Kalu Uche chce grać w kadrze Polski

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Postprzez bankier 2003-03-07, 8:10 am

ulżyłeś sobie antyglobalisto? to fajnie...
bankier
 
Posty: 2519
Dołączył(a): 2003-01-01, 1:26 pm
Lokalizacja: Z LEWICY!!!


Postprzez bankier 2003-03-07, 8:11 am

To właśnie jest globalizacja, że w Kadrze Polski gra Oli!!! Globalizacją nazwę także fakt, że w naszej Reprezentacji miałby zagrać następny obcokrajowiec (nie mam nic do koloru skóry) - któremu udało się zaistnieć w naszej lidze i kilku meczach pucharu UEFA!!!
bankier
 
Posty: 2519
Dołączył(a): 2003-01-01, 1:26 pm
Lokalizacja: Z LEWICY!!!

Postprzez WOJTEK 2003-03-07, 8:12 am

bankier napisał(a):ulżyłeś sobie antyglobalisto? to fajnie...
ZACYTUJE AMSTATA:
CHCWD bankier
WOJTEK
Adventure Group
 
Posty: 4837
Dołączył(a): 2003-01-02, 8:30 am

Postprzez Pesto 2003-03-07, 9:38 am

WOJTEK napisał(a):


Z TWOICH WYPOCIN WNOSZĘ,ZE SŁUCHASZ KAPEL TYPU LEGION I HONOR.A TWOJE ULUBIONE PISMA TOO SZCZERBIEC I NASZ DZIENNIK.

JEŚLI NAZYWASZ PRZEMKA CENZOREM TO WIEDZ,ZE W TYM KRAJU PREZENTOWANIE JAIKCHKOLWIEK RASISTOWSKICH TREŚCI JEST ZAKAZANE PRZEZ PRAWO.
[/quote]

Moje ulubione pisma to "Polityka" i "NIE" , jeśli cię to interesuje .

Pochwalanie komunizmu też jest zakazane przez prawo , lewaku :lol:

Jakby czarnoskóry urodził się i wychował w Polsce - nie ma sprawy , niech gra . Ale zawodnikom z IMPORTU mówię stanowcze NIE !

PS Nie mam od ciebie żadnej wiadomości ... i przestań wszystkich wyzywać od gówniarzy , kombatancie z Lublina :)
Pesto
kumaty
 
Posty: 754
Dołączył(a): 2003-01-16, 2:41 am

Postprzez WOJTEK 2003-03-07, 10:07 am

Pesto napisał(a):
WOJTEK napisał(a):


Z TWOICH WYPOCIN WNOSZĘ,ZE SŁUCHASZ KAPEL TYPU LEGION I HONOR.A TWOJE ULUBIONE PISMA TOO SZCZERBIEC I NASZ DZIENNIK.

JEŚLI NAZYWASZ PRZEMKA CENZOREM TO WIEDZ,ZE W TYM KRAJU PREZENTOWANIE JAIKCHKOLWIEK RASISTOWSKICH TREŚCI JEST ZAKAZANE PRZEZ PRAWO.


Moje ulubione pisma to "Polityka" i "NIE" , jeśli cię to interesuje .

Pochwalanie komunizmu też jest zakazane przez prawo , lewaku :lol:

Jakby czarnoskóry urodził się i wychował w Polsce - nie ma sprawy , niech gra . Ale zawodnikom z IMPORTU mówię stanowcze NIE !

PS Nie mam od ciebie żadnej wiadomości ... i przestań wszystkich wyzywać od gówniarzy , kombatancie z Lublina :)[/quote]GDZIE POCHWALAŁEM KOMUNIZM? A CO DO LUBLINA.GDZIE BYŁEŚ WTEDY ???
WOJTEK
Adventure Group
 
Posty: 4837
Dołączył(a): 2003-01-02, 8:30 am

Postprzez WOJTEK 2003-03-07, 10:15 am

GDYBYŚ CZYTAŁ UWAŻNIE TO WIDZIAŁBYŚ,ŻE TEN NASTĘPNY POST BYŁ DO BASA.
WOJTEK
Adventure Group
 
Posty: 4837
Dołączył(a): 2003-01-02, 8:30 am

Postprzez Monti 2003-03-07, 11:20 am

W sumie wielka burza o nic . Od strony ideologii to oczywiście najgorsze są skrajności tak w prawą jak i w lewą stronę . Jeśli ktoś zabrania gry komukolwiek w reprezentacji z tego tylko względu że jest czarny albo że urodził się poza granicami Polski z pobudek właśnie takich skrajnie ideologicznych , to moim zdaniem wielki błąd i postawa którą trzeba piętnować . Zrozumiałem jednak że cała dyskusja wynika z braku zrozumienia. Większość przeciwników "importowania"reprezentantów wynika chyba z czegoś innego. Większość jak mniemam nie ma nic przeciwko mieszkaniu czy zarabianiu kasy w Polsce przez cudzoziemców . Problem polega na tym że "przeciwnicy"traktują owych piłkarzy właśnie jak cudzoziemców i nie zgadzają się dla czystości zasad na łamanie reguł gry przyznając obywatelstwo tylko po to by piłkarz mógł zagrać w Reprezentacji Polski. Myślę więc że racja jak zwykle tkwi po środku. Myślę że rozwiązaniem problemu mogły by być przepisy pozwalające na to by sportowiec reprezentował nową ojczyznę nie szybciej niż na przykład trzy lata po przyjęciu obywatelstwa. Ludzie szukają nowego miejsca na ziemi z różnych powodów dlaczego nie dać im szansy integrowania się ze społecznością w której chcą żyć ?
Monti
Moderator
 
Posty: 451
Dołączył(a): 2002-12-30, 10:11 pm
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Postprzez Bas 2003-03-07, 12:17 pm

MYŚLĘ ŻE UCHE BĘDĄC JUŻ BARDZO BLISKO OBYWATELSTWA POLSKIEGO ZOSTAŁBY SPRZEDANY Z WISŁY DO SZACHTARA I TAM OTRZYMAŁ KORZYSTNIEJSZE WARUNKI BYCIA UKRAINCEM NIŻ POLAIEM TO PEWNIE BARDZIEJ CHCIAŁBY SIĘ INTEGROWAĆ Z NASZYMI SĄSIADAMI NIŻ Z NAMI.
REPREZENTACJE TO NIE KLUBY I TAKIE TRANSFERY POWINNE BYĆ ZAKAZANE.

wojtku żadnej wiadomości nie otrzymałem i sam nie wiem czy chce ją otrzymać.gówniarzem jestem dla moich rodziców a dla ciebie nieznanym ninją ;)
Bas
Żółta kartka
 
Posty: 435
Dołączył(a): 2003-02-15, 11:45 pm
Lokalizacja: Grodziec

???

Postprzez Monti 2003-03-07, 1:25 pm

Bas wydaje się że masz racje . Uche chce zagrać w jakiejkolwiek reprezentacji , wiedząc że dzięki temu jego wartość piłkarska wzrasta , daje mu to szanse wybicia sie na szerszej europejskiej czy światowej arenie , co za tym idzie zarabiania lepszych pieniędzy. Ale dam ci taki teoretyczny przykład . Dajmy na to że jest młody piłkarz z jakiegokolwiek kraju ( na przykład z Wietnamu ) , przujerzdża do Polski na studia a zarazem załapuje się do składu jakiegoś II ligowego klubu z któtym awansuje do I ligi. W tym czasie zakłada rodzine , żeni sie z Polką i przyjmuje obywatekstwo. Ma dzieci urodzone w Polsce. Mieszka u nas n.p. 5 lat . Czy jemu także odmówisz prawa gry w reprezentacji ?
Monti
Moderator
 
Posty: 451
Dołączył(a): 2002-12-30, 10:11 pm
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Postprzez Bas 2003-03-07, 2:07 pm

jak pisałem już dużo wcześniej mając obywatelstwo ma on takie samo prawo grać w reprezentacji jak TY i ja .ale chyba nie tędy droga. to że nasz "przyszły reprezentant" przyjął obywatelstwo bo chce żyć w POLSCE , założyć tu rodzinę , żona ,dziecko i to że mieszka w POLSCE już jakiś czas ma jakieś pojecie o naszej kulturze a nie tylko o piłce zmienia trochę moje spojrzenie na sprawe.gdyby tak było to widać w jego zachowaniu chęć reprezentowania POLSKI ,a nie tylko swoich interesów.
mimo to wolałbym aby pzpn zajął się naszymi młodzieżowcami niż importem "przyszłych POLAKÓW".
Bas
Żółta kartka
 
Posty: 435
Dołączył(a): 2003-02-15, 11:45 pm
Lokalizacja: Grodziec

Postprzez eskuero 2003-03-07, 11:08 pm

nic na sile .
jesli tylko ktokolwiek mieszka w polsce dluzej niz 5 lat moze sie ubiegac o nasze obywatelstwo i zostanie polakiem ,MOZE dla mnie grac w reprezentacji chocby byl koloru zielonego albo pochodzil z tadzykistanu dolnego.
eskuero
 

Postprzez PRZEMEK1 2003-03-10, 4:05 am

HM, DAWNO MNIE TU NIE BYŁO I WIDZĘ ŻE TEMAT SIĘ ROZWINĄŁ. STAŁEM SIĘ BEKSĄ I CO GORSZA CENZORKIEM. ALE JUŻ CHYBA ZE MNIE WIĘKSZA RUSKA BALETNICA NIŻ BEKSA CZY CENZOREK. JA TYLKO SIĘ DZIWIĘ GDZIE SĄ GRANICE LUDZKIEJ GŁUPOTY. JEŚLI JUŻ CHODZI O SAMEGO UCHE, TO JA TEŻ BYM CHCIAŁ ŻEBY W REPREZENETACJI GRALI "RODOWICI" POLACY. W KOŃCU TO JEST REPREZENTACJA. ALE ŚMIESZNE, JEST JAK NIEKTÓRZY TYLKO NARZEKAJĄ NA TO BO KTOS MA TAKI KOLOR SKÓRY. TO JUŻ W ZASADZIE NIE JEST ŚMIESZNE ALE TRAGICZNE. KTOŚ TAM WSPOMNIAŁ KILKA NAZWISK JACY TO BYLI BEEE CI ŻYDZI, O ILE DOBRZE PAMIĘTAM. A CO ? POLAKÓW TAKICH NIE BYŁO? NA PEWNO NIE, A JAK BYLI TO NA PEWNO TO BYLI ŻYDZI, PEWNIE KTOŚ NAPISZE. ALE Z TEGO WSZYSKTIEGO JUŻ NAWET CHCĘ ŻEBY UCHE ZAGRAŁ I MOŻE POZAMYKA TO PONIEKTÓRYM MORDKI Z SWASTYKĄ W TLE.
PS
NIE KAŻCIE MI SIĘGAC DO KSIĄŻEK Z HISTORII BO MAM KUPĘ ROBOTY, A COŚ TAM JEDNAK WIEM. I W OGÓLE CIEKAWE JAK MOGĄ ŻYCĆ WIELCY POLACY NP W BĘDZINIE. TAM, BYŁO DUŻO ŻYDÓW I OD KIEDY ZACZĘLI WYJEŻDŻAĆ MIASTO ZACZĘŁO UPADAĆ. DZIWNE?CHYBA NIE.
NARKA
PRZEMEK1
 
Posty: 33
Dołączył(a): 2003-02-25, 12:09 pm

Poprzednia strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników