Do autorów strony !!!!!

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Do autorów strony !!!!!

Postprzez Habeer 2003-02-18, 6:40 am

Mam panowie do Was sprawę.Otóż kiedy były jeszcze dwie strony,pisaliście kiedy będzie sparing,z kim i o której godzinie.Teraz tego nie ma.Dlaczego?
Jutro ma być sparing z Cidrami,tylko że nie wiadomo o której i gdzie.Chętnie pewnie parę osób przeszłoby się.

I druga sprawa.Wczoraj byłem na stadionie.Nie dzieje się nic oprócz tego,że jest kupa śniegu.

I w końcu ostatnia.Dzisiejsze Tempo pisze,że do Piasta Gliwice odchodzą z Zagłębia Adamczyk i Baczyński ( nie pisze jedynie czy podpisali kontrakty ) oraz chcą przejść Drzymont i Stawecki.Stawecki pal licho ale Drzymiego byłoby szkoda.
Habeer
 
Posty: 62
Dołączył(a): 2003-01-15, 6:50 am
Lokalizacja: Sosnowiec


Postprzez Fan 2003-02-18, 11:31 am

Jesli chodzi o sparingi poruszalem juz kiedys ten temat, ale bez wiekszego efektu. Jesli chodzi o ruchy kadrowe to my wzamian za panow A i B no i jesliby odeszli jeszcze S i D bedziemy miec Twardawe, bramkarza Wisly i Stepnia ze Slawkowa :lol: :lol: :lol: Jak dobrze pojdzie to zaczepi sie jeszcze jakis grajek z okregowki. A wiec uzupelnienia siejace postrach bedace podstawa do budowania druzyny walczacej o awans w przyszlym sezonie prawda panowie Tochel i Rudy??? :lol: :lol: :lol:
Fan
Working Class
 
Posty: 509
Dołączył(a): 2003-01-02, 3:49 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez Lukasm 2003-02-18, 12:25 pm

Ze sparingami problem jest taki, że wszystko się zmienia w ostatniej chwili. Z Górnikiem miał być mecz w Zabrzu, a graliśmy u nas, a decyzja o zmianie miejsca zapadła n kilka godzin przed meczem. Z Ruchem miał być mecz o 12:00, a był o 11:00.

Jutro miały być 2 sparingi - z Radzionkowem i Strzemieszycami, ale się okazało, że jednego nie będzie, a drugi nie wiadomo o której.

Dawniej takich problemów nie było.
Lukasm
 

Re: Do autorów strony !!!!!

Postprzez WOJTEK 2003-02-18, 12:37 pm

I w końcu ostatnia.Dzisiejsze Tempo pisze,że do Piasta Gliwice odchodzą z Zagłębia Adamczyk i Baczyński ( nie pisze jedynie czy podpisali kontrakty ) oraz chcą przejść Drzymont i Stawecki.Stawecki pal licho ale Drzymiego byłoby szkoda.[/b][/quote]BRAWO!!!
WOJTEK
Adventure Group
 
Posty: 4837
Dołączył(a): 2003-01-02, 8:30 am

Postprzez Lukasm 2003-02-18, 1:45 pm

Jutro o 14:30 gramy z UniÄ… Strzemieszyce, a w czwartek o 12:00 z Myszkowem.

Wojtek - w "Tempie" piszÄ… bzdury, zajrzyj tutaj http://zaglebie.sosnowiec.pl/shown.php3?nid=389
Lukasm
 

Postprzez Gość 2003-02-18, 2:49 pm

Pana T. to by sie przydalo zrobic tak samo jak on z nami... jak by przyjechal na mecz do Sosnowca to nie powinni c*** wpuszczac na stadion, tak jak on nas nie wpuscil niech stoi przed stadionem !!! Eh
Gość
 

To zły pomysł .

Postprzez Monti 2003-02-18, 2:56 pm

Wręcz przeciwnie . Należy stworzyć wspaniałą atmosferę i pokazać prezesowi Piasta na czym polega widowiskowość piłki noznej i meczy rozgrywanych przy pełnych trybunach. Pokazać że liga jest dla ludzi a zachowanie podobne temu jakie miało miejsce przy organizowaniu meczu Piast - Zagłębie cechuje małe wiejsckie kluby które nie są przyzwyczajone do gry przy kilkutysięcznej publiczności. Do Sosnowca na ten mecz zawita także na 100% Odra Opole i Polonia Bytom . Wreszcie więc zobaczy mecz na którym bedzie atmosfera .
Monti
Moderator
 
Posty: 451
Dołączył(a): 2002-12-30, 10:11 pm
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Postprzez Gość 2003-02-18, 3:27 pm

Monti masz racje.. Ja wcale nie mialem na mysli zadnych tam glupot... ale mi chodzilo o to zeby pan T poczul sie tak samo jak my niby jak zwierzeta ... Pozdrawiam Normalnych
Gość
 

Postprzez Kamilsts 2003-02-18, 10:02 pm

Pan Tarachulski (tak jak napisano na stronce) obawia się Zagłębia i dlatego wprowadza zamieszanie !!! Bo niewierzę aby Dżimi a zwłaszcza Karol chcieliby odejść do Piasta (niemożliwe!!!).

Mam nadzieję że jak pojadę jutro na 14:30 na sparing to niezostanę zaskoczony że mecz zaczął się np godzinę wcześniej !!!
Kamilsts
 

Postprzez Fan 2003-02-18, 11:20 pm

Kamilsts mozesz sie wszystkiego spodziewac. Moze juz byc po sparingu, moze go nie byc, a moze byc przed :lol: :lol:
P.S. Tarachulski.........co..........ty CHUJU.
Fan
Working Class
 
Posty: 509
Dołączył(a): 2003-01-02, 3:49 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez Habeer 2003-02-19, 6:31 am

Monti w pełni zgadzam się z Tobą.Niech wieśniak wie,na czym polega sport i dla kogo on jest.
Habeer
 
Posty: 62
Dołączył(a): 2003-01-15, 6:50 am
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez voytech 2003-02-19, 9:45 am

Obawiam sie, ze Tarachulski jest zbyt wielkim burakiem, by zrozumiec takie subtelne aluzje.
voytech
 
Posty: 130
Dołączył(a): 2003-01-06, 12:19 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez titu 2003-02-19, 10:23 am

Może jakieś hasełko na płocie o Tarachulskim w czasie meczu z Piastem. Niech go zaboli. Myśle, że kibice Piasta też by się pod nim podpisali.
titu
 
Posty: 18
Dołączył(a): 2003-01-03, 4:06 pm
Lokalizacja: Zagłębie Sosnowiec

Postprzez Gość 2003-02-19, 10:48 am

Pewnie ze kibice Piasta by sie podpisali pod tym !! Oni sami nie lubia pana T. w Gliwicach ... Wiem o tym bo mam znajomych w Piascie i nie jedno krotnie mi podkreslali ze pan T. to c... Pozdrawiam
Gość
 


Powrót do Piłka nożna

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników