Trener Śląska o Zagłebiu

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Trener Śląska o Zagłebiu

Postprzez Erazmus 2003-10-24, 1:58 pm

Artur Brzozowski: Przez całą rundę jesienną Śląsk goni w tabeli Zagłębie Sosnowiec. Na razie bez skutku. Chcielibyście awansować na pierwsze miejsce w tabeli, czy to lepsza sytuacja, gdy czaicie się za plecami lidera?

Grzegorz Kowalski: Z jednej strony to wygodne, gdy się jest za plecami lidera, a równocześnie to niesłychanie stresująca sytuacja. Bo przecież Sosnowiec cały czas wygrywa, nawet te najtrudniejsze pojedynki, i w jakiś sposób może to deprymująco wpływać na moich zawodników, którzy myślą sobie: "gonimy ich, gonimy i nic z tego". Naprawdę wolałbym być już liderem. Mam takie wewnętrzne przekonanie, że w jakimś sensie zasługujemy na to pierwsze miejsce, ale jednak cały czas jesteśmy za Sosnowcem.

W środowisku piłkarskim od dawna otwarcie się mówi, że z tej grupy III ligi zdecydowanym pewniakiem do awansu jest Zagłębie Sosnowiec, bo to klub, który ma więcej pieniędzy, lepsze układy wśród sędziów i obserwatorów. O Śląsku mówi się, że w tej rywalizacji może być co najwyżej drugi. Słyszał Pan takie opinie?

- Oczywiście, że słyszałem. Takie informacje docierają do mnie. Ale wszystkie takie opinie tylko bardziej nas mobilizują, bo jeśli nie jesteśmy faworytem, jeśli piętrzą się przed Śląskiem jakieś dziwne trudności, to w sumie wszystko dodatkowo motywuje mnie i chłopaków, aby udowodnić, że może być inaczej. I wierzę, że będzie inaczej.

Co Śląsk może przeciwstawić Zagłębiu?

- Na pewno mamy wyrównany zespół i niezłą, szeroką kadrę zawodników. Jeśli w ostatnich meczach rundy jesiennej nie stracimy kontaktu punktowego z Zagłębiem, to w zimie świetnie przygotujemy się do rundy rewanżowej, bo wreszcie będziemy mieli do tego okazję. Przecież przed sezonem ten zespół był budowany w ostatniej chwili i na samym początku rozgrywek ciężko było przewidywać, na co będzie nas stać. Jeżeli natomiast chodzi o tak zwaną sferę organizacyjną rozgrywek, to się jej nie boję.

Czy można mówić, że w III lidze tworzy się koalicja Zagłębia z drużynami z Górnego Śląska, której przeciwstawna jest grupa takich klubów, jak: Śląsk, Miedź, Chrobry czy Lech Zielona Góra?

- Nie wiem nic o tym. My nie tworzymy z nikim żadnej koalicji, nie sądzę też, czy zespoły z Górnego Śląska idą zwartym frontem za Zagłębiem Sosnowiec. To prawda, że szkoleniowcy Miedzi czy Lecha Zielona Góra są moimi kolegami, ale równocześnie to nic nie oznacza. Wszyscy oni pracują na swoje konto i w meczach z nami dodatkowo się motywują, aby pokonać Śląska. Tak było niedawno z Józkiem Klepakiem, który prowadzi Miedź, i zapewne podobnie będzie teraz z Markiem Czerniawskim, prowadzącym Lecha Zieloną Górę.


Kto gra najlepszy futbol w tej grupie III ligi?

- Nie będę fałszywie skromny, gdy powiem, że to Śląsk jest jednym z najlepszych zespołów. Zagłębie Sosnowiec jest od nas lepiej przygotowane fizycznie do tej rundy, oni więcej walczą fizycznie. Ale lepszych zawodników do gry widowiskowej i kombinacyjnej ma Śląsk. Na pewno nieźle prezentuje się Kietrz, który w pierwszym pojedynku z nami zagrał słabo, jednak później ta drużyna wyraźnie zanotowała zwyżkę formy. A wracając do Śląska, powinienem zaznaczyć, że my chcemy i musimy grać widowiskowy futbol. Przecież gramy dla kibiców, a tych na przychodzenie na trzecioligowe pojedynki ciężko jest zachęcić. Przecież w tej lidze gra tylko kilka klubów, na które we Wrocławiu może przyjść więcej widzów. Dlatego powinniśmy strzelać dużo bramek, dawać kibicom widowisko, spektakl, tak aby przychodzili na Oporowską nawet wówczas, gdy rywalizujemy z teoretycznie słabszymi, mało znanymi zespołami.

Proszę dokończyć zdanie: "W tym sezonie do II ligi awansuje...

- ...Śląsk Wrocław, a w barażach zagra Zagłębie Sosnowiec.

http://www1.gazeta.pl/wroclaw/1,35760,1740471.html
Erazmus
Wrocławianin
 
Posty: 565
Dołączył(a): 2003-04-09, 11:26 pm
Lokalizacja: Wrocław


Postprzez WOJTEK 2003-10-24, 2:13 pm

POŻYJEMY,ZOBACZYMY.
WOJTEK
Adventure Group
 
Posty: 4837
Dołączył(a): 2003-01-02, 8:30 am

Re: Trener Śląska o Zagłebiu

Postprzez Gość 2003-10-24, 2:18 pm

Erazmus napisał(a):W środowisku piłkarskim od dawna otwarcie się mówi, że z tej grupy III ligi zdecydowanym pewniakiem do awansu jest Zagłębie Sosnowiec, bo to klub, który ma więcej pieniędzy, lepsze układy wśród sędziów i obserwatorów. O Śląsku mówi się, że w tej rywalizacji może być co najwyżej drugi. Słyszał Pan takie opinie?

- Oczywiście, że słyszałem. Takie informacje docierają do mnie. Ale wszystkie takie opinie tylko bardziej nas mobilizują, bo jeśli nie jesteśmy faworytem, jeśli piętrzą się przed Śląskiem jakieś dziwne trudności, to w sumie wszystko dodatkowo motywuje mnie i chłopaków, aby udowodnić, że może być inaczej. I wierzę, że będzie inaczej.



JJJJJAAAASNEEEEE !!!! uklady z sedziami buhehe :D:D to sie ubawilem dzis !
Gość
 

Re: Trener Śląska o Zagłebiu

Postprzez Tomaszek 2003-10-24, 3:12 pm

Erazmus napisał(a):Proszę dokończyć zdanie: "W tym sezonie do II ligi awansuje...


-...Zagłębie Sosnowiec 8) , a w barażach zagra Śląsk Wrocław
:wink:
P.S.
Mysle że bardziej zasługujemy na ten awans z bezposredniej pozycji niż z baraży, zadługo siedzimy w tej III lidze :evil:
Tomaszek
Żółta kartka
 
Posty: 543
Dołączył(a): 2003-02-07, 12:13 pm
Lokalizacja: South Sosnowiec!

Re: Trener Śląska o Zagłebiu

Postprzez Monti 2003-10-24, 3:38 pm

Jakoś zaczynam tracić sympatje do Śląska . Najpierw insynuacje że Zagłębie załatwiło mecz Rozwój - Śląski, potem jakieś numery z przygotowywaniem boiska na mecz z Zagłębiem , treraz znowy sugestje że mamy jakieś układy z sedziami (śmieszne). Szkoda oczywiście podejmować dyskusji na tym poziomie, tłumaczą sie winni. Zmieniem juz jednak swój typ sprzed rozgrywek. Teraz typuję pierwsze Zagłębie druga Odra, Włókniarz, Ruch lub Chrobry.
Monti
Moderator
 
Posty: 451
Dołączył(a): 2002-12-30, 10:11 pm
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Postprzez kamilos 2003-10-24, 4:44 pm

NO COMMENTS
kamilos
 
Posty: 169
Dołączył(a): 2003-09-08, 7:26 pm
Lokalizacja: S-c Pogoń

Postprzez Sędzia Drukarz 2003-10-24, 5:11 pm

To ten pismak Brzozowski jeszcze pracuje w "Wyborczej"? Myślałem, że pójdzie do "Faktu", bo tam jest miejsce dla takich bajkopisarzy jak on.

Ten koleś co rusz doszukuje się jakiejś sensacji. Jak Śląsk rok temu i dwa lata temu spadał z I i II ligi to Brzozowski pisał, że na Śląsk była spółdzielnia, jak spadł Lubin, to wywalil tekst na 2 strony, że kilku sprzedawczyków wzięło kasę od Łęcznej, a teraz wymyśla, że sędziowie pomagają Zagłębiu.

Faktycznie, zajebiście nam sędziowie pomagają. Tydzień temu nieoceniony okazał się sędzia z Warszawy, który chciał zmobilizować piłkarzy Zagłębia i podyktował Promieniowi karnego przy stanie 1:0 dla Zagłębia, miesiąc temu w Zielonej Górze - w ramach pomocy dla sosnowieckiego klubu - dał karnego Lechowi, a najbardziej pomógł nam sędzia w Opolu, kiedy uznał PRAWIDŁOWO zdobytą bramkę, której przecież nie mogło być bo pewien pismak z Opola Andrzej Szatan stwierdził, że jej nie było, chociaż w dupie był i gówno widział.

Drodzy sędziowie!
Dziękujemy wam za dotychczasową pomoc i czekamy na jeszcze.
Razem na pewno damy radę Śląskowi!
SĘDZIOWIE ZAWSZE Z ZAGŁĘBIEM!
Sędzia Drukarz
 

Postprzez Erazmus 2003-10-24, 8:10 pm

Ja wiem ale gdzie nie jedziemy na wyjazd to "życzliwi" powtarzają ciągle taka samą historie: - Z Zagłębiem nie macie szans. Oni już kupili miejsce w II lidze. Albo w Swornicy jeden z działaczy powiedział mi tak: "Zagłębie już przed sezonem wszystko załatwiło. Nawet z nami nie powinni wygrać ale sędzia im zaczął pomagać gdy nie mogli sobie z nami poradzić" Wiem że są to bzdury co widać po wynikach waszych i relacji np. Soyera ale to nakręca dziwny klimat , który już nieraz musiałem prostować u nas.

Dla mnie jest pewne że awansujemy razem a kto z pierwszego miejsca chciałbym żeby się roztrzygnęło na Ludowym przy wypełnionym strzelnie sektorze gości :-)


Pozdrawiam
Erazmus
Wrocławianin
 
Posty: 565
Dołączył(a): 2003-04-09, 11:26 pm
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez Leyton 2003-10-24, 8:23 pm

Prostować u was to ja kiedyś musiałem, gdy jeden klient napisał, że właścicielem Zagłębia jest ponoć "jakiś lokalny mafioso". Gdy odpisałem kto jest właścicielem naszego klubu ( o AC Torino też było) to mogłem sobie poczytać o Cosa Nostra i innych włoskich "organizacjach". Do Ciebie Erazmus akurat trudno mieć pretensje, ale ogólnie klimat robi się nieco dziwny. Nie uważasz ?
PS. A ze Swornicą to faktycznie, gdyby nie sędziowie to pewnie przegralibyśmy jakieś 7:3, no może 6:4. Pamiętam, że jak ich prawoskrzydłowy walnął na naszą bramkę ok. 3 metry obok słupka, to pomyślałem, że nas rozwalą. Jak się później okazało był to jedyny strzał dzielnych chłopców z Czarnowąs na Stadionie Ludowym. Bez pomocy "panów w czerni" nia dali byśmy im rady". :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Leyton
 
Posty: 857
Dołączył(a): 2003-05-01, 12:44 am

Postprzez tosador 2003-10-24, 9:14 pm

BRAVO LEYYTON ! BRAVO SEDZIA DRUKARZ!I INNI NIE DAJMY SIE ZAZDROSNYM CIOTOM Z WROCŁAWIA I OPOLA. PRZEDSTAWIAJMY FAKTY A TE SĄ ZA NAMI ''' GÓWNO JAK NIE UMIE PŁYWAĆ TO MÓWI ŻE WODA ZA RZADKA'''WIERZMY W NASZYCH ''GROJKÓW'' I NASZE ZAGŁĘBIE!!!!
tosador
 
Posty: 3
Dołączył(a): 2003-10-02, 6:07 pm

ŚLASK CHYBA JEDNAK LEPSZY NA BOISKU... :)

Postprzez FAKEN CZIKEN 2003-10-24, 9:45 pm

JA p***le GRACIE SŁABO ALE WYGRYWACIE,I TO SIĘ LICZY... W TAMTYM SEZONIE GRZMIELIŚCIE W NIEBOGŁOSY ŻE PIAST KUPUJE MECZE...
JAK PIAST KUPOWAŁ MECZE W TAMTYM SEZONIE TO WY KUPUJECIE W TYM .... I h*** , ALE NIE WIEZE W JEDNO I DRUGIE...
ALE WIECEJ POKORY PANOWIE BO ŚLASK FAKTYCZNI EPREZENTUJE WYŻSZY POZIOM OD WAS,I NIE WIEŻE ŻE 3-0 WE WROCŁAWIU BYŁO SPODOWANE GRZĄZKIM BOISKIEM BO WARUNKI BYŁY JEDNAKOWE A PRZEGRALISCIE BARDZO,POWTARZAM BARDZO WYRAĹšNIE.
POZDRAWIAM I ZYCZE AWANSU BO ZASŁUGUJECIE NA NIEGO NIE MNIEJ NIŻ ŚLĄSK WROCŁAW I ODRA OPOLE,ALE PROSZE O WYROZUMIAŁOŚC I OBIEKTYWNOŚĆ W POGLĄDACH I BEZ FARMAZONÓW PANOWIE :)
FAKEN CZIKEN
 

ŚLASK CHYBA JEDNAK LEPSZY NA BOISKU... :)

Postprzez FAKEN CZIKEN 2003-10-24, 9:49 pm

AHA I PROSZE BEZ DEBILNYCH ODPOWIEDZI , W KTÓRYCH BRYLUJE CYGAN ŻE KOLEDZY POWIEDZIELI MU ŻE KTOŚ TAM KUPUJE MECZE U SĘDZIÓW , A DO TEGO NAWIJAJĄ O TYM SĘDZIOWIE Z C (CE :) ) KLASY... HEHHEEH
FAKEN CZIKEN
 

Postprzez Erazmus 2003-10-24, 9:50 pm

Leyton napisał(a):Prostować u was to ja kiedyś musiałem, gdy jeden klient napisał, że właścicielem Zagłębia jest ponoć "jakiś lokalny mafioso". Gdy odpisałem kto jest właścicielem naszego klubu ( o AC Torino też było) to mogłem sobie poczytać o Cosa Nostra i innych włoskich "organizacjach". Do Ciebie Erazmus akurat trudno mieć pretensje, ale ogólnie klimat robi się nieco dziwny. Nie uważasz ?


Zgadzam się i trochę mnie martwi to że niektórzy zaczynają szukać wytłumaczenia wszystkiego w spiskowej historii dziejów ...

Pozdrawiam
Erazmus
Wrocławianin
 
Posty: 565
Dołączył(a): 2003-04-09, 11:26 pm
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez edddie 2003-10-24, 11:00 pm

tosador napisał(a):ZAZDROSNYM CIOTOM Z WROCŁAWIA I OPOLA. PRZEDSTAWIAJMY FAKTY A TE SĄ ZA NAMI ''' GÓWNO JAK NIE UMIE PŁYWAĆ TO MÓWI ŻE WODA ZA RZADKA'''WIERZMY W NASZYCH ''GROJKÓW'' I NASZE ZAGŁĘBIE!!!!


Synek :!: nie pisz takich bzdur więcej i to capsem. Gówniany gówniarz gówniarsko gównem przygównił ehhh co za typek


I tak awansujemy we dwójke :P

Hej Śląsk! :twisted:
edddie
Wrocławianin
 
Posty: 348
Dołączył(a): 2003-07-23, 9:12 am
Lokalizacja: Daegu-Korea

Postprzez anonimek1906 2003-10-25, 12:24 am

dokładnie, tylko my z PIERWSZEGO (capsem:D)
anonimek1906
 
Posty: 80
Dołączył(a): 2003-01-02, 11:46 am
Lokalizacja: Sosnowiec -Pogoń 41-206

Następna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników