Jaki wynik z EmkÄ…?

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Postprzez kabi 2003-10-29, 5:52 pm

ja mam takie male pytanko,dlaczego nie gra Bugaj?W rezerwach strzela bramke za bramka,czyzby Krzysiu sie pogniewal na niego
kabi
 


Postprzez Wally 2003-10-29, 6:12 pm

Bo rezerwy to rezerwy,a w pierwszym składzie wcale nie błyszczy nam Radek. Co do meczu,to moglismy jeszcze coś zdobyć przy tych 2 rożnych z rzędu,co najpierw była poprzeczka,a potem słupek. W 1 połowie nie popisał sie pare razy sędzia,ale w 3 lidze chyba musimy sie przyzwyczaic do takiego sędziowania.
Wally
 
Posty: 1225
Dołączył(a): 2003-07-29, 10:34 pm
Lokalizacja: Sosnowiec Zagórze

Postprzez CharoN^ 2003-10-29, 6:59 pm

Cieszy wynik (1:0) ale gra nie napełnia optymizmem przed wyjazdem do Głogowa ... . Szkoda że Śląsk wygrał 3:1, bo kiedy w przerwie spiker ogłosił wynik we Wrocławiu, który brzmiał 1:1 to wszyscy zaczęli wierzyć że Śląsk może się potknąć. No cóż czekamy na mecz z Chrobrym :twisted: !

P.S Co do Bugaja to myślę jednak że powinien częściej wchodzić i Tochel powinien dać mu szanse !
CharoN^
Zagłębiak
 
Posty: 1258
Dołączył(a): 2003-10-25, 5:54 pm
Lokalizacja: Sosnowiec - 11 LSD

Postprzez edddie 2003-10-29, 7:18 pm

CharoN^ napisał(a):Szkoda że Śląsk wygrał 3:1, bo kiedy w przerwie spiker ogłosił wynik we Wrocławiu, który brzmiał 1:1 to wszyscy zaczęli wierzyć że Śląsk może się potknąć. No cóż czekamy na mecz z Chrobrym :twisted: !


Wiara, czasem czyni cuda :P dzisiaj to jednak nie nastąpiło :lol: chociaż to goście na początku wyprowadzili kontre i...0-1 :twisted: Generalnie skończyło się tym czym miało, czyli zwycięstwem Śląska :twisted: ...mecz nudny, słaby i najważniejsze 3 pkt! 8) ...Teraz niezwykle przychylne :wink: nam Opole, potem ktoś jeszcze :? i czekanie na wiosne!


Hej ÅšlÄ…sk! :twisted:
edddie
Wrocławianin
 
Posty: 348
Dołączył(a): 2003-07-23, 9:12 am
Lokalizacja: Daegu-Korea

Postprzez warchlak 2003-10-29, 7:23 pm

zagłębie przeważało przez cały czas i zasłużenie wygralismy jednak moglismy zwycięzyć z 3-0 po 2 poprzeczkach.jednak wtedy goli ja przynajmniej nie widziałem ale szkoda że nie potrafiliśmy wtedy dobić piłki.zawiedli mnie wogóle ultrasi a właściwie prawie ich brak.2 razy coś przykneli i na tym sie skończyło. :(
warchlak
Prowokator
 
Posty: 1512
Dołączył(a): 2003-09-23, 1:08 pm
Lokalizacja: Sosnowiec-Zagórze

Postprzez DaMi 2003-10-29, 7:33 pm

warchlak napisał(a):zagłębie przeważało przez cały czas i zasłużenie wygralismy jednak moglismy zwycięzyć z 3-0 po 2 poprzeczkach.jednak wtedy goli ja przynajmniej nie widziałem ale szkoda że nie potrafiliśmy wtedy dobić piłki.zawiedli mnie wogóle ultrasi a właściwie prawie ich brak.2 razy coś przykneli i na tym sie skończyło. :(


A co ty myślałeś że co na tym meczu będzie ??? 100 rac 1000 bengali ?? Po piersze środa i wiadomo było że będzie mało ludzi (przy takiej liczbie ludzi nic by nie wyszło bo nawet nie miałby kto trzymać rac :wink: ) a po drugie szykujemy się na mecz z Radzionkowem. PO trzecie skąd my mamy brać kase na to żeby robić oprawy na każdym meczu ??? Dasz nam na każdy mecz około 1tyś zł to wtedy będzie oprawa na każdym spotkaniu i będziesz wtedy zadowolony. Przyjdż 15 listopada to na bank się nie zawiedziesz.

POZDRO
DaMi
 
Posty: 2288
Dołączył(a): 2003-01-09, 5:33 pm
Lokalizacja: Sosnowiec 100lecie

Postprzez warchlak 2003-10-29, 7:51 pm

dami nie denrwój się aż tak.ja jestem na każdym meczu zagłębia u siebie wiec na 200% bede na ludowym 15listopda o 13.nawet gdyby pogoda byłą oktropna i było by minus 10stopni.myśle że na 100% się nie zawiode na was na tym meczu dlatego rzuciłem wam troche kasy na oprawe.pozdro dla wszystkich ultrasów
warchlak
Prowokator
 
Posty: 1512
Dołączył(a): 2003-09-23, 1:08 pm
Lokalizacja: Sosnowiec-Zagórze

Postprzez _sZaDi_ 2003-10-29, 9:41 pm

DaMi napisał(a):
warchlak napisał(a):zagłębie przeważało przez cały czas i zasłużenie wygralismy jednak moglismy zwycięzyć z 3-0 po 2 poprzeczkach.jednak wtedy goli ja przynajmniej nie widziałem ale szkoda że nie potrafiliśmy wtedy dobić piłki.zawiedli mnie wogóle ultrasi a właściwie prawie ich brak.2 razy coś przykneli i na tym sie skończyło. :(


A co ty myślałeś że co na tym meczu będzie ??? 100 rac 1000 bengali ?? Po piersze środa i wiadomo było że będzie mało ludzi (przy takiej liczbie ludzi nic by nie wyszło bo nawet nie miałby kto trzymać rac :wink: ) a po drugie szykujemy się na mecz z Radzionkowem. PO trzecie skąd my mamy brać kase na to żeby robić oprawy na każdym meczu ??? Dasz nam na każdy mecz około 1tyś zł to wtedy będzie oprawa na każdym spotkaniu i będziesz wtedy zadowolony. Przyjdż 15 listopada to na bank się nie zawiedziesz.

POZDRO


dami wez pierdolo stara wodzu fuko,mogles nie odpalac na tamtym (zapomnialem z kim;]) meczu 10 czy 15 raz bys mial 3 chociaz zastanow sie ..
_sZaDi_
 
Posty: 234
Dołączył(a): 2003-01-01, 4:57 pm
Lokalizacja: Sosnowiec City

Postprzez DaMi 2003-10-29, 9:49 pm

_sZaDi_ napisał(a):
DaMi napisał(a):
warchlak napisał(a):zagłębie przeważało przez cały czas i zasłużenie wygralismy jednak moglismy zwycięzyć z 3-0 po 2 poprzeczkach.jednak wtedy goli ja przynajmniej nie widziałem ale szkoda że nie potrafiliśmy wtedy dobić piłki.zawiedli mnie wogóle ultrasi a właściwie prawie ich brak.2 razy coś przykneli i na tym sie skończyło. :(


A co ty myślałeś że co na tym meczu będzie ??? 100 rac 1000 bengali ?? Po piersze środa i wiadomo było że będzie mało ludzi (przy takiej liczbie ludzi nic by nie wyszło bo nawet nie miałby kto trzymać rac :wink: ) a po drugie szykujemy się na mecz z Radzionkowem. PO trzecie skąd my mamy brać kase na to żeby robić oprawy na każdym meczu ??? Dasz nam na każdy mecz około 1tyś zł to wtedy będzie oprawa na każdym spotkaniu i będziesz wtedy zadowolony. Przyjdż 15 listopada to na bank się nie zawiedziesz.

POZDRO


dami wez pierdolo stara wodzu fuko,mogles nie odpalac na tamtym (zapomnialem z kim;]) meczu 10 czy 15 raz bys mial 3 chociaz zastanow sie ..


Szadi wogól Cię nie rozumiem !!! Nie jestem żadnym wodzem !!!! A ty się z deka napinasz na tym forum !!! A na chuja mamy odpalać 3 race ?? I nie pisz już nic bo to nie ma sensu
DaMi
 
Posty: 2288
Dołączył(a): 2003-01-09, 5:33 pm
Lokalizacja: Sosnowiec 100lecie

Postprzez Baryla 2003-10-29, 11:08 pm

no 3 race rzeczywiscie wygladaly by imponujaco :!: zasatanow sie szadi zanim cos napiszesz :!: :twisted:
Baryla
Zagłębiak
 
Posty: 119
Dołączył(a): 2003-02-08, 9:05 pm
Lokalizacja: Sosnowiec-centrum

Postprzez Pesto 2003-10-30, 1:18 am

Cieszy zwycięstwo (zasłużone) , ale z taką grą nie ma czego szukać w II lidze. Przed zespołem jeszcze dużo roboty.

Frekwencja marna , ale czego się spodziewać po takim terminie ...
Pesto
kumaty
 
Posty: 754
Dołączył(a): 2003-01-16, 2:41 am

Postprzez Madball 2003-10-30, 10:41 pm

Kolejny mecz z typu słabych , ale wygranych.
Madball
 
Posty: 247
Dołączył(a): 2003-10-05, 5:09 am
Lokalizacja: S-c Kazimierz Górniczy

Poprzednia strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników