Wieści dotyczące naszych bylych pilkarzy i trenerów

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Re: Wieści dotyczące naszych bylych pilkarzy i trenerów

Postprzez krysteksc 2018-07-13, 4:43 pm

Adam1906 napisał(a):No i dzisiaj Łysy oficjalnie podpisał kontrakt z bytomską dziadygą.

Jak człowiek sięgnie niedaleko pamięcią do jego gry chociażby z arką w Sosnowcu to aż dziw bierze jak niesamowity zjazd facet zaliczył, na całe szczęście to nie nasz problem za rok z kolegą dudkiem i markowskim założą własny klubik będą sobie radośnie kopać.
krysteksc
 
Posty: 364
Dołączył(a): 2009-03-07, 8:20 pm


Re: Wieści dotyczące naszych bylych pilkarzy i trenerów

Postprzez Tomcjo 2018-07-13, 6:57 pm

Były piłkarz Zagłębia Rafał Makowski :-( .
Czy ktoś moze mnie głupiemu wytłumaczyć ta sytuacje ? Ja tego za cholerę nie mogę pojąć . Moze dlatego ze nigdy nie grałem w piłkę w żadnym klubie choćby w B klasie . Moja piłka była tylko szkolno podwórkowa napędzana marzeniami . Wiele juz widziałem i jakoś rozumiem ze piłkarze gdzieś maja kluby i liczy sie tylko kasa a przywiązanie do barw klubowych to ewenement na skale światowa . Moze dlatego ze nigdy nie otarłem sie o młockę trzecio czy drugoligowa a także nie zostałem odarty z marzeń przez układy panujące w piłce . Bo za ..uja nie pojmuje ze zawodnik rezygnuje z zagrania choćby kwadransa w ekstraklasie i ucieka przed walka o skład do drugiej ligi . Taki akt tchórzostwa nie mieści mi sie w moim pojęciu choc sam siebie nie okreslilbym jako osobę przesadnie odważna . Gdybym był milionerem lub lepiej miliarderem to kupiłbym klub choćby po to zeby wejść na piec minut na boisko i wykonać karnego . Nawet jakbym przy tym sie pośliznął i został pośmiewiskiem na pół Europy . A tu młody 21 letni piłkarz ucieka choc w piłce nigdy nie wiadomo czy kolega nie złapie kontuzji a on bedzie grał regularnie przez cały sezon . Taki brak charakteru nie mieści mi sie w pale . Moze ktoś mądrzejszy mi to wyjaśni . Po tym należy sie tylko cieszyć ze odszedł bo akurat to czego nam potrzeba to piłkarzy z charakterem .
Tomcjo
 
Posty: 6989
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: Wieści dotyczące naszych bylych pilkarzy i trenerów

Postprzez krysteksc 2018-07-13, 7:36 pm

Tomcjo napisał(a):Były piłkarz Zagłębia Rafał Makowski :-( .
Czy ktoś moze mnie głupiemu wytłumaczyć ta sytuacje ? Ja tego za cholerę nie mogę pojąć . Moze dlatego ze nigdy nie grałem w piłkę w żadnym klubie choćby w B klasie . Moja piłka była tylko szkolno podwórkowa napędzana marzeniami . Wiele juz widziałem i jakoś rozumiem ze piłkarze gdzieś maja kluby i liczy sie tylko kasa a przywiązanie do barw klubowych to ewenement na skale światowa . Moze dlatego ze nigdy nie otarłem sie o młockę trzecio czy drugoligowa a także nie zostałem odarty z marzeń przez układy panujące w piłce . Bo za ..uja nie pojmuje ze zawodnik rezygnuje z zagrania choćby kwadransa w ekstraklasie i ucieka przed walka o skład do drugiej ligi . Taki akt tchórzostwa nie mieści mi sie w moim pojęciu choc sam siebie nie okreslilbym jako osobę przesadnie odważna . Gdybym był milionerem lub lepiej miliarderem to kupiłbym klub choćby po to zeby wejść na piec minut na boisko i wykonać karnego . Nawet jakbym przy tym sie pośliznął i został pośmiewiskiem na pół Europy . A tu młody 21 letni piłkarz ucieka choc w piłce nigdy nie wiadomo czy kolega nie złapie kontuzji a on bedzie grał regularnie przez cały sezon . Taki brak charakteru nie mieści mi sie w pale . Moze ktoś mądrzejszy mi to wyjaśni . Po tym należy sie tylko cieszyć ze odszedł bo akurat to czego nam potrzeba to piłkarzy z charakterem .

Jedyne co przychodzi do głowy to słaba psychika i brak totalny charakteru, zawzięcia i woli walki, a może jest drugie dno i powiedzieli mu że zostanie wypożyczony powiedział że nie chce i rozwiązali kontrakt. Ja się cieszę, że wyszło jak wyszło wszak był on za słaby na 1 ligę a pomóc na pewno by nam nie pomógł wzrost to za mało.
krysteksc
 
Posty: 364
Dołączył(a): 2009-03-07, 8:20 pm

Re: Wieści dotyczące naszych bylych pilkarzy i trenerów

Postprzez August 2018-07-13, 9:13 pm

krysteksc napisał(a):Jedyne co przychodzi do głowy to słaba psychika i brak totalny charakteru, zawzięcia i woli walki

Najwyraźniej w oiwyższym zakresie mu się poprawiło: https://youtu.be/jeGviwjYXYA
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Wieści dotyczące naszych bylych pilkarzy i trenerów

Postprzez Adam1906 2018-07-19, 8:43 pm

Uhonorowaliśmy nestora Zagłębia!

Obrazek

W poniedziałek 23 lipca, w dniu meczu z Piastem Gliwice, 90. urodziny obchodzić będzie Ryszard Krajewski (na zdjęciu piąty z prawej). To najstarszy piłkarz Zagłębia, który grał w ekstraklasie (wówczas I liga), a z pewnością jeden z najstarszych w polskiej piłce.

Szacownego jubilata odwiedziła już w czwartek delegacja sosnowieckiego klubu na czele z Leszkiem Baczyńskim, prezesem honorowym Zagłębia. Jubilatowi przekazał on koszulkę z autografami aktualnych zawodników i numerem 90 na plecach, a także bukiet kwiatów w klubowych kolorach. Krajewski nie porusza się już samodzielnie, od pewnego czasu jest przykuty do łóżka. Tak więc, jego obecność na meczu z Piastunkami jest wykluczona.

- Mąż już niewiele pamięta i nie ma szans, by pojawił się na Stadionie Ludowym. Współczesną piłkę ogląda czasami w telewizji, ale jest bardzo krytyczny wobec piłkarzy mówi nam jego żona, pani Romana Krajewska, która z poświęceniem opiekuje się swoim małżonkiem dzień i w nocy.

Przypomnijmy, że ten żyjący świadek historii rozegrał w najwyższej klasie rozgrywkowej 62 mecze (53 w Stali Sosnowiec, 9 w Wawelu Kraków). To on przyczynił się do pierwszego, historycznego awansu Stali do I ligi w 1954 roku, a rok później wywalczył z kolegami ze Stali wicemistrzostwo Polski. Przez 13 minut sosnowiczanie grający o tytuł z Legią byli nawet mistrzami Polski.

Tego się nie zapomina!!!

http://zaglebie.eu/aktualnosci/4843-uho ... a-zaglebia
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6778
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: Wieści dotyczące naszych bylych pilkarzy i trenerów

Postprzez RUDI 2018-07-29, 9:28 am

Patryk Mularczyk dobrze się wkomponował do zespołu Bełchatowa ,strzelił bramkę w meczu z Siarką Tarnobrzeg .
-> http://www.90minut.pl/news/288/news2885 ... iarka.html
> O KIBICOWANIU WIEM NIEWIELE <
Avatar użytkownika
RUDI
 
Posty: 1881
Dołączył(a): 2009-03-16, 9:23 am

Re: Wieści dotyczące naszych bylych pilkarzy i trenerów

Postprzez Tadeusz Wisniewski 2018-07-31, 3:08 pm

Jak podaje 90 minut - Tomek Łuczywek - drugim trenerem Reprezentacji U-20
Selekcjonerem jest Jacek Magiera.
Pozdrawiam
Tadeusz
Tadeusz Wisniewski
 
Posty: 3201
Dołączył(a): 2004-08-31, 2:59 pm
Lokalizacja: Zalesie Dolne k/Warszawy

Re: Wieści dotyczące naszych bylych pilkarzy i trenerów

Postprzez August 2018-08-02, 3:59 pm

Ten to marnie kończy. Było rzucać sprzętem na Kresowej?:
http://www.90minut.pl/news/288/news2886 ... -Gory.html
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Wieści dotyczące naszych bylych pilkarzy i trenerów

Postprzez novack 2018-08-04, 6:07 pm

Kolejny gol Mulara u Derbina.
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5685
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Re: Wieści dotyczące naszych bylych pilkarzy i trenerów

Postprzez Adam1906 2018-08-04, 7:08 pm

novack napisał(a):Kolejny gol Mulara u Derbina.

Bo to dobry chłopak jest, ale właśnie na ta ligę. I absolutnie nie piszę tego złośliwie. Po prostu taka jest prawda...
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6778
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: Wieści dotyczące naszych bylych pilkarzy i trenerów

Postprzez xenon 2018-08-04, 8:58 pm

Zauważyliście, ze w naszej lidzie dość, że nie ma piłkarzy to jeszcze całkowity brak trenerów!!! Taki Nawałka nie podejmie pracy w Legii bo teraz to nie jego poziom i pewnie liczy na posadę w Anglii.Dośc, że sciągamy jakieś wynalazki z Bałkanów to do tego oni sciągają zawodników prezentujących podobny poziom do ich warsztatu.Jakby nie patrzył to Zagłębie wyrabia nazwiska naszym trenerom młodego pokolenia i jednak piłkarze też podnieśli swoją wartość rynkową.
xenon
 
Posty: 1058
Dołączył(a): 2010-04-27, 1:11 pm

Re: Wieści dotyczące naszych bylych pilkarzy i trenerów

Postprzez maniek-75-75 2018-08-05, 5:33 am

xenon napisał(a):Zauważyliście, ze w naszej lidzie dość, że nie ma piłkarzy to jeszcze całkowity brak trenerów!!! Taki Nawałka nie podejmie pracy w Legii bo teraz to nie jego poziom i pewnie liczy na posadę w Anglii.Dośc, że sciągamy jakieś wynalazki z Bałkanów to do tego oni sciągają zawodników prezentujących podobny poziom do ich warsztatu.Jakby nie patrzył to Zagłębie wyrabia nazwiska naszym trenerom młodego pokolenia i jednak piłkarze też podnieśli swoją wartość rynkową.

Dopiero teraz? Wisła za dobrych czasów nie weszła nigdy do LM ale odpadła nie z byle kim, awet pokonując Barcelonę u siebie która doznała wtedy jedynej porażki w LM.. A teraz? Odpadam z ogórkami. W tym roku jedyny pozytyw obecnie to Jagiellonia. Nie ma żadnych wybija ja ych się piłkazy młodych za to w UJ szrot z zagranicy. Ogólnie poziom naszej ligi bardzo spadł mimo coraz większych nakładów na nią...
maniek-75-75
 
Posty: 457
Dołączył(a): 2008-11-23, 10:33 pm
Lokalizacja: srodula

Re: Wieści dotyczące naszych bylych pilkarzy i trenerów

Postprzez motovideo 2018-08-09, 10:01 pm

Fidziukiewicz trenuje z 4 ligowymi rezerwami Tychów bo nie ma na niego chętnych, a chcą się go na siłę pozbyć

http://sportdziennik.pl/trudno-uszczuplic-kadre/
motovideo
 
Posty: 183
Dołączył(a): 2006-05-07, 8:25 pm

Re: Wieści dotyczące naszych bylych pilkarzy i trenerów

Postprzez slawekchicago 2018-08-10, 5:44 am

Klatwa Glogowa . Fidzi , Lysy , Boguslawski , Wiktorski oni sami wybrali sobie taki los
CZY WROCA JESZCZE DOBRE CZASY
slawekchicago
 
Posty: 3984
Dołączył(a): 2004-05-10, 4:54 am
Lokalizacja: Newcastle

Re: Wieści dotyczące naszych bylych pilkarzy i trenerów

Postprzez andi1961 2018-08-11, 9:11 am

Kiedy przychodzili nowi zawodnicy w tym roku ,prawie wszyscy stukali się po czołach,a ja myślę że były to dobre wybory,taki Tarantula,mocny,wysoki,niejeden raz nas jeszcze ucieszy,następnie ładnie odpalił Wrzesiński a Kudła w końcu będzie bronił,bez żadnych baboli.Następna sprawa to Zarko,którego mogliśmy stracić wybija się na solidnego lewego pomocnika bo w obronie nie zawsze dawał rady.Polczak to naprawdę charakterny obrońca a niektórzy po tych 2 karnych chcieli go wyrzucać,co do Babiarza to chłop,jeszcze ze 2 mecze i będzie bramy strzelał.A więc Panowie więcej wiary i idziemy w górę tabeli.Pozdrowienia dla wszystkich Zagłębiaków.andi1961.
andi1961
 
Posty: 67
Dołączył(a): 2014-11-18, 4:05 pm

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników