Wieści dotyczące naszych bylych pilkarzy i trenerów

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Re: Wieści dotyczące naszych bylych pilkarzy i trenerów

Postprzez August 2018-10-12, 8:44 pm

Blajpios napisał(a):żeli choć część domysłów tutaj jest prawdziwa, bo trudno zakładać, że wszystkie - to wręcz w Zagłębiu był chyba super lojalny.

No nie wiem nie wiem... Jak zakwalifikować po spożyciu alkoholu użycie przemocy fizycznej wobec Dyrektora Sportowego.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm


Re: Wieści dotyczące naszych bylych pilkarzy i trenerów

Postprzez Piotrek34 2018-10-12, 8:53 pm

ale przecież p. Prezydent udzielił odpowiedzi na fb naszemu koledze, że DD nie pije alkoholu :)
Piotrek34
 
Posty: 253
Dołączył(a): 2007-04-21, 10:27 am
Lokalizacja: Siem-ce Śl./Sosnowiec

Re: Wieści dotyczące naszych bylych pilkarzy i trenerów

Postprzez Blajpios 2018-10-12, 8:56 pm

August napisał(a):
Blajpios napisał(a):żeli choć część domysłów tutaj jest prawdziwa, bo trudno zakładać, że wszystkie - to wręcz w Zagłębiu był chyba super lojalny.

No nie wiem nie wiem... Jak zakwalifikować po spożyciu alkoholu użycie przemocy fizycznej wobec Dyrektora Sportowego.

Haha! Po pierwsze - to bardzo dobra riposta, dzięki, rozbawiłem się.
Wracając jednak do serio - to ostrożnie jednak, jak pisałem, nie wszystko wiadomo, do jakiego stopnia jest weryfikowalne; dodatkowo, odpowiedź oficjalna A. Chęcińskiego, że D. Dudek jest zdeklarowanym abstynentem tym bardziej każe się zastanowić. Aczkolwiek - oczywiście, że to może być ściema, mogło być akurat że jeden raz się zdecydował odstąpić, może być, że specjalnie by dodać sobie kurażu, może być, że przeciwnie, by przełamać lody, bo dotychczas grał na karcie nie pijącego - by nie musieć za bardzo wchodzić w układy i tym razem chciał zmienić itd itp. Niezależnie od tego jednak - w ogóle ostrożnie z takimi rewelacjami - ja przynajmniej nie mam innego wariantu czytania takich wiadomości.
No, ale teraz pomiędzy nastrojami pierwszego akapitu - "czystej zabawy, radości w czytaniu" - a nastrojem drugiego: tylko na serio ostrożnie — to teraz tak coś pośrodku, pół żartem, pół serio:
«no, fakt, przeoczyłem, że danie po gębie dyrektorowi to się kłóci z lojalnością, ale cóż, jak trzeba, to trzeba, obronę mogę poprowadzić. Jeżeli przed myślącymi, jak tu Forumowiczami, to w kierunku: "hola, hola, lojalność wykazywał wobec Zagłębia, Wielkiego Zagłębia, historii - wręcz należy się nagroda, to ze względu na tę lojalność wobec Wielkiego Zagłębia tak zagrał"; natomiast jeżeli wobec oskarżenia ze strony dyrektora - to też: "hola, hola, może to bolesne, ale w tym momencie to się wydawał jedyny sposób obronienia dyrektora przed dalej idącymi kompromitacjami, więc postąpił lojalnie w ten sposób perswadując". Ot, taka droga wyjścia z sytuacji».
Najsmutniejsze - to jest to jednak niestety fakt, że taka powstała sytuacja i to chyba nie od wczoraj, jeżeli choćby po historię paru wątków na Forum się sięgnie.
Blajpios
 
Posty: 3073
Dołączył(a): 2004-07-08, 9:54 pm

Re: Wieści dotyczące naszych bylych pilkarzy i trenerów

Postprzez slawekchicago 2018-10-31, 4:23 pm

Bramke dla Wisly Sandomierz w meczu Pucharu Polski strzelil Jaroslaw Piatkowski :brawo:
CZY WROCA JESZCZE DOBRE CZASY
slawekchicago
 
Posty: 3984
Dołączył(a): 2004-05-10, 4:54 am
Lokalizacja: Newcastle

Re: Wieści dotyczące naszych bylych pilkarzy i trenerów

Postprzez slawekchicago 2018-11-04, 12:59 pm

CZY WROCA JESZCZE DOBRE CZASY
slawekchicago
 
Posty: 3984
Dołączył(a): 2004-05-10, 4:54 am
Lokalizacja: Newcastle

Re: Wieści dotyczące naszych bylych pilkarzy i trenerów

Postprzez August 2018-11-04, 1:11 pm

Robił wiatr. Zdaje się że sprowadził go Panic. Wydawało mi się że stać go na więcej.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Wieści dotyczące naszych bylych pilkarzy i trenerów

Postprzez Lars 2018-11-04, 4:07 pm

Po debiucie w 3 Bundeslidze śmiało można odetchnąć, że w Sosnowcu mu sie nie spodobało.

http://www.90minut.pl/news/291/news2913 ... Koeln.html
MOJE SERCE JEST CZERWONO ZIELONO BIAŁE
Lars
 
Posty: 2249
Dołączył(a): 2003-01-15, 9:34 am

Re: Wieści dotyczące naszych bylych pilkarzy i trenerów

Postprzez novack 2018-11-04, 4:28 pm

Olać wynik, ważne, że żonka zadowolona :lol:
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5685
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Re: Wieści dotyczące naszych bylych pilkarzy i trenerów

Postprzez GrubyPerez 2018-11-04, 6:11 pm

novack napisał(a):Olać wynik, ważne, że żonka zadowolona :lol:

:) :lol: :) ależ debiut :kiepsko:
***[czy jesteś wrogiem czy przyjacielem - zawsze możesz na mnie liczyć. Nigdy o Tobie nie zapomnę***
Avatar użytkownika
GrubyPerez
 
Posty: 1369
Dołączył(a): 2007-06-13, 9:54 pm
Lokalizacja: Sielec

Re: Wieści dotyczące naszych bylych pilkarzy i trenerów

Postprzez August 2018-11-04, 9:53 pm

Lars napisał(a):Po debiucie w 3 Bundeslidze śmiało można odetchnąć, że w Sosnowcu mu sie nie spodobało.

http://www.90minut.pl/news/291/news2913 ... Koeln.html

Jaroszewski na początku sezonu chwalił się że myślał o Djurdjevicu, który spowodował, że Lecha puka kto chce.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Wieści dotyczące naszych bylych pilkarzy i trenerów

Postprzez Lars 2018-11-04, 10:07 pm

August napisał(a):
Lars napisał(a):Po debiucie w 3 Bundeslidze śmiało można odetchnąć, że w Sosnowcu mu sie nie spodobało.

http://www.90minut.pl/news/291/news2913 ... Koeln.html

Jaroszewski na początku sezonu chwalił się że myślał o Djurdjevicu, który spowodował, że Lecha puka kto chce.


No co by nie mówić - ma gość farta. Jednego zgarnął mu Lech, drugiemu nie podobało się. Noi trafił Waldiego.
MOJE SERCE JEST CZERWONO ZIELONO BIAŁE
Lars
 
Posty: 2249
Dołączył(a): 2003-01-15, 9:34 am

Re: Wieści dotyczące naszych bylych pilkarzy i trenerów

Postprzez Tomcjo 2018-11-05, 12:03 am

To trochę dziwne ale nasi na ogół leniwi piłkarze dobrze grają pod trenerami z silna ręka . Oczywiście do czasu gdy trener nie przesadzi bo wtedy się buntują . Trener kumpel nie jest przez nich traktowany poważnie . Dobrze wychodzą tez trenerzy gwiazdy piłkarskie które jako trenerzy maja tez smykałkę i wiedzę trenerska . A chyba najlepszym typem trenera jest taki pozytywny wariat ze swoją wizja . Tylko ze ci z kolei są trenerami wielkiego ryzyka bo nie wszyscy ich rozumieją i musza trafić na swoją drużynę . Taki Brian Clough odniósł sukces w słabym Derby County , klęske z Leeds United a potem podbił Europę z małym Nottingham Forest .
Tomcjo
 
Posty: 6989
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: Wieści dotyczące naszych bylych pilkarzy i trenerów

Postprzez bolo73 2018-11-05, 1:09 pm

slawekchicago napisał(a):http://www.90minut.pl/news/291/news2913473-Zmarl-Leszek-Rycek.html

;-( ;-( ;-(

PAMIETAMY !!!!


No i o ile mnie pamięć nie myli to Rycek ze Śpiewakiem albo Szarkiem sprawili, że pokonaliśmy Legię w Warszawie 2:!. Zapomniani, ale jednak wpisali się w historię Zagłębia. Spoczywaj w pokoju z Bogiem Leszku. Zagłębiacy pamiętają o Tobie.
bolo73
 
Posty: 979
Dołączył(a): 2006-10-17, 7:28 am

Re: Wieści dotyczące naszych bylych pilkarzy i trenerów

Postprzez Adam1906 2018-11-05, 2:20 pm

Zbiórka na rzecz rehabilitacji po ciężkim wypadku jakiemu uległ nasz były piłkarz Daniel Kutarba - szczegóły TUTAJ
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6778
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: Wieści dotyczące naszych bylych pilkarzy i trenerów

Postprzez slawekchicago 2018-11-11, 2:16 pm

W temacie meczu z Wisla Plock trwa zazrta dyskusja zupelnie nie potrzebna .Najlepiej wziac glebooooki oddech i poczekac dwa tygodnie do nastepnego meczu . I........lepiej czekac majac na lawce Iwana Groznego niz niedoszlego trenera Kaczmarka bo ten w debiucie dostal 7 brameczek a dzisiaj 55 minuta i juz 5:0 :lol:

Jest poprawa dzisiaj tylko 6:0 :lol:
CZY WROCA JESZCZE DOBRE CZASY
slawekchicago
 
Posty: 3984
Dołączył(a): 2004-05-10, 4:54 am
Lokalizacja: Newcastle

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników