Wieści dotyczące naszych bylych pilkarzy i trenerów

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Re: Wieści dotyczące naszych bylych pilkarzy i trenerów

Postprzez August 2017-07-24, 5:58 pm

mexicano napisał(a):To,że awansu nie było i wiosna okazała się klapą,to niezaprzeczalny fakt.Ale czy Banasik miał aż tak dobre warunki,żeby go teraz "grillować" ? Ferment w szatni wytwarzany przez Dudka i Markowskiego,brak napastnika (a właściwie dwóch) bo Fidziukiewicz wrócił po półrocznej kontuzji i był od razu mocno eksploatowany,zwolniony trener od przygotowania motorycznego - piłkarze motorycznie wyglądali słabo,więc pewnie zawalone zimowe przygotowania.

Teraz mamy płacz,bo słabo wyglądali z Chełmianką.Jest początek sezonu,nie ma jeszcze optymalnej formy (o czym przekonało się kilka drużyn,które odpadły z niżej notowanymi rywalami w Pucharze Polski).Poza tym jest wielu nowych zawodników,musi się to wszystko "zgryźć" ze sobą.Zobaczymy jak to będzie wyglądało po kilku kolejkach.Na razie wstrzymajmy się z osądami.

Ja się zastanawiam kiedy - w aspekcie sportowym- będzie wiadomo, że to "ten moment". Bo cały czas jest jakieś "ale". Jako kibic też mógłbym powiedzieć. Będę gotowy gdy Wy będziecie gotowi. Poza tym zapominacie że ferment to w dużej mierze dzieło Prezesa. W każdym razie Anakin ma rację. Będą wyniki - będzie dobrze. Nie będziemy wyników- oby Banasik się wyniósł z Sosnowca. Bez żalu z mojej strony.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm


Re: Wieści dotyczące naszych bylych pilkarzy i trenerów

Postprzez patrios91 2017-07-24, 7:34 pm

August napisał(a):Ja się zastanawiam kiedy - w aspekcie sportowym- będzie wiadomo, że to "ten moment". Bo cały czas jest jakieś "ale". Jako kibic też mógłbym powiedzieć. Będę gotowy gdy Wy będziecie gotowi. Poza tym zapominacie że ferment to w dużej mierze dzieło Prezesa. W każdym razie Anakin ma rację. Będą wyniki - będzie dobrze. Nie będziemy wyników- oby Banasik się wyniósł z Sosnowca. Bez żalu z mojej strony.

Problem w tym, że pomijając wszelkie inne okoliczności, Banasik jest już u nas sporo czasu. I niech mi ktoś teraz powie, jakie pozytywne aspekty zauważył po zatrudnieniu Banasika w drużynie Zagłębia ? Mentalne , techniczne , taktyczne, jakiekolwiek. Tu leży problem.
JAROSZEWSKI I CHĘCIŃSKI MUSZĄ ODEJŚĆ
patrios91
 
Posty: 2920
Dołączył(a): 2009-11-06, 1:07 pm
Lokalizacja: Sosnowiec/Warszawa

Re: Wieści dotyczące naszych bylych pilkarzy i trenerów

Postprzez jondek 2017-07-24, 7:43 pm

Jest sympatyczny.Medialnie :lol:
jondek
 
Posty: 1251
Dołączył(a): 2010-10-14, 11:34 pm

Re: Wieści dotyczące naszych bylych pilkarzy i trenerów

Postprzez August 2017-07-24, 7:51 pm

I mówi, że marzył o pracy w Zagłębiu
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Wieści dotyczące naszych bylych pilkarzy i trenerów

Postprzez robercik 2017-07-24, 8:10 pm

Ja od poczatku jego pracy nie potrafie odgadnac zamyslu taktycznego. Albo ja sie nie znam albo z niego zaden trener.
NIE dla bylejakości w zarządzaniu Zagłębiem
robercik
 
Posty: 520
Dołączył(a): 2004-05-17, 2:12 pm
Lokalizacja: Katowice

Re: Wieści dotyczące naszych bylych pilkarzy i trenerów

Postprzez xenon 2017-07-24, 8:26 pm

Banasik zrobi większą karierę niż Derbin, a tak nawiasem to trochę głupio nabijać się z pracownika naszego klubu.
xenon
 
Posty: 1070
Dołączył(a): 2010-04-27, 1:11 pm

Re: Wieści dotyczące naszych bylych pilkarzy i trenerów

Postprzez August 2017-07-24, 8:35 pm

xenon napisał(a):Banasik zrobi większą karierę niż Derbin, a tak nawiasem to trochę głupio nabijać się z pracownika naszego klubu.

A nie głupio zwalać winę za brak awansu na kibiców?
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Wieści dotyczące naszych bylych pilkarzy i trenerów

Postprzez robercik 2017-07-24, 9:57 pm

Tak prawde mowiac to nasza wina bo nikt z nas panu trenerowi nie przedstawil pisemnych analiz z wideoanalizy meczow. Przeciez on nie ma na to czasu bo musi jezdzic i szukac zawodnikow na kolejny sezon ;-)

Alez bym chcial sie mylic na koniec sezonu i spalic ze wstydu za moja przesmiewcza niewiare w pana trenera.
NIE dla bylejakości w zarządzaniu Zagłębiem
robercik
 
Posty: 520
Dołączył(a): 2004-05-17, 2:12 pm
Lokalizacja: Katowice

Re: Wieści dotyczące naszych bylych pilkarzy i trenerów

Postprzez turku 2017-07-24, 10:12 pm

patrios91 napisał(a): I niech mi ktoś teraz powie, jakie pozytywne aspekty zauważył po zatrudnieniu Banasika

Jak to? Nie wiesz? Odkrył drugiego Roberta Lewandowskiego. Dawida Ryndakowskiego. Słyszałem że interesuje się nim Real, ma zastąpić Benzemę.
turku
 
Posty: 1269
Dołączył(a): 2007-04-21, 6:38 pm
Lokalizacja: Pogoń

Re: Wieści dotyczące naszych bylych pilkarzy i trenerów

Postprzez GrubyPerez 2017-07-25, 9:00 pm

Anakin napisał(a):A co będzie jeśli teraz nie będzie wyników Też się okaże że piłkarzyki go wyrolowały Czy może znowu się dowiem że to wina kibiców bo słabo dopingowali. To jest prostsze niż się wydaje. Będą wyniki, miejsce w czubie i gra o awans - bedzie dobrze. Nie będzie wyników - do widzenia. Biorąc pod uwagę runde wiosenną - gość wyników nie miał. A zwalanie jego braku tylko na grajków jest żałosne



że tak grzecznie napiszę : miejsce w Czubie nie jest takie proste do zajęcia :lol:
***[czy jesteś wrogiem czy przyjacielem - zawsze możesz na mnie liczyć. Nigdy o Tobie nie zapomnę***
Avatar użytkownika
GrubyPerez
 
Posty: 1379
Dołączył(a): 2007-06-13, 9:54 pm
Lokalizacja: Sielec

Re: Wieści dotyczące naszych bylych pilkarzy i trenerów

Postprzez August 2017-07-26, 3:50 pm

patrios91 napisał(a):Jeśli Magiera ponownie zdobędzie mistrza Polski oraz awansuję ponownie do Ligi Mistrzów to staję się z automatu potencjalnym następcą Nawałki

Po I połowie z kazachskimi ogórkami to Magierze bliżej do I ligi niż do Nawałki
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Wieści dotyczące naszych bylych pilkarzy i trenerów

Postprzez patrios91 2017-07-26, 4:47 pm

August napisał(a):
patrios91 napisał(a):Jeśli Magiera ponownie zdobędzie mistrza Polski oraz awansuję ponownie do Ligi Mistrzów to staję się z automatu potencjalnym następcą Nawałki

Po I połowie z kazachskimi ogórkami to Magierze bliżej do I ligi niż do Nawałki

Te "ogórki" są w tym spotkaniu faworytem, a Reprezentacja Polski nie przypadkowo zremisowała 2-2 z "ogórkami" w Eliminacjach Mistrzostw Świata w Astanie.
JAROSZEWSKI I CHĘCIŃSKI MUSZĄ ODEJŚĆ
patrios91
 
Posty: 2920
Dołączył(a): 2009-11-06, 1:07 pm
Lokalizacja: Sosnowiec/Warszawa

Re: Wieści dotyczące naszych bylych pilkarzy i trenerów

Postprzez August 2017-07-26, 4:55 pm

Biorąc pod uwagę aspiracje centrali i jaki rzekomo poziom mieli osoągnąć to Lazachowie powinni być dla nich ogórkami. Fakt to Legia w pierwszym meczu okazała się być polskim ogórem
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Wieści dotyczące naszych bylych pilkarzy i trenerów

Postprzez patrios91 2017-07-26, 5:32 pm

August napisał(a):Biorąc pod uwagę aspiracje centrali i jaki rzekomo poziom mieli osoągnąć to Lazachowie powinni być dla nich ogórkami. Fakt to Legia w pierwszym meczu okazała się być polskim ogórem

Aspiracje centrali to Liga Europy. Mioduski jest świadom, że kaska się skończyła, a długi trzeba spłacać. Chyba nikt nie sądził, że bez Ofoe, Nikolica czy Priovica awans jest w zasięgu. Odpadł Radovic. Legia jest w budowie. Tak samo jak my.
JAROSZEWSKI I CHĘCIŃSKI MUSZĄ ODEJŚĆ
patrios91
 
Posty: 2920
Dołączył(a): 2009-11-06, 1:07 pm
Lokalizacja: Sosnowiec/Warszawa

Re: Wieści dotyczące naszych bylych pilkarzy i trenerów

Postprzez Tadeusz Wisniewski 2017-07-26, 5:54 pm

Zabiorę głos w sprawie Legii - dochodzę do wniosku iż słaba gra Legii w
ostatnim czasie tj. koniec ubiegłego sezonu + to co grają teraz jest to
wynik kwestii kadrowych i tak Stoper ma ochotę odejść, Brazylijczyk
mówi zagram jak dostanę ktr 100% w górkę, Serb tez ostatnio nie gra
Dzisiejszy mecz pokazuje że Legia nie musiała tego meczu przegrać
zawiedli zawodnicy którzy grali poniżej tego co potrafią a tracili bramki
w frajerski sposób - Patrios 91 pisze Legia w przebudowie - tylko będzie
to realne jeśli - Legia zagra w LM - mam na myśli przypływ dużej KASY
Pozdrawiam
Tadeusz
Tadeusz Wisniewski
 
Posty: 3202
Dołączył(a): 2004-08-31, 2:59 pm
Lokalizacja: Zalesie Dolne k/Warszawy

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników