Tochel dał wolne zawodnikom

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Tochel dał wolne zawodnikom

Postprzez Fan 2003-02-15, 3:53 pm

"Na pewno Tomasz Twardawa z Myszkowa, w jego przypadku do podpisania kontraktu jest bardzo blisko. Tak samo jest z Michałem Wiśniewskim, rezerwowym bramkarzem Wisły Kraków. Rozmowy w sprawie jego transferu zaplanowano na najbliższy poniedziałek. Może jeszcze Łukasz Stępień ze Sławkowa? I to prawdopodobnie byłby już koniec. Kadra zamknięta." No to super panie Tochel. Gitara. Mamy wzmocnienia ze awans pewny. Ten gosc ma byc pierwszym bramkarzem??? Bo tak sie da wywnioskowac z tego wywiadu. No to defensywa na zero. I ten Stepien a co to za zawodnik ze Slawkowa. JAJA sobie k***a z nas robicie? A ja zapytam gdzie ten jeden hit transferowy. k***a szczyt beztalencia. A jest tylu zawodnikow do wziecia. Do roboty nieroby a nie WOLNE.
Fan
Working Class
 
Posty: 509
Dołączył(a): 2003-01-02, 3:49 pm
Lokalizacja: Sosnowiec


[b]DO FANA [/b]

Postprzez Leyton 2003-02-15, 5:26 pm

Odkąd Tochel prowadzi Zagłębie nigdy się na nim nie zawiedliśmy. Wierzę, że teraz nie będzie inaczej. Myślisz, że Tochel trzyma kasę i tak do końca decyduje o transferach? Kasę mają Włosi i tyle. Tochel może co najwyżej poszukać zawodników "gratis". Myślisz, że gdyby mógł to nie zrobiłby tego co robi Wdowczyk w Kielcach? Posrała się atmosfera w okół Zagłębia :( i w sumie nie dziwię się, że większość kibiców jest "lekko" pod..wiona, ale Tochel jest moim zdaniem ostatnim, którego można się czepiać. Mam nadzieję, że się nie mylę. :roll:
Leyton
 

Postprzez titu 2003-02-15, 5:58 pm

Przynajmniej teraz nie będzie starej śpiewki, że zawodnicy są przetrenowani. A co do trenera, nie widzę lepszej osoby na to stanowisko. Awansować będzie ciężko, lecz na pewno nie trener decyduje o kupnie zawodninków. Kupują tylko to na co ich stać.
titu
 
Posty: 18
Dołączył(a): 2003-01-03, 4:06 pm
Lokalizacja: Zagłębie Sosnowiec

Postprzez Gość 2003-02-15, 7:00 pm

Ja nie mowie ze maja kupowac gwiazdy. Skoro taki Piast moze kupic np. Ussa to dlaczego nas nie stac na niego? Po drugie po co kupowac 5 pseudograjkow jak mozna jednego dobrego? Pamietam jak Tochel powiedzial ze Chudy jest za slaby na gre w Zaglebiu. A mnie sie wydaje ze spokojnie moglby u nas grac bo calkiem niezle grywa na boiskach extraklasy. U nas go nie chcial a ten dlatego poszedl do Jaworzna. No ale co tam w Slawkowie czy Sokole Zabrzeg sa lepsi pilkarze. Zobaczymy.
Gość
 

Postprzez Fan 2003-02-15, 7:01 pm

Powyzszy text jest moj. Sorry zapomnialem sie zalogowac.
Fan
Working Class
 
Posty: 509
Dołączył(a): 2003-01-02, 3:49 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez Leyton 2003-02-15, 7:18 pm

Tochel już kilka razy powtarzał, że na awans ma dwa lata. czyli wiadomo, że ten sezon już raczej odpada (kolejny stracony). Jeśli tak, to ja uważam, że lepiej sprowadzić tych pięciu młodych i przeciętnych z niższych lig niż jedną gwiazdę typu Pikuta. Młodym przynajmniej będzie się chciało grać, a starzy będą tylko dorabiać do emerytury i awanse będą mieli w dupie. Tak jak Włosi mają nas.
Leyton
 

Postprzez Fan 2003-02-15, 9:44 pm

Tyle tylko ze ci ze Slawkowa czy innych takich klubow to beda pewnie zawodnicy pokroju Gielzy,Soltyska czy Stachurskiego (kadencja FK :( )czyli nam w ogole nie potrzebni. To szczerze mowiac wole jednego konkretnego zawodnika albo nikogo. Wiadomo ze trzeba bedzie im placic pensje (razy piec) itd. Wole juz zeby grali (i ogrywali sie) nasi juniorzy niz jakies patalachy z okregowek, ktorych za pol sezonu sie i tak wydupczy. Z zawodnikami z okregowek to my mozemy sobie grac o srodek ? tabeli a nie myslec o awansie. Dlatego juz wiem ze w tym sezonie nic nie zwojujemy. 3 sezon od awansu do 2 ligi poszedl w pizdu. Jak tak bedzie dalej (a raczej sie nic nie zmieni) bedziemy pykac ze Skalnikami i MK jeszcze przez ladnych pare lat. Niestety.
Fan
Working Class
 
Posty: 509
Dołączył(a): 2003-01-02, 3:49 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez Kamilsts 2003-02-15, 9:57 pm

A ja już sam niewiem co myśleć ? Najpierw te transfery, teraz tydzień wolnego. Proponuję a przynajmniej Ja poczekam spokojnie na początek rundy wiosennej a właściwie wszystko wyjaśni pierwszy mecz na co możemy liczyć .Dopiero wtedy zacznę się denerwować :-) a może niebędzie trzeba ? miejmy nadzieję.Choć przyznaję różowo się niezapowiada.
Kamilsts
 

Ufam Tochelowi.

Postprzez Monti 2003-02-16, 10:48 am

Tak jak w tytule. Jeśli nie wtym to w przyszłym roku bedzie 2 liga w Sosnowcu.
Monti
Moderator
 
Posty: 451
Dołączył(a): 2002-12-30, 10:11 pm
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Postprzez Gość 2003-02-16, 5:45 pm

Monti obys mial racje !
Gość
 

Postprzez Fan 2003-02-16, 10:25 pm

A mi jakos nie chce sie wiezyc juz w awanse. Z obecna kadra niestety ale ni chu chu nie powalczymy o awans. Nie zanosi sie tez na powazne wzmocnienia. I nie ma co pisac ze mamy 2 lata na ten awans bo jak na razie nie widze podstaw w kierunku robienia cos w nowym sezonie. W dodatku w przyszlym roku moga jeszcze grac w naszej grupie Radzionkow, Podbeskidzie, Polar czy Slask....
Fan
Working Class
 
Posty: 509
Dołączył(a): 2003-01-02, 3:49 pm
Lokalizacja: Sosnowiec


Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

cron