Wieści dotyczące naszych bylych pilkarzy i trenerów

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Re: Wieści dotyczące naszych bylych pilkarzy i trenerów

Postprzez patrios91 2017-06-10, 12:13 pm

Adam1906 napisał(a):Artur nie zrobił awansu więc skończył swoją karierę w Chujniczance.
http://www.90minut.pl/news/278/news2782 ... zanki.html

Niech wraca do Sosnowca i kontynuuje swoją przygodę trenerską. Choćby jako asystent czy któryś trener. Przynajmniej wzbudzi w zespole ducha walki i jakikolwiek charakter, a sam będzie zyskiwał niezbędne doświadczenie do prowadzenia pierwszej drużyny.
JAROSZEWSKI I CHĘCIŃSKI MUSZĄ ODEJŚĆ
patrios91
 
Posty: 2920
Dołączył(a): 2009-11-06, 1:07 pm
Lokalizacja: Sosnowiec/Warszawa


Re: Wieści dotyczące naszych bylych pilkarzy i trenerów

Postprzez August 2017-06-10, 1:06 pm

Zatrudnić znowu Derbina w Zagłębiu gdy jest Stanek to tak jakby włożyć rękę do wody i wrzucić włączony do prądu kabel bez zabezpieczonej końcówki
Ostatnio edytowano 2017-06-10, 4:30 pm przez August, Å‚Ä…cznie edytowano 1 raz
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Wieści dotyczące naszych bylych pilkarzy i trenerów

Postprzez T_misiek 2017-06-10, 2:55 pm

Wyp.....lic tego błazna Stanka i zatrudnić ponownie Derbina
T_misiek
Żółta kartka
 
Posty: 196
Dołączył(a): 2006-04-11, 9:13 am
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Wieści dotyczące naszych bylych pilkarzy i trenerów

Postprzez paw25 2017-06-10, 5:29 pm

Szybko się poznali na warsztacie "trenerskim" Derbina.Derbin nie był i nigdy nie będzie dobrym trenerem.
paw25
 
Posty: 437
Dołączył(a): 2006-03-16, 10:40 am

Re: Wieści dotyczące naszych bylych pilkarzy i trenerów

Postprzez maniek-75-75 2017-06-11, 11:00 am

paw25 napisał(a):Szybko się poznali na warsztacie "trenerskim" Derbina

co Ty pie....lisz ??
maniek-75-75
 
Posty: 457
Dołączył(a): 2008-11-23, 10:33 pm
Lokalizacja: srodula

Re: Wieści dotyczące naszych bylych pilkarzy i trenerów

Postprzez paw25 2017-06-11, 7:34 pm

Zastanów się czemu mu tak szybko podziękowano?Zobaczymy czy się ktoś po niego zgłosi .Wtedy będziesz mógł powtórzyć ze pierd..e .Uważam że kariery jako trener nie zrobi.O Magierze jak przychodził do Zaglebia miałem inne zdanie choć większość nie widziala w nim kandydata.
paw25
 
Posty: 437
Dołączył(a): 2006-03-16, 10:40 am

Re: Wieści dotyczące naszych bylych pilkarzy i trenerów

Postprzez novack 2017-06-11, 8:07 pm

Derbina skrzywdzono przedwczesną szansą, najpierw w Sosnowcu, a teraz w Chojnicach. Nie był gotowy i spadł zza wysokiego konia. Teraz w CV ma dwie wpadki i nikt już nie zaryzykuję kolejnej.
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5710
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Re: Wieści dotyczące naszych bylych pilkarzy i trenerów

Postprzez Blajpios 2017-06-11, 9:24 pm

novack napisał(a):Derbina skrzywdzono przedwczesną szansą, najpierw w Sosnowcu, a teraz w Chojnicach. Nie był gotowy i spadł zza wysokiego konia. Teraz w CV ma dwie wpadki i nikt już nie zaryzykuję kolejnej.

Hm, czy skrzywdzono? — zależy w jakim sensie rozumieć słowo; podobnie: czy skrzywdzono, czy sam siebie skrzywdził. A moż skrzywdzono, gdy zrzucono go pierwszy raz, z Zagłębia? Też i co do tego, czy drugi raz też spadł z konia... Hm. Tu by trzeba wiedzieć do czego zatrudniała go Chojniczanka, czy faktycznie tak to bardzo im tam zależało i postawiono cel jakoś ta "życie albo śmierć"? Może to tylko - po prostu nie wyszło? A może - wręcz będzie miał w życiorysie, że spełnił, czego oczekiwano /bo np ;-) oczekiwano tylko pozbierania się, lepszej gry?/ Natomiast na pewno to jest faktycznie kwestia, czy nie wysadzono go najpierw na za wysokiego konia (choć bez złej woli może, sam chciał też wskoczyć, bo fascynował się,że Zagłębie) - a pytanie, czy ma dość potencjału oprócz danych do motywacji, tworzenia zespołu zgranych ludzi itp. Ten zaś incydent z Chojniczanką - może nie uniemożliwi całkowice chęć u kogoś ryzyka w zatrudnieniu go, ale na pewno bęzie utrudnieniem, dłużej może czekać, znów od marnej sytuacji może musieć startować. Cóż, w tym drugim wypadku trenerskiego zatrudnienia, czyli w Chojniczance — to na pewno całkiem świadomie, podjął duże ryzyko przez ten angaż (obojętnie na co się umawiali) — a teraz jest pytanie, czy zysk, jaki miał w przypomnieniu się, że jest, jest w obrocie - wart był płacenia tej ceny, którą zapłacił, gdy Chojniczanka nie awansowała.
Blajpios
 
Posty: 3073
Dołączył(a): 2004-07-08, 9:54 pm

Re: Wieści dotyczące naszych bylych pilkarzy i trenerów

Postprzez maniek-75-75 2017-06-12, 6:08 am

paw25 napisał(a):Zastanów się czemu mu tak szybko podziękowano?Zobaczymy czy się ktoś po niego zgłosi

umowa była krótka - awansuje = zostaje . ja do tego podchodzę tak . to swój chłop - z Sosnowca i za jego kadencji Zagłebie grało w piłkę ! ja już tu czytałem pitolenia że najpierw mu wuefista przygotował drużynę a potem Szukieł .. gówno prawda .. kiedyś chlali mieli wszystko w DUPIE a grali - czasy się zmieniły a nie piłka nożna . czasy bo kazdy teraz ma nie pić , prowadzić się zayebiście itp.
dla mnie Derbin powinien tu wrócić i właśnie być takim naszym sosnowieckim Fergussonem .. jak na ipli puszczę sobie mecz z Arką u nas z zeszłego sezonu widać tam jak On żył z tą drużyną , tego nie miał i Magiera / choć z perspektywy czasu ma chłop talent/ i totalnie nia miał specjalista od awansów a w/g nie wspomnę o banasiku / specjalnie z małej litery/ ... dla mnie wcale Zagłębie nie musiało awansować - byle by grało w piłkę ....
maniek-75-75
 
Posty: 457
Dołączył(a): 2008-11-23, 10:33 pm
Lokalizacja: srodula

Re: Wieści dotyczące naszych bylych pilkarzy i trenerów

Postprzez novack 2017-06-13, 3:51 pm

"Miszcze" w Opolu wyrzucili trenera Furlepę, który wyprowadził ich z walonek na salony i zatrudnili ...Smyłę :lol: Czy tam prezesem nie jest jakiś kuzyn Marcina? Okazuje, się, że Banasik to i tak małe piwko przed śniadaniem.
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5710
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Re: Wieści dotyczące naszych bylych pilkarzy i trenerów

Postprzez Adam1906 2017-06-13, 4:04 pm

W dniu dzisiejszym Zagłębie Sosnowiec rozwiązało za porozumieniem stron umowę z trenerem Piotrem Mandryszem.
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6809
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: Wieści dotyczące naszych bylych pilkarzy i trenerów

Postprzez August 2017-06-13, 4:15 pm

novack napisał(a):"Miszcze" w Opolu wyrzucili trenera Furlepę, który wyprowadził ich z walonek na salony i zatrudnili ...Smyłę :lol: Czy tam prezesem nie jest jakiś kuzyn Marcina? Okazuje, się, że Banasik to i tak małe piwko przed śniadaniem.

Dzięki Bogu bo bałem się, że Prezes wpadnie na pomysł dołączenia Mirka do sztabu trenerskiego. I nie mogę się doczekać na dreszcz emocji jaki będzie udziałem dwóch Mistrzów taktyki Banasik versus Smyła :lol:

Adam1906 napisał(a):W dniu dzisiejszym Zagłębie Sosnowiec rozwiązało za porozumieniem stron umowę z trenerem Piotrem Mandryszem.

W tych okolicznościach można powiedzieć: nareszcie. Natomiast nie chcę być w skórze Banasika jak dostanie wpierdol od Pietrka.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Wieści dotyczące naszych bylych pilkarzy i trenerów

Postprzez Tomcjo 2017-06-13, 4:59 pm

Zatrudnienie Mandrysza - sukces !
Zwolnienie Mandrysza - sukces !
Rozwiazanie kontraktu - sukces !
Hip hip hurra !
Tylko czemu w kasie czarna dziura
Tomcjo
 
Posty: 7048
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: Wieści dotyczące naszych bylych pilkarzy i trenerów

Postprzez django 2017-06-13, 8:44 pm

August napisał(a):I nie mogę się doczekać na dreszcz emocji jaki będzie udziałem dwóch Mistrzów taktyki Banasik versus Smyła :lol:


To będzie futbol dla koneserów, który docenić będą potrafili tylko posiadacze wypasionych samochodów i willi na Kukułek :)
django
 
Posty: 4015
Dołączył(a): 2007-01-09, 12:27 am
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Wieści dotyczące naszych bylych pilkarzy i trenerów

Postprzez August 2017-06-13, 8:57 pm

django napisał(a):
August napisał(a):I nie mogę się doczekać na dreszcz emocji jaki będzie udziałem dwóch Mistrzów taktyki Banasik versus Smyła :lol:


To będzie futbol dla koneserów, który docenić będą potrafili tylko posiadacze wypasionych samochodów i willi na Kukułek :)

...i kochanek na Wygwizdowie :lol:
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników