TEMAT O STADIONIE LUDOWYM

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Re: TEMAT O STADIONIE LUDOWYM

Postprzez zag23 2018-06-03, 11:29 pm

@Tomcjo nie zapowiada sie na takie inwestycje na Ludowym poniewaz w tym roku ma byc wbita pierwsza łopata przy budowie Stadionu na Górce Srodulskiej ...na szybko to mozna powiekszyc trybune dla gości lub powiekszyc kryta od strony zegara ale najwazniejsze moim zdaniem to bedzie utrzymanie sie w Ekstraklasie i zdobycie cennego doświadczenia naszych zawodnikow i profity z Ekstraklasy nawet za ostatnie miejsce daja 6 mln zł no to zawsze sie przyda. Oby powstał nowy stadion jak najszybciej bo jest potrzebny i to natychmiast. Dziwi mnie że tyle lat za trybuna odkryta rosna drzewa na nasypie co nie jest za poważne i nie wyglada nowoczesnie.
zag23
 
Posty: 985
Dołączył(a): 2004-10-22, 9:31 am
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza


Re: TEMAT O STADIONIE LUDOWYM

Postprzez Tomcjo 2018-06-03, 11:30 pm

Też tak mysle ale pomarzyć fajna rzecz
Tomcjo
 
Posty: 6989
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: TEMAT O STADIONIE LUDOWYM

Postprzez novack 2018-06-13, 8:00 am

Na byłym żwirowym boisku od strony krytej, powstały dwie bardzo solidne, zadaszone wiaty. Wie ktoś co tam jest planowane?
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5685
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Re: TEMAT O STADIONIE LUDOWYM

Postprzez RUDI 2018-06-13, 8:24 am

novack napisał(a):Na byłym żwirowym boisku od strony krytej, powstały dwie bardzo solidne, zadaszone wiaty. Wie ktoś co tam jest planowane?

Słyszałem/czytałem (w tym roku) że powstanie tam boisko kryte tzw "balon" .

To chyba ten wywiad i chyba chodzi o boisko żwirowe no bo gdzieżby indziej ?

"Prezes wspomniał o boisku pod balonem. Ma ono powstać jeszcze w tym roku. – Inwestycja się zaczęła. Zostały wbite pale. Będziemy mieć pełnowymiarowe boisko ze sztuczną nawierzchnią pod balonem. Czyli łącznie mamy trzy płyty trawiaste, dwie sztuczne. Jak przeniesiemy się na nowy stadion, będzie tam też główne boisko treningowe, z oświetleniem – Jaroszewski."
-> http://weszlo.com/2018/06/03/porazki-zd ... traklasie/
> O KIBICOWANIU WIEM NIEWIELE <
Avatar użytkownika
RUDI
 
Posty: 1881
Dołączył(a): 2009-03-16, 9:23 am

Re: TEMAT O STADIONIE LUDOWYM

Postprzez RUDI 2018-06-16, 8:02 am

Dzieje się coś na Ludowym w temacie powiększania pojemności stadionu ?
> O KIBICOWANIU WIEM NIEWIELE <
Avatar użytkownika
RUDI
 
Posty: 1881
Dołączył(a): 2009-03-16, 9:23 am

Re: TEMAT O STADIONIE LUDOWYM

Postprzez Adam1906 2018-06-16, 9:04 am

RUDI napisał(a):Dzieje się coś na Ludowym w temacie powiększania pojemności stadionu ?

Podobno koparka "demoluje" od strony otwartej sektory do zegara, oraz po lewej stronie trybuny krytej (też od zegara).

Ponadto, jak zalogujesz się na stronę z kupnem biletów, to okazuje się, że jest ich na chwilę obecną dostępnych już około 5200. Przypomnę, że w I lidze mieliśmy 4950 miejsc siedzących.
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6778
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: TEMAT O STADIONIE LUDOWYM

Postprzez RUDI 2018-06-16, 9:11 am

Adam1906 napisał(a):
Podobno koparka "demoluje" od strony otwartej sektory do zegara....

To może przy okazji na miejsce zawodnego zegara zamontują wreszcie ten telebim który jest w posiadaniu MOSiR-u (oczywiście z opcją szybkiego demontażu wg potrzeb )
Ps .Jeżeli sektory powstaną na wałach za bramką (przy zegarze) to chyba będą to najtańsze miejsca na Ludowym ,przynajmniej powinny być .
> O KIBICOWANIU WIEM NIEWIELE <
Avatar użytkownika
RUDI
 
Posty: 1881
Dołączył(a): 2009-03-16, 9:23 am

Re: TEMAT O STADIONIE LUDOWYM

Postprzez Tomcjo 2018-06-16, 3:25 pm

Nie wiem komu należą sie pochwały . Chyba Arkadio . Pierwsze za rozbudowę miejsc siedzących oby kibice wypełnili do ostatniego krzesełka i to w tych meczach mało atrakcyjnych . Jednak wieksze pochwały należą sie za tzw balon . Miejsce do treningu przez zime to bardzo ważna decyzja mająca wpływ na poziom gry . Podobno sukcesy Islandii wzięły sie miedzy innymi od takich balonów . Dzięki temu trenują cały rok a nie sześć miesięcy . U nas zima trwa trochę krócej ale i tak ma duży wpływ na spadek formy .
Tomcjo
 
Posty: 6989
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: TEMAT O STADIONIE LUDOWYM

Postprzez STACH PL 2018-06-21, 12:35 pm

Adam1906 napisał(a):
RUDI napisał(a):Dzieje się coś na Ludowym w temacie powiększania pojemności stadionu ?

Podobno koparka "demoluje" od strony otwartej sektory do zegara, oraz po lewej stronie trybuny krytej (też od zegara).

Ponadto, jak zalogujesz się na stronę z kupnem biletów, to okazuje się, że jest ich na chwilę obecną dostępnych już około 5200. Przypomnę, że w I lidze mieliśmy 4950 miejsc siedzących.


Nic się nie dzieje, nie ma żadnej koparki,a na wspomnianych sektorach dalej beztrosko rośnie sobie trawa..
STACH PL
 
Posty: 726
Dołączył(a): 2004-03-04, 5:47 pm
Lokalizacja: OSTROWY GÓRNICZE /ŚRÓDMIEŚCIE

Re: TEMAT O STADIONIE LUDOWYM

Postprzez RUDI 2018-06-21, 1:03 pm

STACH PL napisał(a):Nic się nie dzieje, nie ma żadnej koparki,a na wspomnianych sektorach dalej beztrosko rośnie sobie trawa

No to ciekawe jak się uda podnieść liczbę miejsc do 7500 ,liczbę deklarowaną przez włodarzy ? chyba ze na sektorach "trawiastych" będzie można leżakować na własnych kocach ?(gdy nie będzie śniegu) .Wygląda na to że liczba 5200 znalazła się chyba dlatego że zamontowano/zamontują wymontowane kiedyś krzesełka z trybuny odkrytej ,współczuję tym którzy wykupią bilety na te miejsca przy "płocie" .
> O KIBICOWANIU WIEM NIEWIELE <
Avatar użytkownika
RUDI
 
Posty: 1881
Dołączył(a): 2009-03-16, 9:23 am

Re: TEMAT O STADIONIE LUDOWYM

Postprzez kanciak 2018-06-21, 9:35 pm

Może zamontują wymontowane krzesełka i oficjalnie będzie ok.
Nikt tam i tak nie usiądzie tylko się towarzytwo rozłoży na koronie i przejściach i tak "po polsku" jakoś to będzie :lol:
kanciak
 
Posty: 207
Dołączył(a): 2009-07-10, 9:05 am

Re: TEMAT O STADIONIE LUDOWYM

Postprzez STACH PL 2018-06-22, 9:35 am

RUDI napisał(a):
STACH PL napisał(a):Nic się nie dzieje, nie ma żadnej koparki,a na wspomnianych sektorach dalej beztrosko rośnie sobie trawa

No to ciekawe jak się uda podnieść liczbę miejsc do 7500 ,liczbę deklarowaną przez włodarzy ? chyba ze na sektorach "trawiastych" będzie można leżakować na własnych kocach ?(gdy nie będzie śniegu) .Wygląda na to że liczba 5200 znalazła się chyba dlatego że zamontowano/zamontują wymontowane kiedyś krzesełka z trybuny odkrytej ,współczuję tym którzy wykupią bilety na te miejsca przy "płocie" .


Myślę że dla MOSiRu wylanie betonem ze czterech czy pięciu sektorów betonem i zamontowaniem na nich 2000 krzesełek nie stanowiło by większego problemu...a za pięć lat przekazać je na Niwkę,Klimontów i Ostrowy :!:
STACH PL
 
Posty: 726
Dołączył(a): 2004-03-04, 5:47 pm
Lokalizacja: OSTROWY GÓRNICZE /ŚRÓDMIEŚCIE

Re: TEMAT O STADIONIE LUDOWYM

Postprzez Inż. Mamoń 2018-06-27, 7:05 am

Żadnych wylewek i innego pompowania kasy w te stare sektory od krytej i o odkrytej w kierunku zegara !!!

Prosty patent, trybuna tymczasowa na ok 15 rzędów za bramką od strony zegara. Konstrukcja stalowa z montowanych segmentów i podestów do tego barierki i krzesełka. Jak będzie nowy estadio to się to odsprzeda.
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Inż. Mamoń
 
Posty: 182
Dołączył(a): 2005-08-27, 2:23 pm
Lokalizacja: D.G.

Re: TEMAT O STADIONIE LUDOWYM

Postprzez Adam1906 2018-06-27, 8:03 am

Hehehe :) I tym sposobem nie dopuszczÄ… nam Ludowego do rozgrywek ;-)
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6778
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: TEMAT O STADIONIE LUDOWYM

Postprzez RUDI 2018-06-27, 9:51 am

Kuźwa niecały miesiąc do inauguracji rozgrywek na Ludowym a po zdjęciach z meczu charytatywnego widać że nic się nie dzieje w kierunku "modernizacji " stadionu, ani powrotu krzesełek na odkrytą ani jakiś prac przy płocie który ogranicza widoczność dolnych rzędów ,nie mogę rozkminić w jaki sposób ma być zwiększona liczba miejsc na Ludowym ?
> O KIBICOWANIU WIEM NIEWIELE <
Avatar użytkownika
RUDI
 
Posty: 1881
Dołączył(a): 2009-03-16, 9:23 am

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: novack

cron