WISŁA - REAL !!!

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Postprzez ŁOSKI1906 2004-08-03, 9:00 am

to była przenośnia
ŁOSKI1906
Os.Piastów oficial fans
 
Posty: 468
Dołączył(a): 2004-04-21, 5:09 pm
Lokalizacja: Sosnowiec.Oś piastów


Postprzez Gość 2004-08-03, 9:04 am

ARAS myślę że kolega Wariat nie miał na myśli hymu jako melodii przed meczem ale jako przenośnię w odniesieniu do reprezentowania tych krajów w LM przez zespoły.
Ale mogę się mylić.
Gość
 

:)

Postprzez ^m@rcin^ 2004-08-03, 4:02 pm

Ustalone zostały też ceny biletów na to spotkanie. Posiadacze karnetów na sezon ligowy, mają pierwszeństwo kupna biletów na spotkanie z Realem. Dla nich bilety będą w cenie trzysta złotych na sektory A i B oraz dwieście pięćdziesiąt na sektory C i D. Natomiast dla tych, którzy nie mają karnetów, bilety będą kosztować odpowiednio czterysta i trzysta pięćdziesiąt złotych" - dodał prezes Wisły.
^m@rcin^
ULTRAS ZAGŁĘBIE
 
Posty: 4439
Dołączył(a): 2002-12-31, 2:53 pm
Lokalizacja: Sosnowiec-Pogoń

Postprzez ŁOSKI1906 2004-08-03, 8:40 pm

ARAS myślę że kolega Wariat nie miał na myśli hymu jako melodii przed meczem ale jako przenośnię w odniesieniu do reprezentowania tych krajów w LM przez zespoły.
Ale mogę się mylić.

Nie mylisz się :wink:
ŁOSKI1906
Os.Piastów oficial fans
 
Posty: 468
Dołączył(a): 2004-04-21, 5:09 pm
Lokalizacja: Sosnowiec.Oś piastów

Postprzez WOJTEK 2004-08-03, 8:55 pm

W CZYM PROBLEM WARIAT ?? CHCESZ,KUPUJESZ KARNET NA WISŁĘ ,JEDZIESZ SOBIE POOGLĄDAĆ CARLOSA I FIGO. I MASZ POCZUCIE SPEŁNIONEGO PATRIOTYCZNEGO OBOWIĄZKU.A NIE KRĘCISZ TU JAKIES FILOZOFICZNE GADKI.SKUP SIĘ NA MECZACH NASZEJ DRUZYNY.MASZ TEŻ POLSKIE SPODNIE,BUTY I TELEFON??
WOJTEK
Adventure Group
 
Posty: 4837
Dołączył(a): 2003-01-02, 8:30 am

Postprzez the djinn 2004-08-03, 9:19 pm

wariat jeżeli chcesz to jedź sobie natem mecz i oglądaj aż ci oczy mgłą zajdą :) i nie pleć bzdur że jeżeli ktoś ma ten mecz w dupie albo że kibicuje w tej potyczce realowi to niejest partiotą bo to jest komplena bzdura pozdro
the djinn
 
Posty: 348
Dołączył(a): 2003-12-15, 9:03 pm
Lokalizacja: KLIMONTÓW

Postprzez ŁOSKI1906 2004-08-03, 9:56 pm

Nie pojade do Krakowa bo ceny są kosmiczne a z chęcią bym to zrobił.Przypominam że moim ukochanym i jedynym klubem jest ZAGŁEBIE SOSNOWIEC i nikt inny.Wojtek owszem mam Czape Polski,i biało czerwnoe rękawiczki z fonem niestety sie nie spotkałem.
W dalszym ciągu trzymam za Wisła mocno kciuki
PS:the djinn-czy powiedzałem chodz słowo że jak ktoś nie kibicuje Wiśle nie jest patriotą
ŁOSKI1906
Os.Piastów oficial fans
 
Posty: 468
Dołączył(a): 2004-04-21, 5:09 pm
Lokalizacja: Sosnowiec.Oś piastów

Postprzez viking 2004-08-03, 10:03 pm

Wariat to za wiele o Unii Europejskiej chyba nie słyszał bo z tego co się słyszy wszędzie dochodzą do głosu właśnie małe regionalizmy, poczucie odrębności i wolności odnajdywanie się w scentralizowanym świecie
(Polska patrz ŚLĄZACY ; ZAGŁĘBIACY etc) zachłystywanie się lokalną tradycją a nie od razu Polacy, Polacy.... skup się na ZAGŁEBIU by móc powiedzieć Europejczyku powiedz coś o swoich korzeniach a nie zalewaj tu z Wisłą.... Niech sobie gra, ale bez walenia konia na tym forum -podniecaj się Wisłą na czacie Wisły :lol: Hough
viking
 
Posty: 250
Dołączył(a): 2004-04-28, 4:26 pm
Lokalizacja: Czeladź-Piaski

Postprzez ARAS1906 2004-08-04, 10:45 am

Real boi się Krakowa
„ Real Madryt będzie grać tam, gdzie uderzono nożem Baggio” – tak straszy fanów madrycki dziennik „AS”
11 sierpnia „Królewscy” zagrają w Krakowie z Wisłą w III rundzie eliminacji Ligi Mistrzów.

Hiszpanie wyraźnie obawiają się polskich kibiców i o bezpieczeństwo na stadionie. Dziennikarze szczegółowo przypominają incydent sprzed sześciu lat, kiedy niejaki „Misiek” podczas meczu z Parmą trafił nożem w głowę Dino Baggio.

Aby jeszcze spotęgować nastrój grozy napisano, że chuligan znany jest pod pseudonimem „Rekin” i już wyszedł z więzienia.

„Nasi piłkarze będą musieli grać niesłychanie blisko polskich kibiców” – podpisano zdjęcie stadionu Wisły.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
ARAS1906
Środula
 
Posty: 540
Dołączył(a): 2004-03-31, 1:12 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez Gość 2004-08-04, 11:11 am

Czy te tępaki myślą że od 6 lat nic się nie robi na naszych stadionach tylko nożami rzuca. :D:D:D
Ale to dobrz. Królewscy będą się bali grać skrzydłami (bo za blisko kibiców). I mogą to wykorzystać boczni pomocnicy WIsły
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Takich bredni już dawno nie słyszałem (ostatnio chyba o traktorzystach ;) )
Gość
 

Postprzez Sadek 2004-08-04, 1:19 pm


Wariat, Wojtkowi nie chodziło o to, że masz czapke,spodnie,telefon w barwach Polski tylko, o to że są wyprodukowane z zagranicy, a co do meczu nawet nie oglądam nie chce mi się już wole sobie tennis obejrzeć.
Sadek
dj. transfer
 
Posty: 1167
Dołączył(a): 2003-04-22, 6:46 pm
Lokalizacja: Dańdówka

Postprzez xXx_1906 2004-08-04, 2:11 pm

A ja z chęcią obejrze ten mecz i jak najbardziej zrobie wyjątek i będę za Wisłą. Dla mnie nawet mogą sobie dojść do finału LM :lol: Chciałbym żeby jakiś zespół z "biednej" Polski pojechał gwiazdeczki z Madrytu. W lidze Wiśle życze jak najgorzej, ale dlaczego mam sie cieszyc z ich porazek z druzynami zza granicy? Wisła tak samo jak Legia reprezentuje Polskę w europejskich pucharach. Wiadomo, że bardziej przeżywam mecze Legii, ale Wiśle w pucharach życze jak najlepiej.
xXx_1906
 
Posty: 644
Dołączył(a): 2003-05-07, 1:25 pm
Lokalizacja: tu tyle pokemonów?

Postprzez DaMi 2004-08-04, 3:28 pm

Wariat jeśli Wisła awansuje do LM to będzie miała kase , jak będzie miała kase to będzie miała dobrych piłkarzy , jak będzie miała dobrych piłkarzy to będzie miała wyniki w lidze czyli Legia przez kolekny sezon będzie miała ciężkie zadanie w zdobyciu mistrzostwa Polski a jeżeli Wisła się nie zakwalifikuje do rozgrywek grupowych to wszyscy najlepsi piłkarze "uciekną" na zachód a wtedy Legia będzie miała większe szanse MP a chyba o to chodzi ??

DaMi_FiLoZoF 8)
DaMi
 
Posty: 2288
Dołączył(a): 2003-01-09, 5:33 pm
Lokalizacja: Sosnowiec 100lecie

??

Postprzez ^m@rcin^ 2004-08-04, 5:12 pm

Erazmus napisał(a):
DaMi napisał(a):Wariat jeśli Wisła awansuje do LM to będzie miała kase , jak będzie miała kase to będzie miała dobrych piłkarzy , jak będzie miała dobrych piłkarzy to będzie miała wyniki w lidze czyli Legia przez kolekny sezon będzie miała ciężkie zadanie w zdobyciu mistrzostwa Polski a jeżeli Wisła się nie zakwalifikuje do rozgrywek grupowych to wszyscy najlepsi piłkarze "uciekną" na zachód a wtedy Legia będzie miała większe szanse MP a chyba o to chodzi ??

DaMi_FiLoZoF 8)


DaMi nieźlą wene masz widze czyżby po piwie w Wiarze ? :D


pozdro



A co dodaja cos do niego ??
^m@rcin^
ULTRAS ZAGŁĘBIE
 
Posty: 4439
Dołączył(a): 2002-12-31, 2:53 pm
Lokalizacja: Sosnowiec-Pogoń

Postprzez bankier 2004-08-04, 5:48 pm

no to co Wisła ma paść przed Legią na kolana??? ktoś w krakowie wykłada kasę po to aby dostać się do LM i zarobić więcej niż się zainwestowało. jak Legia chce grać w LM to niech jej włodarze zainwestują jeszcze więcej kasy niż w krakowie! dzięki temu powinien podnieść się poziom naszej ligi! bo jeśli wisła nie wejdzie do LM - odejda najlepsi piłkarze - legia nie będzie musiała wzmacniać składu, a liga bedzie coraz słabsza....
bankier
 
Posty: 2519
Dołączył(a): 2003-01-01, 1:26 pm
Lokalizacja: Z LEWICY!!!

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników