKICH FANÓW ZAGŁĘBIA , ALE DRAZNI MNIE KOLES "WOJTEK"CHYBA I TA JEGO ZASRANA ANARCHIA !! TY KOLES CHODZISZ NA ZAGLEBIE?? JAK WY MOZECIE MIEC TAKIEGO SYFA WE WLASNYCH SZEREGACH ?? WSTYDZCIE SIE BRACIA Z SOSNOWCA !!
MASZ JAKIŚ PROBLEM ?A ILE TY MASZ LAT ? 12 ? KAŻDY Z BIELSKA MNIE ZNA I JAKOŚ IM NIE PRZESZKADZA TO.WIĘC NIE KLEP MARY CHŁPAKOM Z BIELSKA,BO W BIELSKU BYŁEM NIE RAZ I NIE DWA.ZNALAZŁ SIĘ INTERNETOWY CHULIGAN...
POZDROWIENIA DLA NORMALNYCH W BIELSKU.A JEŚLI CHCESZ TO MOŻESZ ZNALEĹšĆ MNIE NA PIAŚCIE (JEŚLI MAMA CIĘ PUŚCI).CIEKAWE CZY JESTEŚ TAKI BY MI TO POWIEDZIEĆ W OCZY ???TCHÓRZU...
WOJTEK
Adventure Group
 
Posty: 4837
Dołączył(a): 2003-01-02, 8:30 am

Postprzez Gość 2003-02-28, 1:12 pm

Ja podsumuje to wszystko krociutko : zachowujecie sie jak netowi napinacze dzieciaczki z przedszkola !! Idzcie k***a po za netem sie dogadajcie a nie robcie syfu na forum ... Co was k***a to bawi jak sie wyzywacie ?? Zastanowcie sie ile macie lat !!
Gość
 

Postprzez WOJTEK 2003-02-28, 1:23 pm

Thomi napisał(a):Ja podsumuje to wszystko krociutko : zachowujecie sie jak netowi napinacze dzieciaczki z przedszkola !! Idzcie k***a po za netem sie dogadajcie a nie robcie syfu na forum ... Co was k***a to bawi jak sie wyzywacie ?? Zastanowcie sie ile macie lat !!
A TY CO,ADWOKAT ???NIE PISZ W LICZBIE MNOGIEJ BO TO NIE JA ZACZĄŁEM.JEŚLI MA GÓWNIARZ ODWAGĘ TO CZEKAM.JUŻ TAKI JEDEN BYŁ CO PISAŁ.PRAWDA MIM????????
WOJTEK
Adventure Group
 
Posty: 4837
Dołączył(a): 2003-01-02, 8:30 am

Postprzez Mim 2003-02-28, 1:45 pm

Nie chce mi się z toba gadać, ale ty wydatnie czekasz na moja odpowiedź - poprostu jak cię spotkam to ci tak wpierdolę, że cię rodzona mamusia nie pozna! a tak wogóle to powiedz kim są twoi starzy, to cie pomszczę, bo takiego palanta, dawno nikomu nie udało się spłodzić!!!
Mim
 

Postprzez WOJTEK 2003-02-28, 2:02 pm

CZEKAM
Mim napisał(a):Nie chce mi się z toba gadać, ale ty wydatnie czekasz na moja odpowiedź - poprostu jak cię spotkam to ci tak wpierdolę, że cię rodzona mamusia nie pozna! a tak wogóle to powiedz kim są twoi starzy, to cie pomszczę, bo takiego palanta, dawno nikomu nie udało się spłodzić!!!
CZEKAM. :oops:
WOJTEK
Adventure Group
 
Posty: 4837
Dołączył(a): 2003-01-02, 8:30 am

Postprzez Wojna 2003-02-28, 3:51 pm

No to wreżcie sie dogadaliscie i chwała wam za to!!!!!!!!:D:D:D:D
Wojna
 
Posty: 100
Dołączył(a): 2003-01-31, 11:37 pm
Lokalizacja: Srodula

Postprzez MuMiN 2003-02-28, 9:32 pm

Jak to zwykle bywa znowu jakieś pierdoły. Ja proponuje abyś Wojtek założył sobie jakiś adres e-mail i twoi "wielbiciele" drogą mailową by cię meczyli, bo ciągłe pisanie że Wojtek jest zły i ogólnie feee stalo się nudne. Innym rozwiązaniem było by założenie tematu tylko i wyłącznie na pretesje (a ostatnio nawet groźby). Nie interesuje nas czy coś komuś coś zrobi, tylko chcemy podyskutować na jakiś temat (w tym wypadku o fc). Panowie pomyślecie troche. Kazdy ma swoje zdanie i je tutaj wyraza, a to że Wojtek niekiedy ma inne niż większosc to jego sprawa, ma prawo tak myślec i uwazac.

Pozdrowienia dla normalnych.

ps. Wojtek pomyśl o tym mailu :D (lecz na poważnie nie ma się z czego smiac :( )
MuMiN
Kuba Wojewódzki
 
Posty: 294
Dołączył(a): 2003-01-01, 12:41 pm
Lokalizacja: Z Doliny ...

Postprzez WOJTEK 2003-03-03, 8:09 am

MuMiN napisał(a):Jak to zwykle bywa znowu jakieś pierdoły. Ja proponuje abyś Wojtek założył sobie jakiś adres e-mail i twoi "wielbiciele" drogą mailową by cię meczyli, bo ciągłe pisanie że Wojtek jest zły i ogólnie feee stalo się nudne. Innym rozwiązaniem było by założenie tematu tylko i wyłącznie na pretesje (a ostatnio nawet groźby). Nie interesuje nas czy coś komuś coś zrobi, tylko chcemy podyskutować na jakiś temat (w tym wypadku o fc). Panowie pomyślecie troche. Kazdy ma swoje zdanie i je tutaj wyraza, a to że Wojtek niekiedy ma inne niż większosc to jego sprawa, ma prawo tak myślec i uwazac.

Pozdrowienia dla normalnych.

ps. Wojtek pomyśl o tym mailu :D (lecz na poważnie nie ma się z czego smiac :( )
FAJNY POMYSŁ :lol: :lol: :lol:
WOJTEK
Adventure Group
 
Posty: 4837
Dołączył(a): 2003-01-02, 8:30 am

Poprzednia strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

cron