Kalu Uche chce grać w kadrze Polski

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Postprzez WOJTEK 2003-03-06, 10:05 am

Anonymous napisał(a):Wojtek Napisał:
JAKIE BUTY NOSISZ,JAKIE ŁACHY, JAKI MASZ TELEFON?WSZYSTKO ZAGRANICZNE
oraz:
ALE JAKOŚ NIE PRZESZKADZAJĄ WAM ŻYDOWSKIE BUTY,SPODNIE ,TELEFONY.
Z tego co się orientije Ty Wojtku masz poglądy o charakterze lewackim , anarchistycznym.A jesteś pewien ,że żadne z Twoich ubrań nie zostało wyprodukowane przez kapitalistyczną firmę która dążąc do opanowania rynku i globalizacji nie wyniszczyła setek małych ,rodzinnych firm.Jesteś pewien ,że koncern ,który wyprodukował Twójn telefon nie zbudował swych fabryk w najbiedniejszych krajach Afryki i że wykorzystuje w nich tamtejszą ludność zmuszając by tyrała za grosze.
Może też (co jest dość częste wśród ludzi o poglądach zbliżonych do- jak mniemam - Twoich) nie jesz mięsa z pobudek ideologicznych ale w szafie masz pewnie parę skórzanych butów lub chociaż skórzany pasek????
Jak widzisz każdy kij ma dwa końce.
Natomiast pod twoim zdaniem
POWINNI WAS ZAMKNĄĆ DO OBOZU TO SZYBKO BYŚCIE ZMIENILI ZDANIE podpisuje się obiema rękami.
Pozdrawiam
A co do tematu postu:
Po wczorajszym występie Kalu na bank dostanie szanse od Janasa.Jeżeli Kwaśniewski pośpieszy się z przyznaniem obywatelstwa to może jeszcze załapie się na Węgry.
MIĘSA RZECZYWIŚCIE NIE JEM.MAM TEŻ ZIMOWE, SKÓRZANE BUTY.JEDNAK NIE WYNIKA TO Z MOJEGO LENISTWA.POPROSTU TAKI MAMY KLIMAT,ŻE NIE DA SIĘ ŚMIGAĆ CAŁY ROK W BUTACH Z TWORZYWA CZY GUMY.WIEM,ŻE SĄ BUTY Z EKOLOGICZNEJ SKÓRY ALE W POLSCE RACZEJ NIE DO ZDOBYCIA,A JEŚLI JUŻ TO ZA FORTUNĘ.PASKA NIE MAM SKÓRZANEGO.CO DO UBRAN TEŻ PEWNIE MASZ RACJĘ.ALE TERAZ WYBÓR JEST ŻADEN.ALBO KUPISZ DROŻSZE ALE LEPSZE ŁACHY LUB SZMATY,KTÓRE ROZPIERDOLĄ SIĘ ZA DWA DNI.CO DO TELEFONU MAM WYPRODUKOWANY NA WĘGRZECH.CO DO GLOBALIZACJI,JEST TO SYF ALE CZY JEDNOSTKI MOGĄ TO ZMIENIĆ ? FABRYKI.W POLSCE TEŻ SIĘ WYKORZYSTUJE LUDZI W NICH PRACUJĄCYCH,WIEC NIE TRZEBA JECHAĆ DO AFRYKI.
A CO DO TEMATU.
WALI MNIE CZY UCHE BEDZIE GRAŁ W POLSKIEJ KADRZE CZY NIE.ALE NA RASIZM NIE MA ZGODY!
WOJTEK
Adventure Group
 
Posty: 4837
Dołączył(a): 2003-01-02, 8:30 am


Postprzez fcm 2003-03-06, 10:50 am

Ten Anonymous to ja.Wreszcie się zalogowałem.
fcm
 
Posty: 1
Dołączył(a): 2003-03-06, 10:46 am

Kalu

Postprzez Stone 2003-03-06, 1:09 pm

Kalu Uche to najlepszy ofensywny zawodnik w polskiej lidze.Lepszy od Żurawskiego,Kucharskiego czy Kosowskiego.Jeśli rzeczywiście chce przyjąć polskie obywatelstwo i grać dla polskiej reprezentacji- to niech tak będzie.Z jakich pobudek Kalu chce zostać obywatelem polskim-tego nie wiem.Może to być przepustka do lepszego klubu,potrzeba posiadania polskiego paszportu,a może chęć pozostania w Polsce.Jednak on otrzyma tylko polskie obywatelstwo(być może...),a to nie to samo co być Polakiem.

Nie lubię sytuacji gdy miesza się sport z polityką.Owszem żyjemy w demokratycznym państwie i każdy może mieć swoje zdanie i je przedstawiać.Ja nie lubię Niemców,Żydów,brzydzę się rasizmem ale najgorsze czego nie znoszę to ludzka głupota.
To jest forum sportowe i chyba powinniśmy tu rozmawiać o sporcie,naszym ukochanym Zagłębiu,a nie o jakichś politycznych demagogiach.
Stone
 
Posty: 7
Dołączył(a): 2003-03-04, 4:31 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez Pesto 2003-03-06, 2:27 pm

WOJTEK napisał(a):MAM PROPOZYCJĘ DLA WSZYSTKICH "A-RYJ-CZYKÓW".WYJEDĹšCIE DO IZRAELA,TAM BĘDZIECIE MOGLI WALCZYĆ Z ŻYDAMI.POTEM DO NIGERII,NISZCZYĆ WSTRĘTNYCH CZARNUCHÓW.CO ??? BRAKUJE WAM ODWAGI ???WIEDZIAŁEM,GADAĆ TO KAŻDY PIERDOŁA POTRAFII.POWINNI WAS ZAMKNĄĆ DO OBOZU TO SZYBKO BYŚCIE ZMIENILI ZDANIE.ALE JAKOŚ NIE PRZESZKADZAJĄ WAM ŻYDOWSKIE BUTY,SPODNIE ,TELEFONY.A MOŻE MACIE TYLKO POLSKIE RZECZY ??? NA PEWNO...


Tym tekstem udowodniłeś , jaki z ciebie lewacki jelop .

Jak ktoś napisze , że nie lubi Saddama (ja np. nie lubię) to co ? Wyślesz go do Iraku , czy będziesz bełkotał o braku odwagi ?

Nie wyzywaj mnie od nazistów , bo trudno o gorszą brednię ... A jak nie widzisz różnicy między butami czy spodniami a NARODEM -to myślenie nie jest twoją mocną stroną .

A ten tekst o obozach ... poczytaj sobie o Polsce 1944-1956 , o Morelu , Wolińskiej i innych ubeckich żydo - szczurach , to może przestaniesz pisać głupoty .

Żeby było jasne : nie uważam , że kolor skóry decyduje o wartości człowieka . Kalu Uche jest jednak OBCY i nie powinien grać w reprezentacji NARODOWEJ , bo cała zabawa powoli straci sens .

Teraz do lewackiego cenzorka Przemka : mój tekst był ironiczny . Jak wzywasz do cenzury , to widać się boisz , że nie zwyciężysz na argumenty - politycznie poprawna bekso .
Pesto
kumaty
 
Posty: 754
Dołączył(a): 2003-01-16, 2:41 am

Postprzez Wieśniak 2003-03-06, 3:06 pm

Po co to całe pierdolenie.
Kalu Uche nie jest Polakiem. Kalu Uche jest Nigeryjczykiem i powinien grać w reprezentacji Nigerii.
Wieśniak
 

Postprzez Kamilsts 2003-03-06, 8:54 pm

Owszem gdybyśmy mieli zawodników pokroju Kalu czy też Emanuela z formą z eliminacji Mś to wolałbym żeby grali w reprezentacji rodowici Polacy.Ale czy mamy takich......... chyba nie? Czasem owszem jakiś błyśnie formą ale potem gdzieś ginie forma albo wogóle zawodnik znika .
Więc stety lub dla niektórych niestety można nadać polskie obywatelstwo piłkarzowi z jakiegokolwiek kraju( który niegrał wcześniej w swoim kraju) który pomoże reprezentacji w awansie do największych imprez futbolowych.
Kamilsts
 

Kalu Uche - a kto jeśli nie on?

Postprzez sulpy 2003-03-06, 9:06 pm

Nie mogę już czytać tego pierdolenia niektórych o kadrze dla Polaków i tym podobne bzdury. Jak chcecie mieć kadrę tylko z Hajtą, Świerczewskim, Wichniarkiem to proszę bardzo! A może sprawdzcie korzenie Żewłakowów czy Scherfchena bo to chyba nie są polskie nazwiska. Ale jeśli mamy być zawsze chłopcami do bicia to gratuluję poglądów. Nic się nie zmieni.
Jeszcze jedna uwaga na temat potęg kolonialnych - gdzie tyle kolonii mieli Niemcy? - spójrzcie na ich ekipy w jakiejkolwiek dyscyplinie!
sulpy
 

Postprzez Pesto 2003-03-06, 11:50 pm

Szanowny kolego sulpy :

Kolonie Niemiec do 1919 : Tanganika , Namibia , Kamerun , Togo (Afryka) , Samoa Zach. , Nowa Gwinea (Oceania) , Kiau -czou (Azja) .

A jeśli chodzi o Klose , to jest niemieckim Ślązakiem . Już prędzej Wosz jest "Wasserdeutschem" z odzysku .

Nazwisk się nie czepiaj - moje też jest typowo niemieckie , a uważam się za Polaka i po polsku piszę .

Jeśli uważasz , że w 1974,1978,1982 byliśmy piłkarskimi "chłopcami do bicia" - to pogratulować znajomości historii.

Ale reprezentantów nie należy IMPORTOWAĆ !


PS Co do nazwisk - jedni z lepszych niemieckich piłkarzy w historii : Jurgen Grabowski , Horst Szymaniak , Uwe Gospodarek . Zaś gwiazdą Legii w latach 50. był Ślązak Erwin Schmidt , a też Horst Masseli .
Pesto
kumaty
 
Posty: 754
Dołączył(a): 2003-01-16, 2:41 am

Postprzez Bas 2003-03-07, 12:28 am

PESTO -REPREZENTANCI Z IMPORTU :)
PRECZ Z NIMI , NIE PRZESZKADAŁO BY MI GDYBY URODZILI SIĘ W POLSCE I MIELI KOLOR SKÓRY np.BE żowy ALE TACY Z ODZYSKU TO SŁABY POMYSŁ.

ps. PRZYTKAŁEŚ JUŻ CHYBA KOMUŚ RYJ :)
Bas
Żółta kartka
 
Posty: 435
Dołączył(a): 2003-02-15, 11:45 pm
Lokalizacja: Grodziec

Postprzez WOJTEK 2003-03-07, 7:57 am

Tym tekstem udowodniłeś , jaki z ciebie lewacki jelop .

Jak ktoś napisze , że nie lubi Saddama (ja np. nie lubię) to co ? Wyślesz go do Iraku , czy będziesz bełkotał o braku odwagi ?

Nie wyzywaj mnie od nazistów , bo trudno o gorszą brednię ... A jak nie widzisz różnicy między butami czy spodniami a NARODEM -to myślenie nie jest twoją mocną stroną .

A ten tekst o obozach ... poczytaj sobie o Polsce 1944-1956 , o Morelu , Wolińskiej i innych ubeckich żydo - szczurach , to może przestaniesz pisać głupoty .

Żeby było jasne : nie uważam , że kolor skóry decyduje o wartości człowieka . Kalu Uche jest jednak OBCY i nie powinien grać w reprezentacji NARODOWEJ , bo cała zabawa powoli straci sens .

Teraz do lewackiego cenzorka Przemka : mój tekst był ironiczny . Jak wzywasz do cenzury , to widać się boisz , że nie zwyciężysz na argumenty - politycznie poprawna bekso .[/quote]A MOŻE TY POCZYTAJ O PRZEŚLADOWANIACH ŻYDÓW W ŚREDNIOWIECZU,POCZYTAJ O OBOZACH KONCENTRACYJNYCH,O NOCY KRYSZTAŁOWEJ.CZY TE KAĹšNIE BYŁY KARĄ ZA KILKUDZIESIĘCIEU PIERDOLONYCH UBEKÓW?JEŚLI TAK TO KTOŚ MUSIAŁ ANTYCYPOWAĆ.KOLEJNA SPRAWA,CZY CAŁY NARÓD ŻYDOWSKI JEST WINNY TYCH UBEKÓW?JEŚLI TAK TO WSZYSCY POLACY TEŻ SĄ MORDERCAMI.POLACY TEŻ BYLI W UB.CHYBA,ŻE TY MASZ LEPSZE WIADOMOŚCI.Z TWOICH WYPOCIN WNOSZĘ,ZE SŁUCHASZ KAPEL TYPU LEGION I HONOR.A TWOJE ULUBIONE PISMA TOO SZCZERBIEC I NASZ DZIENNIK.BRAWO.A CO TY ROBISZ DLA TEGO NARODU ???
JEŚLI NAZYWASZ PRZEMKA CENZOREM TO WIEDZ,ZE W TYM KRAJU PREZENTOWANIE JAIKCHKOLWIEK RASISTOWSKICH TREŚCI JEST ZAKAZANE PRZEZ PRAWO.
A NA KONIEC TEMAT JEŁOPA.POWIEM TYLKO TYLE : PRZYGANIAŁ KOCIOŁ GARNKOWI.
WOJTEK
Adventure Group
 
Posty: 4837
Dołączył(a): 2003-01-02, 8:30 am

Postprzez WOJTEK 2003-03-07, 8:00 am

ps. PRZYTKAŁEŚ JUŻ CHYBA KOMUŚ RYJ :)[/quote]NAPISAŁEM COŚ DO CIEBIE NA SKRZYNKĘ.A NIE DOSTAŁEM ODPOWIEDZI,GÓWNIARZU.TWARDZIEL SIĘ ZNALAZŁ,PRZY KOMPIE.
WOJTEK
Adventure Group
 
Posty: 4837
Dołączył(a): 2003-01-02, 8:30 am

ok

Postprzez bankier 2003-03-07, 8:00 am

Wojtek - widzę, że zajebiście znasz się na narodowej prasie i muzyce ;) skąd wiesz o czym oni śpiewają i piszą - moze wieczorem pod kołderką czytasz nasz dziennik i słuchasz legionu? a buty z gumy (gumiaki) bardzo by ci pasowały! Nie dla zawodników z importu w naszej Reprezentacji!!!
bankier
 
Posty: 2519
Dołączył(a): 2003-01-01, 1:26 pm
Lokalizacja: Z LEWICY!!!

Postprzez WOJTEK 2003-03-07, 8:00 am

ps. PRZYTKAŁEŚ JUŻ CHYBA KOMUŚ RYJ :)[/quote]NAPISAŁEM COŚ DO CIEBIE NA SKRZYNKĘ.A NIE DOSTAŁEM ODPOWIEDZI,GÓWNIARZU.TWARDZIEL SIĘ ZNALAZŁ,PRZY KOMPIE.
WOJTEK
Adventure Group
 
Posty: 4837
Dołączył(a): 2003-01-02, 8:30 am

Postprzez bankier 2003-03-07, 8:06 am

I skończ już wyzywanie wszystkich swoich oponentów na tym forum od gówniarzy! jak nie wiesz kto ile wiosen zaliczył na tym świecie to zapytaj! a tak mozesz się kiedyś pomylić.... i co - będzie ci głupio....
bankier
 
Posty: 2519
Dołączył(a): 2003-01-01, 1:26 pm
Lokalizacja: Z LEWICY!!!

Re: ok

Postprzez WOJTEK 2003-03-07, 8:08 am

bankier napisał(a):Wojtek - widzę, że zajebiście znasz się na narodowej prasie i muzyce ;) skąd wiesz o czym oni śpiewają i piszą - moze wieczorem pod kołderką czytasz nasz dziennik i słuchasz legionu? a buty z gumy (gumiaki) bardzo by ci pasowały! Nie dla zawodników z importu w naszej Reprezentacji!!!
PALANT
WOJTEK
Adventure Group
 
Posty: 4837
Dołączył(a): 2003-01-02, 8:30 am

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników