Poszukujemy bramkarza

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Poszukujemy bramkarza

Postprzez Gość 2003-02-08, 12:01 am

Zwracam sie tutaj na forum z bardzo nietypowa prośbą. Poniewaz to forum czytają setki ludzi myślę,że odpowiedz bedzie błyskawiczna.
Drużyna ZAGŁEBIE SOSNOWIEC ( trampkarze gr.III ) ROCZNIK 1990 poszukuje bramkarza mającego pojecie o grze w piłkę nożną na tej pozycji. Mamy tylko jednego bramkarza o przed nami cała runda rewanzowa i chyba nie trudno jest się domyśleć,że z jednym bramkarzem daleko nie zajdziemy.Jesteśmy na pierwszym miejscu w naszej grupie i chcemy na nim pozostac do zakończenia rozgrywek.Stąd nasza prośba.
Czekamy na wysokiego ok.165 cm. kandydata.Treningi mamy w poniedziałki godz. 19:00 , w środy godz. 17:00 i w piątki godz. 18:30 w LO im. Staszica w Sosnowcu ( dzielnica Pogoń ). Zapraszamy chętnych i dobrych bramkarzy.
Druzyna i Rodzice. Pozdrowienia dla sympatyków Zagłębia.
Gość
 


Re: Poszukujemy bramkarza

Postprzez Diuf39 2003-02-08, 12:13 am

Anonymous napisał(a):Zwracam sie tutaj na forum z bardzo nietypowa prośbą. Poniewaz to forum czytają setki ludzi myślę,że odpowiedz bedzie błyskawiczna.
Drużyna ZAGŁEBIE SOSNOWIEC ( trampkarze gr.III ) ROCZNIK 1990 poszukuje bramkarza mającego pojecie o grze w piłkę nożną na tej pozycji. Mamy tylko jednego bramkarza o przed nami cała runda rewanzowa i chyba nie trudno jest się domyśleć,że z jednym bramkarzem daleko nie zajdziemy.Jesteśmy na pierwszym miejscu w naszej grupie i chcemy na nim pozostac do zakończenia rozgrywek.Stąd nasza prośba.
Czekamy na wysokiego ok.165 cm. kandydata.Treningi mamy w poniedziałki godz. 19:00 , w środy godz. 17:00 i w piątki godz. 18:30 w LO im. Staszica w Sosnowcu ( dzielnica Pogoń ). Zapraszamy chętnych i dobrych bramkarzy.
Druzyna i Rodzice. Pozdrowienia dla sympatyków Zagłębia.
Diuf39
 

Postprzez Gość 2003-02-08, 1:06 am

Ja moge wpasc tylko zmencie mi date urodzenia i bede jak Jerzy Dudek :P
Gość
 

Bramkarz

Postprzez AS 2003-02-11, 7:36 pm

Szkoda że trenerzy i klub w ogóle nic nie robią aby wyłuskać telenty wśród chłopców szkoły podstawowej. Poniewaz organizuje i współorganizuję wiele imprez na szczeblu szkolnym nigdy nie widziałem żadnego trenera z naszego Zagłębia.
Natomiast dość szybko i łatwo pozbywamy się perełek np Patryk R.
Klub mógłby się ruszyć patronować cyklowi turniejów międzyszkolnych no ale to trzeba chcieć i lubieć i kochać.
Przed trzema laty w turnieju z cyklu z podwórka na boiska mimo że rozesłaliśmy wiele zaproszeń zgłosiło się pięć szkół podstawowych.
Czyli katastrofa w klubie brak prawdziwego menagera i dyrektora sportowego
AS
 

re

Postprzez Soyer 2003-02-11, 8:59 pm

Zgadzam sie z -AS- Pamietam - dawno temu ale jednak:) jak pan Baczyński przychodził na boisko naszej szkoły, siadał w cichym miejscu i oglądał jak chłopaki grali między klasami. Pamiętam że w ten sposób dostał sie do Zagłebia mojego brata kolega. Miał talent a ze nie wyplynął na głębokie wody to już jego wina.
Soyer
Moderator
 
Posty: 684
Dołączył(a): 2002-12-30, 10:46 pm
Lokalizacja: Sosnowiec


Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników