WISŁA - REAL !!!

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Postprzez Sadek 2004-08-01, 1:02 pm

Sadek
dj. transfer
 
Posty: 1167
Dołączył(a): 2003-04-22, 6:46 pm
Lokalizacja: Dańdówka


Postprzez Franz 2004-08-02, 12:14 pm

Franz
Pudzian
 
Posty: 1764
Dołączył(a): 2003-01-07, 8:37 pm
Lokalizacja: Sosnowiec- Pogoń Posty: Licznik nieczynny do odwołania

Postprzez CharoN^ 2004-08-02, 1:44 pm

Oczywiście wolałbym, gdyby do LM awansowała drużyna reprezentująca Polskę (w tym roku ma taką szansę Wisła), jednakże z drugiej strony będę za Wisłą, gdyż Real jest napewno lepszym zespołem i będzie lepszym konkurentem dla faworyzowanego przezemnie w LM Bayernu :D.

pozdr.
CharoN^
Zagłębiak
 
Posty: 1258
Dołączył(a): 2003-10-25, 5:54 pm
Lokalizacja: Sosnowiec - 11 LSD

Postprzez Agianni 2004-08-02, 4:12 pm

Wariat napisał(a):Jazda jazda jazda biała gwiazda

...Ty naprwde jestes wariat :!: :lol: :lol:
Agianni
Adventure Group
 
Posty: 151
Dołączył(a): 2003-06-24, 4:26 pm

Postprzez YO 2004-08-02, 6:09 pm

Wariat napisał(a):Wisła jest POLSKA a Real nie a wy tacy obojętni wiem ze za wisłą nie przepadamy ale jednak lepiej jak Polska drużyna przejdze dalej a nie jakiś Real ja tam trzymam mocno kciuki za Wisełke ale tylko w LM :lol:

Powiem tak: nie lubię Realu ale jeszcze bardziej nie lubię Wisły :twisted: Są kluby którym nigdy nie będę kibicował w europejskich rozgrywkach, nawet siedząc przed tv w kapciach i obojętnie z kim by nie grali. Dla mnie ich i Cracovię mogliby przenieść do Turcji :lol:
Wariat napisał(a):Jazda jazda jazda biała gwiazda

Wariacki wpis... Jeśli to miał być żart to ci się nie udał...
Ostatnio edytowano 2004-08-02, 6:11 pm przez YO, łącznie edytowano 1 raz
YO
 
Posty: 138
Dołączył(a): 2004-04-14, 8:39 pm

Postprzez ŁOSKI1906 2004-08-02, 6:09 pm

...Ty naprwde jestes wariat

owszem jestem:lol:.Ale jeszcze raz sprostuje trzymam mocno kciuki za Wisłe i mam nadzieje że pojadą z Realem.Jestem Polakiem i wolałbym polską drużyne w dalszych rozgrywkach LM niż jakiś Hiszpański Real.
Oczywiście jestem za nimi tylko (podkreślam jeszcz raz)TYLKO w LM
Jazda Jazda Jazda BIAŁA GWIAZDA :lol: [/i][/u][/b]
ŁOSKI1906
Os.Piastów oficial fans
 
Posty: 468
Dołączył(a): 2004-04-21, 5:09 pm
Lokalizacja: Sosnowiec.Oś piastów

Postprzez Agianni 2004-08-03, 12:37 am

Wariat napisał(a):
...Ty naprwde jestes wariat

owszem jestem:lol:.Ale jeszcze raz sprostuje trzymam mocno kciuki za Wisłe i mam nadzieje że pojadą z Realem.Jestem Polakiem i wolałbym polską drużyne w dalszych rozgrywkach LM niż jakiś Hiszpański Real.
Oczywiście jestem za nimi tylko (podkreślam jeszcz raz)TYLKO w LM
Jazda Jazda Jazda BIAŁA GWIAZDA :lol: [/i][/u][/b]

Słauchaj!
Może sie poczułeś lekko szykanowany ale nie obracaj" kota ogonem".
Nie tłumacz sie Polskością i nie wmawiaj nikomu że tylko TY jesteś POLAKIEM z krwi i kości, bo jak zaczniemy MY WSZYSCY w POLSCE myśleć takimi kategoriami jak TY to nigdy nie otworzymy sie na reszte świata.
Nie myśl sobie że będe płakał z awansu Wisły do LM. Bo napewno będe w jakiś sposób identyfikowany z Polskim klubem będąc poza granicami naszego kraju i powiem szczerze że będe sie z Tego cieszył. Ale Twój full entuzjazm tu i teraz jest poprostu ponad wszystko i uważam że nawalił Ci troche system hamulcowy ABS :wink:
Do czego zmierzam? - Czy Tobie wydaje sie że kibice Atletico Madrit czy Barcelony czy jeszcze może Valencii lub innej ekipy hiszpanskiej będą sikali po nogach jak Real pokona "Polską potęgę"(hehe) Wisłe Kraków ??
Gwarantuje Ci że sposob myślenia tych ludzi jest odmienny od Twojego i nie będą się kryć pod przykrywką patriotyzmu, że skoro są Hiszpanami "to niech wygra Real z panami z Krakowa, i niech potem wygrają finał LM i P.Interkontynentalny". Sytuacja jest adekwatna do naszej tutaj.
Zastanów się. To nie polega na braku patriotyzmu.

PS. To jest moje subiektywne stwierdzenie i myslenie. Liczę na opinie na ten temat.
Agianni
Adventure Group
 
Posty: 151
Dołączył(a): 2003-06-24, 4:26 pm

Postprzez Gość 2004-08-03, 8:03 am

Jest tylko jedna różnica kolego. Zespoły hiszpańskie mają regularnie kilku przedstawicieli w europejskich pucharach. My natomiast musimy cieszyć się z każdego awansu, nieważne czy jest to awans do fazy grupowej LM, czy do 2 rundy PUEFA. Dlatego nie widzę nic nietaktownego w postępowaniu Wariata.
Ja też w europejskich pucharach kibicuję wszystkim polskim zespołom. I nie ma znaczenia czy jest to Legia, Widzew, Wisła cz Craxa. Więc dajcie już spokój tym którzy myślą perspektywicznie, a nie mają klapki na oczach jak niektórzy na tym forum.
Jeśli nie wiesz o czym piszę to poszukaj mojego pierwszego wpisu w tym temacie.

Pozdro
Gość
 

Postprzez Tofik 2004-08-03, 8:24 am

Jeżeli nawet puszczą ten meczyk w TV to nie mam zamiaru oglądać tej rzezi...Mi się wydaje, że LOS chce dać Wisełce do zrozumienia, że nigdy nie zagra w LM - prosty przykład: gdy w zeszłym roku Wisła wylosowała drużyne wcale nie mocną (Anderlecht) to przekręt zrobił Uche (hehe), odeszli Kosowski i Kuźba - a jak w tym roku mają kompletny skład to wylosowali Real (hehe). Powinni dać sobie siana.. i w czerwcu zgłaszać się do Intertoto!!!
Tofik
 
Posty: 16
Dołączył(a): 2004-08-02, 9:42 am
Lokalizacja: Sosnowiec - Zagórze

Postprzez ŁOSKI1906 2004-08-03, 8:39 am

Jeżeli nawet puszczą ten meczyk w TV to nie mam zamiaru oglądać tej rzezi...Mi się wydaje, że LOS chce dać Wisełce do zrozumienia, że nigdy nie zagra w LM - prosty przykład: gdy w zeszłym roku Wisła wylosowała drużyne wcale nie mocną (Anderlecht) to przekręt zrobił Uche (hehe), odeszli Kosowski i Kuźba - a jak w tym roku mają kompletny skład to wylosowali Real (hehe). Powinni dać sobie siana.. i w czerwcu zgłaszać się do Intertoto!!!

A pamiętasz chłopcze jak podajże z Barceloną było 4-3 kilka lat temu , po drugie poziom piłki sie bardzo wyrównał,ciekawe czy bys obstawiał żę ME wygra Grecja,w 3 miejsce w MŚ będze miała Turcja.Dla mnie Wisła ma szanse zremisować a nawet wygrać ten mecz
Pozdro
ŁOSKI1906
Os.Piastów oficial fans
 
Posty: 468
Dołączył(a): 2004-04-21, 5:09 pm
Lokalizacja: Sosnowiec.Oś piastów

Postprzez Agianni 2004-08-03, 8:44 am

Dobrze wiem co napisałeś TY (Morpheus) w pierwszsym swoim poscie i wiem tez co napisał Wariat i wiem co ja napisałem.
To oczywiste, że wszyscy chcemy żeby w europejskich pucharach grało więcej polskich drużyn. Ale ja nie zmienie barw klubowych na czas trwania Ligii Mistrzów czy P.UEFA. Pewnie że przy odrobinie szcześcia Wisła może zrobić niespodzianke i podskoczyć dość znacznie w rankingu. Oczywiście bedzie to dobre ogólnie dla Polskiej piłki, no ale napewno nie bedę im aż tak żarliwie kibicował.
Nadal uważam że promowanie Wisły na tym forum to przesada.
Agianni
Adventure Group
 
Posty: 151
Dołączył(a): 2003-06-24, 4:26 pm

Postprzez Tofik 2004-08-03, 8:48 am

Wariat napisał(a):
Jeżeli nawet puszczą ten meczyk w TV to nie mam zamiaru oglądać tej rzezi...Mi się wydaje, że LOS chce dać Wisełce do zrozumienia, że nigdy nie zagra w LM - prosty przykład: gdy w zeszłym roku Wisła wylosowała drużyne wcale nie mocną (Anderlecht) to przekręt zrobił Uche (hehe), odeszli Kosowski i Kuźba - a jak w tym roku mają kompletny skład to wylosowali Real (hehe). Powinni dać sobie siana.. i w czerwcu zgłaszać się do Intertoto!!!

A pamiętasz chłopcze jak podajże z Barceloną było 4-3 kilka lat temu , po drugie poziom piłki sie bardzo wyrównał,ciekawe czy bys obstawiał żę ME wygra Grecja,w 3 miejsce w MŚ będze miała Turcja.Dla mnie Wisła ma szanse zremisować a nawet wygrać ten mecz
Pozdro


A guzik mnie to chłopcze obchodzi...Twoja Grecja i Twoja Turcja i Twoje zdanie. Wisła mi zwisa...
Tofik
 
Posty: 16
Dołączył(a): 2004-08-02, 9:42 am
Lokalizacja: Sosnowiec - Zagórze

Postprzez ŁOSKI1906 2004-08-03, 8:54 am

Dobrze wiem co napisałeś TY (Morpheus) w pierwszsym swoim poscie i wiem tez co napisał Wariat i wiem co ja napisałem.
To oczywiste, że wszyscy chcemy żeby w europejskich pucharach grało więcej polskich drużyn. Ale ja nie zmienie barw klubowych na czas trwania Ligii Mistrzów czy P.UEFA. Pewnie że przy odrobinie szcześcia Wisła może zrobić niespodzianke i podskoczyć dość znacznie w rankingu. Oczywiście bedzie to dobre ogólnie dla Polskiej piłki, no ale napewno nie bedę im aż tak żarliwie kibicował.
Nadal uważam że promowanie Wisły na tym forum to przesada.

:shock: :shock: Jesuuuu nikt Wisły nie promuje ale jak do Polski przyjezdąć Zidane,Figo,Carlos to jest o czym pisać,i na pewno nie tylko na naszym forum jest taki topic.Juz nie bądz ty taki kibic wiadomo że w lidze wszyscy trzymamy kcikui za LEGIE a wisłe wszyscy mają w dupie ale (można powiedzeć) na takie święto piłkarskie bądzmy z Polską dużyną reprezentująca Polskie barwy.
PS. Widze że ty nie widzisz róznicy słysząc hymn Polski a hymn Hiszpański,no ale cóż twoja sprawa
Pozdro
ŁOSKI1906
Os.Piastów oficial fans
 
Posty: 468
Dołączył(a): 2004-04-21, 5:09 pm
Lokalizacja: Sosnowiec.Oś piastów

Postprzez ŁOSKI1906 2004-08-03, 8:56 am

A guzik mnie to chłopcze obchodzi...Twoja Grecja i Twoja Turcja i Twoje zdanie. Wisła mi zwisa...

I vice versa
ŁOSKI1906
Os.Piastów oficial fans
 
Posty: 468
Dołączył(a): 2004-04-21, 5:09 pm
Lokalizacja: Sosnowiec.Oś piastów

Postprzez ARAS1906 2004-08-03, 8:59 am

Wariat napisał(a): PS. Widze że ty nie widzisz róznicy słysząc hymn Polski a hymn Hiszpański,no ale cóż twoja sprawa
Pozdro

:lol: :lol: :lol: W tym przypadku zły przykład :lol: :lol: ewentualny hymn jaki będzie można usłyszeć to hymn ligi mistrzów a ten dla każdego brzmi tak samo :!: 8)
ARAS1906
Środula
 
Posty: 540
Dołączył(a): 2004-03-31, 1:12 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników