Jak oceniacie wystep reprezentacji ???

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Jak oceniacie wystep reprezentacji ???

Postprzez wiór 2003-02-13, 12:28 pm

Ja osobiscie zauwazyłem kilka pozytywów ( zgadzam sie z wypowiedzią Engela ). W porównaniu z kadrą Bońka można zauważyć w poczynaniach zawodników jakąś myśl taktyczną a nie tylko pospolite ruszenie. Pewnie mecz był nudny, ale gra kilku zawodników mis ię podobała. Zwłaszcza Kałuznego po którego podaniu sam na sam wychodził Oli, i Baka w obronie, a Baszczyński przypomina mi trochę Kłosa za najlepszych występów. Świr lubi biegać to widać tylkoz tego nic nie wynika a szkoda. Ogólnie jestem optymistą i myślę że z Węgrami nie będzie najgorzej . A Wy co myslicie ???
wiór
 
Posty: 7
Dołączył(a): 2003-01-01, 10:16 pm


Postprzez Michał 2003-02-13, 3:20 pm

Jak dla mnie stara bieda, w destrukcji jeszcze jako tako, ale np taki Stolarczyk po tylu latch gry w ekstraklasie to mógłby sie nauczyć przyjąć podaną mu w poprzek boiska piłkę. W przodzie karwan próbował cos szarpac, niezły Kałuzny. Kosowski z Żurawskim w ogóle nie isntieli, Oli spartolił co tylko mógł. Ni i wciąż barkuje rozgrywającego. Mnie żal jest zmarnowanych talentów piłkarzy którym piłka w grze nie przeszkadzała, mielli troche tzw kleju w butach (Piekarski, Citko). Na kolejnych takich techników przyjdzie pewnie ze 20 lat poczekac.. :(
A że Chorwaci tez nic nie pokazali, to z boiska nudą wiało
Michał
 

Postprzez Gość 2003-02-13, 8:17 pm

ee bez przesady.. stolarczyk nie przyjal bo pilka podskoczyla mu przed sama noga na jakiejs kepce.. na pewno tobie tez sie to nieraz zdarzylo. inna sprawa ze stolarczyk nigdy specjalnym technikiem nie byl ale hajto tyle lat kosil na bocznej obronie w kadrze a jest jeszcze wiekszym drewniakiem. co do kaluznego to nie zgadzam sie w ogole wg mnie gral slabo aczkolwiek podanie do olego bylo najwyzszej marki. swierczewski zagral tak jak zwykle nie wiem czego od niego oczekujecie? ze nagle sie stanie zidanem? gosciu gra w kadrze od lat i wszyscy wiemy na co go stac.. ma swoje walory na pewnym poziomie gra i tyle. piekarskiego to nie MY zmarnowalismy tylko sam sie zmarnowal bo to czlowiek pozbawiony ambicji (podobnie citko) kto w takim wieku myslac o karioerze wyjezdza grac na cypr? zreszta zapytaj sie chlopakow z legii.. oni znaja go z bliska. karwan gral b dobrze jak na to co mowia o nim w hertcie ze bez formy calkiem jest. olego dawno nie widzialem w takie dyspozycji motorycznej.. chyba za wczesnego engela ostatni raz.. malo widoczny byl zurawski - slaby wsytep. generalnie polska zagrala w miare dobrze mysle ze wegrzy poplyna na slaskim
Gość
 

Postprzez Kamilsts 2003-02-13, 8:26 pm

Może i zagrali trochę lepiej niż za kadencji bońka ale nie było za dobrze niestety. No ale miejmy nadzieję że z Węgrami ( na mecz który zresztą się wybieram :-) ) będzie lepiej. I że niezasnę tak jak pod koniec pierwszej połowy meczu z Chorwacją :-)
Kamilsts
 

Postprzez Habeer 2003-02-14, 6:44 am

Po tym meczu myślę,że Janas chce tak ustawiać drużynę i grać takim samym schematem,co Engel.Czemu nie.Przecież to sprawdziło się w Eliminacjach do MŚ.Może i teraz się sprawdzi.Co do oceny poszczególnych formacji to nie powiem nic odkrywczego.Dudek w niezłej formie,obrona bez żadnego ale.Widać,że Bąk z Głowackim rozumieją się już nieźle i obaj siebie nawzajem asekurują - to dobrze rokuje.Pomoc jeszcze musi trochę popracować.Atak niestety słabiutko.Czy to wystarczy na Madziarów?Zobaczymy 29 - 03 - 2003,czyli za pięć tygodni.Może trzeba będzie wrócić do ataku Olisadebe - Kryszałowicz?Może w pełni sił będzie już Mirek Szymkowiak?
ZOBACZYMY
Habeer
 
Posty: 62
Dołączył(a): 2003-01-15, 6:50 am
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez Gość 2003-02-14, 9:14 am

Repreza hmm Zagrala srednio. O ataku to nie chce nawet pisac... to co zrobil OLi to mistrzostwo swiata... oby tak nie mascil w meczach elminacyjnych, bo to naszczescie byl towarzyski.. Pozdrawiam All
Gość
 

Postprzez ziober 2003-02-14, 5:34 pm

obrona pozytywnie mnie zaskoczyla - zagrali naprawde solidnie. Ale im dalej do przodu tym gorzej.
Pomoc zagrala na swoim poziomie - niestety jest on ciutke za niski - zbyt duzo strat, niecelnych podan. Ladnie szarpal Karwan za to czesto nie nadazal Kosowski. Swierszczu walecznie ale czesto bezmyslnie. Kaluzny nie wiem jaka mial funkcje pelnic bo z tylu to jeszcze byl widoczny ale pilkami to juz nie bardzo dzielil (wyjatek jak Olego slicznie wypuscil).
Atak tu bylo najgorzej: Oli pozytywnie zaskoczyl przygotowaniem motorycznymi checia do gry ale za to skutecznosc i celnosc byly my terminami calkiem obcymi, zuraw praktycznie nie widoczny.
Ogolnie jednak symptomy niewielkiej poprawy sa zauwazalne.


Pozdrowionka dla wszystkich
ziober
 
Posty: 68
Dołączył(a): 2003-02-11, 7:03 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez Kamilsts 2003-02-14, 10:07 pm

No dzisiaj z Macedonią było lepiej można nawet powiedzieć że
dużo lepiej ,kilka naprawdę dobrych kontrataków i brameczka
Lasockiego . Oby z każdym meczem było lepiej hmmmmm tylko że następny już z Madziarami . Tylko teraz pytanko kto ma grać ?? Skład z meczu z Chorwacją czy dzisiejszy ? Bo lepiej zagrali rezerwowi co prawda przeciwnik gorszy ale zagrali lepiej :-) Oby Janas wybrał właściwie w co osobiście niewątpie.
DO boju Polsko oooo Do przodu Polsko oooo !!!
Kamilsts
 

Postprzez Gość 2003-02-15, 12:08 pm

Mysle ze Niedzielan powinien grac w 1 reprezentacji bo spisal sie nawet ok... co zrobi Janas sie okaze, ale widze ze jest lepiej niz za czasow Bonka ... bo ten czlowiek to tylko wkurwial wszystkich .... Pozdrawiam
Gość
 


Powrót do Piłka nożna

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Adam1906, novack