Wieści dotyczące naszych bylych pilkarzy i trenerów

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Re: Wieści dotyczące naszych bylych pilkarzy i trenerów

Postprzez August 2019-08-01, 7:37 pm

Adamek182 napisał(a):W meczu ligi europy nie zagral Vams,

Jak miał zagrać jak czeka go z pół roku przerwy. Meczy polskich drużyn w Pucharach nie da się oglądać. Najlepiej jakby w ogóle nie startowały w rozgrywkach.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm


Re: Wieści dotyczące naszych bylych pilkarzy i trenerów

Postprzez Adamek182 2019-08-01, 7:47 pm

Dodalem tego Vamsa zeby do tematu nawiazac.
Jako wierny obronca jego talentu swiadom jestem jego kontuzji.
Co do polskich druzyn w pucharach... teraz ogladam Lechie i ogladam dwie druzyny skladajace sie z pilkarzy. Grajace w pilke. Jedna lepsza, druga gorsza ale obie maja pewne umiejetnosci, obie maja ambicje.
A Legia?
Ciesze sie ze moge ogladac co weeken takie Zaglebie, nawet w nizszej lidze, a nie to legijne kalectwo.
Adamek182
 
Posty: 728
Dołączył(a): 2007-11-11, 12:11 am

Re: Wieści dotyczące naszych bylych pilkarzy i trenerów

Postprzez August 2019-08-01, 8:18 pm

Do połowy sierpnia będzie po wszystkim
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Wieści dotyczące naszych bylych pilkarzy i trenerów

Postprzez bolo73 2019-08-01, 9:07 pm

Co się tyczy pucharów to to jest dramat. Polskie ekipy są albo dramatycznie słabe lub nijakie jak Legia i Piast dzisiaj albo nie potrafią wykorzystać swojego potencjału i jakości jak Piast z Bate gdzie powinien ich przejść lub Lechia w Gdańsku gdzie powinna wygrać wyżej. Odnośnie Piasta to po tym co zrobili a mianowicie sprzedali Valencię w trakcie dwumeczu, który powinni wygrać a później mieliby HJK Helsinki i realną szansę na powalczenie tak z nimi jak i w ostatniej rundzie o LE i większą kasę, to odnoszę wrażenie, że tam też są ludzie, którzy nie kumają rzeczy oczywistych. Szkoda Lechii, która podobała mi się najbardziej z polskich drużyn - szczególnie w pierwszym meczu zagrała extra mecz. No cóż, kolejny rok pokazuje nam, że dołujemy - pikujemy szybko w dół.
bolo73
 
Posty: 979
Dołączył(a): 2006-10-17, 7:28 am

Re: Wieści dotyczące naszych bylych pilkarzy i trenerów

Postprzez August 2019-08-01, 9:19 pm

Z grą polskich drużyn w Pucharach jest jak z grą Zagłębia w ekstraklasie
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Wieści dotyczące naszych bylych pilkarzy i trenerów

Postprzez maniek-75-75 2019-08-01, 10:12 pm

bolo73 napisał(a):Co się tyczy pucharów to to jest dramat. Polskie ekipy są albo dramatycznie słabe lub nijakie jak Legia i Piast dzisiaj albo nie potrafią wykorzystać swojego potencjału i jakości jak Piast z Bate gdzie powinien ich przejść lub Lechia w Gdańsku gdzie powinna wygrać wyżej. Odnośnie Piasta to po tym co zrobili a mianowicie sprzedali Valencię w trakcie dwumeczu, który powinni wygrać a później mieliby HJK Helsinki i realną szansę na powalczenie tak z nimi jak i w ostatniej rundzie o LE i większą kasę, to odnoszę wrażenie, że tam też są ludzie, którzy nie kumają rzeczy oczywistych. Szkoda Lechii, która podobała mi się najbardziej z polskich drużyn - szczególnie w pierwszym meczu zagrała extra mecz. No cóż, kolejny rok pokazuje nam, że dołujemy - pikujemy szybko w dół.

Potwierdzam, mimo zayebistego marketingu półka liga kopanej schodzi z roku na rok na psy. Oglądałem mecz Lechii dziś, mimo że uważam że każdy grajek technicznie lepiej zaawansowany jak kopacz broendby to jako zespół Duńczycy lepsi. Brak szkoleniowców, brak piłkarzy polskich potrafiących ciągnąć grę
maniek-75-75
 
Posty: 457
Dołączył(a): 2008-11-23, 10:33 pm
Lokalizacja: srodula

Re: Wieści dotyczące naszych bylych pilkarzy i trenerów

Postprzez novack 2019-08-02, 12:27 pm

Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5685
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Re: Wieści dotyczące naszych bylych pilkarzy i trenerów

Postprzez RUDI 2019-08-07, 12:05 pm

Konrad Budek został nowym zawodnikiem Ząbkovii Ząbki. Klub zgłosił go do rozgrywek IV ligi.
23-letni obrońca wiosną był wypożyczony z Zagłębia Sosnowiec do Ruchu Chorzów, w którym rozegrał cztery mecze w II lidze.
-> http://www.90minut.pl/news/298/news2980 ... kovii.html
> O KIBICOWANIU WIEM NIEWIELE <
Avatar użytkownika
RUDI
 
Posty: 1881
Dołączył(a): 2009-03-16, 9:23 am

Re: Wieści dotyczące naszych bylych pilkarzy i trenerów

Postprzez Blajpios 2019-08-10, 12:33 pm

Ucieszyłem się czytając z dzisiejszego Sportu wywiad, jaki dał P. Mandrysz przed dzisiejszym meczem. Potwierdza on m.in. że wciąż jest trenerem "trzymającym rękę na pulsie" i wiedzącym, co w lokalnej piłce w trawie piszczy i potrafiącym to, czego nie potrafią nie istniejący zagłębiowscy skauci. Ponadto - potwierdza, że ma wizję drużyny, którą chce budować. Nie dał się stłamsić historii z S. Dudkiem i kolegami, co nie było trudne w ogóle, bo miał przecież kolegów po swojej stronie - ale także mentalnie jest w równowadze; życzę mu więc tylko by trochę też tę historię przemyślał i wziął co nieco do siebie, uaktualniając podejście do współczesnych zawodników, bo choć całkowicie i jednoznacznie byłem po jego stronie także z punktu widzenia przyszłości Zagłębia w tamtym konflikcie, to jednak już i wtedy też sugerowałem, że to nie jest tak, iż nic sensownego nie można przemyśleć patrząc od strony S. Dudka, samoświadomości współczesnych piłkarzy, innych metod w niektórych sprawach aniżeli 20 czy więcej lat temu. Tak więc - mam nadzieję, że taką refleksję na swój pożytek i pożytek polskiej średniej piłki przeprowadził ten były zasłużony piłkarz Zagłębia i krótkowtrwały trener, który jednak pokazał pewne przyszłościowe postulaty dla drużyny a może i klubu.
Także to, co wprost powiedział o Zagłębiu ucieszyło mnie, bo zdaje się, że nie było zdawkowe, tylko zależało mu na jasności tego komunikatu, nawet jeżeli gdzieś tam podskórnie jakąś złość czy zadrę czuje, to chyba wyraźnie chce, by to były rzeczy co najwyżej dalszego rzędu, współtowarzyszące. Ten fragment wklejam:*
Piotr Mandrysz w wywiadzie udzielonym B. Natherowi, jak to notując Sport pod datą 10 sierpnia napisał(a):(...) Czy najbliższy mecz ligowy z Zagłębiem Sosnowiec ma dla pana szczególne znaczenie? Przed trzema laty był pan trenerem tej drużyny…
Piotr MANDRYSZ: – Proszę nie doszukiwać się podtekstów. Zagłębie Sosnowiec jest dla mnie takim samym przeciwnikiem, jak każda inna drużyna grająca w pierwszej lidze. Nie mam wobec nich żadnych uprzedzeń w kategoriach pozasportowych. Oczywiście zrobię wszystko, by w sobotę moja drużyna zdobyła kosztem sosnowiczan trzy punkty.

W ligowej tabeli dzieli was przepaść – wy zajmujecie drugie miejsce, wasz najbliższy przeciwnik trzynaste. Nie obawia się pan, że pańscy piłkarze mogą zlekceważyć sosnowiczan?
Piotr MANDRYSZ: – Nie mam żadnych obaw w tym względzie. Mam w kadrze świadomych piłkarzy, którzy doskonale zdają sobie sprawę z tego, że rywalizacja nie kończy się na dwóch kolejkach. Chcemy zdobywać punkty w każdym z pozostałych meczów, dlatego w każdym wystawię najsilniejszy skład, jaki będę miał do dyspozycji. Nie zapominam, że Zagłębie Sosnowiec jest zespołem, który niedawno spadł z ekstraklasy. Zatrudniło trenera, który wie, o co w tej grze chodzi. Dlatego nie łudzę się i wiem, że czeka nas bardzo trudny mecz.

Całość wywiadu, łącznie z wcześniejszymi pytaniami i odpowiedziami: https://sportdziennik.com/mandrysz-zagl ... ciwnikiem/
Blajpios
 
Posty: 3073
Dołączył(a): 2004-07-08, 9:54 pm

Re: Wieści dotyczące naszych bylych pilkarzy i trenerów

Postprzez August 2019-08-10, 2:07 pm

Blajpios napisał(a):czego nie potrafią nie istniejący zagłębiowscy skauci

Protestuję !!!! Zagłębiowscy Skauci istnieją i mają się bardzo dobrze:
https://www.youtube.com/watch?v=1xCfiOQlkWY
https://www.youtube.com/watch?v=EqsM9-5p1U4
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Wieści dotyczące naszych bylych pilkarzy i trenerów

Postprzez August 2019-08-10, 9:23 pm

Że tak ujmę kolokwialnie: Derbin spuścił lanie Banasikowi.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Wieści dotyczące naszych bylych pilkarzy i trenerów

Postprzez Tomcjo 2019-08-17, 9:49 am

Hubert Tylec wylądował w Górniku Wojkowice . GKS Bełchatów nie był zainteresowany przedłużeniem kontraktu . Szkoda ze zawodnik zaliczył taki zjazd bo w Sosnowcu niezle się zapowiadał tylko za rzadko to potwierdzał .
Tomcjo
 
Posty: 6989
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: Wieści dotyczące naszych bylych pilkarzy i trenerów

Postprzez August 2019-08-20, 3:21 pm

Grający ostatnio w Zagłębiu Sosnowiec Martin Pribula został nowym zawodnikiem FK Železiarne Podbrezová. 33-letni słowacki pomocnik został wczoraj uprawniony do gry w słowackiej II lidze.

Pribula w poprzednim sezonie nie wystąpił w żadnym spotkaniu Lotto Ekstraklasy.

FK Železiarne Podbrezová po pięciu kolejkach ma na koncie sześć punktów i zajmuje dziewiąte miejsce w tabeli drugiej ligi słowackiej. W tym zespole występuje Daniel Skiba.
http://www.90minut.pl/news/298/news2983 ... ezova.html
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Wieści dotyczące naszych bylych pilkarzy i trenerów

Postprzez August 2019-08-22, 12:28 pm

Cichocki cały czas w swojej formie:
zok i niedowierzanie – Cichocki zawalił Radomiakowi mecz!


Pamiętacie Mateusza Cichockiego? Jasne, że pamiętacie. Miał być obrońcą Legii na lata, który wrośnie w krajobraz stadionu przy Łazienkowskiej tak mocno, jak charakterystyczny głos wieloletniego spikera tego klubu, a skończyło się sporym rozczarowaniem. Gdzie nie próbował swoich sił – czy to w Ruchu, czy to w Zagłębiu Sosnowiec – tam zawodził i pozostawiał po sobie spaloną ziemię. Teraz na jego usługi nabrał się Radomiak i – no nie zgadniecie! – Cichocki zawalił „Zielonym” mecz.
(...)
http://weszlo.com/2019/08/21/szok-niedo ... kowi-mecz/
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Wieści dotyczące naszych bylych pilkarzy i trenerów

Postprzez Lenithar 2019-08-22, 5:31 pm

Według Łukasza Grabowskiego w dalszym ciągu istnieje temat przejścia Mateusza Możdżenia do Widzewa Łódź. Alternatywą jest natomiast znany z występów z Miedzi Legnica Omar Santana.
Chyba Mateusz pożałuje odejścia :D
Lenithar
 
Posty: 10
Dołączył(a): 2017-07-30, 2:25 pm

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników