Życzenia urodzinowe dla osób związanych z Zagłębiem

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Re: Życzenia urodzinowe dla osób związanych z Zagłębiem

Postprzez GrubyPerez 2011-04-03, 12:06 pm

Urodziny obchodzi dziÅ› Jarek Konopka - wszystkiego naj.
***[czy jesteś wrogiem czy przyjacielem - zawsze możesz na mnie liczyć. Nigdy o Tobie nie zapomnę***
Avatar użytkownika
GrubyPerez
 
Posty: 1382
Dołączył(a): 2007-06-13, 9:54 pm
Lokalizacja: Sielec


Re: Życzenia urodzinowe dla osób związanych z Zagłębiem

Postprzez patrios91 2011-04-09, 10:46 pm

No...najlepszego Posmyk. Zycze panu wiekszej skutecznosci pod bramka przeciwnika oraz gryzienia trawy w kazdym meczu by nawet po przegranym meczu byc oklaskiwanym jak Lachowski ;-)
JAROSZEWSKI I CHĘCIŃSKI MUSZĄ ODEJŚĆ
patrios91
 
Posty: 2920
Dołączył(a): 2009-11-06, 1:07 pm
Lokalizacja: Sosnowiec/Warszawa

Re: Życzenia urodzinowe dla osób związanych z Zagłębiem

Postprzez Blajpios 2011-04-15, 6:32 pm

Trwa właśnie mecz z Elaną, więc jak najbardziej urodzinowo dla Prezesa życzenia, by jeszcze coś piłkarze strzelili! Myślę, że wobec znanych moich krytycznych uwag - mogę jak najspokojniej bez podejrzeń o lizusostwo pisać - a z drugiej strony mam nadzieję, że również znana jest zawarta również w mych wpisach życzliwość, więc mam nadzieję, że mogą być to miłe życzenia. Jakkolwiek podtrzymuję zasadniczo te zastrzeżenia, które zgłaszałem nieraz - niemniej zostawiając je teraz na boku, szczerze w dniu urodzin życzę powodzenia i radości Prezesowi Markowi Adamczykowi w życiu osobistym, łącząc to z życzeniami sukcesów w życiu prezeosowskim, czyli dorośnięcia Zagłębia do historii i miary wyzwań XXI wieku, zbudowania tak drużyny w najbliższych miesiącach, jak i Klubu, które pożeglują w końcu na szerokie, ekstraklasowe wody w Polsce - a potem w Lidze Mistrzów! :-) :-) Wszystkiego najlepszego!
Ponieważ zaś wątek jest ogólny, dla osób związanych z Zagłębiem - to życzenia wszystkiego dobrego dodaję jeszcze okazjonalnie - dla Jakuba Efemerydy Wierzchowskiego, który także ma w karcie zawodniczej przynależność przez pół sezonu do Zagłębia.
Blajpios
 
Posty: 3073
Dołączył(a): 2004-07-08, 9:54 pm

Re: Życzenia urodzinowe dla osób związanych z Zagłębiem

Postprzez Blajpios 2011-04-17, 10:09 pm

Myślę, że to chwilowa przerwa - urlop - Kol. Augusta, bo przecież to już nie są tym razem chyba obawy przed posądzeniem o nadmierne kumoterstwo... W każdym razie, dzisiaj także dzień na złożenie życzeń osobom związanym z Zagłębiem - i to 4 od razu piłkarzy, jakkolwiek żaden nie występuje obecnie w Zagłębiu. Jednak - dwóch już nie jest czynnymi piłkarzami a kaierrę kończyli w Zagłębiu. Nadto - związki trwają przecież do dziś, choćby przez pracę trenerską. To przy okazji i dwóch następnych, jakkolwiek jeszcze kontynuują karierę w inych klubach. Życzenia wszystkiego najlepszego i wielu sukcesów dla urodzonych niech więc przyjmą urodzeni17 IV następujących niegdysiejsi piłkarze Zagłębia (wg starszeństwa wiekowego):
Jerzy Bryła,
Wojciech SÄ…czek
oraz dwaj urodzeni dokładnie tego samego dnia (kolejność alfabetyczna):
Grzegorz Kmiecik i Marcin Komorowski.
Blajpios
 
Posty: 3073
Dołączył(a): 2004-07-08, 9:54 pm

Re: Życzenia urodzinowe dla osób związanych z Zagłębiem

Postprzez August 2011-04-18, 7:27 am

Blajpios napisał(a):Myślę, że to chwilowa przerwa - urlop - Kol. Augusta, bo przecież to już nie są tym razem chyba obawy przed posądzeniem o nadmierne kumoterstwo...

Raczej nadciągające Święta. Fajnie, że Szanowny Kolega przekazał informacje. Dla mnie to zawsze jakaś forma przekazywania zwłaszcza młodszym kibicom, kto grał w naszym klubie. Zwłaszcza, Wojtek , młodszy z braci Sączków, jest tu może nie ikoną, ale na pewno kawałkiem historii klubu, łączącym "stare" i "nowe" Zagłębie, któe podniosło się jak feniks z popiołó po to aby wrócić do gry wśród najlepszych.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Życzenia urodzinowe dla osób związanych z Zagłębiem

Postprzez Blajpios 2011-04-18, 8:51 am

August napisał(a):
Blajpios napisał(a):Myślę, że to chwilowa przerwa - urlop - Kol. Augusta, bo przecież to już nie są tym razem chyba obawy przed posądzeniem o nadmierne kumoterstwo...

Raczej nadciągające Święta. Fajnie, że Szanowny Kolega przekazał informacje. Dla mnie to zawsze jakaś forma przekazywania zwłaszcza młodszym kibicom, kto grał w naszym klubie. Zwłaszcza, Wojtek , młodszy z braci Sączków, jest tu może nie ikoną, ale na pewno kawałkiem historii klubu, łączącym "stare" i "nowe" Zagłębie, któe podniosło się jak feniks z popiołó po to aby wrócić do gry wśród najlepszych.

Tak, ja też tak go kojarzę - i to w gruncie rzeczy z jego względu, następnie J. Bryły umieszczałem ten wpis, choć gorący czas jest przedświąteczny i czasu mało. Oczywiście, z szacunkiem należnym pozostałym dwom, ale po pierwsze ani tak związani nie byli z Zagłębiem, ani takich zasług, więc może bym ich i przeoczył, natomiast tamta ekipa - zwłaszcza W. Sączek i wieloletni "oddawacz serca Zagłębiu na boisku" i do dzisiaj zaangażowny: zasłużył sobie na to, by pamiętać i dobrze życzyć, nie ujmując nic pozostałym, bo i J. Bryła związany latami i młodzi też coś tam zagrali.
Blajpios
 
Posty: 3073
Dołączył(a): 2004-07-08, 9:54 pm

Re: Życzenia urodzinowe dla osób związanych z Zagłębiem

Postprzez August 2011-04-20, 8:35 am

Z okazji urodzin, wszystkiego co najlepsze, dla Yooshkiego. Wszelkiej pomyślności, spełnienia marzeń zarówno na kanwie towarzyskiej jak i zawodowej. No i jak najwięcej materiałów o Naszym Zagłębiu.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Życzenia urodzinowe dla osób związanych z Zagłębiem

Postprzez YOOSHKY 2011-04-20, 1:21 pm

August napisał(a):Z okazji urodzin, wszystkiego co najlepsze, dla Yooshkiego. Wszelkiej pomyślności, spełnienia marzeń zarówno na kanwie towarzyskiej jak i zawodowej. No i jak najwięcej materiałów o Naszym Zagłębiu.


Dziękuję August :) :)
Ty to jednak masz oko :)
Jak najwięcej materiałów, jak najbardziej pozytywnych i szczęśliwych o Naszym Zagłębiu.
Jeszcze raz dzięki za życzenia :)
Pozdrawiam.
YOOSHKY
 
Posty: 2045
Dołączył(a): 2005-05-29, 10:13 pm
Lokalizacja: Wychowany: POGOŃ-CZELADZKA, Zamieszkały: BMC

Re: Życzenia urodzinowe dla osób związanych z Zagłębiem

Postprzez patrios91 2011-04-25, 10:29 am

Najlepszego dla Bensza... ;-)
JAROSZEWSKI I CHĘCIŃSKI MUSZĄ ODEJŚĆ
patrios91
 
Posty: 2920
Dołączył(a): 2009-11-06, 1:07 pm
Lokalizacja: Sosnowiec/Warszawa

Re: Życzenia urodzinowe dla osób związanych z Zagłębiem

Postprzez August 2011-05-04, 9:16 am

Z okazji urodzin, wszystkiego co najlepsze dla Tomka Kulawika i Sebastiana Klaty
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Życzenia urodzinowe dla osób związanych z Zagłębiem

Postprzez August 2011-06-14, 10:51 am

Z okazji urodzin, wszystkiego co najlepsze dla Janusza Gałuszki
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Życzenia urodzinowe dla osób związanych z Zagłębiem

Postprzez Adam1906 2011-10-12, 5:49 am

Z okazji 24. urodzin Adriana MARKA...
DziÅ› siÄ™ bawimy, bo Twoje
urodziny obchodzimy.
Dziś prezenty wręczymy,
ładny wierszyk ułożymy,

byś się śmiał i dobry humor miał.
Dużo miłości a mało złości i
dom zawsze pełen dobrych gości.
Tego Ci dziś życzę i
sto lat krzyczÄ™
:!:


`````````/\``/\``/\`````````
````````/``\/``\/``\````````
````````\```\```\``/```````
`````````\```\```\/````````
``````````\```\``/`````````
```````````\```\/``````````
````````````\``/```````````
`````````````\/````````````
`````Zagłębie Sosnowiec`````
````````z Ludowego!````````
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6809
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: Życzenia urodzinowe dla osób związanych z Zagłębiem

Postprzez August 2011-11-26, 9:57 am

Z okazji przypadającej na dzień 26 listopada 67 rocznicy urodzin, Wszyskiego co Najlepsze dla Andrzeja Jarosika. Ja tak czasami myślę Panie Andrzeju, ze póki Pan nie zechce pojawić się na Zagłębiu póty ten klub nie będzie wielki. To oczywiście symboliczne, ale o kim nie mówić jak o Panu: Wielkie Zagłębie to Pan.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Życzenia urodzinowe dla osób związanych z Zagłębiem

Postprzez August 2011-12-22, 11:50 am

Karol, wszystkiego najlepszego dla Ciebie z okazji przypadających na dzień 22 grudnia Twoich urodzin.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Życzenia urodzinowe dla osób związanych z Zagłębiem

Postprzez Brynic 2012-01-12, 9:35 pm

Jarkowi z SKZS wszystkiego najlepszego na jego 43. urodziny.
I Wielkie Dzieki za twój wysilek Jarek
Brynic
 
Posty: 82
Dołączył(a): 2011-10-02, 3:42 pm

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników