Wieści dotyczące naszych bylych pilkarzy i trenerów

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Re: Wieści dotyczące naszych bylych pilkarzy i trenerów

Postprzez Lars 2019-07-28, 4:35 pm

"Kibice Korony Kielce ze wsparciem dla trenera, Leszka Ojrzyńskiego.
"Leszek rak Cię nie pokona, zawsze z Tobą jest Korona!" - niesie się na stadionie w Kielcach."

Także już wiadomo co z Ojrzyńskim.
MOJE SERCE JEST CZERWONO ZIELONO BIAŁE
Lars
 
Posty: 2252
Dołączył(a): 2003-01-15, 9:34 am


Re: Wieści dotyczące naszych bylych pilkarzy i trenerów

Postprzez jackie57 2019-07-28, 4:47 pm

Pomódlmy się w intencji trenera Ojrzyńskiego.
jackie57
 
Posty: 1482
Dołączył(a): 2009-02-15, 10:33 pm

Re: Wieści dotyczące naszych bylych pilkarzy i trenerów

Postprzez August 2019-07-28, 5:01 pm

Tomcjo napisał(a):Nie śmiejcie się z Ruchu bo my jesteśmy rok za nimi

Nikt z sytuacji w Ruchu tu się nie śmieje. Panowie dzisiaj mają radość z manta spuszczonego cyganom przez Pruszków.
Tomcjo napisał(a):Jeśli PiS wygra to już planuje docisnąć finansowo wrogie samorządy . Widać to po reformie szkolnictwa i kosztach niepodniesionych :lol: cen energii elektrycznej . Oni sobie wymyślają reformy a milionowe koszty spadają na samorządy . Koledzy z PiSowskich samorządów dostaną rządowe dofinansowanie a Arkadio wróg narodu nie .

Chodzą słuchy, że Jarosław przy porannym oddawaniu moczu obmyśla plany, której strony przypieprzyć Chęcińskiemu. Litości. Naczelnym zadaniem profesjonalnego zarządu powinno być poszukiwanie źródeł finansowania klubu. Tymczasem u nas budżet oparty jest o zasadę "Arek Da." Już kiedyś podawałem jako przykład patologii casus nowego basenu na Monte Cassino (otwartego z przytupem i kąpielą Jose Arkadio w garniturze) gdzie Chęciński nie zgodził się na obniżkę cen biletów:
" (...)
Wybudowana za 14,5 mln zł pływalnia została otwarta pod koniec maja 2018 roku. Cena za wstęp została ustalona na poziomie 10 zł za godzinny bilet jednorazowy i 6 zł za bilet ulgowy.

Już w lipcu radni zwrócili prezydentowi uwagę, że nowy basen świeci pustkami. – 10 zł za godzinę to dla wielu osób zaporowa cena – mówiła ówczesna radna Halina Sobańska, podkreślając, że emerytów nie stać także na korzystanie z sauny na nowej pływalni. Radni przywołali przykład zarządzanych przez MOSiR basenów w Klimontowie i na Pogonie, gdzie wstęp kosztuje odpowiednio 6 i 4 zł.
Prezydent Sosnowca: Basen może być nawet darmowy, ale...

Obniżce cen biletów sprzeciwiał się wtedy prezydent Sosnowca.

– Można oczywiście wprowadzić nawet darmowy wstęp, tylko skąd wziąć pieniądze na remonty i utrzymanie? – pytał Arkadiusz Chęciński
(...)
http://sosnowiec.wyborcza.pl/sosnowiec/ ... aliza.html
Jak wynika z artykułu cen i tak nie obniżono a wprowadzono atrakcyjniejsze pakiety natomiast pytam. Czy 1,2 mln zł, które się w czerwcu znalazły dla Jaroszewskiego z palcem w tyłku nie wystarczyłyby na całoroczne utrzymanie tego basenu ?
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Wieści dotyczące naszych bylych pilkarzy i trenerów

Postprzez Tomcjo 2019-07-28, 9:09 pm

Chodzą słuchy, że Jarosław przy porannym oddawaniu moczu obmyśla plany, której strony przypieprzyć Chęcińskiemu.

To już się dzieje za pomocą reformy szkolnej . Rząd nie dał na to kasy a dziury w budżecie miast rosną . WSZYSTKICH . A nie u Chęcińskiego . Ja tylko przypuszczam ze po wyborach będzie jeszcze gorzej a z dziurą w budżecie na następny rok kasa na Zagłębie zostanie drastycznie obcięta . I nie jest to teoria spiskowa uwzględniająca oddawanie moczu tylko sucha analiza faktów. Jedyna nadzieja ze czego się nie dotkną to spierdolą wiec może próbę wykończenia samorządów też im UE powstrzyma .
Tomcjo
 
Posty: 7035
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: Wieści dotyczące naszych bylych pilkarzy i trenerów

Postprzez August 2019-07-28, 9:18 pm

Nie martw się. Chęciński prędzej zlikwiduje kilka szkół a Jaroszewskiemu skapnie. Problem raczej co będzie po Chęcińskim. Zwłaszcza gdy któremuś z następców kalkulacja polityczna pozwoli odciąć kroplówkę. Natomiast w kontekście polityki pisowskiej to lepiej założyć oddzielny temat w hyde parku.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Wieści dotyczące naszych bylych pilkarzy i trenerów

Postprzez RUDI 2019-07-28, 9:28 pm

Tomcjo zjedz snikersa i przestań pier....lić głupoty .Zobacz na przykładzie Częstochowy,Bytomia,Szczecina z jakich opcji politycznych są prezydenci tych miast i czy im odmówiono dofinansowania do nowopowstających obiektów sportowych.Unia już powstrzymała Twoją nową ojczyznę przed opuszczeniem .Zajmij się lepiej komentowaniem wydarzeń sportowych a nie oceniaj sytuacji z perspektywy ,,oglądacza TV,, bez obrazy ,ale ,,kibic z dala się nie wpierdala,,
> O KIBICOWANIU WIEM NIEWIELE <
Avatar użytkownika
RUDI
 
Posty: 1882
Dołączył(a): 2009-03-16, 9:23 am

Re: Wieści dotyczące naszych bylych pilkarzy i trenerów

Postprzez maniek-75-75 2019-07-28, 11:04 pm

Tomcjo napisał(a):Chodzą słuchy, że Jarosław przy porannym oddawaniu moczu obmyśla plany, której strony przypieprzyć Chęcińskiemu.

To już się dzieje za pomocą reformy szkolnej . Rząd nie dał na to kasy a dziury w budżecie miast rosną . WSZYSTKICH . A nie u Chęcińskiego . Ja tylko przypuszczam ze po wyborach będzie jeszcze gorzej a z dziurą w budżecie na następny rok kasa na Zagłębie zostanie drastycznie obcięta . I nie jest to teoria spiskowa uwzględniająca oddawanie moczu tylko sucha analiza faktów. Jedyna nadzieja ze czego się nie dotkną to spierdolą wiec może próbę wykończenia samorządów też im UE powstrzyma .

Jebnij sobie cwiaretke bo pierdoli... Sz strasznie....
maniek-75-75
 
Posty: 457
Dołączył(a): 2008-11-23, 10:33 pm
Lokalizacja: srodula

Re: Wieści dotyczące naszych bylych pilkarzy i trenerów

Postprzez Tomcjo 2019-07-29, 2:56 pm

Pożyjemy zobaczymy .
Tomcjo
 
Posty: 7035
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: Wieści dotyczące naszych bylych pilkarzy i trenerów

Postprzez August 2019-07-29, 3:16 pm

Ponoć kandydatury Urbana i Magiery w Płocku odpadły. Wisła ma obecnie rozmawiać z dwoma trenerami I ligi. Ciekaw jestem czy w tym gronie jest Radosław?
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Wieści dotyczące naszych bylych pilkarzy i trenerów

Postprzez Tomcjo 2019-07-29, 5:36 pm

Być może Stal Mielec straci trenera . Nie wiem jednak kto miałby go podebrać z Mielca . Może właśnie Płock . Magiery nie chce zwolnić Boniek
Tomcjo
 
Posty: 7035
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: Wieści dotyczące naszych bylych pilkarzy i trenerów

Postprzez Adam1906 2019-07-29, 8:10 pm

August napisał(a):Ciekaw jestem czy w tym gronie jest Radosław?

Jest...

Ps. Najgorsze w tym wszystkim jest to, że najprawdopodobniej Radosław zorientował się, iż wpierdolił się w jedno wielkie goofno i kto wie, czy dla niego nie pojawiła się "szansa" zwiać z Kresowej z honorem. Oczywiście to tylko plotka, ale...
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6803
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: Wieści dotyczące naszych bylych pilkarzy i trenerów

Postprzez August 2019-07-29, 8:32 pm

Adam1906 napisał(a):
August napisał(a):Ciekaw jestem czy w tym gronie jest Radosław?

Jest...

Ps. Najgorsze w tym wszystkim jest to, że najprawdopodobniej Radosław zorientował się, iż wpierdolił się w jedno wielkie goofno i kto wie, czy dla niego nie pojawiła się "szansa" zwiać z Kresowej z honorem. Oczywiście to tylko plotka, ale...

Nie martw się. Smyła jest wolny.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Wieści dotyczące naszych bylych pilkarzy i trenerów

Postprzez slawekchicago 2019-07-29, 9:22 pm

RUDI napisał(a):Tomcjo zjedz snikersa i przestań pier....lić głupoty .Zobacz na przykładzie Częstochowy,Bytomia,Szczecina z jakich opcji politycznych są prezydenci tych miast i czy im odmówiono dofinansowania do nowopowstających obiektów sportowych.Unia już powstrzymała Twoją nową ojczyznę przed opuszczeniem .Zajmij się lepiej komentowaniem wydarzeń sportowych a nie oceniaj sytuacji z perspektywy ,,oglądacza TV,, bez obrazy ,ale ,,kibic z dala się nie wpierdala,,


Kibic z dala.... ZAPAMIĘTAM TO SOBIE :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
CZY WROCA JESZCZE DOBRE CZASY
slawekchicago
 
Posty: 3984
Dołączył(a): 2004-05-10, 4:54 am
Lokalizacja: Newcastle

Re: Wieści dotyczące naszych bylych pilkarzy i trenerów

Postprzez RUDI 2019-07-29, 9:26 pm

slawekchicago napisał(a):Kibic z dala.... ZAPAMIĘTAM TO SOBIE

Nie o "takie kibicowanie" mi chodziło ;-) tylko o ocenę , przewidywania a i ustawiania jak mam żyć przez człowieka który swoje czarnowidztwo przelewa na forum , przez kogoś oddalonego o setki kilometrów i odwiedzającego "stary" kraj tylko w okresie świat albo i rzadziej .Ogólnie to hasło tyczyło się polityki nie ogólnemu kibicowaniu Zagłębiu ,ale Ty to przecież wiesz :-)
Ps Ty możesz "politykować" ,bo za każdym razem będąc w Sosnowcu zostawiasz tu trochę swoich pieniążków czym przyczyniasz się do wzrostu dochodów miasta/firm miejscowych i klubu ;-)
> O KIBICOWANIU WIEM NIEWIELE <
Avatar użytkownika
RUDI
 
Posty: 1882
Dołączył(a): 2009-03-16, 9:23 am

Re: Wieści dotyczące naszych bylych pilkarzy i trenerów

Postprzez Adamek182 2019-08-01, 7:06 pm

W meczu ligi europy nie zagral Vams, za to napedza akcje Lechii Zarko(tyle zeby nawiazac do tematu).
Ale porozmawiajmy o Legii!!!
Ja pitole! Ktos to jeszcze widzial?
Gdyby przeciwnik umial uzywac drugiej nogi to nie musieli bysmy dalej ogladac tego kalectwa.
Partacze.
Adamek182
 
Posty: 748
Dołączył(a): 2007-11-11, 12:11 am

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników