Wieści dotyczące naszych bylych pilkarzy i trenerów

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Re: Wieści dotyczące naszych bylych pilkarzy i trenerów

Postprzez August 2019-09-04, 3:39 pm

Blajpios napisał(a):No. no. że wklejam coś z weszło, co do którego mam mocno mieszane uczucia

Można by powiedzieć: koniec świata. Nie chcę reklamować ale uważam że znacznie bardziej konstruktywne są audycje na weszło.fm np magazyn „pierwszoligowiec”.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm


Re: Wieści dotyczące naszych bylych pilkarzy i trenerów

Postprzez Blajpios 2019-09-04, 6:14 pm

August napisał(a):
Blajpios napisał(a):No. no. że wklejam coś z weszło, co do którego mam mocno mieszane uczucia

Można by powiedzieć: koniec świata. Nie chcę reklamować ale uważam że znacznie bardziej konstruktywne są audycje na weszło.fm np magazyn „pierwszoligowiec”.

Z kolei nie chcę ciągnąć wątku weszło za długo, bo szkoda na to czasu i uwagi, poza tym pewnie niewiele dyskusja zmieni. Sądzę, że następnym zdaniem potwierdziłem, że potrafię zauważyć u nich sensowność wypowiedzi a i w zacytowanym moim zdaniu nie zarzuciłem im nierozumienia piłki. Nie jestem w stanie porównać tych dwóch magazynów, bo nie śledzę ich - ale wiem, że we fragmentach, których posłuchałem z weszło.fm też bym tego im nie zarzucił, tyle że po prostu po paru minutach musiałem wyłączyć, bo nie byłem w stanie słuchać. Nie z racji głupot piłkarskich, tylko tego, co wspomniałem na początku: chamstwa, prostactwa, manipulacji i zagrań pod publiczkę. Nadal uważam, że warto rozróżniać "fakty" od "opakowania faktów". Fakty były w zeszłym sezonie takie, że można było "jechać" po grze Zagłębia - ale faktem, co do "opakowania faktów" było to, że wrzaskiem swojego prostactwa co najmniej chcieli się wykreować na mędrców, biorąc sobie chłopca do bicia. Cóż, może kwestia wrażliwości, może to także fakt, że ktoś powie - mają prawo, bo są przedłużeniem stadionu; dla mnie z kolei, skoro chcą się mienić dziennikarzami, to pewne standardy są niedopuszczalne. No, tak, ale ktoś powie zaś, że z głębokich wykopalisk mnie wzięli, jeszcze pamiętam niektórych przedwojennych ludzi z klasą, choćby dziennikarzy. Cóż. Jednak wolę tak. Z kolei zacytuję, gdy okaże się, że poza tę manierę swoją wyjdą i bez niej zaprezentują rzecz godną uwagi, jak w powyższym wywiadzie. Na pewno bowiem nad tym, co sensownie zauważają, nawet krytykując - ale po ludzku, warto się zatrzymać.
W gruncie rzeczy może szkoda tyle pisać o weszło. Mam nadzieję, że jednak ktoś nie poprzestał na moim komentarzu, tylko przeczytał wywiad. R. Pietrzak jest chyba w tej chwili jedynym "po zagłębiowskiej szkole" piłkarzem, który ma jakiś "głosiczek" w Europie i jednym z niewielu, którzy mogą pozytywny głos o Zagłębiu z własnej przeszłości podać. Skoro z Zagłębia wyszedł i zazwyczaj się nie wstydzi - tym bardziej warto zauważać, gdy w Europie na przykład trafi do jedenastki choćby jednego tygodnia czy wywalczył miejsce w czołowym zespole ligi belgijskiej. Cóż, można się obawiać, że jak dotąd pokazuje historia - już na zbyt szerokie horyzonty wypłynął, jak skończy karierę nie będzie go wolno dopuścić do horyzontów panujących w Zagłębiu, ale to inna kwestia. Może coś i w tej sprawie się zmieni - a póki co, zauważmy pozytywy i kibicujmy mu w grze.
Blajpios
 
Posty: 3073
Dołączył(a): 2004-07-08, 9:54 pm

Re: Wieści dotyczące naszych bylych pilkarzy i trenerów

Postprzez Adam1906 2019-09-15, 7:36 pm

Podobno nasz były ulubieniec Miłek Smyła ma być nowym Mourinho Korony Kielce :lol:

No to mamy nowego spadkowicza z Ekstraklapy ;-)
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6778
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: Wieści dotyczące naszych bylych pilkarzy i trenerów

Postprzez August 2019-09-15, 9:10 pm

Może by tak wziął ze sobą paru starych kumpli z Sosnowca
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Wieści dotyczące naszych bylych pilkarzy i trenerów

Postprzez GrubyPerez 2019-09-15, 9:33 pm

czyli że jest lepszy niż Banasik , bo w e- klapie chwilę popracuje złotousty :lol:
***[czy jesteś wrogiem czy przyjacielem - zawsze możesz na mnie liczyć. Nigdy o Tobie nie zapomnę***
Avatar użytkownika
GrubyPerez
 
Posty: 1369
Dołączył(a): 2007-06-13, 9:54 pm
Lokalizacja: Sielec

Re: Wieści dotyczące naszych bylych pilkarzy i trenerów

Postprzez petromar 2019-09-16, 7:05 am

Podobno nasz były ulubieniec Miłek Smyła ma być nowym Mourinho Korony Kielce :lol:

No to mamy nowego spadkowicza z Ekstraklapy ;-)

no i został , to kto drugi spadnie?:))
petromar
 
Posty: 800
Dołączył(a): 2007-06-13, 7:13 pm

Re: Wieści dotyczące naszych bylych pilkarzy i trenerów

Postprzez Tom 2019-09-16, 10:15 am

Teraz to 3 spadają. Według mnie to Korona, ŁKS i Wisła P. lub Raków
Tom
 
Posty: 210
Dołączył(a): 2003-01-02, 11:42 am

Re: Wieści dotyczące naszych bylych pilkarzy i trenerów

Postprzez novack 2019-09-17, 12:09 pm

Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5685
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Re: Wieści dotyczące naszych bylych pilkarzy i trenerów

Postprzez django 2019-09-17, 11:11 pm

Tomek Nowak strzela bramkę na wagę 3 punktów dla Podbeskidzia. Na koncie już dwa gole, asysty i opinia jednego z liderów drużyny. Dla orłów z Kresowej gość był nieprzydatny, bo widzieli go tylko jako zmiennika dla Pawłowskiego. To naprawdę zabawne, biorąc pod uwagę to, że orły zmontowały drużynę, w której w piłkę potrafią grać tylko wspomniany Pawłowski i 40-letni Perdijic.
django
 
Posty: 4014
Dołączył(a): 2007-01-09, 12:27 am
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Wieści dotyczące naszych bylych pilkarzy i trenerów

Postprzez novack 2019-09-24, 11:46 am

Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5685
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Re: Wieści dotyczące naszych bylych pilkarzy i trenerów

Postprzez August 2019-09-24, 8:12 pm

Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Wieści dotyczące naszych bylych pilkarzy i trenerów

Postprzez GrubyPerez 2019-09-24, 10:45 pm

novack napisał(a):http://www.90minut.pl/news/299/news2993118-Kontuzja-Tomasza-Nowaka.html



33-letni pomocnik Tomasz Nowak z Podbeskidzia Bielsko-Biała z powodu kontuzji nie zagra co najmniej do końca rundy jesiennej Fortuna I ligi. Badania medyczne wykazały konieczność przeprowadzenia zabiegu wzmocnienia stawu kolanowego.

Nowak w trwających rozgrywkach rozegrał dziewięć spotkań w I lidze, w których zdobył trzy gole.
***[czy jesteś wrogiem czy przyjacielem - zawsze możesz na mnie liczyć. Nigdy o Tobie nie zapomnę***
Avatar użytkownika
GrubyPerez
 
Posty: 1369
Dołączył(a): 2007-06-13, 9:54 pm
Lokalizacja: Sielec

Re: Wieści dotyczące naszych bylych pilkarzy i trenerów

Postprzez GrubyPerez 2019-09-24, 10:47 pm

August napisał(a):http://weszlo.com/2019/09/24/pitbull-mlawy-coraz-odwazniej-gryzie-piascie-gliwice/



...Mimo spadku z Zagłębiem, pobyt w Sosnowcu bardzo miło wspomina. Wcześniej przecież świętował awans. – To było niesamowite uczucie, mój pierwszy sukces w seniorskiej piłce – mówi. Z tego okresu pozostało kilka znajomości. Bardzo dużo pomagał mu Tomasz Nowak i nie zapomnieli o sobie, często spotykają się w Katowicach. Milewski pozostaje też na łączach z Tomaszem Nawotką, Konradem Wrzesińskim i Arkadiuszem Jędrychem.

Wiosną piłkarze Zagłębia narobili apetytu swoim kibicom po wcześniejszej beznadziejnej rundzie. – W pewnym momencie przestaliśmy już czuć presję związaną z utrzymaniem, bo wszyscy zdążyli nas skreślić. Mogliśmy jedynie wiele zyskać i tak sobie w szatni mówiliśmy. Po dwóch wygranych z rzędu naprawdę uwierzyliśmy, że jeszcze możemy się uratować. Niestety wyszło jak wyszło. Nie wiem jednak, czy gwoździem do trumny był akurat przegrany 1:3 mecz z Wisłą Płock, a często słyszałem takie opinie. Zaraz potem zremisowaliśmy przecież w Legnicy i wygraliśmy z Wisłą Kraków, dopiero od meczu w Zabrzu się rozsypaliśmy – analizuje...
***[czy jesteś wrogiem czy przyjacielem - zawsze możesz na mnie liczyć. Nigdy o Tobie nie zapomnę***
Avatar użytkownika
GrubyPerez
 
Posty: 1369
Dołączył(a): 2007-06-13, 9:54 pm
Lokalizacja: Sielec

Re: Wieści dotyczące naszych bylych pilkarzy i trenerów

Postprzez hanson 2019-09-27, 10:19 am

Stanek już nie jest pracownikiem Zagłębia:-)
hanson
 
Posty: 146
Dołączył(a): 2009-04-12, 10:29 pm

Re: Wieści dotyczące naszych bylych pilkarzy i trenerów

Postprzez Tomcjo 2019-09-27, 10:25 am

Nareszcie . Początek dobrej zmiany :lol:
Tomcjo
 
Posty: 6989
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: novack