DO MATOŁÓW

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

DO MATOŁÓW

Postprzez WOJTEK 2003-02-07, 9:46 am

PISZE TEN TEKST ABY WYTŁUMACZYĆ DWÓM MATOŁOM(CYGAN,BANKIER),KTÓRZY NIE ZROZUMIELI MEGO WPISU O MAZURZE,BAZANIE,GAŁECZCE(WIELKI SZACUNEK DLA TYCH ZAJEBISTYCH PIŁKARZY).PRZYTOCZYŁEM ICH NAZWISKA PO TO BY PORÓWNAĆ SKŁAD ZAGŁĘBIA.CHODZIŁO MI O TO,ŻE KUPUJĄ STARYCH DZIADÓW, I ŻE NIE DŁUGO NAWET ZASŁUŻENI PIŁKARZE BĘDĄ GRAĆ BO NIE MA INNYCH GRACZY.
A TE DWA OSŁY STRASZĄ MNIE WPIEDOLEM I INNYMI BZDURAMI.JEDEN Z NICH OBIECUJE MI NAWET,ŻE MNIE NAMIERZYLI I ŻEBYM UWAŻAŁ NA ULICACH.PIĘKNIE :) :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: .
A JEŚLI SIĘ TO WAM NIE PODOBA TO MOŻECIE CZYTAĆ FORUM TELERANKA.TO TYLE GWOLI WYJAŚNIENIA.POZDRAWIAM TYCH ,KTÓRZY ROZUMIEJĄ.BARANY DO SZKÓŁ.
WOJTEK
Adventure Group
 
Posty: 4837
Dołączył(a): 2003-01-02, 8:30 am


riposta

Postprzez bankier 2003-02-07, 8:33 pm

Wojtek, nie chce mi się komentować twoich wynurzeń. Ale jak czujesz się zastraszony to powiedz o tym mamie, swojej przedszkolence, albo dzielnicowemu - a nie płacz na tym forum. Styl twoich wypowiedzi jest płytki - i do tego kłamliwy; proszę bardzo powiedz kiedy to groziłem ci pobiciem Ośle (bez obrazy dla tego gatunku zwierząt)? Qrwa co do wyzwisk nie ma sprawy możemy się obrażać - ale ja w przeciwieństwie do ciebie - nie będę robił tego na tym forum. Jest to miejsce gdzie opinie wyrażają ludzie mający trochę rozumu w głowie. Jesteś dla mnie jedynie bełkotliwym pionkiem chcącym pokazać się szerszej publice. Powiem szczerze mam w dupie ciebie i twoje opinie - jak chcesz wyzywaj mnie, będzie to tylko dla mnie potwierdzeniem, że nie ma sensu rozmawiać z takim cieniasem. PS. pomyśl jednak o tym co i do kogo piszesz na tym forum, bo jak widzisz jest tu coraz więcej osób negujących twoje wypowiedzi. A co tam CHCWD!
bankier
 
Posty: 2519
Dołączył(a): 2003-01-01, 1:26 pm
Lokalizacja: Z LEWICY!!!

ps.

Postprzez bankier 2003-02-07, 8:39 pm

ciekawe w którym przedszkolu mają internet? bo jak widzę to piszesz w godzinach 8-15 kiedy to misie takie jak ty powinny leżakować pod czujnym okiem wychowawczyni:)))
bankier
 
Posty: 2519
Dołączył(a): 2003-01-01, 1:26 pm
Lokalizacja: Z LEWICY!!!

Postprzez Gość 2003-02-08, 1:07 am

Zamknijscie sie juz k***a obydwoje(bardziej dotyczy to bankiera) bo k***a pierdolicie jeden z drugim bezsensu az nudno na forum .. zreszta bankier widze sie nudzisz bardzo i nie masz sie juz czego czepiac !
Gość
 

tomi

Postprzez bankier 2003-02-08, 1:15 am

tomi to nie jest twoja sprawa - wiec nie komentuj - oki? chce koles wojny, bedzie ją miał.
bankier
 
Posty: 2519
Dołączył(a): 2003-01-01, 1:26 pm
Lokalizacja: Z LEWICY!!!

Postprzez Gość 2003-02-08, 1:24 am

Ah zreszta dobra nie potrzebnie sie wtracilem ... ale zastanowcie sie i po c*** sie tak klocicie co to wam daje ?? no chyba ze lubicie tak to ok milej klotni i wojny wam zycze .. Pozdro all
Gość
 

Postprzez Leyton 2003-02-08, 1:24 am

No. A temat na tym forum to piłka nożna. Wojtek i Bankier wyluzujcie!!! :lol: :lol: :lol: Oboje kibicujecie Zagłębiu? To przestańcie się lżyć. :!: :!: :!:
Leyton
 

TO LEYTON

Postprzez bankier 2003-02-08, 1:30 am

Mam szacunek dla Twoich wypowiedzi, ale czy Ty będa c obrażany przez jakiegoś ........ pozostawił byś to bez komentarza? Ja nie...
bankier
 
Posty: 2519
Dołączył(a): 2003-01-01, 1:26 pm
Lokalizacja: Z LEWICY!!!

Postprzez Gość 2003-02-08, 1:34 am

a razem juz nie potraficie sie dogadac i dojsc do zgody tylko jeden drugiemy coraz bardziej robi na zlosc ? was to bawi ?? bo to juznaprawde jest nudne.. klocicie sie o byle gowno ze tak powiem ... dajcie se juz looz i dojdzcie do kompromisu nara ide spac bo padam jutro przeczytam co pisaliscie
Gość
 

Postprzez Leyton 2003-02-08, 2:24 am

Do Bankiera: No dzięki za ten szacunek :lol: jestem pod wrażeniem. Ale coś Ci powiem - nic tak nie studzi prowokacyjnych wypowiedzi na necie jak ich ignorancja. Jeśli ktoś nie widzi reakcji na swoje posty, to w końcu przestaje je pisać. Gwarantuję Ci, że to działa..... Ale obrazy też bym nie zniósł. W każdym razie ponawiam prośbę: OBAJ WYLUZUJCIE :roll: :lol: :shock: :D
Leyton
 

Re: riposta

Postprzez WOJTEK 2003-02-08, 6:15 pm

bankier napisał(a):Wojtek, nie chce mi się komentować twoich wynurzeń. Ale jak czujesz się zastraszony to powiedz o tym mamie, swojej przedszkolence, albo dzielnicowemu - a nie płacz na tym forum. Styl twoich wypowiedzi jest płytki - i do tego kłamliwy; proszę bardzo powiedz kiedy to groziłem ci pobiciem Ośle (bez obrazy dla tego gatunku zwierząt)? Qrwa co do wyzwisk nie ma sprawy możemy się obrażać - ale ja w przeciwieństwie do ciebie - nie będę robił tego na tym forum. Jest to miejsce gdzie opinie wyrażają ludzie mający trochę rozumu w głowie. Jesteś dla mnie jedynie bełkotliwym pionkiem chcącym pokazać się szerszej publice. Powiem szczerze mam w dupie ciebie i twoje opinie - jak chcesz wyzywaj mnie, będzie to tylko dla mnie potwierdzeniem, że nie ma sensu rozmawiać z takim cieniasem. PS. pomyśl jednak o tym co i do kogo piszesz na tym forum, bo jak widzisz jest tu coraz więcej osób negujących twoje wypowiedzi. A co tam CHCWD!
DROGI BANKIERZE:( JEŚLI CHCESZ TO MOŻESZ SOBIE PISAĆ CO CHCESZ.JEŚLI UWAŻASZ SIĘ ZA NAJMĄDRZEJSZEGO TO NIECH TAK BĘDZIE.ALE ZAUWAŻ JEDNO,TYLKO DWAJ IDIOCI NIE ZROZUMIELI MOJEGO WPISU .A SZKODA,BO MIAŁ BYĆ DOWCIPNYCO DO KŁAMLIWOŚCI MOICH WPISÓW TO PROSZE O KONKRETY,MAŁY TCHÓRZU.NAPISAĆ KAŻDY MOŻE ...JA NAPRAWDĘ NIE MAM OCHOTY NIKOGO WYZYWAĆ.KOLEJNA SPRAWA,PIONEK.WIDOCZNIE TY JESTEŚ WYROCZNIĄ,KTÓRA WIE WSZYSTKO O WSZYSTKIM.A CO DO DUPY TO MAM TAKIE SAMO ZDANIE O TOBIE,ZAKOMPLEKSIONY GÓWNIARZU.WIĘC POPRAW OKULARKI I PISZ,PISZ,PISZ.
WOJTEK
Adventure Group
 
Posty: 4837
Dołączył(a): 2003-01-02, 8:30 am

Re: ps.

Postprzez WOJTEK 2003-02-08, 6:19 pm

bankier napisał(a):ciekawe w którym przedszkolu mają internet? bo jak widzę to piszesz w godzinach 8-15 kiedy to misie takie jak ty powinny leżakować pod czujnym okiem wychowawczyni:)))
WIĘC ODPOWIEM CI NIC NIE WARTA KREATURO.AKURAT W TYCH GODZINACH PRACUJĘ.ALE DLA CIEBIE TO ZA TRUDNE DO WYKAPOWANIA...SZKODA,ŻE JEDNAK SĄ W SOSNOWCU LUDZIE PONIŻEJ PEWNEGO POZIOMU.I NIE CHODZI TU O MNIE...KONCZĘ DYSKUSJĘ Z TOBĄ.A CO DO WOJNY...W DOMU PRZED KOMPEM TO MOŻESZ STRASZYĆ KOGO CHCESZ.
WOJTEK
Adventure Group
 
Posty: 4837
Dołączył(a): 2003-01-02, 8:30 am

Postprzez amstat 2003-02-08, 6:47 pm

Bankier szkoda mi Cie
Narra
amstat
Fanatyk
 
Posty: 409
Dołączył(a): 2003-01-01, 3:02 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

ooooo - dobrze Leyton, popieram!

Postprzez BlajPioS 2003-02-08, 11:19 pm

to znaczy - tak jak Leyton chciałbym jednak widzieć, że Ci główni dyskutanci, to jednak mężczyźni. Byłoby to lepiej, niż chłopczyki - choć do tego trzeba by zmienić trochę styl odnoszenia. Niemniej jednak - nawet jeżeli chłopczyki : to nie obaj, nie oboje (bo to forma z kobietą): wyluzujcie rzeczywiście obaj. Nie wciągajcie się na wzajem w formy i wyzwiska żenujące. To prawda, że Wojtek ?zaczął" i to do Niego coraz częstsze są nasze głosy, by wyszedł z tego rynsztoka - ale ten poziom dyskusji, ?bo on zaczął psze pani": trochę smutny, nie bądźmy jak chłopczyki. Naprawdę po prostu zaprezentujmy coś ludzkiego. Pozdrawiam.
BlajPioS
 

przepraszam, poprawka: obaj nie oboje - to forma właściwa

Postprzez BlajPioS 2003-02-08, 11:21 pm

chciałem przed chwilą dowcipnie podrzucić naprawdę po polsku pisanie - i sam się zaplątałem, przepraszam.
BlajPioS
 

Następna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

cron