Wieści dotyczące naszych bylych pilkarzy i trenerów

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Re: Wieści dotyczące naszych bylych pilkarzy i trenerów

Postprzez slawekchicago 2018-09-19, 6:45 pm

Puchacz gol :lol:
CZY WROCA JESZCZE DOBRE CZASY
slawekchicago
 
Posty: 3984
Dołączył(a): 2004-05-10, 4:54 am
Lokalizacja: Newcastle


Re: Wieści dotyczące naszych bylych pilkarzy i trenerów

Postprzez slawekchicago 2018-09-19, 7:29 pm

slawekchicago napisał(a):Puchacz gol :lol:


A teraz popisal sie jak zwykle :lol:
CZY WROCA JESZCZE DOBRE CZASY
slawekchicago
 
Posty: 3984
Dołączył(a): 2004-05-10, 4:54 am
Lokalizacja: Newcastle

Re: Wieści dotyczące naszych bylych pilkarzy i trenerów

Postprzez Adam1906 2018-09-19, 7:30 pm

Brawo Puchacz! Dzięki Tymkowi Odra wyrównuje na 2:2 :lol:
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6778
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: Wieści dotyczące naszych bylych pilkarzy i trenerów

Postprzez slawekchicago 2018-09-19, 8:35 pm

Kolejny nasz byly zawodnik sie popisal w 1 lidze . Wojtek Fabisiak wrocil miedzy slupki i porazka Podbeskidzia u siebie 0:3
CZY WROCA JESZCZE DOBRE CZASY
slawekchicago
 
Posty: 3984
Dołączył(a): 2004-05-10, 4:54 am
Lokalizacja: Newcastle

Re: Wieści dotyczące naszych bylych pilkarzy i trenerów

Postprzez Blajpios 2018-09-20, 12:07 pm

Jak by to powiedzieć? Chyba smutek?
w informacji z meczu w Katowicach redakcja 90minut napisał(a):GKS Katowice 2-2 Odra Opole
Arkadiusz Woźniak 35, Tymoteusz Puchacz 45 - Iván Martín 67, Bartłomiej Poczobut 71 (s)

Upewnijmy się, ale jest i opis sytuacyjny
M. Grygierczyk w Sporcie napisał(a):(...)Chwilę później z kolei gospodarze zostali… skontrowani. Skrzydłem pomknął Mariusz Rybicki, dograł wzdłuż bramki, gdzie niefortunnie tor lotu piłki przeciął Bartłomiej Poczobut, nie dając szans Pawełkowi. (...)

Ale cieszmy, się, cieszmy, dopieprzajmy innym, nawet gdy już ich tu nie ma, tyle naszej radości - nawet jak W. Fabisiak wychodzi po długiej nieobecności na boisku, bo trochę w dziwnych okolicznościach (naciski?) został w zesłym sezonie odstawiony - i popełnia błąd niezgrania z obroną, w Podbeskidziu, gdzie dziwne rzeczy się dzieją i jest pytanie, czy nie szybują ku dnu po bo, by jak Termalika nagle odżyć, gdy zmienią trenera.
Blajpios
 
Posty: 3073
Dołączył(a): 2004-07-08, 9:54 pm

Re: Wieści dotyczące naszych bylych pilkarzy i trenerów

Postprzez August 2018-09-20, 12:32 pm

Co do Puchacza, widziałem zarówno bramkę Tymka jak i akcję Odry, po której padł wyrównujący gol. Bramka Puchacza to raczej "zasługa" bramkarza Odry, który zaliczył swoistego babola bo strzał wydawał się być łatwy. No, ale bramka jest bramką. Z kolei wyrównujący gol padł po tym jak Tymek dał się wyprzedzić rywalowi i pozwolił na oddanie strzału. Moim zdaniem wątpliwości nie ma, że to błąd naszego byłego zawodnika. Co do Fabisiaka nie wypowiadam się bo nie widziałem. Niemniej uważam, że podjazdy pod tych chłopców są niepotrzebne bo niezależnie od oceny ich umiejętności i wkładu w grę Zagłębia, w niczym naszemu klubowi nie zawinili. Co więcej, lepiej byłoby się skoncentrować na własnym podwórku zważywszy na to, że kadrowo wyglądamy jak widać było w meczu i ze Śląskiem i z Zabrzem.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Wieści dotyczące naszych bylych pilkarzy i trenerów

Postprzez Blajpios 2018-09-20, 3:24 pm

cóż napisać - trzecie z rzędu podziękowanie? Zachorowałem, czy co? ;-)
W każdym razie, doskonale odczytał moje intencje Kol. August. Sięgnąłem po opisy dziennikarskie, bo rzecz jasna nie widziałem żadnego meczu, ale też nie interesowała mnie ocena gry tych zawodników - bo nie o nich pisałem, tylko o tutejszy Forum, Zacnych Forumowiczów. Tak jak to ujął Kol. August - podejmujmy to, co Zagłębiu się przyda - czyli także i nie szkódźmy sobie w relacjach z byłymi graczami, zwłaszcza kiedy oni jakoś nie fair się nie okazywali.
Blajpios
 
Posty: 3073
Dołączył(a): 2004-07-08, 9:54 pm

Re: Wieści dotyczące naszych bylych pilkarzy i trenerów

Postprzez Adam1906 2018-09-20, 4:32 pm

Blajpios napisał(a):nie szkódźmy sobie w relacjach z byłymi graczami, zwłaszcza kiedy oni jakoś nie fair się nie okazywali.

Nie mam zamiaru im szkodzić :) Więc zgodnie z danym słowem życzę naszemu byłemu piłkarzowi Jakubowi Dziółce, który rozegrał dla Zagłębia 9 meczów a pamiętacie go pewnie z uwagi na słuszny wzrost (202 cm), żeby spuścił Cygański tabor z Bukowej, którego właśnie został trenerem za Paszulewicza, do II ligi :twisted:
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6778
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: Wieści dotyczące naszych bylych pilkarzy i trenerów

Postprzez slawekchicago 2018-09-20, 4:37 pm

Adam1906 napisał(a):
Blajpios napisał(a):nie szkódźmy sobie w relacjach z byłymi graczami, zwłaszcza kiedy oni jakoś nie fair się nie okazywali.

Nie mam zamiaru im szkodzić :) Więc zgodnie z danym słowem życzę naszemu byłemu piłkarzowi Jakubowi Dziółce, który rozegrał dla Zagłębia 9 meczów a pamiętacie go pewnie z uwagi na słuszny wzrost (202 cm), żeby spuścił Cygański tabor z Bukowej, którego właśnie został trenerem za Paszulewicza, do II ligi :twisted:


Przeczytalem o tym na stronie sportu jak i obejrzalem wywiad z prezesem gejksy . No niestety po sposobie wypowiedzi widac jak daleko do idealu jest naszemu prezesowi
CZY WROCA JESZCZE DOBRE CZASY
slawekchicago
 
Posty: 3984
Dołączył(a): 2004-05-10, 4:54 am
Lokalizacja: Newcastle

Re: Wieści dotyczące naszych bylych pilkarzy i trenerów

Postprzez robercik 2018-09-20, 8:29 pm

Typowe polskie. Co Wam daje tyle radości jak inni mają źle? Czy u nas jest tak wspaniale? Zachwycacie się, że inni mają bagno tylko że u nas nie jest lepiej.
Nie ciesz mnie porażki innych, smucą nasze.
NIE dla bylejakości w zarządzaniu Zagłębiem
robercik
 
Posty: 520
Dołączył(a): 2004-05-17, 2:12 pm
Lokalizacja: Katowice

Re: Wieści dotyczące naszych bylych pilkarzy i trenerów

Postprzez Adam1906 2018-09-23, 12:48 pm

6' Fatalna strata Puchacza i rywale mieli groźną sytuację.
41' Pawełek broni sam na sam po fatalnej stracie Puchacza.

Do przerwy GKS Katowice - Puszcza Niepołomice 1:1

Ps. Ja naprawdę nie mam nic do chłopaka. Ale wolę czytać takie wpisy dot. meczów cygańskiego taboru niż naszych.
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6778
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: Wieści dotyczące naszych bylych pilkarzy i trenerów

Postprzez Blajpios 2018-09-23, 1:13 pm

Adam1906 napisał(a):
6' Fatalna strata Puchacza i rywale mieli groźną sytuację.
41' Pawełek broni sam na sam po fatalnej stracie Puchacza.

Do przerwy GKS Katowice - Puszcza Niepołomice 1:1

Ps. Ja naprawdę nie mam nic do chłopaka. Ale wolę czytać takie wpisy dot. meczów cygańskiego taboru niż naszych.

Tak, ja też napiszę, że chcę gorąco wierzyć, że nic do chłopaka nie ma ktoś, kto jego błędy wyłapuje - tak jak i nie ma pewnie nic do GKS, i w dowód wielkiej życzliwości cieszy się kiksami jej graczy oraz poniża. Co więcej, w jednym się zgodzę - faktycznie wolę czytać, że skiksował obrońca w innej drużynie niż w Zagłębiu, to prawda. Ale nie pocieszam się, że w Zagłębiu kiksują tym - że latam i gdakam jak kura po zniesieniu jajka, co wyczytałem o kiksach innych. Wolę czytać - to nie znaczy, że muszę paplać a nawet nie znaczy, że muszę mieć dziką frajdę z tego, że kiksują.
Co smutne? Smutne jest to, że coraz trudniej uwierzyć, że dożyję czasów, kiedy już nie będą nawet przez transmisję telewizyjną z komentatorami przedzierać się doświadczenia, że cechą charakterystyczną, gdy chodzi o doping kibiców dla Zagłębia, to są poniżania przeciwników i wulgarne wyzwiska.
Blajpios
 
Posty: 3073
Dołączył(a): 2004-07-08, 9:54 pm

Re: Wieści dotyczące naszych bylych pilkarzy i trenerów

Postprzez Adamek182 2018-10-11, 6:06 pm

I znowu Tymek Puchacz w roli glownej. Tym razem dla Jacka Magiery strzela bramke a po jego akcjach padaja kolejne.
Adamek182
 
Posty: 728
Dołączył(a): 2007-11-11, 12:11 am

Re: Wieści dotyczące naszych bylych pilkarzy i trenerów

Postprzez August 2018-10-12, 8:20 pm

(...)
Wszystko wskazuje jednak na to, że od poniedziałku zajęcia z GieKSiarzami poprowadzi już szkoleniowiec z niezbędną na tym szczeblu licencją UEFA Pro. Nietrudno go też wskazać: zgodnie z naszymi informacjami sprzed kilku dni, powinien nim być Dariusz Dudek.

Powinien – piszemy, bo nauka płynąca z niedawnych doświadczeń nakazuje używać trybu warunkowego. Zresztą działacze katowiccy – choć skłaniający się ku angażowi byłego opiekuna Zagłębia Sosnowiec – w ostatnich kilkudziesięciu godzinach prowadzili jeszcze konsultacje z innym kandydatem.

Co prawda w klubie – strzegąc tajemnicy niczym… szwajcarskie banki – nikt owych informacji potwierdzić nie chciał, ale według naszych informacji przedstawiciele pionu sportowego osobiście sondowali możliwość zatrudnienia Dariusza Skrzypczaka, byłego piłkarza m.in. Lecha Poznań, od wielu lat mieszkającego i pracującego (m.in. dla miejscowej federacji) w Szwajcarii. Wygląda jednak na to, że ostatecznie w życie wejdzie „opcja krajowa”.

Nowy trener będzie mieć cztery dni na przygotowanie drużyny do ligowego wyjazdowego starcia ze Stalą Mielec
(...)
http://sportdziennik.pl/szwajcarska-taj ... c-bukowej/
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Wieści dotyczące naszych bylych pilkarzy i trenerów

Postprzez Blajpios 2018-10-12, 8:36 pm

No, w pewnym sensie niestety, jeżeli będzie D. Dudek w GKSie. Nie, że uważam, że wstyd dla niego, że to zdrada czy coś podobnego. Jednak mimo wszystko w Zagłębiu, choć moim zdaniem był lojalny - to jednak wcześniej żadnych związków z Zagłębiem a teraz zbyt krótko tu pracował by się związać i by można było od niego żądać jakiejś "gimnastyki", nim przyjmie ofertę z GKSu. W dodatku, jeżeli choć część domysłów tutaj jest prawdziwa, bo trudno zakładać, że wszystkie - to wręcz w Zagłębiu był chyba super lojalny. Nawet jeżeli zaś tylko "przeciętnie" - to jednak za to, za szacunek do pracodawcy i nie tylko awans, ale ładną grę - należy mu się szacunek, pomnożony o "współczynnik nienormalności układów" - i życzenia powodzenia.
"Nieszczęście" polega na tym, że w GKS-ie, choć pewnie też funkcjonuje jakiś układ miejski, bo tam też miasto utrzymuje klub - to teraz nawet mogą mu trochę poluzować te ograniczenia. On sam zaś - będzie miał szczególną motywację, by pracą odpowiedzieć Zagłębiu. Co prawda raczej trudno będzie mu osiągnąć "szczyt zemsty" w postaci awansu jego zespołu "na mijankę" ze spadającym Zagłębiem - ale jakiekolwiek pozytywne wyniki jego pracy już będą odpowiedzią. W dodatku - jak będzie chciał sobie powspominać Zagłębie, to "pod ręką" będzie mieć T. Puchacza, który tym razem w kadrze J. Magiery nie tylko błysnął bramką i asystami wskazanymi przez Kolegę Adamek182 - ale również został tam kapitanem.
Blajpios
 
Posty: 3073
Dołączył(a): 2004-07-08, 9:54 pm

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników