TEMAT O STADIONIE LUDOWYM

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Postprzez Asja 2004-04-21, 4:13 pm

adek napisał(a):To prawda, wylacznym atakowaniem UM, sytuacji naszego stadionu nie odmienimy. Moze wiec warto przedstawic pomysly, ktore pomoglyby choc troche ruszyc temat. Napewno trzeba sprobowac dotrzec do lokalnych mediow i tam przedstawic nieco bardziej problem stadionu jak i bezmyslnych inwestycji na terenie naszego miasta. Wiem, ze w Polsce dzialaja stowarzyszenia na rzecz budowy stadionu. Moze ktos oreintuje sie jak wyglada ich dzialanosc?



No więc ja torche pogrzebałam w ustawach ( z racji kierunku studiów... :wink: ) i znalazłam rozporządzenbie w sprawie szczegółowych zasad dofinansowywania modernizacji, remontów i inwestycji obiektów sportowych oraz rozwijania sportu wśród dzieci, młodzieży i osób niepełnosprawnych, trybu składania wniosków o dofinansowanie oraz przekazywania środków na realizację zadań i ich rozliczania.
NIe wiem czy tresc tu wkleić czy nie,bo sporo miejsca by to zajeło a napewno nie wszystkich to interesi.To moze zróbmy tak ze jeżeli ktoś by chciał się zapoznać z tym rozporządzeniem to go mam i moze kontaktować się przez priv albo gg .... :wink:
Asja
Gwiazda
 
Posty: 1735
Dołączył(a): 2004-04-18, 8:25 pm
Lokalizacja: S - c Zagórze


Postprzez tomi2509 2004-04-24, 9:59 pm

pojawil sie odzew prezydenta w sprawie stadionu i juz od czerwca ma byc 800000 tys na remont zachodniej trybuny
tomi2509
 
Posty: 384
Dołączył(a): 2003-09-26, 6:51 pm
Lokalizacja: sosnowiec

Postprzez viking 2004-04-28, 11:04 pm

Napisałem wątek związany z inicjatywą napisania petycji i przyczynienia się do zebrania wystarczającej liczby podpisów fanów, kibiców, mieszkańców Sosnowca i przyczynienia się do debaty nad kształtem nowego stadionu.....Czarny zamknął go momentalnie nie rozumiejąc tematu jeżeli dla niego sprawa jest wałkowana to nie dziwię się że stadion jaki jest każdy widzi. Dyskusja powinna być powszechna i z każdej strony. Temat stadionu ciągnie się latami bo wszyscy generalnie jak to Polacy myślą że zrobi to ktoś za nich. Niestety każdą dyskusję traktowac trzeba poważnie. Spoko Czarny że jesteś tutaj bogiem i ucinasz nawet nie rozpoczetą dyskusję, dlatego wcale nie dziwię się że mamy to co mamy?Pozdrowienia dla ciebie i wszystkich liczących tylko na to że urzędnicy się wezmą i coś wykombinują narka.......
viking
 
Posty: 250
Dołączył(a): 2004-04-28, 4:26 pm
Lokalizacja: Czeladź-Piaski

Postprzez Pesto 2004-04-29, 12:32 am

www.pksport.pl/ustawy/ustawa_kf.htm

kto chce , niech grzebie
Pesto
kumaty
 
Posty: 754
Dołączył(a): 2003-01-16, 2:41 am

Postprzez ATR 2004-04-29, 9:24 am

Ten stadion jest nasz i Wasz,
nie damy bić się w twarz! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
ATR
 
Posty: 388
Dołączył(a): 2004-02-06, 12:22 pm
Lokalizacja: Zagórze

Postprzez Asja 2004-04-29, 10:09 am

Pesto napisał(a):www.pksport.pl/ustawy/ustawa_kf.htm

kto chce , niech grzebie


Co do stadionu to bardziej pasuje Rozporządzenie Ministra Edukacji Narodowej i SPortu z 15 stycznia 2003 r. (Dz.U. 5/2003, poz. 48 ) w sprawie szczegółowych zasad dofinansowania modernizacji , remontów i inwestycji obiektów sportowych oraz rozwijania sportu wśród dzieci, młodzieży i osób niepełnosprawnych, trybu składania wniosków o dofinansowanie oraz przekazywania środków na realizację zadań i ich rozliczania.
Asja
Gwiazda
 
Posty: 1735
Dołączył(a): 2004-04-18, 8:25 pm
Lokalizacja: S - c Zagórze

Postprzez Wojna 2004-04-29, 2:30 pm

Syf to jest po i na dniach Sosnowca a nie po meczu.pozdro
Wojna
 
Posty: 100
Dołączył(a): 2003-01-31, 11:37 pm
Lokalizacja: Srodula

Postprzez tomi2509 2004-04-29, 3:10 pm

nie uwierze dopoki nie zobacze !!
tomi2509
 
Posty: 384
Dołączył(a): 2003-09-26, 6:51 pm
Lokalizacja: sosnowiec

Postprzez Asja 2004-04-29, 6:24 pm

viking napisał(a):Napisałem wątek związany z inicjatywą napisania petycji i przyczynienia się do zebrania wystarczającej liczby podpisów fanów, kibiców, mieszkańców Sosnowca i przyczynienia się do debaty nad kształtem nowego stadionu.....Czarny zamknął go momentalnie nie rozumiejąc tematu jeżeli dla niego sprawa jest wałkowana to nie dziwię się że stadion jaki jest każdy widzi. Dyskusja powinna być powszechna i z każdej strony. Temat stadionu ciągnie się latami bo wszyscy generalnie jak to Polacy myślą że zrobi to ktoś za nich. Niestety każdą dyskusję traktowac trzeba poważnie. Spoko Czarny że jesteś tutaj bogiem i ucinasz nawet nie rozpoczetą dyskusję, dlatego wcale nie dziwię się że mamy to co mamy?Pozdrowienia dla ciebie i wszystkich liczących tylko na to że urzędnicy się wezmą i coś wykombinują narka.......


:shock: Jezu Viking - Czarny ma racje że ci zamknąl temat bo trzeci tamat dotyczący sprawy stadionu i petycji jest daremny. Po cholere 3 takie same wątki?
Widocznie nie czytałeś ale w każdym temacie o stadionie jest mowa o petycji więc odpuść i nie najeżdżaj na Czernego bo śmietnika na forum nie trzeba. :|
Asja
Gwiazda
 
Posty: 1735
Dołączył(a): 2004-04-18, 8:25 pm
Lokalizacja: S - c Zagórze

Postprzez viking 2004-04-29, 7:17 pm

:shock: Jezu Viking - Czarny ma racje że ci zamknąl temat bo trzeci tamat dotyczący sprawy stadionu i petycji jest daremny. Po cholere 3 takie same wątki?
Widocznie nie czytałeś ale w każdym temacie o stadionie jest mowa o petycji więc odpuść i nie najeżdżaj na Czernego bo śmietnika na forum nie trzeba. :|[/quote]

Widzisz asja tak czasami bywa jak wchodzi się i zaczyna robić coś pierwszy raz. Na forum wystąpiłem w roli debiutanta. Mimo wszystko uważam że temat wart jest poruszania nie raz i nie dwa. Im częściej i gęściej będzie wracał tym sprawa będzie bliższa rozwiązania. Widziałem projekt stadionu już chyba ze 3 latra temu. Styl angielski klimat itd to znaczy że marzyciele wyłożyli podobno kilkaset tysięcy na projekt i ugrzęzło ....czas by wróciła pamięć o wyrzuconych na projekt pieniądzach.

Czytałem wątek sprzed roku i zastanawiam się czy wchodzący na forum nowi rzeczywiście wracają do starych tematów, może dla nich liczy się temat aktualny.... takie strony powinny być wyjustowane i umieszczone jako nie załatwione sprawy na samej górze forum ....

Twórcy forum może pomyśleliby nad umieszczeniem info SPRAWA GORĄCA- TEMAT AKTUALNY - LUB NIEZAŁATWIONY......albo "O TO WALCZYMY"

Lub wprowadzić listę na razie internetową osób które wyraziły by poparcie dla inicjatywy roz/budowy stadionu.....taka ankieta internetowa dużo by nam powiedziała.....i niech nie znika z foeum do bólu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Liczę na komentarze pozdrawiam fanatyków Zagłebia -Viking
viking
 
Posty: 250
Dołączył(a): 2004-04-28, 4:26 pm
Lokalizacja: Czeladź-Piaski

Postprzez Asja 2004-04-29, 7:34 pm

Spoko tylko widzisz ja też jestem nowa a nigdy nie odważyłam się sama dać jakiegoś tematu bo wiem że by się to mogło skończyć zamknięciem i ogólną zjebką.

C o do powtarzania tematu - zgadzam się ale powtarzać nie trzeba na forum tylko gdzie indziej.Bo na forum Górski czy ktokolwiek inny tego nie zauważy bo nie jest to oficjalne, więc zgadzam się co do częstotliwości ale forum to nie jest miejsce na zasypywanie tym samym tematem po kilkanaście razy... :wink:
Asja
Gwiazda
 
Posty: 1735
Dołączył(a): 2004-04-18, 8:25 pm
Lokalizacja: S - c Zagórze

Postprzez Sebastian 2004-04-29, 8:23 pm

Asja nie bój się...zjebki już nie dostaniesz bo zjebkę dostają tylko debiutanci :lol:

sorki za rozmycie tematu...pozdro 8)
Sebastian
 
Posty: 666
Dołączył(a): 2004-01-27, 3:47 pm

Postprzez Asja 2004-04-29, 8:32 pm

Sebastian napisał(a):Asja nie bój się...zjebki już nie dostaniesz bo zjebkę dostają tylko debiutanci :lol:

sorki za rozmycie tematu...pozdro 8)


To jakaś aluzja do mojej ilości postów może????

Pękła właśnie setka ... :wink:
Asja
Gwiazda
 
Posty: 1735
Dołączył(a): 2004-04-18, 8:25 pm
Lokalizacja: S - c Zagórze

Postprzez IQ 2004-04-30, 5:13 pm

DOWIEDZIAŁEM SIĘ DZISIAJ, ŻE PRACE REMONTOWE (MA BYĆ DOCELOWO 5 TYS KRZESEŁEK) I NOWY (WYREMONTOWANY??) ZEGAR MAJĄ BYĆ DO KOŃCA CZERWCA - NA RAZIE TYLKO TYLE ALE COŚ SIĘ RUSZYŁO..........
PS. WIADOMOŚĆ POCHODZI OD RADNEGO
IQ
 
Posty: 127
Dołączył(a): 2004-03-19, 7:17 pm
Lokalizacja: SOSNOWIEC

:(

Postprzez ^m@rcin^ 2004-04-30, 5:24 pm

IQ napisał(a):DOWIEDZIAŁEM SIĘ DZISIAJ, ŻE PRACE REMONTOWE (MA BYĆ DOCELOWO 5 TYS KRZESEŁEK) I NOWY (WYREMONTOWANY??) ZEGAR MAJĄ BYĆ DO KOŃCA CZERWCA - NA RAZIE TYLKO TYLE ALE COŚ SIĘ RUSZYŁO..........
PS. WIADOMOŚĆ POCHODZI OD RADNEGO


no to sie wysila zamiast 3500 krzeselek bedziemy miec 5000 :evil:
^m@rcin^
ULTRAS ZAGŁĘBIE
 
Posty: 4439
Dołączył(a): 2002-12-31, 2:53 pm
Lokalizacja: Sosnowiec-Pogoń

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników