Wieści dotyczące naszych bylych pilkarzy i trenerów

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Re: Wieści dotyczące naszych bylych pilkarzy i trenerów

Postprzez Blajpios 2019-10-03, 6:26 am

Popatrzyłem na kilka serwisów. Okazuje się, że do tego grona redakcji ilustrujących zdjęciem, na którym bramkarz jest w stroju z Zagłębia - jest więcej. Te dwa zacytowane tu portale faktycznie robią to w sposób najdrastyczniejszy. Już taki jednak katowicki Sport robi to w sposób przyzwoitszy, to znaczy takie jest wyszukane zdjęcie, na którym jest bardzo trudno "połapać się", że to strój Zagłębia - przynajmniej tyle - bo nawet baner jest trudny do zidentyfikowania; podobnie gol24.pl choć w tym wypadku jednak choćby po banerach łatwiej go kojarzyć z Zagłębiem, ale chyba też wyraźnie starali się "zatrzeć" znak Zagłębia w związku z bramkarzem a flaga może być przecież kibiców przyjezdnych. Interia zaś, mam wrażenie, że może nawet fotomontaż zrobiła z zawodnikiem siedzącym w białej koszuli, z tłem trudno rozpoznawalnym, zaś jako zdjęcie anonsujące materiał na stronie głównej było zdjęcie ogólne, wskazujące na areszt, działania policji. Jeszcze bardziej pochwalić można - może najbardziej - futbol.pl, bo dość krótką notatkę zatytułowaną zresztą szczerze, że "bramkarz Górnika podejrzany o straszny czyn", ilustrują po prostu zdjęciem policyjnego "koguta" na dachu samochodu; nie ma tu więc żadnego zdjęcia zawodnika, przy czym może z uczciwości, że nie znaleźli u siebie zdjęcia wskazującego na przynależność do Górnika a może z uczciwości takiej, że przecież wszystkie te zdjęcia bramkarza, którego da się rozpoznać wizualnie z imienia i nazwiska przy jednoczesnym pisaniu "Dawid K." — to swego rodzaju kpina z uczciwości wstrzymania się z osądem, dla którego to podaje się tylko pierwszą literę nazwiska. Niestety, po tej linii kpiny - najdalej idzie weszło, bo w tytule naprawdę sprytnie, by nie powiedzieć dowcipnie dodają jeszcze wyraźną aluzję "Fryzjer tnie kudły, my musimy nazwisko" a w tekście jeszcze dodają, że to bramkarz 27-letni urodzony w Rudzie Śląskiej, czyli wyraźnie chcą jak najdokładniej przekazać de facto "z imieniem i nazwiskiem" wiadomość, a jakże, sensacyjną i krzyczącą. Niemniej — za to należą do czołówki z punktu widzenia dbałości, by nie rzucić światła w złym kierunku, jeżeli chodzi o aktualne powiązania klubowe. Przy pobieżnym przejrzeniu tych informacji znalazłem tylko dwa portale, gdzie zdjęcie ilustrujące - jednak da się znaleźć i tu szacunek dla weszło - jest w strojach posiadających logo Górnika! Niestety, tylko dwa, ale jednak są. Drugim, który warto więc pochwalić, ukazującym owszem, wyraźnie sylwetkę bramkarza, czyli podającym "z przymróżeniem oka" pierwszą literę nazwiska jest: Przegląd Sportowy; przy czym w tym wypadku, nie jest to tak nachalnie, z wielką "troską" by każdy się domyślił, tylko tak "typowo", informacja o fakcie, podanie inicjału nazwiska i zdjęcie osoby.
To tyle, jeżeli chodzi o przejrzenie pod kątem specyfiki informacji kilku portali.
Natomiast skutek poboczny chyba fajny, był taki, że przy okazji trafiłem nie tylko na informację odnoszącą się - całym ;-) nazwiskiem, rzecz jasna, i zasłużenie - do Artura Derbina, po przedłużeniu kontraktu w Bełchatowie, ale jest to wręcz duży, przychylny artykuł. Igol.pl nie pośpieszył jeszcze z informacją o Dawidzie K. ale za to trafiłem na ten artykuł, na który pewnie nie trafiłbym w innym wypadku. Nie wklejam całości, bo to jednak informacja o byłym zawodniku i trenerze - ale chętnie wklejam odsyłacz, bo myślę, że niejeden Forumowicz tam zajrzy i przeczyta: https://igol.pl/artur-derbin-na-dluzej-w-belchatowie/ .
Blajpios
 
Posty: 3073
Dołączył(a): 2004-07-08, 9:54 pm


Re: Wieści dotyczące naszych bylych pilkarzy i trenerów

Postprzez Tadeusz Wisniewski 2019-10-03, 11:48 am

Na stronie głównej Zagłębia - jest zamieszczony APEL DO MEDIÓW - w sprawie
zawodnika Dawida K.
P:ozdrawiam
Tadeusz
Tadeusz Wisniewski
 
Posty: 3202
Dołączył(a): 2004-08-31, 2:59 pm
Lokalizacja: Zalesie Dolne k/Warszawy

Re: Wieści dotyczące naszych bylych pilkarzy i trenerów

Postprzez novack 2019-10-03, 11:51 am

http://zaglebie.eu/aktualnosci/6209-apel-do-mediow
Czyżby nasze oburzenie tutaj skłoniło Prezesów do działania.
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5702
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Re: Wieści dotyczące naszych bylych pilkarzy i trenerów

Postprzez August 2019-10-03, 12:03 pm

Tadeusz Wisniewski napisał(a):Na stronie głównej Zagłębia - jest zamieszczony APEL DO MEDIÓW - w sprawie
zawodnika Dawida K.
P:ozdrawiam
Tadeusz

I to jest prawdopodobnie Pańska zasługa. Zareagował Pan jako pierwszy. I niech ktoś napisze, że pisanie na forum nie daje efektów.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Wieści dotyczące naszych bylych pilkarzy i trenerów

Postprzez Tadeusz Wisniewski 2019-10-03, 12:13 pm

Szanowny Kol. August - sprawił mi Pan tym wpisem - gęba mi się roześmiała -
tak to racja co Pan pisze - tylko jestem przekonany aby te wpisy były
profesjonalne - oparte na faktach i w żadnym razie nie były wulgarne i nie
niosły sobą przykrość innym Kibicom Zagłebia. Takie po prostu Kumplowskie.
Pozdrawiam
Tadeusz
Tadeusz Wisniewski
 
Posty: 3202
Dołączył(a): 2004-08-31, 2:59 pm
Lokalizacja: Zalesie Dolne k/Warszawy

Re: Wieści dotyczące naszych bylych pilkarzy i trenerów

Postprzez August 2019-10-03, 12:53 pm

Panie Tadziu. To, że się różnimy w wielu sprawach nie oznacza, że pewnych rzeczy nie trzeba doceniać. Pamietam na ten czas, że to Pan optował za Wrzesińskim gdy go jeszcze u nas niemało i to Pan miał rację z zamieszaniem Nawotki na początku sezonu a ja co do niego się pomyliłem.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Wieści dotyczące naszych bylych pilkarzy i trenerów

Postprzez Tadeusz Wisniewski 2019-10-03, 2:41 pm

Po przeczytaniu na stronie naszej - wypowiedzi trenera Dudka - już po podpisaniu Ktr.
Powiem tak że jest to wypowiedz wg mnie bardzo wiarygodna - nie znajduje tam
"ściemy" - proponuje aby Kibice zapoznali się z tym materiałem.
Od najbliższej Soboty trener D.Dudek prowadzi Zagłębie w rozgrywkach I ligi.
Pozdrawiam
Tadeusz
Tadeusz Wisniewski
 
Posty: 3202
Dołączył(a): 2004-08-31, 2:59 pm
Lokalizacja: Zalesie Dolne k/Warszawy

Re: Wieści dotyczące naszych bylych pilkarzy i trenerów

Postprzez achter 2019-10-03, 3:08 pm

Tadeusz Wisniewski napisał(a):Po przeczytaniu na stronie naszej - wypowiedzi trenera Dudka - już po podpisaniu Ktr.
Powiem tak że jest to wypowiedz wg mnie bardzo wiarygodna - nie znajduje tam
"ściemy" - proponuje aby Kibice zapoznali się z tym materiałem.
Od najbliższej Soboty trener D.Dudek prowadzi Zagłębie w rozgrywkach I ligi.
Pozdrawiam
Tadeusz

wypowiedz Dariusza Dudka brzmi obiecująco, życzę powodzenia
achter
 
Posty: 359
Dołączył(a): 2007-06-24, 4:09 pm
Lokalizacja: Sosnowiec - śródmieście

Re: Wieści dotyczące naszych bylych pilkarzy i trenerów

Postprzez pete_zs 2019-10-03, 3:16 pm

Dobrze, że się odniósł do paru kontrowersji. Dodałbym jeszcze, że relacja 100 % jest lepsza niż na stronie oficjalnej. Panie Darku, powodzenia.
LEPSZY SEZON W EKSTRAKLASIE NIÅ» SIEDEM w 2 LIDZE.
pete_zs
 
Posty: 360
Dołączył(a): 2014-08-17, 11:14 am

Re: Wieści dotyczące naszych bylych pilkarzy i trenerów

Postprzez novack 2019-10-03, 4:57 pm

Mam nadzieję, że po doświadczeniach z poprzedniego sezonu to już będzie inny Dariusz Dudek i inny Marcin Jaroszewski, powodzenia!
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5702
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Re: Wieści dotyczące naszych bylych pilkarzy i trenerów

Postprzez jackie57 2019-10-03, 6:36 pm

Częstotliwość zmian trenerów w ZS jest ostatnimi czasy ponadprzeciętna, a wyników brak.
jackie57
 
Posty: 1482
Dołączył(a): 2009-02-15, 10:33 pm

Re: Wieści dotyczące naszych bylych pilkarzy i trenerów

Postprzez GrubyPerez 2019-10-03, 10:30 pm

pete_zs napisał(a):Dobrze, że się odniósł do paru kontrowersji. Dodałbym jeszcze, że relacja 100 % jest lepsza niż na stronie oficjalnej. Panie Darku, powodzenia.



coś jednak "na rzeczy" w tym Gdańsku było- trudno jednak by teraz odnosząc się do tego powiedział by coś innego niż własnie powiedział.
Ale zostawmy to.

Teraz pozostaje wierzyć- i - pomagać na tyle - na ile każdy z nas potrafi.

Zatem- Z Fartem Darek
Niech Nasze Zagłębia wraca na właściwe tory :niezle:
***[czy jesteś wrogiem czy przyjacielem - zawsze możesz na mnie liczyć. Nigdy o Tobie nie zapomnę***
Avatar użytkownika
GrubyPerez
 
Posty: 1379
Dołączył(a): 2007-06-13, 9:54 pm
Lokalizacja: Sielec

Re: Wieści dotyczące naszych bylych pilkarzy i trenerów

Postprzez GrubyPerez 2019-10-07, 3:59 pm

Konrad Wrzesiński strzelił gola dla Kajratu Ałmaty w wygranym 6-0 (2-0) meczu 29. kolejki kazachskiej ekstraklasy przeciwko FK Aktobie. Polak, dla którego był to trzeci gol w tym sezonie, zagrał cały mecz.

5 października 2019, 13:00 - Ałmaty (Centralnyj)
Kajrat AÅ‚maty 6-0 FK Aktobie
***[czy jesteś wrogiem czy przyjacielem - zawsze możesz na mnie liczyć. Nigdy o Tobie nie zapomnę***
Avatar użytkownika
GrubyPerez
 
Posty: 1379
Dołączył(a): 2007-06-13, 9:54 pm
Lokalizacja: Sielec

Re: Wieści dotyczące naszych bylych pilkarzy i trenerów

Postprzez novack 2019-10-08, 11:02 am

Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5702
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Re: Wieści dotyczące naszych bylych pilkarzy i trenerów

Postprzez motovideo 2019-10-08, 12:01 pm

novack napisał(a):http://www.sport.pl/pilka/7,65039,25283819,bramkarz-gornika-zabrze-tymczasowo-aresztowany-na-trzy-miesiace.html#s=BoxSportImg1
Już areszt.


Zdjęcie już co prawda w koszulce aktualnego klubu, ale co niżej za zacytowane zdanie wnosi do artykułu, czyżby próba szkalowania Zagłębia od dupy strony.
'27-latek wrócił latem do Górnika Zabrze z Zagłębia Sosnowiec"
motovideo
 
Posty: 183
Dołączył(a): 2006-05-07, 8:25 pm

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników